|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: laparaskopija u ginekologiji
12.3.2010 22:12:59   
ivana83
nazalost toga se i plasim,ali tu je vto

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: laparaskopija u ginekologiji
12.3.2010 22:34:05   
dunja RR
IZVORNA PORUKA: ivana83

nazalost toga se i plasim,ali tu je vto


posle inekcija pokušaj prvo prirodno, ipak si mlada i imaš velike šanse, jer se endometrioza pogoršava sa godinama( pretpostavljam da imaš 27 po nicku)....

(odgovor članu ivana83)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: laparaskopija u ginekologiji
12.3.2010 22:36:47   
ivana83
da imam 27 ali sam skoro sest god u braku tako da zelim sto pre,koliko si ti god u braku i koliko imas sada?

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: laparaskopija u ginekologiji
27.3.2010 7:17:13   
m@j@25
samo jedan dan se ostaje ako sve bude u redu,u visegradskoj se ne placa laparaskopija

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:39:49   
kaca82
Drage moje cure,evo mene opet.Bila sam na laparoskopiji pre nedelju dana u Specijalnoj bolnici u Gosp.Jovanovoj 54,i sve pohvale za njih.LAP kosta 36000 din,osoblje je jako ljubazno,dr.Radulovic takodje.Pustili su me istog dana kuci,posle samo par sati.Sama intervencija se radi u opstoj anesteziji,oko 20 min,malo ledja kasnije bole,i tup bol u stomaku,nesto slicno menstrualnom,ali sve je kratko.Imam jedan rez ispod pupka sa dva koncica,i to malo iritira,ali ne nesto preterano.Umalo da zaboravim,nalaz je ovakav:Uterus normalne velicine,ruzicaste seroze,slobodan.Oba jajanika normalne velicine,belicaste boje,izbrazdani slobodni.Obe tube vidljive celom duzinom,slobodne.Duglasov i vezikouterini prostor slobodni.Transcervikalno injiciran indigokarmin prolazi kroz obe tube u trbusnu duplju.Mozda sam vas malo udavila,ali samo sam htela da vam prenesem svoje iskustvo.

(odgovor članu m@j@25)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:42:22   
anuksunamun
kako si odmah izasla kuci???????kakvi su ti bili rezovi????

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:44:14   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: kaca82

Drage moje cure,evo mene opet.Bila sam na laparoskopiji pre nedelju dana u Specijalnoj bolnici u Gosp.Jovanovoj 54,i sve pohvale za njih.LAP kosta 36000 din,osoblje je jako ljubazno,dr.Radulovic takodje.Pustili su me istog dana kuci,posle samo par sati.Sama intervencija se radi u opstoj anesteziji,oko 20 min,malo ledja kasnije bole,i tup bol u stomaku,nesto slicno menstrualnom,ali sve je kratko.Imam jedan rez ispod pupka sa dva koncica,i to malo iritira,ali ne nesto preterano.Umalo da zaboravim,nalaz je ovakav:Uterus normalne velicine,ruzicaste seroze,slobodan.Oba jajanika normalne velicine,belicaste boje,izbrazdani slobodni.Obe tube vidljive celom duzinom,slobodne.Duglasov i vezikouterini prostor slobodni.Transcervikalno injiciran indigokarmin prolazi kroz obe tube u trbusnu duplju.Mozda sam vas malo udavila,ali samo sam htela da vam prenesem svoje iskustvo.


isto mesto...isti doktor, ista dijagnoza...
ja sam lezala 45 min .. tj ne pustaju te dok ne popijes caj i ne pojedes kiflu... user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:45:14   
anuksunamun
jeste radili laparoskopiju ili hsg???

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:46:19   
kaca82
U pola 12 sam imala zakazano,prvo bila na ultrazvuk,pa na razgovor sa anesteziologom Dr.Lugonjom,sve to u Sp.bolnici,i onda tacno u pola 12 sestra me uvela u operac.sali,pripremila,Lugonja me uspavao i to je to.Rez je dug oko 2 cm,bas ispod pupka,uspravan.

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:48:13   
kaca82
Da,cipiripi,caj i neki keksici su bili,i pustila mi je na TV da gledam Istrazitelje iz Majamija.

