|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.2.2015 14:22:32   
Modessty
Soni baš htedoh o tome da komentarišem! Sad sam videla tu vest.
Ovaj dr je već osuđen zbog mita i treba da služi zatvorsku kaznu. Nije mi jasno zašto uopšte još uvek radi? A nakon ovoga mu teba uzeti i lekarsku licencu! Još kaže da pije antidepresive! I douštaju da takav lekar radi operacije?! Ne razumem?! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu soni)
Direktna veza do poruke: 601
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.2.2015 17:32:57   
serpica

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Soni baš htedoh o tome da komentarišem! Sad sam videla tu vest.
Ovaj dr je već osuđen zbog mita i treba da služi zatvorsku kaznu. Nije mi jasno zašto uopšte još uvek radi? A nakon ovoga mu teba uzeti i lekarsku licencu! Još kaže da pije antidepresive! I douštaju da takav lekar radi operacije?! Ne razumem?! user posted image




Mod,direktor KC kaze da je osudjen na 1,5god zatvora ali da presuda nikad nije stigla u KC i da su zato morali da ga vrate na posao.Uzas!!

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 602
   RE: Iskustva u GAK NIS
13.2.2015 17:34:19   
Ivanka 75
Ma treba dati orden osoblju što mu nije dalo da radi, čuvaru i sestrama, i onoj ženi što se usprotivila user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 603
   RE: Iskustva u GAK NIS
14.2.2015 12:23:27   
jana jana
zaposlenom prestaje radni odnos mimo njegove volje i volje poslodavca ako je osudjen na kaznu zatvora u trajanju duzem od 6 meseci - danom stupanja na izdrzavanje kazne.
Koliko sam razumela da doticni gdin dr ide na izdrzavanje kazne 12. marta , a te priice da nadlezni nisu bili upoznati sa pravosnaznom presudom suda je malo smesna , mada sud nema nikakvu obavezu da dostavi odluku upravi KC ili GAK- u u jer nisu stranke u sporu .Presuda se dostavlja ostecenom i okrivljenom . Trebalo bi da Dr dobije otkaz 12 .marta , videcemo i to cudo .
Ja sam bila na patologiji trudnoce od 11.02 - 12.02 , bas u vreme kad se desio ovaj incident.
Utisak koji nosim je jedno neotesano i neprimereno ponasanje prema pacijentima , to se vise ogleda u nekim neprilicnim i jako degutantnim komentarima. Cela ova tragikomedija na GAK-u me ne iznenadjuje , dobro je da ne pocnu da biju pacijente od vrata . Zgrozena sam !
Cast izuzecima kojih je jako malo .

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 604
   RE: Iskustva u GAK NIS
16.2.2015 15:57:32   
daca77
Jano, cisto sumnjam da ce dobiti otkaz...ipak je ovo Srbija i ovde sve moze...a kad se samo setim...pre par god.moja sveki otisla na Gak da se raspita za VTO i primio je doticni dr...znam koliko me je proganjala da odem do njega-"fin neki covek", govorila mi je.user posted image

(odgovor članu jana jana)
Direktna veza do poruke: 605
   RE: Iskustva u GAK NIS
24.2.2015 13:25:31   
miramirche

IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: jana jana

hvala ti sto si mi tako brzo odgovorila ..informaciju sam dobila od svog dr koji mi i prati trudnocu, inace radi i u porodlistu .vidim da je dosta hvaljen i ovde.
ja nesto nisam previse odusevljenja , mozda ocekujem malo vise od doktora.




Ako mislimo na istog dr od njega neces dobiti cile-mile i mazenje po ramenu. Ono sto je bitno je da je vrhunski strucnjak u svom poslu a to ti je najbitnije u celoj prici. Ja bih,opet ponavljam,100 puta stavila zivot u njegove ruke bez trunke razmisljanja.user posted image


