|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 12:34:54   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Torbica

Emice, onda sam ja kapiten nemajka! user posted image
Savetuju psiholozi - ako zelis da budes dobra majka - MORAS da imas neko vreme za sebe, koliko-toliko. Nekome je dovoljno sat dnevno! Zato ja volim sto moji imaju ritam da su u 20h najkasnije pola devet okupani i u krevetu....Inace bih odlepila!


A tek jauser posted image
Deca kuci a muz i ja na moru od petka do ponedeljkauser posted image


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1351
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 13:09:07   
Rosita
Emice, ni meni niko nikad, ali nikad nije pricuvao dete. Sad kad je veci pocecu malo popodne da odlazim na sat, dva, a on neka bude sa tatom. Ali i za to su retke prilike jer mm dodje izmedju pet i sest. Sta da se radi.

_____________________________

Očiju tvojih da nije
Ne bi bilo neba
U malom našem stanu


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1352
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 13:40:25   
Misha i Ljisha
ja i ko Torbica volim uvece da imam malo vremena bez nje a i ujutru volim pre nje da ustanem. Retko je ko cuva. Desavalo se ali retko. Uglavnom sam ja sa D. Moracu to isto malo da promenim, citala sam sad da ne bi bilo lose pre jaslica da bude na dan bar sat i po bez mameuser posted image pa cu da se vadim na to hahahah

(odgovor članu Rosita)
Direktna veza do poruke: 1353
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 13:56:52   
anci kv
user posted image ako se računa da je moja baba čuva par sati dok sam ja u frizeraju,solarijumu ili na kafenisanju,onda sam i ja nemajkauser posted image
U jaslicama će provoditi po 8h bez mene, tako da sam na dobrom putu privikanjauser posted image

_____________________________

"Osmehneš li se deci, ona uzvrate osmehom. Osmehneš li se odraslima, oni se pitaju: “Zašto se ovaj smeje?”Momo Kapor

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1354
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 14:19:00   
branki*
emice,draga,naravno da nisi losa majka,svasta!bezveze je i pomisliti i davati takve komentare.svakom treba predah,vreme samo za sebe..ja sam to uvek nekako nadoknadjivala i pakovala da se bas i ne vidi,mada je meni bilo lakse jer smo ziveli sa svekrvom ranije,pa je ona cuvala bozu.npr,kad odem u skolu,podjem malo ranije,pa svratim u solarijum ili posle skole odem do frizera ili na kafu negde blizu na sat vremena.sve to naravno ne prijavljujem direktno,jer niko i ne zna koliko imam casova i kad treba da idem ili da se vratim.uvece smo isto mm i ja isli u izlaske,ostanemo do 2,3 ujutru,nije to bilo svaki vikend.tako da sam uvek imala vremena za sebe,a boza nije trpeo.a i sto bi.pa nisam ga ostavljala u logoru,nego kod baba koje ga vole,a i gledam na to kao na socijalizaciju,osamostaljivanje,prilagodjavanje sto je i sastavni i vazan deo odrastanja.tebi je malo teze,jer su tvoji daleko,ali boze moj,pa svakom dodje da malo iskulira sam..

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu anci kv)
Direktna veza do poruke: 1355
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.7.2014 16:36:42   
Torbica

IZVORNA PORUKA: dijana1 RR


IZVORNA PORUKA: Torbica

Emice, onda sam ja kapiten nemajka! user posted image
Savetuju psiholozi - ako zelis da budes dobra majka - MORAS da imas neko vreme za sebe, koliko-toliko. Nekome je dovoljno sat dnevno! Zato ja volim sto moji imaju ritam da su u 20h najkasnije pola devet okupani i u krevetu....Inace bih odlepila!


A tek jauser posted image
Deca kuci a muz i ja na moru od petka do ponedeljkauser posted image



Treca trudnoca, peti mesec - mm i ja 9 nocenja u Dubaiju, Djole 14 meseci, Tasa nepune 4 god. Gledali se preko skype-a svaki dan. Narednih godinu dana je Djole mahao kad prolazi pored compa user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 1356
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
15.7.2014 5:06:18   
Sanjica26 RR
Emice ma kakva losa majka. Uzmi malo vremena za sebe i nemoj da se pravdas. Iskoristi dok imas ko da je pripazi. Mm kad je kod kuce, to je npr
pola sedam cesto izadjem sama i set_am gradom. Mnogo se osecam bolje. Super bi bilo da svako od nas moze da priusti za sebe odmor na nekoliko sati ili par dana
. Mi smo dosli do zakljucka da nam treba dadilja. Svakako od septembra posto Sofija nije primljena u vrtic, a ja pocinjem da radim moracemo da angazujemo nekog.
Prestala sam da se pravdam bilo kome gde idem i zasto posebno komsinicama koje su jako dosadne.

< Poruku je uredio Sanjica26 -- 15.7.2014 5:08:53 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1357
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
15.7.2014 8:05:53   
big mum
Emice ma kakva loša majka,ti si samo živo biće koje treba predah.Unajmi dadilju na par sati 2-3x/sed.Odmori se napuni baterije.Bićeš srećnija,zadovoljnija.

