|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 12:50:07   
jole82
Bar dan žene drage
Pregurasmo i prvi rodjendanko juče..bilo je baš leeepo...T kao da je znala šta se sprema...em je spavala od 9 uveče do do 9 ujutru (obično se u pola 8 probudi za mleko) em kad sam ušla po nju u sobu ona u krevecu stoji i tapše i nešto brblja sa smeškom na licu..hehe baš mi je slatka bila..i sva je bila važna ceo dan i stvarno na visini zadatka...bila sa gostima 4 sata i posle toga je ujka njen uspavao pa smo i mi malo prilegli kad su svi otišli i popodne nastavili normalno tako da je i noćas lepo spavala...rođos bio u praskozorje (po mojoj ujni) u 10 ujutru...al bolje mi je tako bilo prvenstveno zbog nje da joj se ne remeti puno spavanje i da ima celo popodne da spusti tenziju (jer kad je uzbudljiv dan tj popodne...bude i noć vesela) a pravo da vam kažem i zbog mene...imala sam celo popodne i veče da uzivam sa mm i sad već velikom devojkomuser posted image

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 12:52:18   
Sanjica26 RR
Dobar dan! Nas tri smo same. Mm ima neke obaveze, ali brzo ce se vratiti. Sofija spava. Teodori sam pustila crtani dok spremim rucak.
Meni Sofija za sada spava cele noci.user posted image Grcevi su prosli. U utorak treba da ponovimo bris nosa.
Od sutra Teodora ide u vrtic.
Serpice ja sam uzela Teodori iz njihove kolekcije imunokind. Videcemo da li ce na nju da deluje.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 2.2.2014 12:53:43 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 13:24:02   
mama micki
Dobar dan i od nas. Evo mi svi na okupu pa uživamo malo. Samo da vam mahnem!
Lep dan mame!user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 17:31:42   
doktorkakristal
nigde nikog ,rasterao vas vetar jel user posted image
Ja i muz bili malo do grada na kaficu,moja mama cuvala D,sad spava pa posle kupanje ,sutra idemo na vakcinu i merenje,ja treba da se javim u zavod videh da je trebalo 31 ,ja zaboravila,jos o tome treba da mislim,a kako su vec 'ljubazne ' doticne salteruse ,budu li samo nesto rekle bice user posted image

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 18:01:00   
jole82
Moje dete zaspalao...druga dremka danas...odavno nije bila..obično spava jednom dnevno..al kratko će..samo malo da dopuni baterijeuser posted image i onda se vršljanje nastavlja...
Pa poludela je i ona više...danima u kući..a i ja zajedno sa njom..al gde ćemo po ovom tajfnu tapolje...
Čekam moj ujka da mi dostavi sličice sa rođosa...on je ipak profi...pa ću okačiti...inače samo da znate da smo imali 2 repića i 3 šnaliceuser posted image i nije se bunila kad sam joj stavljala

_____________________________

Enyoj the silence!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 18:35:05   
nina26
Jole, samo da cestitam drugarici prvi rodjendankouser posted image user posted image kao da je juce bilo, kad smo je iscekivaliuser posted image

_____________________________

Od sada slavim Dan Zaljubljenih :)))))

(odgovor članu jole82)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 20:06:36   
Modessty
hej drage moje! Mi juče imali užasan dan. Nikoli se zapušio nos, uveče imao i temp do 38. Dali mu sirp eferalgan, čistili nosić fiziološkim i pumpicom i danas je mnogo bolje. Ali nosić i dalje curi. Sad je odjednom kao promuko. izgleda da ćemo morati sutra kod dr. poludećo od doma zdravlja i čekanja do besvesti!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 20:19:51   
serpica
Ih bre Moduser posted image i nama je bio zapusen nosic ali bez temp.ja sam stavljala kapi u spreju kaze dr da je mnogo bolje nego fizioloski,i mazala sam mu fitobalm na grudi posle kupanja i nosic se odmah otvorio.probaj tako da ne ides u dz tamo je tek izvor zaraze.
saljem ljubac da brzo prodjeuser posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 20:54:02   
Misha i Ljisha
Dobro vece mame. Malcima koji su bolesnice zelim da brzo ozdrave.