Cure, moze li ime tog dr.kod kog nema cile mile a koji je strucnjak, da vidim dal je moj dr ☺. Ja sam 20.ned.termin mi je 9.jula a ja vec sad opterecena ko ce da me porodi,kako cu da prodjem, i dal da idem na prirodno ili zakazem epidural ili CR..,user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 606
   RE: Iskustva u GAK NIS
24.2.2015 14:10:51   
serpica
Miro dr o kome pricamo je direktor GAK-a Nis....,koliko ga znam a znam ga dobro nece da ti radi CR bez medicinskih indikacija a jos manje ao ti je prva trudnoca. Epdural taodje nije zvanican i njega ces tesko da dobijes osim ako nemas vezu i to prvo od anesteziologa. A da li ce dr da ti zakaze kad da dodjes da te porodi ili kako vec zavisi iskljucivo kod njega,ako ti vodi trudnocu verovatno mozes da se dogovoris. Usvakom slucaju,srecno!user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu miramirche)
Direktna veza do poruke: 607
   RE: Iskustva u GAK NIS
26.2.2015 22:03:16   
miramirche
Hvala za odgovor, nije taj ☺ moj je D.M iz rode. On mi vodio vto i iz prve uspelo ☺ za sad je bio korektan al me juce isprepada da sam plakala 2 dana, jer mi posteljica nisko a tek sam21.ned. ima li neko iskustva sa tim, kao i iskustva sa mojim dr? Da li je tacno da se vto uglavnom zavrsi carskim,kao neko pravilo?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 608
   RE: Iskustva u GAK NIS
26.2.2015 22:15:44   
serpica
Sto se posteljice tice,ona moze i kasnije da se podigne tako sam cula nemoj unapred da brines. Jeste neko pravilo da se vto uvek zavrsi cr-om ali ovde ima clanica koje su se prirodno porodile,zavisi od dr-a.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu miramirche)
Direktna veza do poruke: 609
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 1:36:06   
Azra_

IZVORNA PORUKA: miramirche

Hvala za odgovor, nije taj ☺ moj je D.M iz rode. On mi vodio vto i iz prve uspelo ☺ za sad je bio korektan al me juce isprepada da sam plakala 2 dana, jer mi posteljica nisko a tek sam21.ned. ima li neko iskustva sa tim, kao i iskustva sa mojim dr? Da li je tacno da se vto uglavnom zavrsi carskim,kao neko pravilo?


