|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
10.9.2012 0:04:12   
crveno
Dunja, hvala na odgovoru! Moja doktorka mi ne da uput za histeroskopiju, idem na tvl... o svom trošku, naravno! Ne bih da radim još jednu vto, a da prethodno ne uradim histeroskopiju. Nakon toga, znaću šta mi je činiti. Nadam se...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 726
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
13.10.2012 0:26:33   
momaka
devojke stami treba od nalaza za laparoskopiju user posted image user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 727
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
13.10.2012 15:27:26   
imperial
Momaka,ja sam laparo radila pre godinu dana u Kg-u,i koliko se sećam,meni je trebaouput od ginekologa iz dispanzera,to je zeleni uput,urin i krv na pregled,snimak pluća,anesteziolog i čini mi se da sam bila kod neke dr.koja mi je merila pritisak,slušala pluća ali nije dr.opšte prakse nego više kao psiholog,tako mi se čini ali sam i dosta zaboravila.Uglavnom onaj dr.koji ti je predložio laparo će ti dati sve ono što treba da uradiš i naravno brisevi.Srećno!

(odgovor članu momaka)
Direktna veza do poruke: 728
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
18.10.2012 9:03:25   
pari
Moju snaju će operisati dr Luka Anđelić, kažu da je najbolji za laparo... Rekao joj je da nabavi Intercoat gel koji koristi u toku operacije... Da li slučajno znate gde može da se nabavi? Hvala!!!

_____________________________

sitnice i emocije čine život...

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 729
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
18.10.2012 9:31:36   
Verolina
Andjelic je najbolji laparoskopski strucnjak na nasim prostorima, ali dere kozu s ledja koliko je skup.user posted image

_____________________________

Sve zelje su izasle iz mene. Potrosila sam ih na druge. I sad vise ne znam kako se zeli. Ne znam kako se nada.Zelim da mi se vrati ista kolicina dobra koju sam drugima zelela. Zelim ponovo zelju u sebi. Zalim da budem sebicna.

(odgovor članu pari)
Direktna veza do poruke: 730
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
25.10.2012 13:20:20   
momaka
ja sam bila kod doktora koji ce mi raditi laparoo. dao mi je da odradim samo nalaze krvi i urina i da se javim 14.11. na neku komisiju za laparo i odredice datum kada ce mi raditi a pomeno je nesto dali 17 ili 19 .11 da ce mi raditi

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 731
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
25.10.2012 15:56:43   
imperial
Momaka,puno srece,ja kad sam radila laparoskopiju,u petak sam isla na konzilijum,i ako prodjes ostajes u bolnici i u ponedeljak ti rade operaciju,samo mi je malo cudno sto ne radis nikakvu pripremu za operaciju,ali dobro mozda nije svuda istouser posted image

(odgovor članu momaka)
Direktna veza do poruke: 732
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
12.11.2012 21:13:46   
zmajče
koliko vaze brisevi za laparo?

(odgovor članu imperial)
Direktna veza do poruke: 733
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
13.11.2012 1:16:43   
liliana
Mislim da važe 15 dana. Bar tako je bilo kad sam ja radila.

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu zmajče)
Direktna veza do poruke: 734
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
13.11.2012 8:27:34   
Anoniman
Ja sam radila briseve u decembru a u februvaru laparouser posted image

(odgovor članu liliana)
  Direktna veza do poruke: 735
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
22.11.2012 19:50:36   
cvetic2
Devojke, evo opet mene posle nekog vremena, naravno sa problemima, strahovima i nedoumicama..... Pošto sam u Decembru prošle godine imala vanmateričnu trudnoću, hitno su mi uradili laparoskopiju. Pre nekoliko nedelja sam otišla kod drugog doce koji mi je rekao da su pri operaciji onesposobili jajnik i jajovod, tj. da nema funkciju i da mi ostaje samo desni jajnik i jajovom koji mogu da i stvore jajnu ćeliju sposobnu za oplodnju pa mi predlaže da uradim produvavanje jajovoda a ja se toga jako bojim... POMAGAJTE.... Muževi rezultati su ok, moji brisevi takođe, čak mi rekla da moze isto da se desi kao u Decembru i tada ne bih mogla da ostanem trudna......

