|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.1.2020 20:20:20   
Ana RR
E pa bas bzvz. Prodaces sigurno ali bas mi je zao sto ne mozete da koristite.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 751
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.1.2020 22:20:31   
malena39
Ajde prosvjetlite me...jesam li nemajka sto mi djete od 4 god jos jede u hranilici? Nekad hoce i za sto ali vise voli u hranilici. A i ja mogu s mirom da obavim nesto sitno u kuhinji dok on kede, bar ne moze pobjevi ,)

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 752
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.1.2020 8:18:08   
Ivanka 75
Zato bi bila nemajka, dete uziva, to je najbitnije, a i ti si na dobitku 👍

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 753
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.1.2020 10:01:06   
Ana RR
Moje drugarice sin ima punih 5 i još uvek spava u krevecu user posted image ne znam zašto bi zbog toga bila nemajka. Sitan je a nemirno spava i ovako joj je sigurnije, dok ne pređe u veliki krevet.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 754
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.1.2020 10:09:42   
bubulence


IZVORNA PORUKA: malena39

Ajde prosvjetlite me...jesam li nemajka sto mi djete od 4 god jos jede u hranilici? Nekad hoce i za sto ali vise voli u hranilici. A i ja mogu s mirom da obavim nesto sitno u kuhinji dok on kede, bar ne moze pobjevi ,)


Moja cerka je do 3,5god jela u hranilici. Sto bi bila nemajla zbog toga. Sitna je, tako joj je bilo lakse nego za stolom. Od kada se beba rodila ona spava u kreveticu😂. Posto je bebac samnom u krevetu njoj se dopalo da spava u kreveticu a meni je lakse jer inace spava jako nemirno i svaku noc je padala sa kreveta. 

(odgovor članu malena39)
Direktna veza do poruke: 755
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.1.2020 14:09:27   
malena39
Divne ste....hvala vam

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 756
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  27 28 29 30 [31]
Idi na:







Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here