|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.2.2010 9:09:28   
*Alexx*
Da li beba koja ne može još da sedi (od 5 meseci) može da se hrani iz tih stolica ili ne može? Ja za sada hranim Andreja iz ležaljke, a imamo kod prijatelja neku stolicu koja nas čeka, pa ne znam da li da je uzimam ili ne.

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.2.2010 9:24:12   
Jeca*
Ja mislim da ova moja ima razlicite polozaje naslona. Ali verovatno nemaju svi modeli.

_____________________________

The price of discipline is always less than the pain of regret
Robin Sharma

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.2.2010 9:35:15   
*Alexx*
Hvala, Jeco! user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Jeca*)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
2.2.2010 11:22:44   
Anoniman
Alexx, moja, a mislim i sve koje su na slican fazon imaju tri polozaja, tako da beba moze u nju od nekog 3. meseca, ali one drvene nemaju.

(odgovor članu *Alexx*)
  Direktna veza do poruke: 79
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
22.2.2010 19:43:01   
kackica
Zdravo drugari, interesuje me da li neko zna da li u Beogradu ima negde da se kupi Ikeina hranilica?


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
22.2.2010 20:25:47   
*Alexx*
Ja pretpostavljam da možeš da poručiš od onih koji drže Ikeine radnjice. Znam da ima u TC Banjica, i na uglu Takovske i... 27. marta (ili je to Džordža Vašingtona, ne znam kako se zove u tom delu), čini mi se user posted image

_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
22.2.2010 21:43:08   
kackica
Hvala


(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
25.2.2010 18:37:44   
kackica
Evo nase stolice
http://www.justclick.rs/catalog/product_info.php?cPath=50&products_id=661
vrlo povoljno u Aksi za 5000 din inace je dosta skuplja

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.3.2010 18:49:46   
Shishica
Planiram ovu hranilicu i mislim kako dete tu moze do nekih 3-4 godine.. pa.. 4..

Kod nas je 6000,00

Uglavnom su vam pozitivni komentari pa...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.3.2010 19:13:36   
Shishica
user posted image Zaboravila sam da stavim link

KLIK

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
6.3.2010 22:41:49   
Anitaaa
lepa je..jedino mi se ne dopadaju točkići.Da ova moja ima točkiće mi bi se hranili po celoj kući koliko se moj mali cima
Možda mogu da se skinu


_____________________________

"Before you were conceived I wanted you. Before you were born I loved you. Before you were an hour old I would die for you. This is the miracle of life."

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.3.2010 21:48:03   
choopa choops
Mi smo dobili chicco polly, ali je nismo nikada koristili (zato sto se meni nije svidjala boja user posted image , pa je nismo ni raspakovali). kasnije smo je u restoranima stavljali u hranilicu, ali ona se koprcala i nije htjela da sjedi u tome user posted image Inace sjedi na stolici sada kad je velika, a kad je bila manja sjedala nam je u krilu.
Ali, mislim da je hranilica zaista korisna stvar, pocevsi od toga sto mozes bebu s mirom staviti u nju dok npr. odes nesto da dohvatis, zatim beba ima svoj mali kreativni prostor po kome moze da sara hranom user posted image , a da mama pri tome ne dobije nervni slom jer zna da ce lako oprati tacnu i td. Samo mislim da dijete treba odmah navici na hranilicu user posted image


_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.3.2010 22:01:20   
Anoniman
Evo nase hranilice,sedimo u njoj vec jedno mesec dana,odlicna je,chiccova je u pitanju...
user posted image
Bas je i identicnih boja!Moze da se spusti skroz dole,da izgleda kao da je beba tik od poda,a moze da se podigne skroz gore.Tako i sediste ima vise polozaja,stvarno je idealna!Jeste malo skuplja,ali vredi.Do 15kg je nosivost,sto mi necemo jos skoro dostici user posted image ,s' obzirom da sa pet meseci imamo 6 kg user posted image

(odgovor članu choopa choops)
  Direktna veza do poruke: 88
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.3.2010 22:22:56   
lothroniell
Jel to ona sto moze da bude i lezaljka za novorodjence? user posted image Videla sam takvu u Chiccovom katalogu i jako mi se svidela...

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
7.3.2010 22:24:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: lothroniell

Jel to ona sto moze da bude i lezaljka za novorodjence? user posted image Videla sam takvu u Chiccovom katalogu i jako mi se svidela...

Ne moze sediste ovde skroz da se spusti,ovo je ipak za tamo negde od treceg meseca (jos plus se Stefan od treceg meseca odize da sedi user posted image )...ali je stvarno extra!

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 90
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
9.3.2010 16:00:47   
Shishica

IZVORNA PORUKA: Anitaaa

lepa je..jedino mi se ne dopadaju točkići.Da ova moja ima točkiće mi bi se hranili po celoj kući koliko se moj mali cima
Možda mogu da se skinu




Tockovi se mogu zakociti kao kod kolica i onda nema vozanja.. a dobro je da ih imas, bas sam mislila da tako samo odguram bebu sa stolicom, ne moram da dizem stolicu i tako to...

