|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "X faktor"
7.1.2014 19:29:11   
dijana1*
Verka pa di si tiuser posted image
Mislim da se zove Danijel i ima lep glas.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: "X faktor"
7.1.2014 22:54:50   
dijana1*
Mala Ilma je bila fenomenalnauser posted image
Neverovatno kakav glas ima deteuser posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: "X faktor"
8.1.2014 16:56:06   
Lu
Ja sam gledala samo par puta i ova djevojčica Ilma i Tamara Milanović su mi favoriti, uz Tamaru sam i ja plakala
KLIK


_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: "X faktor"
4.2.2014 22:31:51   
Verolina

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Verka pa di si tiuser posted image
Mislim da se zove Danijel i ima lep glas.

Tuj samuser posted image user posted image
Dakle, Makedonac i Tamara user posted image . Mozda vise Tamara jer ima nesto ludo i tamno u pogledu na zivot (i dusa joj je umetnicka, ne samo glas). Mala Ilma je sila, ali nije mi "X"...Mora da poraste da bi bila.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: "X faktor"
4.2.2014 22:40:21   
viktori
Makedonac, Cacanka i Tamara user posted image

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: "X faktor"
4.2.2014 22:42:14   
jovicaa
meni postaju dosadni malo... svi..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: "X faktor"
4.2.2014 23:22:59   
dijana1*
Meni je Makedonac superuser posted image .
A kod Tamare mi se ne svidja sto je stalno na ivici da zaplace. Mnogo mi je krhka.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 4.2.2014 23:23:42 >

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: "X faktor"
5.2.2014 0:20:39   
dunja RR
Ja prvi put odgledah emisiju, Makedonac mi je uffff, dobar, dobar ..

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: "X faktor"
5.2.2014 0:25:13   
mtajcica83
Makedonavc i Tamara, mada i ovaj mali Haris je meni ok.Jeste mlad ali lijepo pjeva


_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: "X faktor"
5.2.2014 0:45:52   
gagana83
I meni je Tamara naj, bas mi ima ono nesto.
Posle nje Danijel.

_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: "X faktor"
5.2.2014 8:40:31   
NadaR
Jako mi se dopala Ilma . Mercy . Samo mi nisu jasni ti stilisti , kako ju to oblace! user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: "X faktor"
5.2.2014 10:33:06   
Verolina
Nado, potpisujem.
Ja kontam da je njima jako tesko da nju sa 13 godina predstave kao zrelu, jer ne moze pevati Mercy, a biti obucena kao Zvoncica ili Hajdi. Zato smatram da je nisu trebali uopste pustati u X faktor, jer ona je devojcica, detence i nije ovo za nju. Njeni roditelji bi trebalo da se zapitaju.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: "X faktor"
5.2.2014 12:41:25   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja prvi put odgledah emisiju, Makedonac mi je uffff, dobar, dobar ..

user posted image
meni je dobar i onaj iz doktora vodja grupe, bas je sladakuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: "X faktor"
5.2.2014 12:50:55   
NadaR
A nas Lukijan? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: "X faktor"
8.2.2014 10:43:08   
Mama.Veki
Moji favoriti su Daniel i Maid. user posted image
Ilma ima prekrasan glas, jako silen, ama mala je, nije mi x faktor nekako.

Aleksa, Lukijan i Haris su mi skroz antipaticni, uopste mi se ne dopada ni glas ni stas user posted image
Neka ispadnu sledeci.

Tamara mi je ok, posebno zato sto je i inace to neki moj stil muzike sto ona fura, pa mi se dopada da je slusam. Ali ne verujem da ce pobediti.

A ziri? Zasto Emina ne ode kuci? Ah ne mogu vise da je slusam user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mama.Veki -- 8.2.2014 10:46:20 >

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: "X faktor"
8.2.2014 12:53:10   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Mama.Veki

Moji favoriti su Daniel i Maid. user posted image
Ilma ima prekrasan glas, jako silen, ama mala je, nije mi x faktor nekako.

Aleksa, Lukijan i Haris su mi skroz antipaticni, uopste mi se ne dopada ni glas ni stas user posted image
Neka ispadnu sledeci.

