|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Cake Pops
10.11.2014 19:46:07   
Sanjica26 RR
Uspeli su mi. Buba Miro slabo gledas moj profiluser posted image Okacila sam sliku. Pekla sam biskvit.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Cake Pops
10.11.2014 19:52:23   
bubulence
Sanjice videla sam na face, odlicni su!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Cake Pops
10.11.2014 19:53:15   
Buba Mira
Znate čega se ja plašim? Sad ćete reći da sam luda, ali...
Ti drveni štapići su zašiljeni na vrhu. Ja se jako plašim da će neko dete pojesti kuglicu pa avetati unaokolo sa praznim štapićem, pasti i nabosti se na to user posted image

(odgovor članu lelaigor)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Cake Pops
10.11.2014 19:55:52   
Buba Mira
Sanja videla sam, divni su! Baš sam htela da ti pišem user posted image
Ja ne bih da pečem ništa, već da smesa bude gotova za 2 min, a eto taj recept sa Oreom mi je ok.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Cake Pops
10.11.2014 20:04:40   
Sanjica26 RR
Kupila sam sa nekim modlicama za cake pops stapice. Nisu stapici siljati. Problem je sto ima samo 15 stapica, a treba barem 30. Sigurno da ima da se kupe u bolje snabdevenenim prodavnicama.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Cake Pops
10.11.2014 20:41:45   
superm

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Znate čega se ja plašim? Sad ćete reći da sam luda, ali...
Ti drveni štapići su zašiljeni na vrhu. Ja se jako plašim da će neko dete pojesti kuglicu pa avetati unaokolo sa praznim štapićem, pasti i nabosti se na to user posted image

BM, da mi nismo neki rod? Posto I ja imam slicne zanimljive ideje?user posted image

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Cake Pops
10.11.2014 20:52:56   
Buba Mira
user posted image

Bez zezanja sad, ja zaista imam trip da odustanem od cake pops-a ako ne nadjem nezašiljene štapiće. Ne želim da razmišljam o 30oro dece u igraonici, svak trči ko bez glave, skaču po trampolinama, otimaju se o kolač/lutku/igračku, samo mi fali da se neko bocne na to.
Doduše, ja vučem traume od prošlog rođusa kada je jedna mama koju ne poznajem dovela dete koje poznajem samo iz vrtića, ostavila dete i otišla. Malecka je u međuvremenu pala i povredila arkadu, krvarila je, a ja sam kao luda trčala unaokolo jer nisam znala ni čije je dete ni kako da nadjem i dozovem mamu. Po dete je na sam kraj rođusa došla baka, a ja, dobro mi nije bilo.
Zato sada od uz svu decu koja bivaju ostavljena obavezno tražim i br.telefona mama i tata.

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Cake Pops
10.11.2014 22:13:07   
Buba Mira
Ima li neko još neku ideju šta da radim sa đa'oljim štapićima?user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Cake Pops
10.11.2014 22:19:33   
Didy
BM, zaseci ražnjiće ako ne nađeš.
Kod nas po igraonicama ne daju da se trči s hranom. Jede se za stolom, kad pojedeš, možeš da ideš da se igraš, tako da ja nisam ni razmišljala o tome. Inače nikad ne zamišljam najgoru moguću varijantu, pa me manje boli glava.
A brojeve telefona obavezno uzimam kad roditelji ostavljaju decu. I nikad ne zovem decu koju ne poznajem, uglavnom poznajem i sve roditelje. Ja nisam pristalica onih fora - zovem svu decu iz vrtića ili iz razreda, meni je to malo preterano.

< Poruku je uredio Didy -- 10.11.2014 22:20:14 >


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Cake Pops
10.11.2014 22:30:21   
Buba Mira
Uglavnom svu decu i roditelje znam. Imam sve brojeve telefona, srećemo se po raznim rođusima, družimo se, a N ima bar 10-ak drugara iz vrtića sa kojima se baš baš voli i slaže. Ja ne mogu da dođem u vrtić i budem selektivna pri deljenju pozivnica, jer sam prisustvovala situaciji da je moja N dobila pozivnicu za neki rođus a drugarica sa kojom deli ormarić nije, i dete se baš rastužilo. Ja podelim svima pozivnice, iako znam da pola njih neće doći. Neka, meni je srce mirnije da su deca pozvana pa makar ne došla nego da neka jesu neka ne. Pogotovo što mi nemamo prijatelje koji imaju decu, pa su Ninini drugari uglavnom iz vrtića. A ja plaćam igraonicu fiksno, došlo 5 ili 25 dece. I volim dečije rođuse, mada Ninu nikada ne ostavljam samu na proslavama i divim se roditeljima koji mogu da ostave dete 3 sata na čuvanje animatorima koje vide prvi put.

