|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Gde spava vase dete?
8.10.2014 14:56:08   
Maslacak15
Mi smo malisu prebacili pre dva dana kod brata u sobu! user posted image Stariji je dobio sut kartu jos ranije, sa 14 m zbog dolaska mladjeg brata. Nikakvih problema nije bilo niti ih ocekujem.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Gde spava vase dete?
8.10.2014 15:03:08   
lelaigor
U svojoj sobi, na svom krevetu. Prvo je dobila svoju sobu( i spavala u krevecu), dan posle drugog rođendana, a onda je izašla iz kreveca i dobila svoj krevet u svojoj sobi dan posle trećeg rođendana.

_____________________________

Always look on the bright side of life...

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Gde spava vase dete?
8.10.2014 15:05:34   
Sanchy
Ma ni ja ne ocekujem probleme,on je prilicno samostalan i razuman nego smo imali problem prosle zime sa njegovom sobom,novi deo kuce inace,pojavila se budj sve po coskovima ka spoljnom zidu i sad evo komplet je renoviramo pa da konacno narucim krevet i roletna nam fali i to je to..

_____________________________

Verujem u ružičasto. Verujem da smeh najbolje troši kalorije. Verujem u ljubljenje, u mnogo ljubljenja. Verujem da treba biti snažan kad sve krene po zlu. Verujem da su srećne devojke najlepše devojke. Verujem da je sutra novi dan. Verujem u čuda!

(odgovor članu Maslacak15)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Gde spava vase dete?
8.10.2014 15:09:47   
jabudic
Moji spavaju u svojoj sobi. Sem J zadnjih desetak dana sa nama u krevetu, jer je pod "prismotrom"user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Gde spava vase dete?
8.10.2014 15:20:28   
Sanjalicaaa
moje spava od rodjenja u svojoj sobici u krevetcu

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu jabudic)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Gde spava vase dete?
14.2.2015 19:52:47   
veselicaa
A. u svom krevetu odavno,S."zvanicno" isto u svom ili sa A.ali ipak svako vece zavrsi kod mene user posted image .I ne smeta mi,neka je dok hoce,cak volim i kada A.dodje da spava sa nama dvema,jedino sto tada tata spava u dnevnoj ali ne buni se user posted image

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Gde spava vase dete?
15.2.2015 14:29:43   
Klarita
K je presla u svoju sobu prosle godine pred zimu. Kad kad smo imali problema, ali nista znacajno. Od kako je imala boginje ja sam spavala sa njom u dnevnoj sobi i od onda muke da predje u svoju sobu. onda sam pricala sa mm kobajagi naravno, ali da nas ona cuje kako Jorgos nece da je primi u kucu na more jer spava sa mnom, tj ne spava u svojoj sobi, i resila je da spava, ali pod uslovom da se uspava u dnevnu pa da predje posle u svoju. Danima je u zoru prelazila kod nas, sad da kucnem u drvo ne...ali ona se stalno nesto plasi...te nekog ima tamo, te videla je baba rogu, te vesticuuser posted image ubismo se objasnjavajuci ali ne vredi. Resila sam da na prolece prebacim N krevetac u njenu sobu i da spavaju zajedno. On nema pravila. Nekad se budi, nekad ne, ali valjda ce da se ustali do proleca bez budjenja.

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Gde spava vase dete?
15.2.2015 17:42:46   
Mala Elena
Elena ce spavati sa nama dok smo van kuce .. jel ste imali problema ako je dete manje naviknuto na krevetac , da nece kasnije da spava u svom krevetu?

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Gde spava vase dete?
15.2.2015 17:51:37   
Bibilib
Sa starijim detetom nismo imali problem spavao je u svom krevetcu a sa mladjim imamo problem jer hoce da spava pored mene....a krevetac sedi prazan....user posted image

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Gde spava vase dete?
16.2.2015 18:48:31   
veselicaa
Moja A.uopste nije spavala u krevecu,jedino preko dana,pa je bez problema presla u veci krevet.Krevetac smo poceli da koristimo(i preko noci) tek kada se S,rodila.

< Poruku je uredio veselica -- 16.2.2015 18:49:34 >

(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 10:46:27   
jelenan
Luka je spavao sa nama do 4. godine jer smo imali samo jednu sredjenu sobu, kada smo uspeli da sredimo i njegovu pitali smo se da li ce uopste hteti da spava u svojoj sobi. Bio je odusevljen kada je presao u svoju sobu i bez problema se prilagodio na spavanje bez mame i tate. Mada desi se nekad da nesto sanja pa se usunja kod nas user posted image

(odgovor članu veselicaa)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 10:50:55   
dejana007
Nikola od 3,5 godine spava sam u krevetu, svom krevetu sto kaze user posted image Ali smo nazalost svi u vecoj sobi, zato sto nema svoju sobu za sad. Nadam se zaradice mama i tata vremenom za nesto vise user posted image Inace kad god se uspavljuje a ja udjem u sobu samo da oslusnem dal spava on kaze "mamam spavam" user posted image user posted image

_____________________________

Ponovo sam se rodila kad sam Nikolu rodila :)
A preporodila se kad sam Luku rodila :)

(odgovor članu jelenan)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 13:19:15   
jelenan
Znam kako je kad su svi u istoj sobi, videcete kada budete sredili sobu za klinca bice odusevljen jer je soba samo njegova jos i ako je ukrasite nalepnicama i igrackama nece izlaziti iz sobe a spavanje nece biti problem user posted image

(odgovor članu dejana007)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 16:22:51   
degu
Mi smo spojili krevetac s našim krevetom i spava u prvom delu noći u njemu a onda se samo prebaci kod mene i na kraju završi između nas user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu jelenan)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 16:30:00   
dunja RR
Mi ne koristimo krevetac više, spava između nas, mi visimo sa strane. Pojedoh se što ne uzeh veći krevet, a dvoumila sam se prošle godine kada smo renovirali stan. Doduše bio bi veći nekih 20 cm, ali bi mi to sada jako značilo, a mogao bi komotno da stane u sobu. Ne znam kako smo pogrešno izmerili tada ...


