|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
24.8.2010 21:32:31   
Lu
KOZMETIKA ZA BEBE

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu goda)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
22.9.2010 8:40:00   
red sonia
ja kupam bebu svaki dan i dosad sam joj uvek prala i kosicu...da li treba da se pere kosa svaki danuser posted image

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
22.9.2010 8:45:55   
Iwana87
Skoro sam cital da kupanje podrazumeva kod bebe i pranje kosice.Ja ga kompletno kupam svaki dan.E sad desilo se par puta da to nije bilo moguce pa smo se odmah ujutru okupali.

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
22.9.2010 8:49:44   
Snelle
Ja Lani kosicu perem svaki dan, moram jer ona ima baš puno kose. Ali, kosu joj ne perem šamponom, već u vodu u kojoj se kupa stavim kupku i onda joj kosicu tom vodom operem. Mislim da još uvek nema potrebe da joj perem šamponom, što manje hemije - to bolje! A kosica joj i nakon ovakvog pranja bude baš čista!

_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu Iwana87)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
29.1.2011 16:46:33   
Anoniman
Savki drugi dan zbog izrazito suve koze sklone ekcemu. Sebamed sapun, Johnson sampon i ulje. Sad sam kupila chicco kupku pa cu videti kako reaguje.

(odgovor članu Snelle)
  Direktna veza do poruke: 80
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
29.1.2011 19:58:22   
maja19
I mi se i dalje kupamo svakog dana...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
12.5.2011 13:03:50   
smeško
Koliko ja, toliko će i on.user posted image
A ja se tuširam svakog dana, so....

(odgovor članu maja19)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
12.5.2011 13:29:49   
Snelle
Od pre dva dana smo počeli da koristimo Sebamed šampon za kosu. Do sada smo kosicu prali samo vodom u kojoj je bila Sebamed kupka. Nastaviću svako veče da je tuširam, ali kosu neću prati svako veče ukoliko je čista. Protivnik sam pranja kosice šamponom svaki dan.

< Poruku je uredio Snelle -- 12.5.2011 13:30:20 >


_____________________________

"Nemoj da plačeš, tu je tvoja seka"
"Bato, puno te volim"

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
31.5.2011 16:30:07   
morena
Mi se kupamo svaki drugi dan. Otkad je ovako jako toplo, i svaki dan, kako kada stignemo, jer uvijek ga mm i ja kupamo zajedno, pa kad mm nema doma, onda ga ne kupam sama.  I kupamo ga isključivo u vodi s par kapi maslinova ulja. Koža mu je prekrasna, mekana...

_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Snelle)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
31.5.2011 16:35:13   
Ana RR
Morena, jel to po savetu pedijatra ili ste sami ubacili masl. ulje? Obično masl. ulje?

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
31.5.2011 16:37:30   
minavb
Moj skolski drug se udao u Svedsku. Dobio je cerkicu pre mesec dana i kaze da se tamo deca kupaju na 15 dana, nikako cesce.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
31.5.2011 16:38:54   
Ana RR
15 dana???????!!!!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
31.5.2011 16:39:49   
Anoniman
Leleeee, pa na sta lice ta deca koja se ne kupaju 15 danauser posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
31.5.2011 16:40:04   
morena
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Morena, jel to po savetu pedijatra ili ste sami ubacili masl. ulje? Obično masl. ulje?

Patronažna nam je rekla da je to najbolje. Obično maslinovo ulje. Okupali smo ga 2 puta sa bebi šamponom, odmah je dobio neke plikove, pa smo odustali.
Ovo je prirodno, koža mu je super, a i on nije sad nešto jako prljav, tako da za sada ovo super funkcionira.


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
31.5.2011 16:40:15   
minavb
Da, i kaze da ih uce da se beba poji iz  case, nikako iz flasice.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
31.5.2011 16:44:28   
Ana RR
Super, Morena user posted image sav je meden, srce malo user posted image   jel koristiš i neki sapun?

Mina, oni stvarno nisu normalni.

< Poruku je uredio Ana RR -- 31.5.2011 16:45:01 >


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu morena)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
31.5.2011 19:50:26   
smeško

IZVORNA PORUKA: minavb

Da, i kaze da ih uce da se beba poji iz  case, nikako iz flasice.


Da, i kod nas kažu da nije dobro dete pojiti iz flašice, ali nemam pojma zašto. Moje dete kategorički odbija vodu, pa, još uvek, nisam pravila izbor.
A za to kupanje na 15 dana,......user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Koliko cesto kupate bebu?
5.7.2011 13:48:30   
Anoniman
Mi se po savetu pedijatra kupamo na tri dana a redovno peremo guzu kad se ukaki... Za sad uspevamo da održimo preporučenu temperaturu u stanu pa se ona ne znoji a tek smo počeli da izlazimo na po petnaestak minuta u šetnju kad nije vruće... Čim krenu vrućine i mi ćemo krenuti da se kupamo svaki dan... Za sad još uvek i telo i kosu peremo chicco sapunom, ali nam u šteku stoji i njihova kupka za kasnije...

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 93
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Kupanje bebe - lep događaj za celu porodicu
Kupanje umiruje bebu, pravi joj ritual – beba vremenom nauči da posle kupanja treba duže da spava. Mnoga deca uživaju u ...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here