|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vozačka dozvola
28.10.2015 7:55:13   
Trcosava

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Trco, ali sigurno nisi vozila u drugoj brzini po Bogosloviji user posted image na to sam mislila.

A pa ne znaš ti mog kuma (instruktor) - kod njega se ne znam do kad vozi drugom user posted image
Od svega mi je u sećanju ostao nazovi poligon (autoškola nema svoj poligon, nego kao iscrtano parking mesto na ulici) i uparkiravanje i isparkiravanje. I onaj nesrećno volan, dobila sam upalu mišića vrteći volan jugića user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 426
   RE: Vozačka dozvola
28.10.2015 10:06:48   
Ana RR
Joj ćuti user posted image dok smotam sva sam mokra user posted image a prvo sam vozila pežo 205 pa ga je neko slupao i završih sa jugićem, naravno.

Ja sam odmah na prvom izlasku na ulicu vozila u četvrtoj, a vozila sam po Vidikovcu gde ima milion pešaka, svako malo je ležeći... ali u tome i jeste stvar, kako ćeš steći osećaj za brzine ako voziš u drugoj. Ne znam kako je moguće voziti u drugoj, onda si znači konstantno na 20km/h user posted image i taman tada treba da ubaciš u treću inače auto bruji kao lud. Instruktor mi je samo govorio "dodaj gas, ubaci u treću, dodaj gas, ubaci u četvrtu, smanji gas, ubaci u treću, ajmo sad opet četvrta," znači baš me cimao sa menjanjem brzina. Možda je to do instruktora, ne znam.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 427
   RE: Vozačka dozvola
28.10.2015 10:38:47   
wivern
I ja sam vozila i cetvrtom, i vozila po autoputu, i na slaviji.. Imala sam zenskog instruktora, fenomenalna je bila..gurala me pravo u guzvu da naucim sve.
I obavezno da naucim da vozim i ucestvujem u razgovoru user posted image
Nocnu voznju sam imala na avali po nekom ledu i snegu, mislila sam izginucemo user posted image . Kaze ona "ako ti slucajno neko izleti ispred auta bilo da je covek ili zivotinja gazi- bolje taj neko nego mi da izginemo sta se smuca nocu ovuda"
I ja mislim da jeste sve do instruktora, koliko ga interesuje da buduceg vozaca nesto nauci


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 428
   RE: Vozačka dozvola
28.10.2015 14:52:54   
Rosita
Meni je sva obuka nocu jer najranije vozim od pet. Mislim po mraku. Juce smo isli u Zeleznik, bbrdo, bilo je i nekih neosvetljenih delova, a ovi iz suprotnog smera me zaslepljuju, on mi kaze gledaj u put i vozi. Isto non stop govori ajmo gas druga, gas treca, e cetvrtom nismo. Dobro, tek je sesti cas. Sinoc sam citala mehaniku kvacila jer me kopka i moram da razumem sta se desava tu. Pricao mi je ali ne mogu da skapiram dok vozim. Znam kad treba al htela sam da rasvetlim zasto. Pricamo i slusamo muziku. Malo sam i uzivanja u voznji sinoc osetila :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 429
   RE: Vozačka dozvola
29.10.2015 19:07:41   
Mariya

IZVORNA PORUKA: Rosita

Juce smo isli u Zeleznik, bbrdo, bilo je i nekih neosvetljenih delova, a ovi iz suprotnog smera me zaslepljuju, on mi kaze gledaj u put i vozi.


Baš tako, nemoj da gledaš u svetla ili sl. nego gledaš u put ispred sebe, gledaj ivicu puta da slučajno ne siđeš sa njega kad te zaslepe svetla.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 430
   RE: Vozačka dozvola
12.1.2016 14:06:47   
degu
Položila vožnju iz druge, uh konačno user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 431
   RE: Vozačka dozvola
12.1.2016 14:50:51   
emicaa
Degu čestitam user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 432
   RE: Vozačka dozvola
12.1.2016 15:03:04   
IvanaSK RR
Čestitke!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 433
   RE: Vozačka dozvola
12.1.2016 15:10:19   
Jole84
Oho Veverko bravo user posted image još jedan novi Šumaher user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 434
   RE: Vozačka dozvola
12.1.2016 16:41:37   
degu
Hvala žene user posted image Ovo je za mene ogroman uspeh s obzirom koliko sam bila protiv vožnjei u strahu od saobraćaja.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 435
   RE: Vozačka dozvola
12.1.2016 16:44:08   
Ana RR
Bravo degu user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 436
   RE: Vozačka dozvola
12.1.2016 22:00:19   
Rosita
Bravo degu ! Svaka cast :). Meni ovaj praznicni prekid nece dobro doci, imam jos 2 casa pred polaganje, kad je ne znam...

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 437
   RE: Vozačka dozvola
12.1.2016 23:27:08   
World
Ma svaka cast! user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 438
   RE: Vozačka dozvola
13.1.2016 10:50:20   
degu

IZVORNA PORUKA: Rosita

Bravo degu ! Svaka cast :). Meni ovaj praznicni prekid nece dobro doci, imam jos 2 casa pred polaganje, kad je ne znam...