Jole srecan rodjendan Teici. Covece bas eto sve brzo proslo.

Dunja ne staje, hoda i hoda i hoda i hoda.... ne znam vise odakle joj snage. Cekam jos samo da progovori i onda je velika curauser posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 21:19:27   
adulence
Dobto vece mame...Iva spava mm na poslu a ja podigla noge...uhhhh,jos sutra pa nam je taja dva dana kod kuce...jedva cekamo...miaho,jole bas ste nedostajale...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 21:35:57   
mtajcica83
Jole cestitamo velikoj curi prvi rodjendanac!!!!!
Ostalim mamama i klincima veliki poljubac.
Mi danas setali grad je ovih dana malo puniji posto su pocele feste,maskembali,karnevali,i sl.Koliko toliko da se ubije monotonija u ovim mjesecima.

_____________________________

Moj maji bubicicak 08.10.2010

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
2.2.2014 22:54:44   
viktori
mamike ljubimo i grlimo prvo decicu pa ondak vas user posted image


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu mtajcica83)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 0:04:58   
vikiveki
Dobro veče drage mame...ja sam zadnjih par dana bila na nekom seminaru u BG..došla tek juče.Jedva sam izdržala ta tri dana a najgore mi je bilo preko noći,baš su mi deca puno nedostajala...evo danas se ceo dan mazimo ne bi li nekako nadoknadili izgubljeno vremeuser posted image
Vidim da je Jole proslavila sa svojom ćerkicom 1 rođendan...pa čestitam i neka je sa srećomuser posted image user posted image
a što se tiče slinavljenja i moji su se negde nahladili dok ja nisam bila tu...izgleda je bila živela sloboda,pa se nisu lepo ni oblačili,tako da se ja sada brinem kako će sutra u vrtić i šta ću sa njima kada nema ko da ih čuva,

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 7:35:37   
adulence
Dobro jutro mamike...Kod mene standardno Iva spajki,mm na poslu,ja sad doruckovala,pa cu da pijem kaficu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 7:37:56   
doktorkakristal
dobro jutro mame idemo u savetovaliste ,mislite na nas da sve prodje bezbolno
Mame moja Dora vec trecu noc prespavala i probudila se u pola sest ujutru,sinoc zadnji obrok bio oko sedam pola osam,ako ovako nastavi jesce svega 4 puta,meni se cini da je jos mala da izbaci nocni obrok,al ona ocigledno nije gladna cim se ne budi,sta vi mislite ? Ponekad mi se cini da je bolje sa vama da se konsultujem nego sa pedijatrom user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 7:42:09   
adulence
Doktorka ne mogu preko telefona da vidim koliko je D stara,ali evo moja Iva je izbacila nocni obrok sa dva meseca...i pocela je da apava celu noc,ne brini i kad spavaju oni rastu...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 7:47:49   
Sanjica26 RR
Dobro jutro! Teodora je otisla u vrtic. Sad smo nas dve same. Ceka me ciscenje po juci i spremanje rucka.
Doco moja Sofija vec dve nedelje prespava celu noc, a mladja je od Dore. Budili bi se oni da zele. Nista ne brini. Jos ako dobro napreduju nema zasta da brinemo.
Mi danas isto imamo kontrolu i vakcinu. Vakcinu cemo verovatno da izbegnemo zbog bakterija u nosu.
Dok sam namestala Teodorin krevet udjem u nasu sobu da vidim sta radi Sofija ona se okrenula na stomak. user posted image
Skroz je blesava. Brinem se sto se ojela po guzi. Redovno je presvlacimo. Nesto sam sigurno pojela sto je nju izritiralo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 7:50:36   
mama micki
Dobro jutro mame! Moja Sara i dalje prehlađena, temperatura svako veče oko 37,6 danas idemo u dz da doktorka posluša pluća za svaki slučaj. Baš se muči. Danas a verovatno i cele nedelje ništa od jaslica, ali dobro, bitno je da ona ozdravi.
Adulence, baš sam se setila vas sinoć, kod vas bila slična situacija. Kako je Iva sada?
Doco, ako je na adaptiranom mleku, nemoj da brineš, neka spava, da nije sita ne bi spavala. Iskoristi to pa i ti odmori, ali u svakom slučaju, u zavisnosti od njenog napredovanja posavetuj se sa pedijatrom.
Želim vam lep dan i sve vasuser posted image

