|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Hranilica / stolica za ručavanje
16.8.2008 23:37:09   
Suncica
Meni je mnogo pomogla, pogotovo zato sto je moja Lorena naucila da jede sama..Koristili smo je odmah cim je pocela da jede cvrstu hranu..
Za sve mame koje se dvoume, toplo je preporucujem, jer dete zahvaljujuci tome stice dobre navike zajednickog rucavanja sa roditeljima za stolom..



< Poruku je uredio guppy RR -- 13.8.2009 12:20:01 >


_____________________________

Lorena, 26.07.2006.
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Hranilica..
17.8.2008 9:10:34   
guppy RR
Suncice, ... možeš li mi pomoći samo oko izraza? Jel to misliš onaj "stočić" za bebu, za kojim jede? user posted image

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Hranilica..
17.8.2008 10:14:26   
Suncica
Da Guppy, to je ona stolica sa tri polozaja, koja ima tacnu ispred sebe.
Mi sada tacnu skidamo i samo privucemo Loreni stolicu da bude na visini, da moze normalno jesti sa stola..


_____________________________

Lorena, 26.07.2006.

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Hranilica..
17.8.2008 10:39:10   
guppy RR
AAaaaaaaaaa, da da, i mi to koristimo :))
Imam Antilop stoliće iz Ikee. Nemaju menjanje naklona, nego dete u stolici lepo sedi, ima svoju tacnicu ispred, a sve je od plastike i posle hranjenja može direktno pod tuš!!!
user posted image user posted image

(odgovor članu Suncica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Hranilica..
17.8.2008 17:05:45   
stella
Odlicna stvar.Ja moju Hanu nekad tu stavim i da se igrauser posted image
Znam da nemoze ispasti i osjecam se sigurno ako moram nesto na brzinu obaviti u drugoj prostoriji.Sada smo joj i igraonu otvorili na sred dnevne sobeuser posted image

_____________________________

H A N A 26.09.2007

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Hranilica..
17.8.2008 18:56:06   
Lu
Neznam sad kako bih svog sina hranila bez hranilice,navikli smo se kad je vrijeme obroka on sam ide da ga stavim,nemogu zamisliti da ga držim u krilu i hranim ili kako već,dok je bio skroz mali imao je kućnu sjedalicu u kojoj je bio u poluležećem položaju,ma sva ova pomagala su zlatna.
Hranilica mi je presvučena gumom kao i većina njih tako da ju poslije samo obrišem,ma super.

(odgovor članu stella)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Hranilica..
1.10.2008 15:14:03   
Anoniman
HRANILICA = STOLICA ZA RUČAVANJE user posted image

Kad sam pročitala "hranilica" pomislila sam da postoji neka sprava koja drži kašiku i hrani dete umesto mame... user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Tasha -- 1.10.2008 15:15:03 >

(odgovor članu Lu)
  Direktna veza do poruke: 7
   RE: Hranilica..
8.2.2009 15:55:22   
Jeca*
Kada ste počeli da stavljate dete u ovu stolicu za ručavanje? Pitam se da li je rano da stavim Luku, pošto još uvek ne sedi skroz stabilno...ne znam. Ja ga sad, ovo malo što sam počela da ga hranim povrćem, hranim u ljuljašci (pisala sam o toj ljuljašci u istoimenoj temi), ali malecki je ukapirao da može da se odgurne nogicama i da se ljulja, kad mu se ne dopada user posted image  ma, bebe su opasne user posted image  Imamo Chicco stolicu koja već 4 meseca stoji neraspakovana (dobili smo je na poklon) i čekam pravo vreme da je postavim pored našeg stola i počnem da je koristim. Mislite li da je rano?

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Hranilica..
8.2.2009 16:23:35   
Anoniman
Luku sam stavila u hranilicu sa 7 meseci. Stavila bih ga i ranije, ali je nismo imali.

Hranilica izgleda ovako (ima i tacnu ispred, na slici je nema):

user posted image

Naravno, rupa je preširoka, pa se ljuljao, zato smo uzeli jastuk koji se stavlja u stolicu, a izgleda ovako:

user posted image

I stolica i jastuk na naduvavanje su iz Ikee.

(odgovor članu Jeca*)
  Direktna veza do poruke: 9
   RE: Hranilica..
8.2.2009 21:42:52   
oliveradj
Super je stvar mi imamo Jungle i jako smo zadovoljni. Imamo i staru drvenu nju cemo na leto da koristimo napolju na terasi.

_____________________________

Adrijana moje zlato 26.05.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Hranilica..
13.8.2009 11:24:01   
dacca
da li je od pomoci hranilica?

