|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 10:24:16   
branki*
cekaj,unina,vratih se sad unazad,ali opet nisam nasla-kojih njenih reci,je l ona nesto rekla o tebi ili sta?

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 10:47:31   
bubulence
mm u principu nije ni imao vezu pre mene osim te devojke sa kojom je bio prvo u kres varijanti pa kao poceli da se zabavljaju i trajalo je 2-3 nedelje. sve ostale su bile samo varijante...
a zasto prijo da mrzis njegove bivse? ja ih cak ‘volim‘ . hvala im sto su bile kakve jesu pa ih je sutnuo, dosao i ostao samnom user posted image .

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 10:51:54   
Anoniman
Branki njena recenica upucena mojoj sveki kad tad bice on moj opetuser posted image ahahha a ona mm nije ni na kraju pameti, cak nisu ostali ni u dobrim odnosimauser posted image

Trco, mislila sam da mozda ima negde ista tema, pa zato da je zakljucas, trazila sam ali ima samo kad se bivsi zeniuser posted image

(odgovor članu bubulence)
  Direktna veza do poruke: 28
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 11:02:32   
Ipokrisia
Ja nisam saznala ni za jednu bivsu mm jer upoznali smo se kad smo imali 24 godine, a bio je ranije sportista nije ni imao vremena za neke duze veze i ozbiljnije, niti mi je ikada o bilo kome pricao, a mene ni ne zanima da ceprkam, tako da nema opasnosti i ljubomore oko toga.Ni ja njemu nikada nisam spominjala moje bivse momke iako sam imala par duzih veza...mislim da ni njega to ne zanima

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 11:46:40   
majared
Ovaj moj mi na pocetku veze izdetaljisao o svoje dve prethodne bivse, ali ih je ocrnio na mrtvo ime, te ova ovakva a ona onakva. Jednu od te dve je jednom prilikom i vozio, usla mu u taksi ali kaze da ju je iskulirao, a meni odmah prijavio. Sta ja znam na bivse nisam ljubomorna jer ih ne vidja niti na bilo koji nacin komunicira sa njima

(odgovor članu Ipokrisia)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 11:50:07   
jabudic

IZVORNA PORUKA: bubulence

a zasto prijo da mrzis njegove bivse?



Ne mrzim ja nikoga, samo ne volim da ih sretnem, da znam za njih ni da postoje user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Bivisi/Bivse
21.8.2014 13:18:25   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: jabudic


IZVORNA PORUKA: bubulence

a zasto prijo da mrzis njegove bivse?



Ne mrzim ja nikoga, samo ne volim da ih sretnem, da znam za njih ni da postoje user posted image



Jabudic, ahhahahh znaci nisam jedinauser posted image

< Poruku je uredio Unina mama -- 21.8.2014 13:19:35 >

(odgovor članu jabudic)
  Direktna veza do poruke: 32
   RE: Bivisi/Bivse
24.8.2014 20:55:06   
miimiica_28
Uhh nevolim ni ja ni na slici da ih vidim ,a kamol da ih sretnem neznam zasto ali mi smeta . Znam mu sve i jednu bivsu iz vidzenja za sve i jednu mi je rekao ali nije prijatan osjecaj kada se sretnemo mada ja pored njih prolazm tako ponosn drzeci za ruku svog dragog user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Bivisi/Bivse
24.8.2014 22:03:29   
Ana RR
Ne smetaju mi, pričali smo otvoreno o bivšim vezama i vezicama, pa nismo se čuvali za brak jbg. Imali smo živote i pre naše veze i braka, normalna stvar.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Bivisi/Bivse
24.8.2014 23:25:27   
vikiveki
Mm je meni rekao sve o svemu [to je imao i do\iveo pre mene,a rekla sam i ja njemu....ipak i on i ja imamo po jedan brak iya sebe i sve je OK

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Bivisi/Bivse
25.8.2014 9:44:09   
Olga75
da su mi i dalje trebali ne bi bili bivsi user posted image
mislim svi smo mi nekad nekog imali , voleli , zeleli
i nas su verovatno neki imali , voleli i zeleli
i to je to


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Bivisi/Bivse
25.8.2014 10:00:10   
emicaa
jedna bivsa od mm mene ocima ne moze vidi a ni ja nju,ona je radila kao konobarica u jednom kaficu gdje smo redovno izlazili i kad god dodjemo nikad nas nije ona htjela usluzit nego posalje nekog drugog user posted image .a najbolje je sto su oni peljali godinama prije mene a jos je imala njegovu sliku u sobi kad smo se mi poceli zabavljatii,sklonila je tek kad smo se vjerili,tako mi je pricala njena prijateljica..kad smo u Bosni cesto sretnemo njenog tatu pa uvjek moram prokomentarisati oooooo evo ti slatkog taje user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Bivisi/Bivse
25.8.2014 10:02:25   
Ivanka 75

IZVORNA PORUKA: Olga RR

da su mi i dalje trebali ne bi bili bivsi user posted image
mislim svi smo mi nekad nekog imali , voleli , zeleli
i nas su verovatno neki imali , voleli i zeleli
i to je to


Udjoh u ovu temu da ovo napisem ali je Olga, moja prepametna vršnjakinja to već lepo sročila user posted image
Ja i mm nikad ne pričamo o bivšim, on ne pita, ja ne pitam.
Da mi je trebao neki od tih bivših verovatno bi još uvek bila sa nekim od njih, hvala Bogu pa nisam.

