|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: laparaskopija u ginekologiji
27.6.2016 22:49:22   
Leptiric018
Zdravo devojke.
Citam vasa iskustva i hvala na ulozenom trudu da objasnite. Da skratim, mene zanima da li je neka od vas uspela posle laparoskopije da iznese trudnocu do kraja, i da li je beba rodjena zdrava? Pre par nedelja mi je dijagnostifikovana podeljena materica, malo vise sam se potresla, malo je reci nasekirala samim tim sto vec dve godine ne mogu da zatrudnim, sada i shvatam zasto, doktori su sturi sa odgovorima, iz Nisa sam inace, Citam na forumima danonocno iskustva da mogu psihicki da se pripremim na ono sto mi sleduje. Molim vas za odgovor na pitanje o iznosenju trudnoce posle zahvata. Hvala od srca i srecno nam svima :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 851
   RE: laparaskopija u ginekologiji
28.6.2016 22:25:04   
branki*
Leptiric,ne sekiraj se oko toga,izneces trudnocu i bice sve ok.meni je laparaskopijom odsranjen jajovod i pregrada u materici,posle toga sam imala i iznela dve idealne trudnoce.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Leptiric018)
Direktna veza do poruke: 852
   RE: laparaskopija u ginekologiji
8.7.2016 19:46:28   
NenaOmaticaya
Devojke, zene, mame I buduce mame,
potrebna mi je pomoc. Ustanovljene su mi dve endometricne ciste na desnom jajniku oko 5 cm I na levom oko 3 cm. Laparaskopija mi je zakazana za septembar u Frontu. Rekli su mi da je vazno da intervencija bude deseti dan od prvog dana menstruacije. Medjutim, meni se menstruacija pomera za koji dan I ne slaze se za dva-tri dana s danom intervencije. Sta se u tom slucaju desava? Hvala unapred.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 853
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
21.8.2016 14:31:39   
BabyV
Drage dame, pozdrav..
Meni je zakazana laparaskopija i histeroskopija 01. septembra u Subotici, kod dr. Luke Andjelica.. Nabavila sam Intercoat gel, koji su mi preporucili za priraslice... Da li je mozda nekome potreban gel, a kojim slucajem ima zakazanu operaciju 01. ili 02.septembra kod dr. Luke, da podelimo gel, jer sam ja nabavila 20 mg a potrebno je 10mg ? Za dogovor pisite u pp .. :) Beba

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 854
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
9.12.2016 23:43:40   
Orhidejaflower
Cao svima. Odradila sam histeroskopiju i laparoskopiju prije 5 dana na GAK u BL, RS. Prije 2 god sam odradila HSG koji je isto bio uredan, oba jajnika prohodna. Sad sam skidala polip i dr Banicevic je predlozila i laparo za svaki slucaj. Vrlo je zadovoljna zahvatom. Dr je divna i imam veliko povjerenje u nju. Slobodno odradite laparo bez straha. Ja se oporavljam, 5. dan, za 2 dana skidam konce i ko nova. Anesteziolozi su super. 😌

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 855
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
22.4.2017 17:09:23   
Danichica
Zdravo svima! Novi sam clan, i imam jednu molbu ukoliko neko zna da mi pomogne. Da li neko ima Intercoat gel na prodaju, ili ako zna gde mogu da ga kupim? Hitno mi je potreban, imam zakazanu operaciju mioma laparoskopski u ponedeljak u Subotici, a Hyalobarrier gel koji se koristi u iste svrhe mi nije stigao na vreme iz Slovacke. Molim Vas ako neko ima bilo kakvu informaciju da mi javi! Pozdrav!

(odgovor članu Orhidejaflower)
Direktna veza do poruke: 856
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
22.4.2017 17:26:37   
Danichica
Zdravo, novi sam korisnik i tek sam sada videla poruku. A Intercoat gel mi je preko potreban, nema ga vise u veleprodaji. Molim te javi mi sto pre, zainteresovana sam da kupim, imam operaciju mioma u ponedeljak u Subotici. Pozdrav!

(odgovor članu BabyV)
Direktna veza do poruke: 857
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
7.5.2017 12:19:46   
Tulip
Zdravo . devojke jel ste uspele da nadjete gel za operaciju? Ja sam ga dobila iz inostranstva. dr sam pitala jel treba cela kutija posto u pakovanju ima 2x20ml on je rekao da to je to..ja sam gel samo predala bolnici tako da pojma nemam sta su oni iskoristili .al eto pp da taj visak zadrze za sebe i naplacuju posle po punoj ceni nekom sledecem pacijentu..gel je inace placen oko 330 e

(odgovor članu Danichica)
Direktna veza do poruke: 858
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
17.10.2017 17:36:37   
debeljuca87
Da li moze zbog laparoskopije da se pomeri ciklus. Imala sam intervenciju pre dve i po nedelje?

(odgovor članu Tulip)
Direktna veza do poruke: 859
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
28.6.2019 2:49:17   
dunja RR
Ooook, šta sada pročitah, baš me zanima šta će Maslačak reći :)

Žena zatrudnela bez jajovoda, tj. jajovodi joj izvađeni operacijom (kao i meni), samo je ona to uradila preventivno jer ima već troje dece KLIK

Ja se poslednjih 10-ak godina pitam da li je moguće da se tako nešto desi, i iako mi logika i fizika kažu da nije, ovi kažu da jeste. Našlo jajašce svoj put ..

Possible or not?

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 860
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
28.6.2019 8:33:07   
smeško
Not. 

Nesto ne verujem. Meni su podvezani, pa je mogucnost trudnoce skoro nula. A tek kada ih nema...

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 861
   RE: Laparoskopija u ginekologiji
11.4.2020 11:10:40   
Nevenaa
Laparaskopijom mi je odstranjena dermoidna cista, bila sam prestravljena operacije, ali je super prosla operacija i posle dva meseca sam ostala trudna, a nisam.mogla godinu dana da zatrudnim zbog te ciste


(odgovor članu gracija)
Direktna veza do poruke: 862
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 33 34 [35]
Idi na:







Tri znaka koji ukazuju na to da je žena pl...
Kada je žena u takozvanim plodnim danima, njeno telo to pokazuje i spolja, uz sitne signale koje možete naučiti da prepo...
Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here