|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: laparaskopija u ginekologiji
24.4.2010 15:36:52   
Veca77

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Veco, drago mi je što je sve dobro proteklo. user posted image

Sve si detaljno opisala, što će sigurno nekome značiti! user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I to smo prebrinuli i sad idemo dalje!!!!

Da, zaboravila sam da kazem, pardon - napisem - imam samo 2 reza - odmah ispod pupka i jedan jako nisko na sredini (od stidnih dlacica se nece ni videti)!!!

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 251
   RE: laparaskopija u ginekologiji
24.4.2010 15:38:21   
Sanjica26 RR
Veco, zelim ti brz oporavak. user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 252
   RE: laparaskopija u ginekologiji
24.4.2010 15:39:53   
Veca77

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Veco, zelim ti brz oporavak. user posted image

Hvala ti, mila!!! Nastavljamo nas pohod!!! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 253
   RE: laparaskopija u ginekologiji
24.4.2010 15:45:35   
Mivica
Hvala ti, Veco! user posted image
Kad doca klimne glavom, dolazim da vučem. user posted image


_____________________________

"Zeko, zeko, zeko...
tape meke...gude usi...lep...
zeko, zeko, lep!" :)

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 254
   RE: laparaskopija u ginekologiji
24.4.2010 15:51:43   
pepino
Bas mi je drago Veco da si dobro!user posted image Ja cu na sledecem pregledu zahtjevati laparokopiju pa ako mi zakazu da znas da cu te vjerovatno daviti sa pitanjima koja mi padnu napamet!user posted image

(odgovor članu Mivica)
Direktna veza do poruke: 255
   RE: laparaskopija u ginekologiji
24.4.2010 15:53:01   
Veca77

IZVORNA PORUKA: pepino

Bas mi je drago Veco da si dobro!user posted image Ja cu na sledecem pregledu zahtjevati laparokopiju pa ako mi zakazu da znas da cu te vjerovatno daviti sa pitanjima koja mi padnu napamet!user posted image

Slobodno, mila!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 256
   RE: laparaskopija u ginekologiji
24.4.2010 19:06:11   
dunja RR


A miom nisu dirali? Možeš li to da pojasniš, zašto nisu, kada su već otvarali please. Ljubac....

< Poruku je uredio dunja -- 24.4.2010 19:07:15 >

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 257
   RE: laparaskopija u ginekologiji
24.4.2010 19:25:44   
diamond
mila moja Veco...drago mi je da si dobro...brzo nam se oporavi...pa da idemo dalje...!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

kao što reče Mivica...tvoje iskustvo zlata je vredno...meni pogotovo!!!

Ljubim te jako, jako, jako....

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 258
   RE: laparaskopija u ginekologiji
25.4.2010 16:38:46   
Veca77
IZVORNA PORUKA: dunja



A miom nisu dirali? Možeš li to da pojasniš, zašto nisu, kada su već otvarali please. Ljubac....

Kako mi je moja dr objasnila, uklanjanje mioma bi napravilo veliki oziljak na materici i posle uklanjanja bi bilo potrebno 6-7 meseci za oporavak materice, odn. za pocetak pravljenja bebe. Obzirom da se moj miom nalazi na spoljasnjem zidu materice i da raste ka spoljasnjosti, a ne unutrasnjosti, doktorka je smatrala da nema potrebe uklanjati ga. Kissuser posted image

IZVORNA PORUKA: diamond

mila moja Veco...drago mi je da si dobro...brzo nam se oporavi...pa da idemo dalje...!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image

kao što reče Mivica...tvoje iskustvo zlata je vredno...meni pogotovo!!!

Ljubim te jako, jako, jako....


I ja tebe, mila moja!!! Nadam se da ce laparoskopija dobro proci i da je neces oset_iti!!! Kuckamo se! Srecno!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Veca77 -- 25.4.2010 16:39:31 >


_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 259
   RE: laparaskopija u ginekologiji
25.4.2010 16:58:41   
dacca
Veco user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 260
   RE: laparaskopija u ginekologiji
25.4.2010 20:20:41   
Iva979
Drago mi je da se sve dobro zavrsilo i da se brzo oporavljas!
Junacki si to podnela...
Kiss :*
user posted image

