|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
7.5.2014 8:59:13   
Torbica
Hvala Dijo, jesmo!
Moje veliko dete sutra ide na Testeru, ali samo jedan dan, ukinuli su visednevne ekskurzije u vrticu i bas mi je zaaao! To su lepi dozivljaji koji se pamte...

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
7.5.2014 10:21:07   
anci kv
kod nas ima još tih višednevnih,u vrtiću. Zašto su ukinuti kod vas?

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
7.5.2014 15:17:58   
reve84
Cao drugarice!
Ja ne stizem da pisem od ove moje barabe! :)
Danas smo isle do vrtica da se raspitamo oko upisa...Vec me panika hvata kako cemo to da izvedemo..iako ona u decembru puni 1 godinu.
U petak primamo vakcinu...i tako..
Nego zene drage iskusne jel ima neko neki savet kako da nateram barabu da se uspava ranije? Zaspi mi u ponoc...:( Probala sam da je budim ujutru ranije, inace spava do 9, place kao da je bijem...zmuri, buni se bas bas.... A uvece se kezi, hoce da se igra a ja ne mogu da stojim...

Ah te muke...:)))

Pozz

_____________________________

Posle kise dodje duga :))))

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
7.5.2014 15:31:23   
Torbica

IZVORNA PORUKA: anci kv

kod nas ima još tih višednevnih,u vrtiću. Zašto su ukinuti kod vas?

Ma generalno Ustanova Radosno detinjstvo ima gomilu problema i onda ukidaju ono sto valja... A inace - zbog najavljene kise - izlet se pomera za 3.6.... user posted image
Reve, imas temu o uspavljivanju a i na prethodnim stranama smo pisale o tome. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
7.5.2014 16:37:52   
viktori
Torbice poslala sam ti pp pomagaj. Ja cu izludeti sa virusima vise. Evo ga slini ne moze da dise. Inhalator ne kupih , a nemam pojma sta da mu dam. Nema temperaturu. Ceo dan mi je prespavao na rukama, koje ne osecam. Legao u 23, ustao u 5 user posted image i to je to od spavanja do pola dva i od tada sam ga do malopre nosila i spavao na meni. Zao mi ne moze da dise i spava u krevecu ma koliko da sam podigla dusek. Misa mu. Sad se mozgam i za taj vrtic dati ga ili ne kad je ovako sklon ovim virusima. U stvari meni je smao frka da on ne prodje kao ja sa alergijama i astmom. Uh valjda nece.

< Poruku je uredio viktori -- 7.5.2014 16:46:37 >


_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
7.5.2014 19:58:06   
Torbica
Vik, pisala sam ti draga. Drzite se.
Nama je bila moja drugarica sa detencetom od skoro 2 god, pa smo proveli popodne napolju. Napravila sam neke zdrave keksice pa smo uzivale uz kaficu dok su se decica igrala sa raznim biciklicima, motoricima, guralicama...


_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
7.5.2014 21:55:34   
doktorkakristal
mi se danas iskitasmo posteno,bas bio lep dan,sutra najavljuju opet neku kisu user posted image
videh na vestima odobrili specijalizacije bez radnog staza,sta li je zackoljica zivo me interesuje user posted image

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
7.5.2014 22:03:41   
Torbica
Mozda to sto nema specijalizacija user posted image , imao ili nemao staz... user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 0:19:08   
dijana1*
Dobro veceuser posted image
I mi smo ceo dan skitali i uzivali. Kod nas vec pada kisauser posted image
Sutra vodim Kostu na pregled kod hematologa. Nadam se da ce biti sve uredu.

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 0:20:07   
anci kv
doco,možda plate i volontiranje?user posted image mada,kako su krenuli sa restriktivnim merama svi ćemo postati volonteri
A kad ćete vas dve za bg?

Dijana,već kiša? Znači biće i ovde,bar jedan dan prođe bez nje
Biće sve ok

< Poruku je uredio anci kv -- 8.5.2014 0:21:35 >


_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 0:30:13   
dijana1*
Kisi se radujem samo zbog posla user posted image ali ovo je bas previse. Smucilo mi se vise. Ves tesko susim, u stanu smo stalno , a Vuk nikada gori. Bar je danas bilo lepo vreme pa smo skitali. Popila sam veceras kafu da bi mogla ispeglati gomilu vesa i sada su mi oci na vrh glaveuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 0:32:43   
anci kv
ne pominji peglanje,vreba me po kući od juče puna korpa vešauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 6:06:01   
Misha i Ljisha
Dobro jutro mame. Najavili su kisuuser posted image . Jos ja za danas planirala svasta da radimo napolju al eto necemo moci. Al dobro neka i treba kise prolece treba takvo da bude, sunce pa kisa pa sunce. Juce nam je bilo sjajno napolju, bila i radna akcija, sadili smo lubenice. D je naravno uzivala. Imamo rekvizita za igranje napolju zilion. A unutra nam je skuceno pa smo nekako ograniceni na puzle (one velike od sperploce), skrabanje bojicama i vostanim, i na lutke, helikoptere, tanjirice i sl. Al dobro prodje i tako dan. Ako ne bude padala kisa vec samo ovako smrljavo vreme icicemo napolje nece joj nista falitiuser posted image .