Moja drugarica je obadve trudnoće vodila kod njega. Isto vto. Carski rez, mada nije on radio jer je obadva puta bio na putu. Ona nije oduševljena njime. Kaže da je nekad suzdržan, hladan, pa čak i drzak, ali po pitanju stručnosti i svega što je radio sa te profesionalne strane je ok. Valjda je to i najvažnije kada se sve sagleda.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu miramirche)
Direktna veza do poruke: 610
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 21:46:38   
jana jana
moje iskustvo je uzasno sa Niskim GAK-om. 6 dana posle amniocinteze sam dobila kontrakcije i krvarenje.
Taj bol me je probudio . Suprug i ja smo odmah krenuli na kliniku , tamo smo bili oko pola 8. 17.02. 2015 - na zalost drzavni praznik,
Na prijemu sam cekala sa uzasnim bolovima sat i po . Dr koja me je primila pitalala je ko mi vodi trudnocu , ispostavilo se da je moj doktor bio dezuran,
NIje bila sujetna , sama se ponudila da ga pozove , posto ja na zalost nisam imala njegov br iako sam mu ga par puta trazila. Cekanje se nastavilo, jos nekih 40 min sam cekala da on dodje , previjala se od bolova koji su vec bili na 3 min.
Napokon dolazi moj dr, posle pregleda me salje na patologiju, tog dana je bio dezuran na klinici pa sam imala neku nadu da cu biti kao u sigurnim rukama. Tegobe sam dobila inace 5 dana posle amniocinteze koju je radio dr Stefanovic. Od prijemne ambulante do patologije sestri je trebalo jos pola sata da me odvede iako je bilo jasno da sam prioritet. Suprug je u vise navrata intervenisao. Na patologiji me doktorka gleda na UZ , i kaze mi da sam otvorena ,cujem otkucaje beibinog srca..sve kao u snu mislim da se meni ovo ne desava.,bolovi sve jaci i jaci . Ukljucuju mi tokolizu da zaustave kontrakcije .U sobi ostajem sama, povremeno me obidje sestra da izmeri puls zbog infuzije. Bolovi sve jaci i razmak izmedju njih sve kraci. Ja vec vise nemam snage ni da progovorim. Sestra je u neko doba , mislim negde oko 15 pokusala da dozove dezurnu doktorku da me pregleda ali ona nije dosla.Oko 16 posle dolazi moj dr da me pregleda. Ja sam vec u nesnosnim bolovima. Konstatuje da sam otvorena 4 prsta i da ne moze nista da se uradi .user posted image user posted image user posted image user posted image
Oko 18 zovem sestru uspaniceno jer sam osetila da mi je puknuo vodenjak .Spustaju me u porodiliste. Tu sam ocekivala bar trunku neke saosecajjnosti i mrvu lljudskosti. Porodilste prazno , jedino sam ja dole bila u tom momentu. Bez icije pomoci uspevam da legnem na krevet , i pocnem da osecam strasan pritisak i bol.Krenula sam sama ka toaletu, puzeci skoro a babica sa udaljenosti od 10 metra mi dobacuje - nemoj slucajno da izbacis plod u wcu pa da cistim za tobom.! -
Jedva uspevam da se vratim pridrzavajuci se za zid ..Vracam se na krevet i osecam sve snazniji pritisak .Ne mogu da opisem taj osecaj , bol nesnosan, strah..uzas.Odjednom fizicko olaksanje ,,gotovo je. Zovem babice .Od tog trenutka krece najveci dusevni pakao , nesnosan dusevnii bol .Pokazali su mi majusnu bebanu koja je mrdala jos uvek, nesposobna da dalje prezivi van mene. Ja sam ih preklinjala da bar to ne pamtim i ne vidim ,Taj prizor me proganja. Na zalost imaju takvo pravilo posle onih silnih afera , mada u 19 nedelji ne vidim svrhu pokazivanja bebe , jednino sto ostavlja traumu zeni. Revizija je morala da se uradi , posteljica se pocepala i mnogo sam krvarila. Tu sam bila postedjena muka jer su me uspavali.Danas sam dobila rezultat ac - normalan zenski kariotip :(((((( Ne mogu sebi da oprostim sto se nisam oduprela inisitiranju da se uradi ac , ikao su godine bile jedina indikacija. Trebalo je da poslusam svoju intuicju a ne dr u kom sam poverila brigu o mojoj trudnoci. Svi nalazi su pre toga bili uredni. Do spontanog je dovela infekcija posle ac , verovatno su trebali da mi preventivno daju antibiotike . Neke moje prijateljice su i dobile takvu terapiju , ali njima dr Stefanovic nije radio ac, Kad sam njega pitala da li bi trebalo da ih pijem , drsko je odgovorio da nisam to slucajno na netu procitala. Takodje i moj dr je bio za to da se ne piju antibiotici.
Ja ne mogu da opisem bol koji sad osecam , nevericu , sok . Rukom i dalje krenem da pomazim stomak , ali nje vise nema u meni :((

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 611
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 22:33:34   
serpica
Jaoooo jano user posted image user posted image zao mi je draga do neba,nemas pojma koliko,a samo pre mesec dana smo pricale o tome,zato sam ja odbila AC jer eto ga taj 1% rizika user posted image i meni je rizik bio po godinama a sve ostalo ok,zato sam i odbila da radim...
Dusa me boli kad procitam ovako nesto,a jos vise sto u tom trenutku nemas na kog da se oslonis i sto su svi blago receno uzasni. O dr koji ti je radio AC necu ni da govorim. Jos jednom kazem,zao mi je i nadam se da ces brzo da se oporavis i krenes dalje koliko je to moguce. Drzi se draga user posted image user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jana jana)
Direktna veza do poruke: 612
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 22:41:42   
Ivanka 75
Jana Jana user posted image user posted image user posted image
Tuga, strašno, samo jedan veliki user posted image za tebe

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 613
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 22:44:39   
zece
I jedna moja koleginica nije htela amniocenteza samo zbog toga a imala je 34 god kad je ostala trudna

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 614
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 22:51:38   
Ivanka 75
user posted image

