|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 12:50:36   
Khaleesi
Mi imamo samo nocenje, i da se ne zamaram tamo, kupim par gotovih jela, grasak, pasulj, gulas i to je to.... Moguce da izmisljaju novinari samo da bi prodavali vesti :-)

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
27.7.2016 15:08:55   
mali_mis
Grickalice. Imamo nekih 4 do 5 sati puta. U putu necu sigurno stici bilo sta da gricnem jer cu imitirati zivu navigaciju, bitno da mm stane negde da mogu da ispruzim noge i popusim cigaru.

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.6.2017 12:03:09   
Anck Su Nmaun
Mi cemo sad nositi za bebana kasice, a za nas ne verujem jer smo u hotelu polu pansion, mada nosim i reso. Da bebanu nesto spremim na brzaka il ako se deca uzele supe...sta znam prosli put mi je falio kad smo bili u hotelu user posted image

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 78
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.6.2017 12:28:26   
Sandricak
mi obicno nosimo gotova jela, nesto od suhomesnatog i testeninu... obicno odsedamo u studio apartmanima tako da na brzaka nesto sprckam...

_____________________________

,,Život guta one koji se boje!``

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.6.2017 12:33:58   
IvanaSK RR
Mi smo uglavnom nosili nesto suhomesnato da imamo za prva dva, tri dana. Eurokrem, neku plazmu i nesto malo grickalica.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.6.2017 12:35:08   
Sanjica26 RR
Prosli put sam ponela samo za rucak gotova jela. Nisu nam trebale supice, jer smo ih imali za veceru. Par puta smo rucali u gradu i to je to. Sto volim tako odemo i ne mislimo na hranu.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sandricak)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.6.2017 14:06:58   
choopa choops
Nosila sam samo recimo paštete, eurokrem...tako nešto da imamo za prvi dan, dok ne nađemo prodavnicu. Sad u Italiji smo imali malu kuhinjicu i prodavnicu u sklopu hotela, cijene su bile skroz OK. Tako da smo spremali tamo hranu, najcesce supa, pomfrit, przeno meso, mozda pašta i tako to što se brzo i lako sprema. Nećemo propast za nekih sedam dana da jedemo samo prženu hranu user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 82
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.6.2017 15:24:53   
Sanjica26 RR
choopo da nam pises u temi letovanje o Italiji. Bas mi je primamljivo.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.6.2017 16:41:48   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Sanjica26 RR

choopo da nam pises u temi letovanje o Italiji. Bas mi je primamljivo.

user posted image To je bilo zimovanje, ne ljetovanje user posted image Mi ljeti ne idemo nigdje, ne možemo zbog posla.

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
8.6.2017 17:25:15   
dddaca
Ja ne znam ni da li cu ici ove godine na more, ali sad sam bas u dilemi sta da nosim. Dete mi je bas izbirljivo sto se hrane tice, a ja ne bih da kuvam dok sam na odmoru. Prosle godine smo imali polupansion i nosila sam joj kasice za rucak, ali sad je vec velika za njih i bas nemam ideju sta da radim.

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 85
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
14.6.2017 13:44:36   
vikiveki
Ja kuci skuvam i zamrznem hra u tako da na odmoru ne kuvam

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 86
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
14.6.2017 15:10:48   
dddaca
Prolazilo mi je i to kroz glavu, ali ne znam koliko ti rucni frizideri mogu dugo da drze temperaturi. Znam da se ne otopi hrana, ali da li malo "popusti"? I sta nosis od kuvanih jela?

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 87
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
14.6.2017 16:03:39   
vocicana
Samo neke stvarcice, kao Ivana sto je napisala, cajnica, neko suvo suvo meso, plazmice, eurokrem, nosimo puno jogurta, ove godine cemo i mleko morati, user posted image . Samo za par dana da bi lepo izdrzali, pa posle snalazenje, ja na vocu mogu da zivim na moru.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
14.6.2017 16:12:29   
dddaca
Ma mogu i ja, al' ovo moje malo ne moze user posted image
Mi smo ranije, dok smo isli samo nas dvoje nosili nesto suhomesnato da se nadje za dorucak za prvih par dana i eventualno neko gotovo jelo, a jeli smo i u restoranima. Ove godine ako uopste odemo ne verujem da cemo imati polupansion... Sta uopste spremite na moru brzo od jela? Ja kad udjem u kuhinju, zaboravim kad sam usla

