|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 11:52:56   
Modessty
bogme lepo! Odmah prosledila mužu i kolegama s posla user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1401
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 12:00:36   
mali_mis
Super tekst user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1402
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 12:13:18   
wivern

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

bogme lepo! Odmah prosledila mužu i kolegama s posla user posted image

user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1403
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 12:14:48   
serpica

IZVORNA PORUKA: wivern

Lepo zvuci OVAJ TEKST





Stvarno lep tekst user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1404
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 12:18:44   
Modessty
Nađoh se u tekstu. Ja ostavim sve - i neoprane sudove i neopeglan veš i neusisane podove... sve ostavim i krenem sa klincima u skitnju ili se ko juče blesavimo po stanu. Rasturismo sve igračke što imamo. ALi bilo nam je lepo! user posted image
Onda je mm preuzeo igranje kad je stigo s posla, a ja spremala ručak za danas. Jedino to ne mogu - da ih ostavim gladne user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1405
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 12:25:49   
wivern
Ali Mod sta ce nam sterilna kuca, nikada se nisam osecala prijatno kad udjem kod nekoga a ono sve sterilno. Pa ne znam da li cu dupetom zaguliti fotelju. Stan moze i da saceka sredjivanje, a deca ne mogu igranje...prebrzo odrastu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1406
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 12:31:55   
Modessty
I ja tako mislim Wiv a opet me nervira kda je nered i nerviram se što ne mogu da stignem i da sve pospremim kad se oni uspavaju user posted image
Rekoh malopre mm da večeras idemo u šetnju sa decom i to bez nekih dubokoumnih razgovora! Ne mogu bre da rzmišljam o problemima. Treba mi odmor! Mozak na otavu! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1407
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 15:55:06   
doktorkakristal
divan tekst user posted image i bas tako bitnija su deca od kucnih poslova koliko god citili loma ce uvek biti

_____________________________

'OVO JE ZIVOT NIJE RAJ,NE MORAS DA BUDES SAVRSENA "
Čekanje je tihi i surovi ubica. Okrutni krvnik.

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1408
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 16:50:21   
Mala Elena
Istinito i poucno ! Za one mame koje stalno trckaraju po kuci i sredjuju (i ja izmedju ostalog) user posted image , a i one koje stalno vise na rr ( i to oduzima vreme za igru-izmedju ostalog i ja)user posted image

(odgovor članu doktorkakristal)
Direktna veza do poruke: 1409
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 17:06:13   
Bibilib
Bas na Srpski nacinuser posted image
Moje dete od kad je doslo iz skolice samo vicem na njega...a udari brata nenamerno a prevrne daljinski a padne mu tel.i samo gleda u televizor i neke crtace...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu Verolina)
Direktna veza do poruke: 1410
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 19:40:17   
Torbica
Nisam procitala tekst, slutim o cemu se radi. Ja sam ladovina sto bi se reklo, sve radim kad sam sama ili kad spavaju. user posted image
Kako sam se vratila na posao mm preuzeo usisavanje i raspremanje stola posle rucka, cerka slaze osusen ves, generalno, evo druga nedelja tece, odlicno smo! Kuvam od vikenda do vikenda, pripremim jelovnik za 5 dana, skuvam i lepo u Tupperware, podgrevam jedno po jedno svaki dan. Mada evo danas su nam se jele kiflice popodne pa sam ih brzinski spremila.
Dobra organizacija i nema glavobolje. user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu Bibilib)
Direktna veza do poruke: 1411
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 19:44:50   
wivern
Torbi kao i da si citala user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Torbica)
Direktna veza do poruke: 1412
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 19:49:05   
mati
Mm je sve preuzeo od kako sam se porodila. Pa i pre toga od one rizicne trudnoce... Jos Mata kad vidi usisivac kaze " a sta ces da radis sa tatinim usisivacem".
A skoro mi je i jedna drugarica prebacila kako mm sve radi i pomaze mi...user posted image

_____________________________

Vidi mama, Kica KOKAGAJ!
A sta je to mama Maja? Sta je to?
Mao...