< Poruku je uredio Ivanka 75 -- 27.2.2015 22:52:09 >

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 615
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 22:54:25   
jana jana
I ja sam htela da odbijem do zadnjeg trenutka sam se premisljala ali dr Lukic je bas bas bio za..user posted image
Racunam da nisam doktor , valjda oni nesto znaju. Ogorcena sam i besna.
Tacno mi je nesto govorilo da ne treba da ih slusam . Ja sam zaista bila iznenadjena koliko me zabolelo kad me dr Kreten House bocnuo iglom, a posle ovog spontanog vidim da bas mogu da trpim.
Volela bih da me ovo ne slomi u zelji da imam jos dece ali posle ovakvog tretmana ne znam..Cekanje sa kontrakcijama i krvarenjem 2 sata od prijema do patologije...pa to je UZAS!!!!!
Postupanje dr i babica sa zenom koja prezivljava najstrasnije i najbolnije trenutke ...takva jedna bahatost i neosetljivost.Ides privatno od pocetka trudnoce u nadi da ako nesto krene po zlu ili imas neki problem , da ce taj neko da ti se nadje bar za savet odmah, da neces da cekas i camis na prijemu.
Dok sam lezala u bolnici nije me ni jednom obisao posle , moji su se informisali samo na privatnoj klinici kod njega . Zaista sam bez teksta ..a o bolu da ne pricam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 616
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 22:56:16   
jana jana
hvala vam drage moje na podrsci user posted image user posted image

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 617
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 23:02:35   
jana jana
Ja imam 36 . Taj pristup sa godinama je glupost , to se samo u Srbiji tako radi.
Samnom je bilo i mnogo mladjih zena zbog losih rezultata testova.
Ja sam dobila uveravanje od svog dr da je veci rizik da ne radim nego da se desi spontani. Kao da je veca sansa da se rodi dete sa nekom mutacijom na hromozomima u mojim godinama nego pobacaj posle AC.
Sta meni sad vredi statistika od 1 - 2 % ..bas nista.
Ako se neko i odluci da radi AC u Nisu savetujem da Stefanovica zaobidjete u sirokom luku. Zena kojoj je Radovica radila AC istog dana nije se zalila da je boli stomak , dok mi kojima je on radio sve smo se zalile da je bolelo.

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 618
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 23:03:31   
serpica

IZVORNA PORUKA: jana jana

I ja sam htela da odbijem do zadnjeg trenutka sam se premisljala ali dr Lukic je bas bas bio za..user posted image
Racunam da nisam doktor , valjda oni nesto znaju. Ogorcena sam i besna.
Tacno mi je nesto govorilo da ne treba da ih slusam . Ja sam zaista bila iznenadjena koliko me zabolelo kad me dr Kreten House bocnuo iglom, a posle ovog spontanog vidim da bas mogu da trpim.
Volela bih da me ovo ne slomi u zelji da imam jos dece ali posle ovakvog tretmana ne znam..Cekanje sa kontrakcijama i krvarenjem 2 sata od prijema do patologije...pa to je UZAS!!!!!
Postupanje dr i babica sa zenom koja prezivljava najstrasnije i najbolnije trenutke ...takva jedna bahatost i neosetljivost.Ides privatno od pocetka trudnoce u nadi da ako nesto krene po zlu ili imas neki problem , da ce taj neko da ti se nadje bar za savet odmah, da neces da cekas i camis na prijemu.
Dok sam lezala u bolnici nije me ni jednom obisao posle , moji su se informisali samo na privatnoj klinici kod njega . Zaista sam bez teksta ..a o bolu da ne pricam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image




I meni je insistirao da radim AC oni to moraju po zakonu ali uvek postoji i ono ali..ja sam lepo objasnila da ne zelim to da radim da nisam spremna ni fizicki ni emotivno i to je bilo to.
Verujem da si razocarana u njega ali secas se da sam ti pisala da je prebukiran,da ne zna gde mu je glava,da ima milion obaveza ( ovo naravno nije opravdanje ) i na zalost mi smo samo jedne u nizu zena koje dodju i prodju...ali jedno je sigurno da je moga da uradi nesto da spreci pobacaj on bi uradio,meni je rekao da do 24 nedelje medicina ne moze da pomogne nista,zato mi svaki put kad odem kod njega kaze,moli Boga da izguras do kraja.
Bolece te sigurno,ali moras da krenes dalje,imas dete moras zbog njega,a kad budes spremna u nove pobede.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu jana jana)
Direktna veza do poruke: 619
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 23:26:12   
jana jana
Prebukiran ili ne , moje povrenje je izgubio. Imala sam utisak da me otalja na brzaka iskreno.
Za antibiotik sam i njega pitala . Iskreno bila sam na ivici da menjam dr koji bi mi pratio trudnocu . Sad ne zelim da trazim krivca , samo sam duboko razocarana.
Trebalo bi da odem na kontrolu kod njega da isprati dalju situaciju oko mog oporavka, zato sto je on i radio reviziju . Ja nisam ocekivala neko titranje i mazenje , daleko od toga ali ne moze neko da me ubedi da pregled traje 5 min u privatnoj odrinaciji , a pritom nema guzve kad sam bila.
Svako ima razlicito iskustvo sa istim doktorom. Ja u nekoj narednoj trudnoci AC ne bih radila puskom da me teraju , ali sad je kasno user posted image user posted image
Istina je da u nasem Gaku stvarno vazi princip - a ko je vas doktor ? _ U to sam se licno uverila , ako on nije tu drzite se dobro. Cak dezurna dr Tasic , tog dana su oboje na dezurstvu bili , nije ni prisla u porodilistu iako je znala da sam njegov pacijet .