_____________________________

":)) Blesava mama...stavila bebu u stomak :))) .."
-Pazi Ema da ne padnes, budi pazljiva!
-Ne brini mama. Budicu pazljiva!

(odgovor članu Anitaaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
10.3.2010 0:35:49   
lothroniell
Ovo je ta na koju sam ja mislila "Chicco Polly Magic"
user posted image
Mislim da cu da je uzmem za koji mesec. user posted image
IZVORNA PORUKA: Jos malo pa mamica

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Jel to ona sto moze da bude i lezaljka za novorodjence? user posted image Videla sam takvu u Chiccovom katalogu i jako mi se svidela...

Ne moze sediste ovde skroz da se spusti,ovo je ipak za tamo negde od treceg meseca (jos plus se Stefan od treceg meseca odize da sedi user posted image )...ali je stvarno extra!



< Poruku je uredio lothroniell -- 10.3.2010 0:38:02 >


_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.3.2010 9:19:52   
usamljena
Ja sam u TL gledala neku Graco jako je povoljna sto me iznenadilo ( oko 30 evrica), nije ni losa bitno mi je bilo da se moze naslon skidati za pranje, stabilna je, ... klasika. Prijatelj nam je obecao neku drvenu pa se sad neckam da li da kupujem ili da uzmem tu drvenu. Ne znam uopste kakva je. Do sada sam koristila lezaljku

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.3.2010 10:09:39   
gagana83
IZVORNA PORUKA: usamljena

Ja sam u TL gledala neku Graco jako je povoljna sto me iznenadilo ( oko 30 evrica), nije ni losa bitno mi je bilo da se moze naslon skidati za pranje, stabilna je, ... klasika. Prijatelj nam je obecao neku drvenu pa se sad neckam da li da kupujem ili da uzmem tu drvenu. Ne znam uopste kakva je. Do sada sam koristila lezaljku

Sve drvene koje sam videla su po istom principu i po meni vrlo prakticne,kad dete malo poraste sluzi kao stolicica i stocic-pogledaj malo unazad-Eugi ima takvu,Sneza,ja...


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu usamljena)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.3.2010 10:51:12   
bebuska

IZVORNA PORUKA: lothroniell

Ovo je ta na koju sam ja mislila "Chicco Polly Magic"
user posted image
Mislim da cu da je uzmem za koji mesec. user posted image


I meni se svidja ova stolica, mislilm da cu nju i kupit. Juce mi drugarica kaze da sad kad kupis nesto od Chicco opreme sledecu stvar koju kod njih kupis dobijes 50% jeftinije. Neznam koja je cijena ove stolice al mislim da cu uzeti Chicco Trio Living kolica pa bi onda mogla ovu stolicu dobit jeftinije AKO je to istina...


_____________________________

Pre nego sto krenete da trazite srecu, proverite - mozda ste vec srecni. Sreca je mala, obicna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide!

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
13.3.2010 11:08:38   
usamljena
Hvala Gagana, bebe spava pa imam vremena malo pogledati

_____________________________

Hvala Vam
Sve ce jednom biti juce




(odgovor članu gagana83)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
28.4.2010 22:29:53   
Tufna
Alexx, je l znas mozda koja im je cena ( Ikeinim hranilicama). Ja sam gledala neku chiccovu ali mi je mnoooogo! Preko deset hiljada! Jeste da je savrsena u svakom pogledu, ali ipak user posted image


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu *Alexx*)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
28.4.2010 22:33:09   
Tufna
Koja razlika u cenama. Od septembra kada si ubacila ovaj link poskupela je za 3.500 dinara user posted image A i to je cena sa nekim popustom, uzas! Sta reci user posted image


_____________________________

"AKO SI BOGAT SAMO ONIM STO LOPOVI MOGU UKRASTI I MOLJCI POJESTI, SA CIM CES OSTATI, AKO LOPOVI ZBILJA UKRADU I MOLJCI POJEDU?" - Vladika Nikolaj Velimirovic

(odgovor članu kackica)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
28.4.2010 22:33:31   
Anoniman
Ikeine hranilice KLIKNI

Odnos je otprilike 10 eur = 2500-3000Ft (nisam davno bila pa nisam sigurna, ali u tom rasponu šeta)

(odgovor članu Tufna)
  Direktna veza do poruke: 99
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
28.4.2010 22:37:19   
*Alexx*
IZVORNA PORUKA: Tufna

Alexx, je l znas mozda koja im je cena ( Ikeinim hranilicama). Ja sam gledala neku chiccovu ali mi je mnoooogo! Preko deset hiljada! Jeste da je savrsena u svakom pogledu, ali ipak user posted image



Ja nemam pojma kako se kreću cene hranilica, pošto smo našu nasledili. A Tasha je dala link za Ikeine user posted image


_____________________________

Do not speak - unless it improves on silence.

(odgovor članu Tufna)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
AnaTamara
Preporuka budućim mamama!
Porođaj je sve bliže, pripremaju se stvarčice, između ostalog i Fitolat, koji mi je mnogo pomogao sa prvim detetom, uspeli smo da uspostavimo laktaciju!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here