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:48:39   
anuksunamun
aha mozda zato sto si imala samo jedan rez...ja sam imala tri mala reza ...ali ja sam zesci panicar ,nisam mogla da ustanem do ujutru :):)

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:49:13   
cipiripi
U Jovanovoj se radi Celioskopija, najnovija laproskopska metoda user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:49:27   
kaca82
Laparoskopiju

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:50:17   
cipiripi
ima tema "celioskopija" ja sam je otvorila , ima tamo i slika mog oziljka.. user posted image pre i posle user posted image
a lugonja...koji je to ludak user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:51:07   
kaca82
Da,bas tako mi i pise,coelioscopio.Cipiripi,koliko posle toga si ostala u drugom stanju?

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:54:09   
cipiripi
dugoooo...radila sam je 4.decembra 2008 godine...
i vto sam radila kod njih takodje bez uspeha...
moj problem su bila antitela u krvi koja sam sama otkrila jer niko nije hteo da me uputi... bila je varijanta "ne treba tebi ta analiza ti isgledas zdravo..." i uradila sam ih na svoju ruku, dobila terapiju i za nesto vise od mesec dana ostala user posted image prirodnim putem..


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:56:09   
anuksunamun
kod mene je jedan u pupku i dva sa strane...a anesteziolog-ica kada sam izasla iz operacione sale...rekla ona je bas osetljiva morala sam da dodam anestezijeuser posted image user posted image a ja se budila dozivajuci mamu u suzama -svi okolo pali u nesvest ukljucujuci i mm..smejurija...jednostavno tolerancija na bol jako smanjena...ja ispricam mami i ona pocne da place i kaze trebala sam ja biti tamo...ja se zgranem ....zena je mislila da je nesto stvarno ozbiljno...jedva se izobjasnjavah ...da nije nista strasno...bla bla

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: laparaskopija u ginekologiji
5.4.2010 18:57:19   
anuksunamun
ne treba tebi ta analiza ti isgledas zdravo..." i uradila sam ih na svoju ruku, dobila terapiju i za nesto vise od mesec dana ostala prirodnim putem..
a ovo je tako klasicno postavljanje dijagnozeuser posted image

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 218
   RE: laparaskopija u ginekologiji
11.4.2010 8:10:51   
kaca82
Cure,koliko posle LAP mozemo raditi na bebi?Meni je dr rekao posle dve nedelje,ali meni bi trebala tada doci user posted image .Menja li se nesto u ciklusu posle laparoskopije ili ne?

(odgovor članu anuksunamun)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: laparaskopija u ginekologiji
11.4.2010 11:38:19   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: kaca82

Cure,koliko posle LAP mozemo raditi na bebi?Meni je dr rekao posle dve nedelje,ali meni bi trebala tada doci user posted image .Menja li se nesto u ciklusu posle laparoskopije ili ne?


meni se nije promenio ciklus..........

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: laparaskopija u ginekologiji
15.4.2010 23:18:32   
diamond
IZVORNA PORUKA: jance
Za privatnike sam se interesovala samo u MC bolnici a tamo je tada bilo od 1200 do 1500eura.



MOLIM????

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 221
   RE: laparaskopija u ginekologiji
15.4.2010 23:19:35   
diamond
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: laparaskopija u ginekologiji
16.4.2010 10:04:17   
kaca82
Nije bas toliko....Ja sam radiila kod dr.Radulovica u Gosp.Jovanovoj i kostalo je 36000 din.

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: laparaskopija u ginekologiji
19.4.2010 14:47:15   
diamond
Jel neko radio privatno laparoskopsko otklanjanje mioima ili bilo koju intervenciju hirursku? ja treba da radim laparaskopiju da mi odstrane miome , sve analize pre operacije, operacija i 2 dana lezanja u bolnici 1800 eura!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kaca82)
Direktna veza do poruke: 224
   RE: laparaskopija u ginekologiji
19.4.2010 14:58:03   
Iva979
Au Diamond, to je bas skupo.
Sto ne probas drzavno, evo Veci ce sutra da rade lap. u Visegradskoj, ali mora par dana da se lezi u bolnici.
user posted image

(odgovor članu diamond)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here