|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kreativno
15.1.2015 9:48:49   
superm
Bravo! Fenomenalno!

_____________________________

3 je moj srećan broj!!!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 301
   RE: Kreativno
16.1.2015 1:34:05   
Azra_
Ma nemam reči! fantastično! user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu superm)
Direktna veza do poruke: 302
   RE: Kreativno
1.3.2015 19:17:46   
mila83
Lepsa kuhinja od bilo koje kupovne plasticne! SVAKA CAST ! ! ! user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 303
   RE: Kreativno
1.3.2015 19:33:03   
vonavoj
Aj kad smo vec u temi,dajte predloge sta bi mogla da pravim sa TIkom za 8.mart,da pravimo cestitke babama!

(odgovor članu dunja RR)
Direktna veza do poruke: 304
   RE: Kreativno
1.3.2015 19:40:54   
milicicak
Von, mozda nesto ovako
user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 305
   RE: Kreativno
1.3.2015 19:49:02   
mila83
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image


_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu milicicak)
Direktna veza do poruke: 306
   RE: Kreativno
2.3.2015 12:31:12   
New Mom
Moja Kaća pravila KLIK.user posted image

_____________________________

"Bunim se. Dakle, postojim!" - Alber Kami
"Korenje vaspitanja je gorko, ali su mu plodovi slatki." - Aristotel

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 307
   RE: Kreativno
6.3.2015 13:15:54   
nikiteki
prelepo

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 308
   RE: Kreativno
6.3.2015 13:21:01   
Modessty
NM divne su vam čestitke!!! user posted image Baš si se lepo setila! MOžda ukrademo ideju za našu baku user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 309
   RE: Kreativno
7.3.2015 11:13:57   
QueenJ
Koliko fantastičnih ideja... user posted image Kad krenemo sa isprobavanjem... user posted image

_____________________________

Shvatio je da mu je ona ne samo bliska, već da sada ne zna gde prestaje ona, a počinje on.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 310
   RE: Kreativno
7.3.2015 11:29:55   
mali_mis
NM prelelepe su cestitke user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 311
   RE: Kreativno
7.3.2015 11:33:37   
Sosa Mena
Bravo za Kacu user posted image Bas mi se svidjaju.

_____________________________

“Bog nas je stvorio ljudima i traži od nas da to i budemo. Nema takvih vremena u kojima to ne bi mogli biti i ne bi bili dužni da to budemo.”

Patrijarh Pavle

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 312
   RE: Kreativno
8.3.2015 8:58:14   
vonavoj
Evo i nase cestitke! Tnx NM i milicicak!
user posted image

< Poruku je uredio vonavoj -- 8.3.2015 9:00:38 >

(odgovor članu New Mom)
Direktna veza do poruke: 313
   RE: Kreativno
8.3.2015 8:59:52   
mali_mis
von divna je cestitka, i bas se vidi kako dete uziva user posted image

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 314
   RE: Kreativno
8.3.2015 9:00:20   
MakiJ
user posted image Bravo

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 315
   RE: Kreativno
8.3.2015 9:01:49   
vonavoj
Obozava! Nego ne znam da pravim ove kolaze sa vise slika!user posted image

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 316
   RE: Kreativno
17.5.2015 17:35:43   
amdn
joj sta svasta ovde videh lepo
Pink kuhinja prava carolija ze devojcice, a tek sve ove cestitke i saksijice, mame prave ste, klinci odlicni :)

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 317
   RE: Kreativno
11.7.2015 23:53:33   
aleksandrici
Umetnost.Prava umetnost.Divno.Prelepo.Svaka cast .Nisam se skoro obradovala necemu.Posebno ona sapa,nekako mi daje smirenost,budi u meni divna osecanja,daje mi podrsku.user posted image

(odgovor članu kumara)
Direktna veza do poruke: 318
   RE: Kreativno
11.7.2015 23:56:02   
aleksandrici
Jao,dusa mala,kako joj je slatki crtez!Umetnica mala.user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 319
   RE: Kreativno
12.7.2015 0:06:45   
vikiveki
Sad videh Adrianinu kuhinju...ostala sam bez teksta...fantastična kuhinja

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 320
   RE: Kreativno
12.7.2015 0:07:39   
vikiveki
Vonavoj,svaka čast za predivne čestitkeuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 321
   RE: Kreativno
12.7.2015 17:16:02   
aleksandrici
Ideja je odlicna,za razner prilike,ne samo za 8 mart.user posted image

(odgovor članu QueenJ)
Direktna veza do poruke: 322
   RE: Kreativno
3.3.2016 10:15:19   
mila83
Evo malo da podignemo temu..8.mart se blizi,za vikend sa decom izradjujem cestitke za bake,keku i strinu...a i u skolici sa klincima za mame planiram danas. Postavicu posle da vidite sta smo uradili user posted image a podelite i vi vase majstorije user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu aleksandrici)
Direktna veza do poruke: 323
   RE: Kreativno
3.3.2016 11:10:26   
Anarunika
Hajde Mila da vidim ideje ! Ja sam imala jedan folder u kompjuteru pun ideja za svakakve prilike ,međutim kada sam ga odnela na popravku zaboravila da kažem da mi ne briše taj folder. i sada sve moram da tražim Jovo nanovo. mada, smislićemo nešto i u hodu a klinci će i iz školice doneti ideje . Čekam i ovde da vidim šta se pravi pa da ukradem user posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 324
   RE: Kreativno
7.3.2016 22:42:59   
mamin mish
Evo i base cestitke za 8 mart bakama
user posted image

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Anarunika)
Direktna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here