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Cake Pops
11.11.2014 1:33:00   
mati
Bubo bre ti li si il Trt Milojka? user posted image
user posted image
Sto se stapica tice, ja od preostalog fondana uvek pravim lizalice(puno lizalica), i to deca skinu na kraju sa torte i jedu dok jedu tortu, a ima i da ponesu kuci. Znaci nema skakanja i trcanja posle. Mislim da brines bez razloga(ko ti kaze, i ja samuser posted image ) oni to pojedu i ostave stapice. Ili naglasi, dovoljno su veliki da razumeju takve stvari. A mislim i da im tete u igraonici nece dozvoliti da divljaju sa stapicima.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Cake Pops
11.11.2014 8:54:58   
Buba Mira
It is I, LeKler user posted image

user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Cake Pops
11.11.2014 9:21:57   
lelaigor
Bubo, bezveze brineš. Mi što smo išli po igraonicama, nigde nisu smeli da ponesu neku hranu sa sobom van stola, a kamoli da idu i mašu štapićima za ražnjiće. Ako te baš toliko brinu, odseci taj oštri deo. Ako ja mogu one najdeblje štapiće da isečem za ojačanje između spratova torti, ti mali će se iseći očas posla. Mi slavimo peti ove godine i još uvek nismo slavili u igraonici. JA ne volim te rođendane tipa, odneseš pozivnice u vrtić i razdeli se svima. Mislim da je još uvek mala da bi joj dolazili tako svi, ne igra se sa svima...bezveze mi je. Slavimo ga uvek kući, sa par drugara iz vrtića i ostalima sa strane. Pošto sam ja frik po tom pitanju, uvek pravim rođendan kao u igraonicama, igre, poklončići, itd. I nije se bunila dosad. user posted image Čim izrazi želju da slavi u igraonici, priuštićemo joj to... treba i to da doživi.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Cake Pops
11.11.2014 19:36:53   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Buba Mira

Znate čega se ja plašim? Sad ćete reći da sam luda, ali...
Ti drveni štapići su zašiljeni na vrhu. Ja se jako plašim da će neko dete pojesti kuglicu pa avetati unaokolo sa praznim štapićem, pasti i nabosti se na to user posted image


Iseci vrh štapića.

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Cake Pops
12.11.2014 1:13:19   
Žapkić
Bubo, večeras sam videla da su lizalice koje sam Tini kupila kad sam je vodila na vašar, nataknute upravo na te šštapiće za raznjiće. I vrh stoji-neodsečen.Tako da mislim da nema potrebe da brineš. A možeš i nožićem da opdsečeš te vrhove

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Cake Pops
12.11.2014 1:20:14   
mati
Ja sam sekla makazama, al ne vrh , vec onaj drugi kraj, da ih skratim.

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Cake Pops
12.11.2014 7:55:01   
Buba Mira
Hvala, drugarke. Iseckaću ja, paranoik, ipak te vrhove user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Cake Pops
15.11.2014 7:21:38   
mali_mis
Juce gledam ovu temu, otvorim lelin recopis, prilazi A. bukvalno zabija glavu u monitor, gleda dete slike sa recopisa, i brblja nesto ko navijen. Ja mu kazem "To su jako lepi kolacici, oces da ti mama sutra pravi?", on nastavi da melje.
Tako da danas imam u planu ovaj poduhvat user posted image
Od sad, ne gledam recopise, dok mi je dete budno user posted image

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Cake Pops
15.11.2014 14:05:06   
Žapkić
A kako ja ne mogu da nađem taj Lelin recept? user posted image Hajde, neka mi neko, molim vas, izbaci link. Ja ga tražih, ali bezuspešno... ili sam ćorava...user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Cake Pops
15.11.2014 14:49:01   
Maraj
Jao ovo divno izgleda moracu da se bacim na posao user posted image

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Cake Pops
15.11.2014 15:01:11   
soni
Bas super !!!! Moje dete bi se obradovalo ovim

_____________________________

„Ako nismo odgovorni za misli koje prolaze pored naših vrata,
odgovorni smo za one koje puštamo i kojima se vodimo.“

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Cake Pops
15.11.2014 15:56:11   
Klarita
IZVORNA PORUKA: Žapkić

A kako ja ne mogu da nađem taj Lelin recept? user posted image Hajde, neka mi neko, molim vas, izbaci link. Ja ga tražih, ali bezuspešno... ili sam ćorava...user posted image


IZVORNA PORUKA: mati

Evo vam kad ste zapele...user posted image Pravila ih je Lela, a i ja cu po ovom njenom recepisu, ostao mi fondan od M torte pa cu malo da se zabavljam.
Cake pops

I meni mati naslauser posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Cake Pops
15.11.2014 16:44:24   
mali_mis
Probala. Lelo super recopis user posted image
Sad sam ih dekorisala topljenom cokoladom, sledeci put cu fondan, al tad cu da bodem vreme kad A. spava.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Cake Pops
15.11.2014 16:50:10   
Klarita
Pa, daj bre slikeuser posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Cake Pops
15.11.2014 16:57:31   
mali_mis
Cekaj kad budu licili na nesto lepo onda cu, ne bih da se sramotim user posted image Sad su bili brzinska varijanta prvog probavanja user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Musaka sa tikvicama i pečurkama
Ringerajin kuvar: lesica RR
Markiza Torta (malo improvizovana)
Ringerajin kuvar: lelaigor



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here