|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustva u GAK NIS
28.2.2015 0:28:28   
jana jana
Nemoc je prava rec na zalost user posted image jedno beznadje i strah.. Ja ne znam kako sam jos normalna posle svega , mada iskreno odmah sam konsultovala psihijatra i pod terapijom sam trenutno.
Ta doza surovosti je meni nepojmljiva, Pa veternar koji brine o mom psu bi mogao da im drzi lekiciju o etici i lepom ponasanju sa pacijentima.
Odgovor na pitanja koja postavljas ne dobijes , ili su sturi veoma. Kad vec neko prolazi kroz jedno uzasno bolno iskustvo olaksaj mu bar malo , da nema traumu za ceo zivot. Ne budi olos na kraju.Jos kad su pozvali i pedijatra pa cujes nekke kometare kao kroz podsmeh - pa sta ja da radim sa ovim ! ?! - a ja sve to slusam.
Jedinu podrsku dobiijes od drugih zena , mada su iskreno sestre na prvom spratu - konzervativa- bile fenomenalne. Toliko su razmevanja imale prema nama.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 626
   RE: Iskustva u GAK NIS
28.2.2015 0:30:33   
zece
janajana zal mi e mogu da zamislim kako ti e mada ja sam imala blighted ovum i biohemiska trudnoca ovo je mnogo uzasnije

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 627
   RE: Iskustva u GAK NIS
28.2.2015 0:34:38   
zece
abe ovih nasih doktori u mk nisu bolji

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 628
   RE: Iskustva u GAK NIS
28.2.2015 0:36:02   
Azra_
Jano, prava stvar za to što si se obratila za pomoć. Pa niko nije od kamena. Imaš dete, moraš biti zdrava zbog njega, zbog sebe i porodice. Tako je bilo, tako je moralno... Gadove iz GAK-a ćeš pamtiti, ne sumnjam, ali ne daj da ti upropaste ovo što nisi izgubila.Ne daj se! user posted image

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 629
   RE: Iskustva u GAK NIS
28.2.2015 0:49:18   
jana jana
hvala draga Azra user posted image user posted image
Valjda covek skupi neku jacinu u svojoj krhkosti.Cak i ovaj forum deluje kao neka " terapija "
Koliko je i fizicki opravak bitan , mislim da je psihicki jos bitniji i tezi. To nisam zelela da stihijski prepustim , da prodje vremenom.Mislim da je na prvom mestu to moja odgovornost prema detetu i muzu , da ja budem u svakom smislu dobro.
Gadove necu da zaboravim i tu odvratnost tamo, nemar..Jedino lepo misljenje imam za sestre sa konzervative .moram da budem pametna i da izaberem nekog pouzdanog dr zbog eventualnog kasnijeg planiranje nove trudnoce. Svaka sugestija je dobrodosla.Imas ti nekog kog bi mi preporucila ili eventulano izbegla ?

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 630
   RE: Iskustva u GAK NIS
28.2.2015 1:07:12   
Azra_
E Jano, ubode me u pitanje!user posted image Ja sam živela u Beogradu, i tamo imala divnu doktorku kod koje sam išla 10 godina. Kao majka mi je bila. Mnogo toga sam naučila od nje, puno objasnila. Radila je privatno, ali je uvek bila tu za mene. SVi na koje sam naišla u Nišu, nisu joj ni do kolena, ni po stručnosti, ni po ljudskosti. Kutlešić, možda jedini, onako, čovek i dr. Poslaću ti pp detaljno da ne davim ovde.



< Poruku je uredio Azra_ -- 28.2.2015 1:08:57 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jana jana)
Direktna veza do poruke: 631
   RE: Iskustva u GAK NIS
5.3.2015 15:56:48   
miramirche
Jano mnogo mi je zao sto ti se ovo desilo, nadam se da ces ubrzo biti ok. Najveci horor je sto vise u dr.ne mozes imati poverenja! kad citam tvoj slicaj,stvarno je horor! Moj dr. Je mitic,idem privatno. On je od pocetka bio protiv ac a ja sam bila u fazonu da je mozda trebalo da radim. Posle tvoje price, bolje sto nisam! Meni su isto bile samo godine, imam 35 a na porodjaju cu imati 36