(odgovor članu oliveradj)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Hranilica..
13.8.2009 11:26:00   
Rivana
ne znam mi je jos uvek nemamo, a volela bih da znam moj malecki je mnogo zivahan kad jede user posted image

(odgovor članu dacca)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Hranilica..
13.8.2009 11:27:26   
Anoniman
Meni je život spasla, dok sam kuvala on je sedeo u njoj, taman je video šta radim jer je bio na toj visini. Dosta dugo sam ga tamo hranila, a sada u nju seda samo ako je neki porodični ručak, pa svi sedimo za stolom, ili, ako se recimo igra sa plastelinom, crta temerama...

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 13
   RE: Hranilica..
13.8.2009 11:42:57   
dacca
Danas idem u nabavku sa bratom, treba da kupi : hranilicu, dubak, ogradicu i sjediste za kola. Ali je skupo mili brate.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Hranilica..
13.8.2009 11:44:52   
Anoniman
Aj u temu o dubku da ti kažem nešto!

(odgovor članu dacca)
  Direktna veza do poruke: 15
   RE: Hranilica..
13.8.2009 12:04:08   
AtenA
Meni je hranilica jedna od najkorisnijih stvar(bar sto se tice mog Vukasina)!Poceli smo da je koristimo sa njegovih nepunih sest meseci i do skoro smo je koristili(bila bi u upotrebi jos ali vise ne moze da stane u njuuser posted image )!Znalo se tu jede i tacka,a i sto kaze Tasha,ako se igra sa plastelinom ili bilo cim drugim sto zahteva haos po kuci znalo se ,u hranilicu!Takodje dok sam kuvala ili nesto drugo radila,bila mi je od najvece koristi!jednostavno se navikao na nju i dozivljavao je valjda kao svoj tron!Tako da je meni bila pun pogodak!On nije nikada hteo u kolica,ogradicu,setalicu vrlo kratko,...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Hranilica..
13.8.2009 12:19:01   
guppy RR
Samo da dodam u ovu temu da mi još uvek koristimo te stolice od Ikee, a deca imaju već dve godine. Taman su toliko visoke, da normalno mogu da sede sa nama za kuhinjskim stolom. JAKO sam zadovoljna!!! Najbolja investicija za dete, ova Ikea stolica
user posted image

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.8.2009 12:20:31   
guppy RR
Malo sam promenila naziv teme. Još uvek se zbunim kad vidim ovo,
uvek prvo pomislim na automatsku hranilicu za moje ribice user posted image

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.8.2009 12:22:37   
AtenA
da def. mi smo je cak nosili sa sobom ako krenemo negde na par dana(npr. u selo i tako...),ili se raspitamo da li ih ima u hotelu!user posted image

< Poruku je uredio guppy RR -- 13.8.2009 12:24:27 >

(odgovor članu guppy RR)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.8.2009 12:25:08   
Anoniman
guppyka i ja imamo iste stolice (ima slika ranije postavljena), moj Luka ima 3 god (ok, sitnije dete) i još uvek staje u nju bez ikakvih problema! user posted image

(odgovor članu guppy RR)
  Direktna veza do poruke: 20
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.8.2009 12:28:41   
Anoniman
Još samo jedna stvar. Najsrećnija sam bila (i još uvek sam) što je stolica skroz plastična. Kada se ubrlja, krpu i obrišeš. Ne pereš navlake...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 21
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.8.2009 12:30:55   
guppy RR
ma da... mi je često odnesemo direkt pod tuš... nosimo ih van kad treba (vidi slike sa rođendana u temi Marko i Maja slave rođus) ...
sve u svemu - ne menjam.

< Poruku je uredio guppy RR -- 13.8.2009 12:31:49 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.8.2009 12:33:47   
AtenA
moja nije kao vasa,ali je jako slicna,plasticna je takodje i laka za odrzavanje!Ali Vukasin ce sada u oktobru da napuni cetiri i jako je visok,najvisi je u svojoj grupici u vrticu,nisam ga odavno merila ali sigurno ima oko 1,20!Svi misle da ima 5,6 god.Tako da nemoze da stane u njuuser posted image
Ali dobro tu je za drugo dete!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.8.2009 12:59:29   
božana
Odlična stvar.

(odgovor članu AtenA)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.8.2009 16:58:20   
SUPER MAMA
Ja imam hranilicu i odlicna e stvar Monika je koristi do 8 meseca i odma je prihvatila da sedi i da jede u njoj.

(odgovor članu božana)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Prepucijum - šta roditelji dečaka treba da...
Gotovo svi dečaci su rođeni sa uskim prepucijumom koji je spojen s glavićem. To je normalno fiziološko stanje i nije raz...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here