|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: "X faktor"
21.2.2014 22:26:29   
Chipsy
Da se ukljucim i ja...
Slazem se makedonac, pa Tamara, a moze i obrnutim redosledom. A i Doktori su mi preslatki. Maid i Ilma super pevaju, ostali su dobri, niko mi nije los.

(odgovor članu Mama.Veki)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: "X faktor"
6.3.2014 11:51:06   
NadaR
Procitala sam nekoliko clanaka o Emini , Ilminom ispadanju , kletvama user posted image

Cini mi se da su Ilmi ustvari ucinili uslugu . Premlada je ona za cijelu tu pricu . user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: "X faktor"
6.3.2014 12:50:59   
lanajelena
U pocetku sam bila skeptik ali nas Uros(doktori) je prosao u finaleuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: "X faktor"
6.3.2014 13:33:34   
mali_mis
Zao mi je sto je Ilma ispala, mala ima prelep glas, ali je suvise mlada.
Ja se sva najezim kad momce makedonce zapeva, ako je on jos uvek aktuelan.

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: "X faktor"
6.3.2014 22:07:04   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Nada RR

Procitala sam nekoliko clanaka o Emini , Ilminom ispadanju , kletvama user posted image

Cini mi se da su Ilmi ustvari ucinili uslugu . Premlada je ona za cijelu tu pricu . user posted image


Emina, Kiki, Zeljko i Kristina su birali takmicare i izmedju ostalih su izabrali i Ilmu. Ona je u tom trenutku imala isto godina kao i sada. Ako su je vec prihvatili i uveli u celu tu pricu onda su je trebali pustiti da se bori do kraja. A ne pred sam ulazak u finale da spominju njene godine. Neozbiljni su. I jos nesto nije fer ,uvek su glasovi zirija bili 2:2 i prepustali su da glasovi publike odluce ko ce ispasti. Trebali su biti fer pa da puste i ovoga puta da publika odluci. Mozda bi Ilma ponovo ispala ali njoj i svima bi bilo lakse jer je tu odluku donela publika. Ja razumem.zasto je Emina donela odluku da Ilmu posalje kuci ali niko tu nije dosao da se sazaljeva nad njegovom sudbinom vec da se bori. Ali to ti je kao da gladnom das koricu hleba pa se predomislis i uzmes mu bas onog momenta kada je hteo da je zagrize.

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: "X faktor"
7.3.2014 7:32:50   
Lu
Pa sad ko god da ispadne dignut će se svi na noge, eto ispast će da svi drugi ne zaslužuju finale ili ne znaju pjevati, ili je sve namješteno ili neko nekoga mrzi itd..
Uvijek ista priča oko svih takmičenja na našim prostorima, niko ne želi da prihvati stvari onakve kakve jesu.
Ja to nešto posebno ne pratim.
Zapala mi je za oko i uho Tamara kad je pjevala onu pjesmu od Adele i stvarno me oduševila.
Poslije sam malo slušala i ostale i moram priznati da brate djeca pjevaju ali baš rasturaju, svi ovi što su ostaliuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: "X faktor"
7.3.2014 7:49:29   
komplikovana
moj favorit je Lukijan. Super glas, izgled. . Poslije njega mi je Maid. Ostali su mi dosadni . Nigdje ne vidim x faktor. Sto se tice Ilme drago mi je da je ispala. Ne znam sta dijete od 13 godina tu trazi. I nije je Emina izbacila nego publika.

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 57
   RE: "X faktor"
7.3.2014 9:49:49   
anajid
Moj favorit je Maid,nekako mi je sav za scenu,osim glasa ima i tu neku harizmu.
Bzvz je ovo sto se izdesavalo sa Ilmom,ona je dijete,cemu tolika fama sad oko ispadanja.I da,naravno da ima onih koji isto tako zasluzuju pobjedu.

(odgovor članu komplikovana)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: "X faktor"
7.3.2014 10:36:42   
Chipsy
Svi su dobri, ko god da je ispao, bila bi steta, a za nju stvarno ima vremena. Nije ovo prvi put da ziri nekog izbaci, i Zeljko je izbacio H2O i to onako, sa uzivanjem...

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: "X faktor"
7.3.2014 18:00:51   
jovicaa
slazem se sa dijanom, nisam gledala emisiju ove nedelje. ali ako su razlog ilminog izbacivanja godine, onda je to apsurdno.
a i realno ona je sigurno jedan od najvecih talenata tu. nije mi favorit, ali bas me je zacudilo njeno izbacivanje.
lukijan mi je najneupecatljiviji, nije mi bas za super finale. svi ostali su ok.