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1413
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
24.9.2014 22:51:22   
Torbica

IZVORNA PORUKA: wivern

Torbi kao i da si citala user posted image

user posted image

_____________________________

Možda je na ovom svetu neistine, nepravde i mržnje više, ali su istina, pravda i ljubav moćnije.
Patrijarh Pavle


(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 1414
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 6:07:38   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Nađoh se u tekstu. Ja ostavim sve - i neoprane sudove i neopeglan veš i neusisane podove... sve ostavim i krenem sa klincima u skitnju ili se ko juče blesavimo po stanu. Rasturismo sve igračke što imamo. ALi bilo nam je lepo! user posted image
Onda je mm preuzeo igranje kad je stigo s posla, a ja spremala ručak za danas. Jedino to ne mogu - da ih ostavim gladne user posted image

user posted image sve isto. Cesto se desi posle rucka da ostavim sve na stolu i da idemo napolje. Kad udjemo unutra naravno da mene sve saceka, koce drugi ako ne ja. Ali moja mama i moj otac to ne kapiraju. Cak mi je tata jednom rekao "kako mozes biti tako skrnava?" i to zato sto posle pranja sudova nisam izbacila u kantu za smece mrve iz sudopere koje su ostale, tj nisam saprala sudoperu.user posted image Strasan greh! ahahah... Jao ja samo pomislim "jadnici". a stvarno. sta je moj otac radio dok smo mi bili klinci? Nista. RADIO JE. I? Radio je na poslu pa dodje kuci pa radi jos. I brat i ja mu kazemo da nas on apsolutno nista nije naucio, bas to ni da vozimo bicikl, ni da idemo na nosu, nije nas vodio na druzenja ma nista nista. Sve mama. A zasto je mama bila uredna i zasto je sve bilo sredjeno? Pa jednostavno. Ziveli smo tad bukvalno u jednoj prostoriji ahhahaah...ali to oni ne kapiraju da ja imam prakticno tri kuce da sredjujem. Ovde na salasu dva dela bukvalno dva stana odvojena i jos mm kucu u Futogu. I ne pada mi napamet da samo idem okolo i sredjujem. Ok mene nerviraju mrve na podu, rasute stvari, prljavi prozori i td. Ali ja to sredjujem svaki dan po malo i uvek je sto ja kazem dovoljno uredno da mi neko navrati. Jedino sto nekad preterujem sa usisavanjemuser posted image . Izes ti sve te poslove ako moje dete zeli da ide napolje i da se igra.
A moj tata sav cveta sto je moja D naucila koja joj je desna a koja leva noga. A ko ju je to naucio? A sto razlikuje koja je ljubicasta cetkica za zube a koja zelena? a sto ne nosi pelene? Sto crta, lepo drzi olovku? Sto je motoricki vrlo spretna (a iskreno bila je bas seprtlja)? i td i td. Tekst je zakon okacila sam ga na fbuser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1415
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 8:23:09   
mirkam
Ja sam u problemu strasnom. Slazem se da treba sto vise vremena posvetiti djetetu, ali ja sam jakoooo nervozna kad je u kuci haos.
E sad, mm radi od 07:00 a dodje kuci oko 17:00. Sve i da necu, ja moram citav dan da posvetim M jer je prosto dijete koje ne moze 10 min samo, stalno trazi da ga animiras. Sto znaci da ja stignem da spremim rucak nama i njemu i eventualno da preko dana peglam,kad stavim dasku pored hranilice pa se igramo, pjevamo i tako to. A takvo peglanje bas zan da potraje user posted image Kad on zaspi, ja, jedno njegovo pavanje od 30-40min moram da legnem pored njega jer stvarno nebih imala snage (ne mogu zaspati ali bar odmaram, citam nesto), a drugo spavanje koristim kao sto rekoh da spremim rucak. Kad mm dodje s posla postavljanje, rucanje, pranje sudova, pa onda spremanje M i mene i setnja.Uvece kad M zaspi ja krecem sa ciscenjem podova, pranjem igracaka, ciscenjem prasine, ciscenje sporeta,kupatilo i jos sto stvari i na kraju sam PREMORENA svakog dana. Ne mogu nocu da zaspim prije 01h a budim se u 06h ko vampir, valjda od umora.
I da, u medjuvremenu ako se on zabavlja nekom igrackom po 10-tak min svartim na RR user posted image
Naucite me sta da radim, ja ovako vise ne mogu. Raspadam se stvarno a ne umijem drugacije.Probala sam i da ostavih haos, ali ne mogu da gledam, hocu da puknem od muke.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1416
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 8:40:46   
Modessty
mirka rodi drugo! user posted image verovala ili ne to je odličan način da shvatiš da neće propasti svet ako nešto ne uradiš danas ili sutra ili čak prekosutra! I oslobodiće te griže savesti koju sada osećaš ako legneš da spavaš preko dana zajedno sa detetom! user posted image
Nisi jedina ni prva koja se tako oseća. Vidim da odmah samu sebe pravdaš što si legla sa detetom i požurila da napišeš kako za vreme drugog detetovog spavanja spremaš ručak! Aman ženo! Pa neće ti niko suditi ako legneš da odspavaš oba puta i zbog toga ne stigneš da spremiš ručak! Uvek možeš da ispržiš jaja ili pomfrit i eto ručka!