Mogu reći za sebe da sam loša majka.Meni nema ko pričuvati djecu na sat dva.Non stop sam sa njima.Umorna ,nervozna,ponekad zaboravim da se smijem.Sofi me pita -Mama što si ti stalno ljutauser posted image
Evo primera-juče prije podne bili u parkiću i došlo vrjeme da idemo jer imam termin kod frizera.Trpam stvari njih dvoje,trčim kući.Dolazimo u ulaz,stavljam Strahinju u kolica-vežem ga da ne iskoči.Ostavljam Sofi da ga čuva dok trčim na 3.sprat da odneso kesu sa rolama i igračkama te po obuću jer su bili u šlapicama.Trčim sa kolicima i dvoje djece da ne bih propustila termin.Stižem na vrjeme.Žena me šiša a oni po salonu.Strahinja je u kolicima vidno pospan i kenjakv a Sofi ga frizirauser posted image .
I takav mi je odprilike svaki dan.
I kad pročitam kako ljudi priušte malo vremena za sebe dođe mi da plačem

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1358
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
29.7.2014 22:58:30   
jovicaa
he he moram da dignem temu osecam se lose posle onih tema o hrani i spremanju... moram da se vratim ovde, ovde sam sigurnauser posted image
mm je zaspao 1: 0 za mene, nema hopa cupa vecerasuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 1359
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
30.7.2014 0:33:35   
Torbica
Ja sam danas dreknula na malog, nategao casu da popije sok i isprosipao i sebe i sve oko sebe user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1360
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
30.7.2014 0:56:51   
jovicaa
ja drecim ceo dan.... a maki se namerno poliva voli covek..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1361
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.9.2014 18:15:48   
emicaa
Konačno sam danas počupala i ofarbala obrve,nalakirala nokte i isfenirala,opet izgledam kao žensko user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 1362
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.9.2014 18:21:16   
branki*
emice,nije tema,izvinjavam se..kako farbas obrve?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1363
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.9.2014 18:46:21   
emicaa
Pa ima farba za obrve i trepavice,umutiš kao farbu za kosu,namažeš četkicom i posle 5 minuta obrišeš,u bosni sam ih vidjala u Tušu čini mi se ili u dm marketu nisam sigurna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1364
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.9.2014 18:48:21   
branki*
hvalauser posted image ja to nikad nisam radila,niti videla te farbe,gde ja zivimuser posted image

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1365
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.9.2014 21:19:19   
emicaa
Ni ja dok me svekrva nije prosvjetlila user posted image

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 1366
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.9.2014 21:39:03   
Torbica
Moji su danas bili raspolozeni za haos...nikad pokupiti igracke, dok nisam podviknula, mrzim toooo kad podviknem... Iskoristili guzvu dok su gosti bili da sve zivo izmesaju, to se bas retko desi..

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 1367
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
13.9.2014 23:44:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: emicaa

Pa ima farba za obrve i trepavice,umutiš kao farbu za kosu,namažeš četkicom i posle 5 minuta obrišeš,u bosni sam ih vidjala u Tušu čini mi se ili u dm marketu nisam sigurna.



E ako te ne bude mrzelo slikaj i postavi to pakovanje koje uzimas u dm-u bas bih da probamuser posted image

(odgovor članu emicaa)
  Direktna veza do poruke: 1368
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.9.2014 0:37:45   
Torbica
user posted image ovo jos nikad nisam cula

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 1369
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.9.2014 0:43:09   
bubulence

IZVORNA PORUKA: Torbica

Moji su danas bili raspolozeni za haos...nikad pokupiti igracke, dok nisam podviknula, mrzim toooo kad podviknem... Iskoristili guzvu dok su gosti bili da sve zivo izmesaju, to se bas retko desi..


eee kao da sam ja pisala, samo da je u jednini.
u dnevnu sobu ne mogu da udjem od njenih igracaka, a sada nemam snage da sklanjam. vecerala je keks... grozna sam, znam... ali nisam imala snage da se borim sa njom pred gostima

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1370
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.9.2014 0:48:30   
Torbica
Draga sapatnice...
Cak iako znam da je to samo skretanje paznje, ne mogu da ostanem hladna, aliii, imam 27.9 celodnevnu radionicu od 10-16h, Pozitivna disciplina modul 2, e tu se govori samo o tim pogresnim ciljevima. Procitala sam ja to poglavlje i teoretski je sve to krasno ali u praksi nisam bas uspela da se proslavim, tj da iskuliram skroooz, kao sto sam trebala danas. Ali stvarno ne mogu da skupljam, koliko toga ima... na kraju su pokupili, ali po cenu pokvarene atmosfere user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1371
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.9.2014 0:52:50   
bubulence
dobro draga, eto, mora ponekad i tako...
i ja sam veliki protivnik vikanja na decu u prisustvu drugih ljudi pa sam veceras morala to da uradim jer je u jednom trenutku postala nemoguca. bilo je ili da vicem na nju ili da padne sa stolice...
a tako bih rado pohadjala tu radionicu, mislim da mi treba neko da me malo usmeri jer mislim da mozda idem pogresnim putem sto se tice vaspitanja...

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1372
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.9.2014 0:56:03   
Torbica
Svi smo mi ponekad tankih zivaca, normalno.
Imas na FB stranicu Pozitivno vaspitanje, nju vode psiholog, pedagog i sociolog, tri fenomenalne zene, procitaj ovde na temi Pozitivna disciplina, pisala sam. Taj prvi modul sam bila, predobar je, a ovo je nastavak. Toplo preporucujem. Sva ta prica mi jeokrenula zivot za 360 stepeni pre malo jace dve godine. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1373
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.9.2014 1:05:32   
bubulence
hocu, citala sam malo ovde na rr sta ste pisalecali ne detaljno. mogla bih ujutro uz kaficu

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1374
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
14.9.2014 1:13:28   
Torbica
Knjige sam procitala dva puta i opet na radionicama dobila sasvim drugaciju sliku, neverovatno. A kao otisla sam sa predznanjem i nakon nekoliko individualnih razgovora i savetovanja sa psihologom. Ziva rec je cudo!

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  53 54 [55] 56 57   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here