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 632
   RE: Iskustva u GAK NIS
6.3.2015 8:09:13   
Modessty
jano kao da sam čitala o sebi kad si pisala o Stefanoviću i ponašnju lekara i sestri tokom pobačaja. Ja sam preživela dva. Jedan 2005. koji je bio horor priča i kada mi je kiretaža rađena bez ikakvih lekova protiv bolova ili anestezije. Drugi je bio 2012., blizanačka trudnoća. Drugi put sam značla šta me čeka i znala sam da dok traje pobačaj neće biti ni jedne sestre niti lekara pored mene. Mada su se meni tada mnogo našli i dr Lukić i dr Braca. E Bracu svakome preporučujem! On je jedan diiiivan čovek. POdseća po malo na Dr Dragana Stefanovića iz DZ. Radi na patologiji trudnoće. Ne znam da li sada radi negde privatno. Mislim da ne radi. AKo možeš do njega da dođeš bilo bi super.
Volela bih da se vidimo i ispričamo. Iskreno, mene su ove divne žene sa foruma vratile u život nakon tog prvog pobačaja. Drugi put sam bila iskusnija i već sam imala Danila koji me je izvukao iz gadne depresije.
Ja nisam radila amnio. Meni su čak i brisevi zabranjeni da se rade, jer mi je drugi put baš to izazvalo krvarenje i stvaranje hematoma.

Poslaću ti moj telefon u pp. Pa kad imaš vremena javi se da popijemo kafu. user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu miramirche)
Direktna veza do poruke: 633
   RE: Iskustva u GAK NIS
8.6.2015 7:00:44   
serpica
Evo i mene da iznesem svoje poslednje iskustvo.
Ja nemam ni jednu zamerku na rad doktora i sestara.Da li sam samo imala srecu ili se nesto promenilo,ne znam,ali oni su divni zaista. Pocev od osoblja sa patologije do porodilista cista petica. Sestre su non-stop tu,uvek raspolozne za razgovor,uvek nasmejane,tako je bilo i pre dve godine ali sad mi se cini da je jos bolje. Za vreme dok sam boravila na GAK-u nije bilo ni jedne neprijatne situacije ni od strane lekara ni od strane sestara. Prijatno sam iznenadjena tretmanom u porodilistu gde sam cekala,jer su babice bile uz zene koje se poradjaju,pomagale im,hladile vodom,razgovarale sa njima. Ekipa koja je meni bila u sali odlicna,a reci nemam za dotora Lukica koji je i ovaj put svoj posao odradio vrhunski user posted image bio je uz mene dok sam se budila,rekao mi je da je sve proslo ok,trazio da mi donesu dete da ga vidim i uveo moje na kratko da se vidimo.
sestre na intenzivnoj cista petica user posted image
Higijena dobra,hrana bolja nego pre dve godine. Sve u svemu ja sam odusevljena,i ovog puta bravo za GAK Nis.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 634
   RE: Iskustva u GAK NIS
8.6.2015 13:53:19   
Jole84
Šerpi baš mi je drago da si lepo prošla user posted image Detalje slušam uz kafu uskoro user posted image Kad ne valjaju ima da zvoni na sva zvona, svi da znaju, a bogami i kad su ok, lepo je da se čuje.
Jano stvarno bi mogla nekada da popiješ kaficu sa nama nišlijkama, nismo baš pod libelu, al možda ti bude prijalo user posted image

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 635
   RE: Iskustva u GAK NIS
9.6.2015 8:02:00   
Modessty
Lepo je da se čuje pozitivno iskustvo, al nekako mislim da Šerpi i ja nismo merilo, jer nam je dr direktor klinike i zato je sve cile mile.user posted image Mada možda je Bojan uspeo da ih malo uredi i uprostoji! I ja sam bila iznenađena promenom pre dve godine.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 636
   RE: Iskustva u GAK NIS
9.6.2015 13:23:25   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Lepo je da se čuje pozitivno iskustvo, al nekako mislim da Šerpi i ja nismo merilo, jer nam je dr direktor klinike i zato je sve cile mile.user posted image Mada možda je Bojan uspeo da ih malo uredi i uprostoji! I ja sam bila iznenađena promenom pre dve godine.




