|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.12.2016 11:29:42   
isidora88
Ja bebana hranim u hranilici od prvog dana cvrste hrane, nema jela ispred tv-a, nije nemiran u njoj, jedino je nervozan pa nece da zine ako vidi da mu je bata u okolini, nece onda da jede jer zeli da se igra sa njim, ali kad bata sedne da ga hrani jede bez problema user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 651
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.12.2016 15:54:15   
emicaa
David se u ljulji mlati kao blesav,stalno ganjam gdje su usta user posted image pokuxavam navi Dorine prve slike u stolici da vidim koliko je imala kad sam je pocela stavljati ali nema kao u inat user posted image

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 652
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
15.12.2016 17:08:03   
Anck Su Nmaun
Znam da je losa navika jesti ispred TV-a a li ja zato nemam problem, to je 5-10 min i cao ovako je borba!

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 653
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
18.12.2016 19:26:29   
vocicana
Moja sestra je slicnu imala ali su je malecke urnisale, ja bi ovakvu neku, ako sada budem uspela da stavim slicicu.I ne mogu da napravim kopiju, ali je Puerri stolica i normalna je cena. Stvarno mi se ne daje ne znam koji novac za top, mada sam gledala danas i na sajtovima polovne nisu lose.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 654
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.12.2016 12:25:10   
Animsaj9
Voci mi imamo Puerri , i nama je ok ! Sluzi svrsi to je najbitnije , mi smo je dobili . ovuser posted image ovakva je nasa.

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 655
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.12.2016 12:29:33   
vocicana
E takva je i ova sto ja hocuuser posted image
Jel stabilna dovoljno? Kaisevi su ok za fiksiranje?

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 656
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.12.2016 12:43:40   
Animsaj9
jeste stabilna i lako se sklapa i rasklapa ja jednom rukom nju drzim i rasklopim a u drugoj mi D .Kaisevi su ok ja samo one dole upotrebljavam samo preko struka a ove preko ramena nemam potrebe, miran je dok jede

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 657
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.12.2016 14:10:09   
Mala Elena
Blago tebi , moja hoce da iskoci user posted image , ne znam ima li posebno da se kupe ti kaisevi posto ih je prethodni vlasnik zagubio...

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 658
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.12.2016 15:38:30   
Anck Su Nmaun
user posted image Nasa je duboka srecom pa tesko da iskoci ali se vrti na sve strane.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 659
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.12.2016 16:30:32   
Animsaj9
ME vidi da li neko prodaje od stare, ne znam cija je o marka pa da njima pises da ti posalju?

_____________________________

...jer nisam u mogucnosti :P ...

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 660
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
19.12.2016 18:28:09   
Ed83
Mi smo za starijeg kupili drvenu od stokke. Kad je bio beba, ima onaj dodatak za bebe, a kad je poceo da sedi, isto,ima dodatak za manju decu koji se posle skida kada dete malo poraste.. Sin ima sad 3 godine i obozava svoju stolicu (koju ponekad i ja koristim kad on nije tu) . I bebi smo kupili istu.. Mi smo zadovoljni.

(odgovor članu Animsaj9)
Direktna veza do poruke: 661
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.7.2017 14:29:49   
Dragce86
Malecka za sada hoce da jede iz mojih krila, par min i gotovo :D Ako kasnije bude pravila probleme, moracemo i mi da uzmemo ali mi se ne bacaju pare i za to, skupe su jako.

(odgovor članu Ed83)
Direktna veza do poruke: 662
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.7.2017 14:38:30   
Duškić
Sto se mojih beba tice fenomenalna stvar. Vredi svaki din. Cerkica je obozavala da sedi u stolici i da trazi da jede, sada i sin isto. Lupa po njoj rastura hranu, ali se ne buni.