Ja se vec smaram sa kuvanjem iskreno dok ne dodju ove moje namirnice iz baste, al ajd kupila sam nesto od povrca u prodavnici ali jedva cekam nase. Mislila sam da cu spanac brati danas za rucak al ako bude kise odustajem od ideje.

Zelim vam svima lep dan ma kakvo vreme bilo

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 8:01:10   
doktorkakristal
jutro user posted image
ANCI trebalo bi 13 da krenemo

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 8:09:33   
anci kv
jutrooooo
Doco,jel to vas dve rešile devojački u skitnju?valjda će se i ovo vreme popraviti do tad

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 9:43:31   
Torbica
Cao mamike!
Ja doruckujem sarmu user posted image , joj kako je volim, ne mogu da cekam rucak.
Spakovala komsinica od Slave. Pa cu da budem vredna, ljubim

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 12:30:42   
viktori
Uh kisa. Volim ja sve vremenske prilike, al u poslednje vreme mi se toliko spava kad je kisa da nisma nizasta. U to ime idem da spavam dok mi dete spava. Ljubim vas.

_____________________________

Na kraju sve bude dobro. Ako nije dobro, onda nije kraj :-)

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 12:35:29   
anci kv
torbi,gde sarmu za doručak...user posted image
Kod nas nema kiše,još

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu viktori)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 12:49:55   
Sanjica26 RR
Ha ha sarma. Ja sam za dorucak jela kupus sa mesom. user posted image Moja mama kad spremi u onaj zemljani cup prste da polizes.
Mi smo sinoc bili kod prijatelja. Prvo sam zivcanila po kuci jer ne mogu da idem sa decom i zamalo da odustanem. Onda me je mm ubedio da treba da malo izadjem. Sofija je bila bubica. Nije se cula. Odspavala je svoje ture. Dosli smo kuci nahranila sam je i samo je produzila sa spavanjem. Teodora se igrala sa decacima. Posle je plakala jer je zelela da spava kod njih.
Od jutros sam se uhvatila posla u stanu. Usisavanje, brisanje i konacno terasicu osvezila. Ovih dana cu i cvece da zasadim. Rucak se krcka.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 12:59:33   
Misha i Ljisha
Bile smo napolju, vreme je super user posted image , malo je koja kap pala ali nas nista ne moze da obeshrabri. Setala D svoju drvenu macu, pa smo skrabale po tabli pa smo mazili prave mace, bile u basti i onda u kolica pa u setnju kroz dzunglu (ja to tako zovem taj letnji put u blizini naseg salasa jer je sve zeleno, dud, zova, jorgovan, divlje ruze i td sve zbunasto sa strane i predivno, pa joj uberem sve na sta naidjemo (danas sam joj ubrala zovu, bagrem, maslacak, bele rade, divlju ruzu, pa cak i gorusicu heheheh...sve je pomirisala i rekla mmmmmmmm) zaspala je kad smo se vracale i evo ja cu sad rucak da spremam.

Torbice i ja obozavam sarmu hahaa ali je nikad nisam jela za dorucak.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 13:44:20   
Torbica
Hehe, Anci, Ljisho, ma ne znate vi koliko je volim. Evo upravo sam dokusurila i ove sto su bile za mm, za rucak... user posted image Nek jede paprikas od neki dan....

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 14:29:04   
doktorkakristal
ANCI idemo kod moje kume ,malo da promenimo,kako li ce to izgledati videcemo obzirom da ona ima bebu od dva meseca user posted image ,a D je u fazi kad ispusta neke cudne zvuke ,vristi ,cici i rezi user posted image valjda vezba zenska glas mozda bude pevacica
ubi me ovo vreme opet promena ,uh sva sam kao prebijena samo se nesto vucem po kuci

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 14:42:12   
anci kv
biće zanimljivo,kad udruže glas!!!!

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 15:05:44   
vikiveki
Pozdrav mame....jedva se ulogovah na RR.Ja sad došla sa posla i spremam nešto na brzinu za ručakuser posted image ovih dana je upis u vrtić a ja u komisiji,pa pored redovnog posla u grupi bakćem se sa upisnicama.Odavno nisam bila na forumu...nemam vremena a i komp. mi se nešto stalno koči. Inače svaki iole lep dan koristim da sa decom što više boravim napolju.Ćera mi je ovih dana pomagala oko sadnje cveća i rasađivanja,baš je uživanje kada zajedno radimouser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Razgovori mama 5/14 [chat]
8.5.2014 16:43:05   
mati
Zdravo mamike! Ja slabo pisem, uzivam .Mm ne radi pa o rucku i ciscenju ne razmisljam i bas sam se ulenjila. To ce se odraziti na finansije, ali za sad uzivamo zajedno.
Doco, pisala si da ides na folkolor,zavidim ti. Ja sam igrala 14 god i prestala malo pre nego da upoznam mm a onda se zaljubila i kako to vec ide zaboravila na folklor.user posted image A nedostaje mi, sto ti rece bas je antistres terapija.


_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kalendar vakcinacije
Vaše dete trebate vakcinisati kako bi njegov organizam stekao imunitet na neke od težih zaraznih bolesti. Vakcina je pre...
Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here