Mod na stranu sto je dr direktor klinike,i prema ostalim zenama su svi bili ok,ali stvarno,ljubaznost,osmeh,podrska,ma sve,svaka cast user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 637
   RE: Iskustva u GAK NIS
10.6.2015 18:44:45   
miramirche
A jel moze neko da napise sta sve treba da se spakuje za porodiliste? Ne mislim na medic.dokumentac.nego na prakticne stvari koje ce nam realno trebati i pomoci, za boravak tamo, za bebu, za mamu... dal sve donosimo odjednom ili sutradan moze suprug da donese? Upoznala sam jednu stariju babicu i ona mi kaze da je najvaznije da ponesemo dezodorans i karmin! Lujka user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 638
   RE: Iskustva u GAK NIS
11.6.2015 14:58:12   
Jole84
Miramirče evo imamo temu gde smo pisale šta otprilike treba, pa slobodno pročitaj i naravno pitaj ako ti nešto ne bude jasno user posted image
KLIK

_____________________________

I dodaj svetu malo boje, čudo moje.....

(odgovor članu miramirche)
Direktna veza do poruke: 639
   RE: Iskustva u GAK NIS
11.6.2015 23:24:55   
Ana13
Serpi,ja sam mislila da sam poludela i da sam jedina koja se super provela u porodilistu user posted image Jedva cekam opet user posted image
p.s. A nisam pacijent dr lukica

(odgovor članu Jole84)
Direktna veza do poruke: 640
   RE: Iskustva u GAK NIS
22.6.2015 15:08:39   
saska80
Ima li neka trudnica ili mama da joj je trudnocu vodio Dejan Mitic, iz KC-a?user posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 641
   RE: Iskustva u GAK NIS
23.6.2015 0:03:12   
Azra_
Mislim d atrenutno nema, osim ako se ne javi nova članica. Dejana smo spominjale negde na ovoj temi... On je inače mojoj kumi vodio trudnoće.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 642
   RE: Iskustva u GAK NIS
23.6.2015 8:39:56   
saska80
Od skoro se lečim kod njega, pa bi mi značilo nečije iskustvo. Hvala ti u svakom slučaju :-)

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 643
   RE: Iskustva u GAK NIS
23.6.2015 14:19:46   
Ana13
Moja drugarica je vodila drugu trudnocu kod njega i vidim da je bas zadovoljna user posted image
A valjda je i sa prvim detetom on porodio. U svakom slucaju,lepo prica o njemu

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 644
   RE: Iskustva u GAK NIS
23.6.2015 14:21:41   
saska80
Odlicno..user posted image puno hvalauser posted image

(odgovor članu Ana13)
Direktna veza do poruke: 645
   RE: Iskustva u GAK NIS
30.6.2015 1:15:30   
Azra_
Žene, ima li koja iskustva sa dr Rašom???

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu saska80)
Direktna veza do poruke: 646
   RE: Iskustva u GAK NIS
30.6.2015 8:56:16   
Modessty
Mene je primio u bolnicu 2005. god i bila sam iznenađena koliko je bio fin i kulturan! Tada su svi lekari bili nadrndani i bezobrazni. On je bio pravo čudo u tom trenutku!
E sad kakav je 10 godina kasnije - to ne znam. Tada je bio mladi prespektivan lekar.

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 647
   RE: Iskustva u GAK NIS
30.6.2015 20:31:09   
Azra_
Da, Mod, sećam se da si pisala ranije o tom utisku na prijemu... Hvala ti! Ako još neko ima iskustvo, možda svežije :-), neka javne...

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 648
   RE: Iskustva u GAK NIS
1.7.2015 11:39:16   
Ivana C.
Da li neka od vas ima iskustva sa dr Pedjom Vukomanovic ili dr.Aleksandrom Andric,nisam sigurna za prezime?

(odgovor članu jelana9)
Direktna veza do poruke: 649
   RE: Iskustva u GAK NIS
11.7.2015 0:42:50   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Ivana C.

Da li neko ima iskustva sa doktorkom Aleksandrom Andric iz Gak u Nisu?



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ivana C.)
Direktna veza do poruke: 650
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  24 25 [26] 27 28   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Porođajna priča: Moja beba je imala moždan...
Mali Tim je bio dugo očekivano dete. Svi smo mu se radovali, i mama i tata, kao i njegova starija sestra Tia.
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće
Krvarenje u prvom tromesečju trudnoće je znak da postoji mogući problem.



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here