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 89
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
14.6.2017 19:45:47   
emicaa
Voci ne moras ni mlijeko nositi,mozes i tamo kupiti.Ja sam dori kupovala bez laktoze jer nisu imali to u hotelu.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu dddaca)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 0:45:30   
Dora89
Da, jer su cene hrane u turistickim mestima najcesce skuplje. Nosimo supe iz kesice, jaja, suhomesnato, margarin, pastetu, tunjevinu, zacine, kasice, sokice. U principu, ono sto moze duze da stoji. Povrce i mlecne proizvode samo ako smo sigurni da se nece pokvariti. Tamo kupujemo vodu, so i ulje

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 91
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 5:34:55   
Mariya
Ja sam prošle godine nosila eurokrem,Frutolino i griz. Sve sam kupovala tamo. Prvo što nisam htela da vučem odavde bilo šta, drugo, nije ni tamo mnogo skuplje, svakako ću platiti tu čajnu i paštetu i ovde i tamo. A i ko će to jesti kad možeš jesti lokalne delikatese user posted image Mi smo svaki dan ili ručali ili večerali, a nekad i oba, u restoranima. Kuvala sam griz i supicu za H.
E da,ponela sam i vegetu, tamo sam kupila povrće i meso pa skuvala.
Daco uvek možeš neku testeninu, laganu čorbicu sa mesom i povrćem.

(odgovor članu Dora89)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 8:18:03   
vikiveki
Ja kada skuvam hranu sačekam malo da se ohladi pa sipam u kese za zamrzivač...onda sa vaksijem ili sa običnim onim aparatom za zatvaranje kesa jednostavno zatvorim. Onda stavim na tacnu ili neku drugu ravnu površinu da se lepo razlije i tako sve u zamrzivač,kada se zaledi bude kao list. Posle pred polazak te "listove" jela pakujem u onaj mali ručni frižider

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 8:57:04   
Mariya
Super ideja viki!
Mi ćemo sledeće godine videti kakva će biti deca,koliko će biti ješna, ali ostajem pri tome da, kad sam na odmoru ne želim da vreme provodim u kuVanju već u kuPanju user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 9:12:45   
Sanjalicaaa
Slazem se sa Marijom. Dok sam na moru, tih 10 dana, ne zelim da kuvam.
Ako smo u apartmanu mogu da spremim neke instant stvari, tipa supa iz kesice, neke smrzotine koje se prze, i to je to.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu Mariya)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 9:16:10   
IvanaSK RR
Voci, i ja ti savetujem da tamo uzmes mleko.
Stvarno ne bih i na moru da provodim toliko vremena u kuhinji. Idem tamo da se odmorim. Deci nista nece biti i da jedu samo hleb tih danauser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 9:24:00   
Sanjalicaaa
Ivana, slazem se. Mi se toliko uzelimo kuvane hrane dok smo na moru ali svejedno ne bih mogla tamo da kuvam.
Voci, adaptirano mleko ili kravicu pije?

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 9:29:01   
IvanaSK RR
Vocin decak pije kravicu.
Znas kako, sin se uopšte ne zazeli hrane, jede tamo ono što voli, mada je to otprilike nistauser posted image
Meni i muzu je svejedno. Ja ću pre uzivati uz knjigu i kafu nego se prziti u kuhinjiuser posted image

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 9:40:29   
Sanjica26 RR
Ma, ja necu da idem na odmor ako cu da provedem u kuhinji. Onda se ne zove odmor. Sto kaze Ivana samo da mi je knjiga tu i neko pice. Mogu da jedem bilo sta.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Da li i šta nosite od hrane na odmor?
16.6.2017 9:51:39   
Anck Su Nmaun
Mi smo ove godine u hotelu tako da jedino bebanu neke sitnice..palentu, griz, cokolino i po koju kasicu. Mlecno ne bih nosala jer je to osetljivo. To bih pre tamo kupovala.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







5 dobrih razloga da spasite brak
U braku nije lako. Puno je kompromisa, problema, napetih situacija, ali i lepih, nežnih trenutaka koji odagnaju loše dan...
Mama je majka zauvek. I kad ti postaneš ma...
Moja mama mi i dalje maše da me pozdravi kad odlazim.



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here