< Poruku je uredio jovicaa -- 7.3.2014 18:01:28 >


_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Chipsy)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: "X faktor"
7.3.2014 21:35:17   
Verolina

IZVORNA PORUKA: Verolina


Mala Ilma je sila, ali nije mi "X"...Mora da poraste da bi bila.user posted image

Samocitiram se jer sam ovo misljenje imala od pocetka serijala.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: "X faktor"
7.3.2014 21:49:40   
indy_25
Meni Ilma najbolje pjeva sto se glasa tice ali mi nije favorit. Moji favoriti su Danijel i Tamara. Medjutim ne slazem se s obim izbacivanjem zbog godina. U svakom svjetskom x factoru niko nije gledao na godine. U Holandiji vec dva puta pobjedjuju djevojcice od 9 i 13 g. Znaci sta bi tek onda rekli za 9 g. To mi je mali glupo. Cisto sumnjam da je Ilma imala manje glasova od Lukijana npr. Maid me uzasno iritira al njega il vole il ne vole. Lukijan mi je totalno bezveze lik uopste nema harizmu u sebi, iako zna pjevati. Tamara me svaki put odusevi prosto prenese emocije pjesme na mene uzivam dok je gledam. Doktori su mi slatkisi pravi.

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: "X faktor"
8.3.2014 20:52:55   
jovicaa
ma da glupost. uostalom ne vidim da je u bilo cemu zaostajala zbog svojih godina. razbija kako peva i super se snalazi na sceni. deluje 10 godina zrelije dok peva.
meni je tamara super, ali nekako mi nije fer da pobedi i sl, zato sto je ona vec imala svoju sansu u ja imam talenat, mislim da je bila u finalu...

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu indy_25)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: "X faktor"
8.3.2014 23:37:10   
komplikovana
ilma mozda ima dobar glas ali ne zna da dozivi I da prenese emocije. Iritantna je. Sa svojim izjavama tipa svi su ljubomorni na mene i sl. nervirala je ljude. Zato je I ispala. A tek poslije toga sto je klela user posted image Tamara kao da nema u sebi ni malo zivota. Sva je anemicna I staticna. Maid je super svaki put me razveseli sa svojom energijom. lukijana vole djevijcice ne cudi me sto je imao vise glasova od ilme. Decko je talentovan. svira, pjeva, pise muziku..

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: "X faktor"
9.3.2014 11:47:58   
Verolina
Ja sam se uvek pitala ko drzi Lukijana, a onda sam ga cula uzivo. Tacnije slusala sam ih sve uzivo na X pleju, sem Ilmice, koja je mala i ne moze da izlazi kasno. Tamara je najveci shit od svih i ja nisam mogla da verujem. Najbolji je danijel, pa Lukijan, pa Maid. Eto, uzivo je sve drukcije, pa i sama Aleksandra Sekulic koja toliko divno peva da sam se ja odusevila. Ponavljam, Tamara je bila bas nekako najvece razocarenje uzivo.

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu komplikovana)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: "X faktor"
9.3.2014 12:03:14   
NadaR
Ja ne kazem da Ilma nije talentovana . Mislim da bi ju ta industrija progutala pa bi do dvadeset_e bila vec potrosena . Dusu bi joj uzeli . Ovako ima vremena za sledeci pokusaj , ima vremena da prozivi tinejdzerske godine na miru da joj za vratom ne disu novinari.
user posted image

Kao pobjednika vidim Danijela. On mi je bas kompletan . user posted image

< Poruku je uredio Nada RR -- 9.3.2014 12:04:07 >


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: "X faktor"
23.3.2014 10:21:35   
dijana1*
Veceras je superfinale X faktora. Zna li neko u koliko je sati?
da znam u koliko cu decu uspavatiuser posted image

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 23.3.2014 10:23:06 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: "X faktor"
23.3.2014 20:33:12   
NadaR
Procitah negdje da je u 21h.

Ko vam je favorit? user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: "X faktor"
23.3.2014 21:30:59   
mtajcica83
Gledali se x faktor???user posted image , Moji favoriti Maid i Daniel

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: "X faktor"
23.3.2014 21:35:32   
NadaR
Lukijan ili Danijel ...


_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: "X faktor"
23.3.2014 23:12:10   
dijana1*
Moj favorit Danieluser posted image
Ali brate smorise sa stranim pesmama

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: "X faktor"
23.3.2014 23:26:36   
pocahontas
Danijeeeel!

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: "X faktor"
23.3.2014 23:42:36   
anajid
Maiiiiiiiiiiiddddddd

(odgovor članu pocahontas)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: "X faktor"
23.3.2014 23:47:36   
dunja RR
Meni je Daniel za 5 klasa ispred drugih, samo ne znam koliko je glasačko telo Makedonije kao male države, da budemo realni. Ima nas koji nismo iz MK ali smo objektivni i cenimo kvalitet, ali ne verujem da smo u neko broju ..

Drugi put inače gledam ovo, i prvi put mi je Daniel bio mnogo ispred drugih.

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu anajid)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: "X faktor"
24.3.2014 0:42:15   
mtajcica83
Sad kad je ispao Maid, navijam za Daniela..Ali mi je krivo sto je ispao..Momak pjeva stvarno extra..

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here