Čitala sam i slušala svašta, da nije dobro da spava kod nas, brinula se, itd. ali više ne marim, jer ne može ništa da mi zameni što kada legnem, oset__im njegov miris dok se uspavljujem user posted image , i gledam ga u obraze mile, sve dok ne zaspim.

< Poruku je uredio dunja RR -- 20.2.2015 16:32:19 >


_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 16:34:42   
degu
Dunjči i ja sam se u početku pojela živa, al sam shvatila da više ne mogu ni ja bez nje da spavam, a isto tako se vrlo dobro sećam noći kad sam gledala u taj prazan prostor između mene i mm i pitala se hoće li se ikad popuniti user posted image to je njeno mesto odavno. Naš krevet je 2 sa 2 i veruj mi da se budimo ukočeni, nenaspavani ali srećni user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 19:33:10   
Didy
Degu, Dunja, skoro ste me rasplakale. user posted image Tako sam srećna što to mesto više nije prazno i što vas uspavljuje miris vaše dečice.
Moji spavaju zajedno u Sofijinoj sobi (Stefanova im sad dođe igraonica, pošto smo njegov krevet premestili u njenu), spojili smo im krevete. Često ih nađem da se drže za ruke i spavaju. user posted image


_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 20:54:01   
dunja RR

IZVORNA PORUKA: Didy

spojili smo im krevete. Često ih nađem da se drže za ruke i spavaju. user posted image



Didyka i ti mene rasplaka, zamišljam ovu divnu scenu user posted image
user posted image

_____________________________

310 poljubaca vrelih
prosuću po licu tvom
310 poljubaca nježnih
...



Bitku dobija onaj koji je čvrsto odlučio da je dobije.

Šekspir

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 20:55:24   
mila83
Joj kako je slatko spavati sa njima ! Cerka je mesec dana pre drugog rodjendana presla u svoju sobu u krevet,tada sam trebala da se i porodim sa sinom.Teze je meni i muzu palo to,nego njoj:) Ona je bila ponosna i srecna sto je "velika" da moze sama da spava, dok beba mora kod mame i tate u sobu.Sada su oboje porasli i dele sobu,imaju krevet na sprat.A nas treci andjelak od 5 meseci je kod nas u sobi,spava zasada u svom krevecu...

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 20:59:42   
anci kv
spava od početka u krevecu,u svojoj sobici,al nekad zaglavi i kod nas u krevetu..sve mi nešto slatko kad me zagrli i zaspi

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 21:18:49   
Ana13
Mi spavamo u njenoj sobi. Prva dva meseca je spavala sa nama u krevetu,a sada u krevecu koji je spojen sa nasim krevetom i sa te strane smo skinuli stranicu. Ne znam da li cemo ikada moci da se vratimo u nasu sobu da spavamo bez nje. Mislim da ce to veci problem biti za nas,nego za nju.Ona spava gde je stavis.

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 21:29:52   
anci kv

IZVORNA PORUKA: Ana13
Ona spava gde je stavis.

user posted image Dok ne poraste još malo pa počne da izvoljeva


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 21:51:32   
Ana13

IZVORNA PORUKA: anci kv


IZVORNA PORUKA: Ana13
Ona spava gde je stavis.

user posted image Dok ne poraste još malo pa počne da izvoljeva


Taman da imamo izgovor sto jos spavamo zajedno user posted image Bas mi nedostaje sad kad spava,a ja nisam pored nje user posted image

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 21:55:23   
anci kv
nema ništa lepšeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio anci kv -- 20.2.2015 21:58:12 >


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Gde spava vase dete?
20.2.2015 22:11:34   
serpica

IZVORNA PORUKA: Ana13


IZVORNA PORUKA: anci kv


IZVORNA PORUKA: Ana13
Ona spava gde je stavis.

user posted image Dok ne poraste još malo pa počne da izvoljeva


Taman da imamo izgovor sto jos spavamo zajedno user posted image Bas mi nedostaje sad kad spava,a ja nisam pored nje user posted image




Ja sam Tomu silom prilika naucila da spava samnom u krevetu da bi mi oslobodio krevetac za bebca koji stize. Bila je to muka prvih 10 dana,nije hteo ni da legne pored mene,plakao,ustajao i bas mi je bilo tesko jer je navikao na krevetac,sad je vec druga prica,zagrlimo se i spavamo cele noci i imam najlepse budjenje ujutru user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
Prof. dr Bojanin o razmaženoj deci
Dr Svetomir Bojanin, profesor i dečji psihijatar, govorio je mnogo puta o dečjem razvoju i pravom putu vaspitanja koji t...



Click Here