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 663
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.7.2017 17:40:46   
IvanaSK RR
I dalje najcesce jedemo u maminom narucju user posted image Ali mi znaci, u kuhinji je stolica i dok radim nesto, dam joj da gricka plazmu, hleb i bude mirna. I kad mi rucamo priblizim je stolu, pa "ruca" i ona sa nama.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 664
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
4.7.2017 20:35:26   
veselicaa
Uglavnom sedi kod mene u krilu dok jede.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 665
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.7.2017 7:25:02   
emicaa
David kad ogladni dopuze do stolice,ustane i place.Uglavnom u stolici jde.Nekad mu pudingdam dok sjedi na podu pa ga ganjam.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 666
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
8.7.2017 19:15:58   
Dragce86
Mame, mozda ste i u pravu, treba ih uciti da postoji mesto gde se rucka, staviti ih u stolicu i privuci pa da ruckaju i oni sa nama za stolom..ima smisla ;) Ovako je nezgodno pomalo u krilu jer nekad ne vidim gde treba da stavim koliko se mrda pa malo zavrsi na nosicu, malo na meni amalo po njoj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 667
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
14.7.2017 17:29:35   
dddaca
Ja cesto kazem da je to najbolja investicija. Evo, 2.5 godine i jos uvek sedi u njoj. Tu mi je najsigurnija

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 668
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.7.2017 20:36:38   
Dragce86
Sada ima hranilica na akciji u Aksi, cena 3 500 din ;) Mame, koja nema a treba joj - navalite! Mi planiramo da kupimo jednu :)

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 669
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.7.2017 21:00:03   
Duškić
Mi koristimo stolicu za hranjenje i voli da sedi u njoj i zavezem mog nestaska i bude na kratko barem miran.user posted image

(odgovor članu Dragce86)
Direktna veza do poruke: 670
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.7.2017 21:23:32   
Milena18
Tako i kod nas, Duškić. To je jedino mesto na kome bude mirna duže od pola minuta, valjda zato što toliko voli da jede user posted image Mi imamo drvenu hranilicu, kad je preraste, skine se ona površina na koju se stavlja tanjirić i transformiše se u lepu stoličicu i stočić.

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 671
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.7.2017 21:35:02   
IvanaSK RR
Milena, takvu drvenu smo mi koristili sa sinom. I to bas dugo.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Milena18)
Direktna veza do poruke: 672
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
24.7.2017 22:15:26   
Anck Su Nmaun
I mi imamo tu i super je. A i on je voli a meni naj lakse tako da ga nahranim. Kad odemo kod mojih to su muke...bas kazem mm pre neki dan od aad jw nosim sa sobom user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 673
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.10.2017 18:36:26   
veselicaa
Nini smo kupili Bertoni Lorelli Candy,bas je lepa.Sada voli da jede sama,koristi kasicicu i viljuscicu pa voli da sedi u njoj.

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 674
   RE: Hranilica / stolica za ručavanje
5.10.2017 18:43:09   
Mala Elena
Mi skoro da je vise i ne koristimo, sada vec P sedi za stolom...
Mislim da cemo je odloziti uskoro...

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 675
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







KAKO DA ODGOJITE SREĆNU BEBU
Vaša beba je srećna beba? Naučite ključne elemente osnovnih potreba, stimulacije i prilagođavanja. Otkrijte kako da podi...
Gde grešimo kada stavljamo u krevet bebu k...
Da li se i vama dešava da kada poželite da spustite bebu koja je zaspala na rukama, odmah se probudi? Onda verovatno i v...



image
Aleksandra*
Definitivno ih preporučujem svakoj trudnici i porodilji.
Pre dve godine i tri meseca na svet je došla moja devojčica, prvo dete. Dojenje je bilo nešto oko čega se uopšte nisam razmišljala. Težak porođaj, zbunjenost, bol su doveli do toga da uopšte nisam sigurna da li i koliko imam mleka. Beba je plakala, a ja sam došla u iskušenje da posegnem za adaptiranim mlekom. Drugarica koja je za Fitolat saznala na ovom forumu mi je poslala link. Iskreno, bila sam skeptična, ali bih sve uradila da imam što više mleka. Suprug je kupio isti dan ove divne tablete. Nisam verovala, ali sam uredno pila. Posle par dana sam imala osećaj da beba manje plače i da mleko više ide! Od tog trenutka kreće i uživanje u dojenju. Mogu slobodno napisati da od tog trenutka sam i ja mnogo srećnija i zadovoljnija bila. Nekoliko meseci sam ih redovno pila. A moja bebica je sisala punih godinu dana. Sada to više nije bebica nego devojčica koja će uskoro dobiti batu, a mama ovog puta ne ide u porodilište bez ovih fantastičnih tableta.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here