Tamara mi je ok, posebno zato sto je i inace to neki moj stil muzike sto ona fura, pa mi se dopada da je slusam. Ali ne verujem da ce pobediti.

A ziri? Zasto Emina ne ode kuci? Ah ne mogu vise da je slusam user posted image user posted image

Od recenice do recenice se slazem, sem Maida, koji ima silan glas, ali meni se nekako ne dopada. A Emini bi ja platila autobusku kartu u nepovrat. Mislim, jezivo cvili, gora je od Lee Kis, a i vokabular joj se sastoji od 10 reci koje vrti. Ako iskljucimo njene laznjak suze i teatralnost ostaje nam samo visoka frekvencija koja para usi.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: "X faktor"
8.2.2014 12:55:59   
jovicaa

IZVORNA PORUKA: Nada RR

A nas Lukijan? user posted image

meni nijeuser posted image
e znate da sam skontala da su ilmi i lukijani izbeleli zube pre jednog ili dva nastupa...
totalni sam frik, znam, ali primecujem takve stvari, bas se vidi razlika

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: "X faktor"
20.2.2014 22:06:15   
Mama.Veki
zene, jeste li gledale sinoc x faktor?
Kakvi su vam utisci?

Ja sam se najezila od Ilminog glasa, ona je stvarno talenat, bukvalno svaki zanr pesme ispeva fantasticno, kakav glas - bravo!

Eh drago mi je sto je ispao Haris, mada ja bi da su mogla obojica da ispadnu, i Lukijan sa njim.

I dalje moji favoriti> Daniel, Maid i Tamara. I Aleksandru Brkovic volim ali sinoc mi nije bila nesto, nije mi se dopala... i tako...

Zeljko je car i taman sam pomislila da ce do kraja biti tako dosadno i da ce im samo cestitati, bez nikakve kritike, kad ono on je tako lepo pljesnuo Lukijanu da je jedva cekao da pesma zavrsi, uzeo mi rec iz usta user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: "X faktor"
20.2.2014 22:15:36   
indy_25
Moji favoriti su Ilma Danijel i Tamara. Drago mi je da je Haris ispao. Lukijan je sladak i ne pjeva lose al nema on taj x faktor. Maid me uzasno nervira iritantan je brate uf. Aleksandra ni je isto posebna. Aleksa mi je bezveze dosadan lik isti ken od barbike muz :)

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: "X faktor"
21.2.2014 10:26:32   
lanajelena

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ja prvi put odgledah emisiju, Makedonac mi je uffff, dobar, dobar ..

khm,khm u kom smislu user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: "X faktor"
21.2.2014 10:28:20   
dunja RR
U svakom user posted image

Nego ja i ostadoh na tom jednom putu, dalje nisam gledala.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: "X faktor"
21.2.2014 17:58:57   
NadaR
Drago mi je sto je ispao Cato. Uzasno mi je iritantan . I Aleksa odmah za njim. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: "X faktor"
21.2.2014 18:02:43   
Verolina
A jeste li videli kako obukose onu devojcicu Ilmu? Mislim, ono je strasno. Izgledala je kao baba narikaca. Stvarno nije normalno sto to dete uvek unakaze stilisti.

< Poruku je uredio Verolina -- 21.2.2014 18:03:29 >


_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: "X faktor"
21.2.2014 22:03:04   
dunja RR
Ja ne gledam naš ali gledam American X, večeas je izbacivanje, a sinoć su pevali, većina odlični!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: "X faktor"
21.2.2014 22:22:12   
Mama.Veki

IZVORNA PORUKA: Verolina

A jeste li videli kako obukose onu devojcicu Ilmu? Mislim, ono je strasno. Izgledala je kao baba narikaca. Stvarno nije normalno sto to dete uvek unakaze stilisti.

ja jos nisam primetila da je lepo i dolicno sredjena otkad pratim serijal, sve su joj frizure ko za tetke i neke cudne staromodne kreacije...
Nekako, generalno , mi se ne svidja stajling svih ucesnika. Razumem da treba da imaju neku scensku kreaciju, ali nije to to, sve su nesto na pola puta user posted image

Jedino Aleksandra Sekulic dok je bila prisutna, i vrecu da je obukla njoj bi stajala, steta sto je ispala, barem mi je bila lepa za gledanje user posted image

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here