Ono što ja i dalje pokušavam da naučim sebe je da našoj deci trebaju zdrave, normalne, odmorne i nasmejane mame. A ne neke psihotične ludače koje samo čiste po kući i svađaju se sa svima!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mirkam)
Direktna veza do poruke: 1417
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 8:44:12   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

mirka rodi drugo! user posted image verovala ili ne to je odličan način da shvatiš da neće propasti svet ako nešto ne uradiš danas ili sutra ili čak prekosutra! I oslobodiće te griže savesti koju sada osećaš ako legneš da spavaš preko dana zajedno sa detetom! user posted image
Nisi jedina ni prva koja se tako oseća. Vidim da odmah samu sebe pravdaš što si legla sa detetom i požurila da napišeš kako za vreme drugog detetovog spavanja spremaš ručak! Aman ženo! Pa neće ti niko suditi ako legneš da odspavaš oba puta i zbog toga ne stigneš da spremiš ručak! Uvek možeš da ispržiš jaja ili pomfrit i eto ručka!

Ono što ja i dalje pokušavam da naučim sebe je da našoj deci trebaju zdrave, normalne, odmorne i nasmejane mame. A ne neke psihotične ludače koje samo čiste po kući i svađaju se sa svima!




user posted image user posted image user posted image evo ja sad kucam a kuhinja u haosu od sinoc nisam imala snage da perem,kreveti ne namesteni ja digla noge jos koji minut dok ne krene budjenje

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1418
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 9:44:00   
Modessty
jao meni ostali sudovi od sinoć i nervira me što znam da će to moja mama sad sve da pere i sređuje user posted image I veš nisam skupila sa terase! Najgora sam!

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 1419
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 9:47:06   
Peace*
Ja sam i dalje savršena... user posted image

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1420
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 9:49:42   
Modessty
još jedna Ruška jutros user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 1421
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 9:53:37   
mali_mis
Mene je Ruška ranije nervirala, a sad mi je nesto simpaticna. Valjda to ide sa godinama user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1422
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 10:03:04   
Modessty
user posted image definitvno ide s godinama user posted image



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 1423
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 10:16:40   
Mala Elena

IZVORNA PORUKA: mati

Mm je sve preuzeo od kako sam se porodila. Pa i pre toga od one rizicne trudnoce... Jos Mata kad vidi usisivac kaze " a sta ces da radis sa tatinim usisivacem".
A skoro mi je i jedna drugarica prebacila kako mm sve radi i pomaze mi...user posted image



To prebacivanje je klasicna ljubomora. ..mm meni pere sudove uglavnom kada je neko tu pa od spremanja klopice budu dve pune sudopere ! A volimo kad neko nesto prebaci tog tipa! user posted image

(odgovor članu mati)
Direktna veza do poruke: 1424
   RE: ZA Vuki-nesavrsene mame!
25.9.2014 10:30:24   
mirkam

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

mirka rodi drugo! user posted image verovala ili ne to je odličan način da shvatiš da neće propasti svet ako nešto ne uradiš danas ili sutra ili čak prekosutra! I oslobodiće te griže savesti koju sada osećaš ako legneš da spavaš preko dana zajedno sa detetom! user posted image
Nisi jedina ni prva koja se tako oseća. Vidim da odmah samu sebe pravdaš što si legla sa detetom i požurila da napišeš kako za vreme drugog detetovog spavanja spremaš ručak! Aman ženo! Pa neće ti niko suditi ako legneš da odspavaš oba puta i zbog toga ne stigneš da spremiš ručak! Uvek možeš da ispržiš jaja ili pomfrit i eto ručka!

Ono što ja i dalje pokušavam da naučim sebe je da našoj deci trebaju zdrave, normalne, odmorne i nasmejane mame. A ne neke psihotične ludače koje samo čiste po kući i svađaju se sa svima!


Pojma nemas koliko mi je ljudi ovo reklo user posted image , prva moja mama (koja inace ima samo jedno dijete-mene user posted image )
Kao, previse ti u stvari vremena imas, jer da je drugacije ne bi obracala paznju na svaku sitnicu, nego bi grabila da legnes pa sve da gori. Ma nemam pojma, pretjerujem vjerovatno, al ne umijem drugacije.Moram prije svega da pocnem da ugadjam sebi, vrijeme je posle skoro 9 mjeseci.A mozda i ako 5 puta ostavim haos i mm se ukljuci user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 1425
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  55 56 [57] 58 59   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here