(odgovor članu Veca77)
Direktna veza do poruke: 261
   RE: laparaskopija u ginekologiji
30.4.2010 9:23:55   
diamond
Evo i mene...
moja priča ide ovako....
Ohrabrena raznim iskustvima, a opet uplašena zbog neizvesnosti i straha od igala, krvi i ostalih bolničkih srauser posted image , u utorak u osam ja stigla u mc bolnicu...
Prijem, vađenje krvi, internista, kardiolog, anesteziolog...smeštanje u sobu. rezultati stigli već u 10, sposobna za operaciju. Dobijam informaciju da doktor stiže u 12h. E tu kreće moj pakao...sedim u sobi sa mamom, kao pričamo, gledamo tv,...a ustvari panika toliko raste da ja počinjem da drhtim...u 13h zovu me na pregled kod doktora. Ja odlazim, on me pregleda, objašnjava postupak operacije, procrnjuje gde će mi praviti rezove i ohrabruje!!! Govori mi da ću biti operisana oko 15h, treća sam na redu...ja ne verujem!!! Uplašena, malaksala od gladi ižeđi, jer ne smeš ništa u usta da staviš, odlazim na operaciju u 15 i 45!
Predviđeno vreme trajanja operacije 1h! Stavljaju me na ginekološki sto, stavljaju braunilu, mažu jodom, mere mi pritisak, prate rad srca, otkucaji srca su poslednja stvar koju čujem...i tonem u san! Teška operacija, tri mioma veličine oraha i dosta malih, materica načičkana miomima...operacije se odužuje na 2,5 sata...moja mama i mm u čekaonoci preživljavaju pakao...ne znaju šta se dešava, zašto me ne izvode!!! Mene posle 2,45 min izvode iz operacione sale, doktor mrtav umoran poziva moje u kancelariju, saopštava im da je operacija bila teška ali da je sve u najboljem redu!!! Odstranjeno 7 mioma i prošireni jajovodi, ostala tri mioma veličine čiodine glave, koja nisu strašna i ne moraju napolje i nije smeo više da me struže!!! Ja se budim, mučnina ubi, povraćam sve vreme, na infuziji dva dana, kateter nisam ni osetila. Jako sam bila malaksala i slaba...trećeg dana budim se kao nova!!! Sestra mi kuva kaficu, ja izlazim na terasu...okupana, čista, sedam na sunce pijem kaficu i palim cigaretu...tada sam shvatila da sam nova žena!!!
>Zaboravljam sve i uživam!!!
Oko 10 h napuštam bolnicu i dolazim kući i dalje u bolovima ali srećna što je sve prošlo i što idem dalje!!! Nije dugo trajalo pa se i brzo zaboravi, jedio se još ponekada setim operacione sale i tuge u očima mojih roditelja, brata i mm...

Znam da priča zvuči patetično, ali ja sam je takvu proživela i poenta nije da bilo koga uplašim, nego da vam kažem da nije mačiji kašalj ako imate i operativni zahvat ali da kratko traje, brzo se zaboravi i vi ste nova, "remontovana" i srećna žena.

(odgovor članu Iva979)
Direktna veza do poruke: 262
   RE: laparaskopija u ginekologiji
30.4.2010 10:21:37   
kaca82
Draga Diamond,jako si hrabra!user posted image user posted image user posted image Samo napred sada,glavu gore i u nove pobede!Ja sam laparoskopiju radila pre tacno mesec dana u Gosp.Jovanovoj kod Radulovica 30.03.I sad me mm zeza da sam sada remontovana zenauser posted image user posted image user posted image ....

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 263
   RE: laparaskopija u ginekologiji
30.4.2010 17:19:49   
jance
joj diamond, pa ti si bre zena i po! covece pa toliko mioma! ja sam posle vadjenja jednog i jedne ciste i operacije od 30min bila komirana i jedva se kretala 2 nedelje!
A i puno mi znaci iskustvo iz mc-a posto sam ja prvobitno tamo htela da radim, al nisam uspela pare da skupim. inace jako volim tu bolnicu i uvek je svima samo hvalim. Drzi se duso i odmaraj sada! Sad je sve proslo i moze biti samo bolje! user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 264
   RE: laparaskopija u ginekologiji
30.4.2010 19:50:35   
Veca77
Ime moje, pa ti si nas heroj!!!! Svaka ti cast!!! Malo si teze podnela anesteziju - zato si povracala, ali mi je drago da se brzo oporavljas! Pazi, veliki je posao uradjen, sad si kao nova zena i uskoro ces moci da se posvetis muckanju!!!
Ljubim te!!! user posted image user posted image

user posted image

_____________________________

Tajna čovečjeg bića nije u tome da živi, nego zašto živi.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 265
   RE: laparaskopija u ginekologiji
30.4.2010 20:09:13   
diamond