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 736
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
23.11.2012 8:22:21   
Anoniman
Draga cvetić,pa ni HSG nije toliko čudo.Pa odradi ako ti preporučuju.Preživjela si laparo,ovo ćeš sigurnouser posted image user posted image

(odgovor članu cvetic2)
  Direktna veza do poruke: 737
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
23.11.2012 8:56:32   
jess021

IZVORNA PORUKA: cvetic2

Devojke, evo opet mene posle nekog vremena, naravno sa problemima, strahovima i nedoumicama..... Pošto sam u Decembru prošle godine imala vanmateričnu trudnoću, hitno su mi uradili laparoskopiju. Pre nekoliko nedelja sam otišla kod drugog doce koji mi je rekao da su pri operaciji onesposobili jajnik i jajovod, tj. da nema funkciju i da mi ostaje samo desni jajnik i jajovom koji mogu da i stvore jajnu ćeliju sposobnu za oplodnju pa mi predlaže da uradim produvavanje jajovoda a ja se toga jako bojim... POMAGAJTE.... Muževi rezultati su ok, moji brisevi takođe, čak mi rekla da moze isto da se desi kao u Decembru i tada ne bih mogla da ostanem trudna......

cvetic2, ja sam HSG radila pod anestezijom tako da nemam lose iskustvo, naprotiv.
Ne znam kako ces ti raditi, meni je laparo bila 100 puta teza nego prohodnost jajovoda.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu cvetic2)
Direktna veza do poruke: 738
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
23.11.2012 8:58:41   
erato
Cvetić, u Narodnom frontu se radi sa anestezijom. Kratko te uspavaju, 10 min i gotovo. Ako si iz Bg, eto rešenja.
Ja sam u decembru 2011 imala vanmateričnu, izvadili levi jajovod, u junu uradila HSG za desni. Neprohodan + hidrosalpings. U avgustu odradila laparoskopiju, da mi zatvore desni jajovod. Sada se spremam za VTO. Pod hitno na HSG draga. Ne gubi vreme!!!!
U istom mesecu smo imale vanmateričnu, a vidi šta sam ja sve dosad odradila. Ajde trk u prikupljanje analiza i u akciju. Nema se vremena za gubljenje. Vreme je za bebe!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 739
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.12.2012 13:37:41   
zmajče
Trebalo bi da uradim laparo +histero a ne znam gde jel imate predlog?

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 740
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
24.12.2012 21:24:56   
silly joca
pozdrav devojke,upravo sam se pridruzila vasoj maloj grupi user posted image .javlajm vam se sa molbom da mi objasnite par stvarcica u vezi laparaskopije na koju se spremam u narednih nekoliko dana.zanima me koliko kosta taj zahvat u narodnom frontu i koliko dana se ostaje u bolnici posto nisam iz beograda?unapred hvala,i nadam se da cemo se druziti vise posto imam na hiljade pitanja i potpitanja.Hvala user posted image

(odgovor članu erato)
Direktna veza do poruke: 741
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
24.12.2012 21:34:10   
dunja RR
Dobrodošla silly joca!

Cenu ne znam, jer sam išla preko osiguranja, a ostaje se 2-3 dana u bolnici. Srećno!

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu silly joca)
Direktna veza do poruke: 742
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
25.12.2012 12:19:57   
branaV
silly joca, ja sam radila laparoskopiju u NF i platila sam cini mi se 25000, imas cenu na sajtu bolnice bas za laparoskopiju, ne brini, nista nije strasno, ostajes u bolnici 3 dana, ako se ti ne osetis dobro mozes da ostanes i duze dan, dva. Moje je iskustvo pozitivno, i najpametnija stvar koju sam uradila je upravo laparoskopija, zelim ti da sve prodje ok user posted image