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 7:54:42   
mama micki
Kod nas je bila slična situacija sa guzom od početka, a evo i sada nije mnogo bolje. Isto redovno presvlačimo bebu, perem joj guzu svaki put kad kaki, sušim fenom, maramice koristim samo kada nisam u prilici da je operem, pa opet joj je guza često crvena i ojedena. Dr mi je preporučila kanesten i ako nije za bebe, posle dva mazanja kao da ništa nije bilo.
IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Dobro jutro! Teodora je otisla u vrtic. Sad smo nas dve same. Ceka me ciscenje po juci i spremanje rucka.
Doco moja Sofija vec dve nedelje prespava celu noc, a mladja je od Dore. Budili bi se oni da zele. Nista ne brini. Jos ako dobro napreduju nema zasta da brinemo.
Mi danas isto imamo kontrolu i vakcinu. Vakcinu cemo verovatno da izbegnemo zbog bakterija u nosu.
Dok sam namestala Teodorin krevet udjem u nasu sobu da vidim sta radi Sofija ona se okrenula na stomak. user posted image
Skroz je blesava. Brinem se sto se ojela po guzi. Redovno je presvlacimo. Nesto sam sigurno pojela sto je nju izritiralo.
[/quo
te]

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 8:04:53   
adulence
Mama micki mi smo zaradili bronhitis,nisam pisala da ne mracim ovde,dosta sam mracila...postujemo terapiju i mislim da je bolje svakim danom...opet spava po celu noc,jedino sto mi jako malo jede...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 8:35:01   
mama micki
Adulence biće i to bolje, počeće ona lepo da ručka, sunce malo. Kako su samo osetljivi. Ljubi nam dlugalicu vršnjakinju.

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 8:53:37   
Peace*
Dobro jutro.
Luka ustao sav smrknut što mora da izađe i ode do škole, fijuče kao ludo.
Marko je ustao veseo - blesavo dete, večito nasmejano.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 8:55:49   
adulence
Ma naravno procice,ja sam stvarno sa njom srecna za 14.meseci nas je samo ovo snaslo hvala Bogu....proci ce...
Ljubimo i mi nasu vrsnjakinju

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 8:59:05   
Sanjica26 RR
Mama micki za ova dva I po meseca nam se prvi put ojela guza. Taman idemo danas na kontrolu, pa ce nam dr valjda nesto prepisati.
Adulence nisam znala da je Iva zaradila bronhitis.user posted image user posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama micki)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Razgovori mama 2/14 [chat]
3.2.2014 10:00:00   
ivaMark
Zdravo mame user posted image

Drkristal, nema potrebe da te brine to spavanje po celu noc, moja beba je sa nepuna dva meseca pocela da spava po celu noc (to sto je kasnije pocela da se budi jer je bila gladna cemo neki drugi put da pisemo), ali da joj nesto fali sigurno bi se budila. Npr, moja J se uvek probudi kada joj je mokra pelena, u stvari vise se kao meskolji.

Adulence, da nam drugarica mala ozdravi, bas vam se oduzilo user posted image

Mi smo sada kod mojih i bicemo ovde malo duze a Joka uziva sa sestrinim klincima, oni je obozavaju. Tamo nismo imale drustva nikakvog, ovde uzivamo user posted image

_____________________________

Nema veće sreće, od ljubavi bebeće :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
Zdrava ishrana najmlađih tokom zimskog per...
Tokom hladnih zimskih meseci, redovan unos voća i povrća ključan je za jačanje imunološkog sistema dece, pomažući im da ...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here