Hvala ti na podrsci serpi ..user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 620
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 23:39:12   
jovicaa
jano jano nemam reciuser posted image zaista strasno iskustvo...
neverovatno kakav odnos imaju u bolnici.. i kakve se intervencije rade rutinski,..

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu jana jana)
Direktna veza do poruke: 621
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 23:51:31   
zece
Dobro janajana nisto ti nisu objasnili oko posledicama od ac doktori su duzni da to kaze pacientkinjama

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 622
   RE: Iskustva u GAK NIS
27.2.2015 23:58:36   
jana jana
U Gaku vlada jedan opsti nemar i bahatost !
Sve sam to znala ali mislila sam da sam relativno mirna ako imam dr koji mi privatno vodi trudnocu. Na zalost ja od starta taj spokoj nisam osetila kad je dr lukic bio u pitanju .
Uradis sve sto je do tebe da bude najbolje ali nekad nije dovoljno.Ja sam slusala razne price ali sve to uzmes sa rezervom dok se tebi ne desi,
Agonija sa cekanjem na prijemu u mom stanju , posle onaj horor u samom porodilistu. Razumem da je to njima posao , da otupe na neki nacin, ali opet..previse da se podnese.
Ja ne znam gde se nalazim od uzasa a babica mi dreci da moram da vidim bebu da one ne bi na sudu zbog mene zavrsila jer mi nije pokazala dete . Tad mislim da mi se pokidalo sve iznutrauser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 623
   RE: Iskustva u GAK NIS
28.2.2015 0:02:33   
jana jana
jesu , napisala sam ti bas mislim.
rekli su da su posledice samom zahvata mnogo manje u odnosu na neku nepravilnost koja bi mogla na hromozomima da nastane.
Rizik AC da dovede do spontanog je 1- 2 % , dok je procenat za nepravilnost na hromozomima posle 35 god mnogo veci.
Mozda bi se i spontani sprecio da sam dobila odgovarajucu profilaksu posle , a i to se razlikuje od doktora do doktora na patologiji.

(odgovor članu zece)
Direktna veza do poruke: 624
   RE: Iskustva u GAK NIS
28.2.2015 0:17:04   
Azra_
Jao Jano... Znam da ti je suza dosta, ali evo i mojih.user posted image Jako me rastužilo, a onda i razbesnelo ovo. Uf, nema goreg nego kada je čovek u takvim situacijama nemoćan, kad zavisiš od kretena, i ništa nije u tvojim rukama. Pa ne znam koliko godina da radim taj posao, kao žena, kao majka, ne bih nikada otupela na bol žene koja gudi dete. Razumem, ima slučajeva kada se možda i ne može pomoći, ali ako su lekari, med.sestre, neka budu pored toga i ljudi, da se nađu i pomognu koliko mogu. Ne verujem da bi se i sam dr , a i ostali u bolnici ponašali tako da se njima dešava, ili nekom njima bliskom. Mogla si da dobiješ iznenada neki napad šizofrenije i da ih pobiješ. Evo, ja imam želju da to uradim. Strašno.

Moja kuma je u 39.rodila drugo dete. Dr joj nije ni spomenuo AC. Mislim, objasnio joj proceduru, ali u stilu ˝ma to ti ne treba, ne razmišljaj o tome, ali ako insistiraš, tu sam.˝.



< Poruku je uredio Azra_ -- 28.2.2015 0:19:30 >


_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu jana jana)
Direktna veza do poruke: 625
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ne postoji trofej za prirodni porođaj ili ...
To su najbolje riječi koje mi je suprug mogao reći u rađaoni.
Krvarenje u drugom i trećem tromesečju tru...
Pročitajte koji su najčešći razlozi zbog kojih u drugom i trećem tromesečju dolazi do krvarenja u trudnoći.



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here