IZVORNA PORUKA: jance

joj diamond, pa ti si bre zena i po! covece pa toliko mioma! ja sam posle vadjenja jednog i jedne ciste i operacije od 30min bila komirana i jedva se kretala 2 nedelje!
A i puno mi znaci iskustvo iz mc-a posto sam ja prvobitno tamo htela da radim, al nisam uspela pare da skupim. inace jako volim tu bolnicu i uvek je svima samo hvalim. Drzi se duso i odmaraj sada! Sad je sve proslo i moze biti samo bolje! user posted image


hvala mila puno...user posted image user posted image user posted image
ako ti bilo kakvo mišljenje treba u vezi mc rado ću ga podeliti sa tobom jer je moje iskustvo fantastično, iso važi i za mog dr Luku Anđelića

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 266
   RE: laparaskopija u ginekologiji
30.4.2010 20:10:45   
diamond
Veco draga moja, hvala ti na svemu!!!!!

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 267
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.5.2010 10:42:25   
cipiripi
eh zeno moja...sad sam sve procitala...razumem te skroz user posted image tako remontovanu user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 268
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.5.2010 10:56:00   
diamond
user posted image user posted image user posted image

Nešto sam zaboravila da vam kažem...kada sam se probudila iz anestezije videla sam da sam prikačena na sve moguće kesice...infuziju, kateter i dren!!!

E ono što hoću da vam kažem, jako sam se plašila vađenja drena...ali uopšte ne boli!!!!
Osećaj je malo neprijatan, traje 3 sekunde ali ne boli ništa!!!!

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 269
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.5.2010 11:00:13   
gagana83
Hvala Bogu pa je sve proteklo u najboljem redu...user posted image user posted image user posted image
Sad odmaraj malo pa se baci na muckanjeuser posted image


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 270
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.5.2010 14:39:15   
diamond

IZVORNA PORUKA: gagana83

Hvala Bogu pa je sve proteklo u najboljem redu...user posted image user posted image user posted image
Sad odmaraj malo pa se baci na muckanjeuser posted image



user posted image user posted image user posted image

ako bog da, eto mene u akciji za tri meseca user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 271
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.5.2010 14:40:16   
diamond

IZVORNA PORUKA: kaca82

Draga Diamond,jako si hrabra!user posted image user posted image user posted image Samo napred sada,glavu gore i u nove pobede!Ja sam laparoskopiju radila pre tacno mesec dana u Gosp.Jovanovoj kod Radulovica 30.03.I sad me mm zeza da sam sada remontovana zenauser posted image user posted image user posted image ....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 272
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.5.2010 15:45:48   
anuksunamun
diamond ...hvala dragom Bogu da je sve super ...dobrodosla nova trudilice...a ona prica za dren....kod mene je bila identicna ...s tim sto ja nisam do ujutru shvatila da mi stoji u stomaku fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...i sada kad se setim bude mi muka :)

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 273
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.5.2010 17:45:27   
diamond
hvala mila moja, prva stvar koju sam uradila kada sam se probudila bila je podizanje spavaćice da vidim da li imam dren...pošto sam molila milog boga da mi ga ne stave jer sam osetljiva na krv...vremenom sam navikla...prvo sam u polučučećem poožaju išla u wc da se dren vuče po zemlji jer nisam mogla da ga uzmem u ruku...dan posle sam ga nosila u ruci...ali mi je i dalje fujjjjjjjj!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 274
   RE: laparaskopija u ginekologiji
1.5.2010 17:48:44   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: diamond

hvala mila moja, prva stvar koju sam uradila kada sam se probudila bila je podizanje spavaćice da vidim da li imam dren...pošto sam molila milog boga da mi ga ne stave jer sam osetljiva na krv...vremenom sam navikla...prvo sam u polučučećem poožaju išla u wc da se dren vuče po zemlji jer nisam mogla da ga uzmem u ruku...dan posle sam ga nosila u ruci...ali mi je i dalje fujjjjjjjj!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Meni nije to gadno, nego mi je užasan osećaj vađenja drena.
Hvala Bogu na drugoj laparaskopiji ga nisam imala.

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 275
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

вртић.
пеперутка16

Који вртић похађа ваше дете?

Click Here