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 743
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
30.12.2012 1:22:02   
KekaMiki
VEEEEEEEEEEELIIIIIIIIIIIIIIKIIIIIIIIIII POZZZZZ ZA SVE HRABRE ŽENE OVDE!!! U temi ENDOMETRIOZA sam iznela čitav opis moje laparaskopije a ovde ću da nastavim dalji razvoj događaja.
Imala sam lapara 20.og avgusta, u Subotici kod dr Luke Anđelića. Sve je dobro prošlo, ciste su bile na oba jajnika po jedna, čak je jedna počela da se širi u grozdove.
Prošla je operacija, pa prva kontrola i prva menstruacija, zatim još jedan pregled poslednji dan druge menstruacije i rekao mi je da uzmem JANINE pilule i počnem sa sledećom menstruacijom, da pijem 6 meseci pa da vidimo dal će biti potreban još jedna laparas tj SECOND LOOK.
Za trudnoću nije bilo šanse, po rezultatima hormona i koje čega. Iako bi to bilo idealno, da zatrudnim, što sam i želela i pokušavala osam meseci, no nije se desilo i otišla sam na operaciju tada.
I tako ja uzelapilule 2-3 dana pre nego što sam trebala da dobijem i čekala,čekala i nema menstrua, kasni 3 dana. Odmah sam znala šta je user posted image . Bila sam toliko uzbuđena da ni test mi nije trebao, ni ginekolog, Muž me je zamolio da uradi test jer nije mogao da veruje posle svega što su nam rekli.
I TEST JE POKAZAO DA SMO TRUDNIIIII user posted image
Bio je to savršen osećaj!!! I ginekolog je sutradan potvrdio ieto sad smo trudni tačno 3 meseca . NEMOJTE GUBITI NADU I OČAJAVATI, SAMO VAM TREBA VOLJA I LEPE MISLI. DODUŠE I NEŠTO PARA DA SE NEKE STVARI ODRADE KAKO TREBA i biće sve ok.
SREĆNO DEVOJKE ŽELIM VAM SREĆE KOLIKO SAM I SAMA IMALA user posted image user posted image


< Poruku je uredio KekaMiki -- 30.12.2012 1:23:45 >

(odgovor članu branaV)
Direktna veza do poruke: 744
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
30.12.2012 12:32:50   
jela 76
user posted image KekaMiki!!! Dr Luka je čudo, imala sam priliku da se upoznam sa njim. Drago mi je da je tvoja laparo operacija uspela. user posted image

(odgovor članu KekaMiki)
Direktna veza do poruke: 745
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
24.1.2013 20:29:18   
PalcicaBg
Da li neko zna jel mora da prodje neko odredjeno vreme od vadjenja jajovoda do vto?

(odgovor članu jela 76)
Direktna veza do poruke: 746
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
24.1.2013 21:51:15   
branki*
palcice,ja sam izvadila jajovod u decembru,sacekala januar,naravno da sam dobilauser posted image i u februaru aktivno krenula da vadim sveze nalaze potrebne za vto i da jurim komisiju.dok ti sve predas i dodjes na red,taman ce sve da se sredi.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 747
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
24.1.2013 22:13:01   
PalcicaBg
Hvala Branki,ja sam planirala da skupim sve analize i dan pre nego sto idem na laparoskopiju da predam na prvostepenu komisiju.Koliko traje oporavak,jel slicno kao kad je dijagnosticka laparoskopija?

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 748
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
24.1.2013 22:20:06   
branki*
pa,da,prvih par dana je,bar meni,bilo stvarno bzv,pece te kad ides u vc od katetera,boli te malo ranica,bole te ramena od onog gasa kojim ti naduvavaju stomak,ali,vec posle 10-ak dana sve normalno.da,bolje da ne gubis vreme,kako citam,bas nesto se oteglo sa tim komisijama,ceka se malo duze nego ja kad sam bila.drzim palceveuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 749
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
24.1.2013 22:21:47   
zece
mojata 3 inseminacija bese vo ponedelnikot no mnogu bese mal brojot na zdravi spermatozoidi samo 1 milion

(odgovor članu PalcicaBg)
Direktna veza do poruke: 750
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Ko me je podržavao dok sam se borila za dete
Dok sam se borila za dete, muž mi je bio glavni oslonac, kako na početku tako i sad.



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here