Ne brini, ja sam sad imalapauzu od 20 dana pred ispit, dobila sam jedan gratis čas, očajno sam vozila na tom dopunskom času, al mi je bio dovoljan za ispit i ništa nisam izgubila što se osećaja tiče, ma za 5 minuta se privikneš opet.
Hvala vam žene user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 439
   RE: Vozačka dozvola
13.1.2016 12:06:13   
Trcosava
Pih ako nije iz prve ne računa se user posted image

ŠALIM SE!!! Bravo Degu user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 440
   RE: Vozačka dozvola
3.2.2016 8:15:37   
Rosita
Ja prvi put pala user posted image . To mi je prvi ispit koji sam palauser posted image . Interesantno da sam se prilicno smorila, nisam znala da cu tako reagovati, al napravila sam glupe greske. Uglavnom, dva ispitivaca su u kolima i nezavisno popunjavaju listu sa greskama i boduju je, na kraju uporede. Moze biti najvise 15 negativnih poena da polozis, a jako se lako dobijaju. Elem, ovu gresku necu sebi oprostiti - otvoren mi je semafor, devojka stoji tik uz kolovoz i ja krenem da usporavam istraumirana da mi ne promakne pesak, iako je meni zeleno ko sumauser posted image . I jos me neki autobus gsp zeznuo, te oce te nece da krene iz stajalista, ja zaustavim iza a oni su procenili da je trebalo samo da usporim. I jos jedno malo obilazenje bez na vreme datog migavca. Korisne su te liste, iskustvo vredi, a gledaju svasta..l ta
Ko :). A trema je bila velika i nikako da se namestim u vozilu. Nadam se da ce drugi put biti bolje :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 441
   RE: Vozačka dozvola
3.2.2016 8:20:15   
nikiteki
Ja sam položila testove i vožnju iz prve ali evo sad ne vozim odavno nisam vozila i sad me strah

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 442
   RE: Vozačka dozvola
3.2.2016 8:21:45   
branki*
Ih,bre,rosiuser posted image bem ti i glupi i autobus!
Bice bolje sledeci put,sigurno,sad si videka kako je ,prosla vatreno krstenje!
Ja se nisam jos usudila da izadjem na test voznje,a zavrsila sve jos pre godinu i po ili dve cak.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 443
   RE: Vozačka dozvola
3.2.2016 8:24:25   
Trcosava
Branki, sad ćeš morati na dodatne časove.

Rosi, nemoj se opterećuješ toliko. Prihvati da su cepidlake tu, posle i tako ima gaziš sve redom, a na semafor nećeš ni gledati user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 444
   RE: Vozačka dozvola
3.2.2016 8:25:36   
branki*

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Branki, sad ćeš morati na dodatne časove.

Znam,trcka,sve sam i pozaboravljalauser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 445
   RE: Vozačka dozvola
3.2.2016 8:28:07   
degu
Rosi isto sam se tako osećala kad sam pala prvi put, isto je to bilo prvi put da sam u nečemu pala, baš sam se bila rastužila, još sam do zadnjeg momenta bila sigurna da sam položila jer sam lepo vozila ali, negde nisam propustila nekog biciklistu, ja ga nisam ni zapamtila,mislila sam da je daleko da ga ja čekam i negde sam pretekla po punoj liniji koja je uzgred bila poluobrisana al ja sam trebala da znam da je pred raskrsnicu uvek puna, jbg jeste logično ali ja o tome tad nisam razmišljala. Sledeći put sam vozila lošije ali nisam pravila nedozvoljene greške i položila.

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 446
   RE: Vozačka dozvola
3.2.2016 8:39:16   
Rosita
E hvala vam drage! Trco, nasmejA me :). Degu, sad me podseti, naisla sam na semafor, prosla sam tu x puta, kad se iz Kirovljeve spusta na Adu, a on je iza krivine, vazda je bio zelen a sad crven ok, stanem, al isto nikakvih oznaka na kolovozu, ispitivac mi kaze morala sam ranije da stanem, ono metar dva, jer tu je pesacki, a pesackog ni od korova , izbrisan, nema veze, stajete ranije, ok logicbo, al eto... Da mi je da se resim treme, pola bih posla uradila. Ljubim :)

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 447
   RE: Vozačka dozvola
10.2.2016 14:09:09   
Rosita
Zene, polozih! Hvala na podrsi! Bilo je bolje ovog puta. Poligon, to jest parkiranje, svaku garazu i upravnu i paralelnu iz druge sam ubola, posle voznja mi je bila ok, mogli su da mi zakeraju oko nekog pesaka ali bili su korektni jer u praksi je to cista situacija. Trasa mi je bila ok. Eeee, zavrsih i to user posted image

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 448
   RE: Vozačka dozvola
10.2.2016 14:36:36   
IvanaSK RR
Čestitke!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 449
   RE: Vozačka dozvola
10.2.2016 14:54:21   
Ana RR
Bravo Rosi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 450
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 [18] 19 20   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here