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Bivisi/Bivse
25.8.2014 10:12:13   
branki*
.....meni padne na pamet cesce nego sto bih htela....i da li je moglo drugacije...

< Poruku je uredio branki RR -- 12.11.2014 13:42:12 >


_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Ivanka 75)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Bivsi/Bivse
25.8.2014 12:33:02   
World
Sreca pa smo se seljakali toliko puta da mislim da sad trenutno nemamo ovdje nijednu bivsu/bivseg... user posted image
Ja ne razmisljam o njima, a iskreno se nadam da ni moj muz ili bi mu bilo "or else"...user posted image

_____________________________

Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Bivisi/Bivse
26.8.2014 8:29:33   
NadaR

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Ne smetaju mi, pričali smo otvoreno o bivšim vezama i vezicama, pa nismo se čuvali za brak jbg. Imali smo živote i pre naše veze i braka, normalna stvar.

Bas tako! Ja uopste namam problem da pricam o svojoj nekoj bivsoj vezi ili o njegovoj. Bili su u to vrijeme bitan dio zivota I glupo mi da se pravim da nisu postojali.

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Bivisi/Bivse
2.9.2014 18:01:39   
babby
user posted image Kakva tema ...bivsi ...ja sam m.m. na pocetku braka ispricala o svojim bivisim dok on meni i dan danas 10 punih g. braka ne ako ga i pitam nesto a pitam klestima mu izvlacim svaku recenicu zasto nemam pojma .HM elem u toku prve god naseg braka ja slucajno u stanu prilikom sredjivanja nadjem karticu iz njegovog mob. iz naseg vremena zabavljanja oko koje smo se tada svadjali nevidjeno jer su mu stizale svakave ljubavne poruke koje sam slucajno jednom prilikom procitala user posted image .Tom prilikom je rekao da mu je ispala i da je nema jer sam trazila da kada smo se verili doticnu pozove predamnom da se uverim da tu nema nista ostalo je na tome , zamislite moj sok kada sam je nasla sakrivenu iza ormarauser posted image .Ovo ce biti dugacko udavicu vas.....No u medjuvremenu problemi da dobijemo bebu 3 neuspele vto ...imam neki osecaj da je meni vise stalo i do sexa user posted image i do bebe. I to nije sve ...pre par meseci ja na f. dobijem poziv za prijateljstvo od jednoe moje velike bivse ljubavi user posted image ..koga nisam ni videla a ni cula 15 god.i koga da vam iskreno priznam nisam nikad ni prebolela ostavila ga tada zato sto je poceo da se bavi drogom .kolko sam samo proplakala zbog njega kada sam ga ostavila ....elem obrisem ja taj zahtev...posle par dana mi stigne novi i ja prihvatimuser posted image m.m inace ima pristum mom profilu jer nista ne krijem od njega...i tako ja i moj bivsi razmenimo po koju recenicu da bi mi on jednom rekao voleo bih da imam sa tobom bebu..ja u soku...ja reko a to sto sam ja udata... pa kaze nema potrebe da nam vreme prolazi nismo vise mladi promenili smo se kad tvoj muz nije uspeo hajde ja i ti da napravimo jednu bebicu.ja mu kazem ne lupaj molim te kaze ne lupam ja sam ozbiljan hocu i da te pitam da se udas za mene hoces li.... umalo se nisam srusila..rekla sam da ne mogu ( a u poverenju pitam se kako bi bilo ..ludo smo bili zaljubljeni jedno u drugo) a om kaze ako hoces mozes to je samo do tebe..Drage moje eto to je to sta kazeteuser posted image

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Bivisi/Bivse
2.9.2014 18:58:43   
amelia
Babby ja stvarno ne mogu da shvatim da si snjim 10 godina u braku i da ne znas nista o njegovom zivotu tj o bivsim devojkama,ne mogu da zamislim kako moze od tebe da krije to .ipak si mu zena .pa kako ste ziveli godinama? Dali ste u dobrim odnosima Jos ste i pravili bebu 10godina? Ne znam draga sta bih ti rekla jer ne dozivljavam tvoju situaciju ovaj sto se javio nakon toliko godina ko zna sta je sad i ko je user posted image ako se tada bavio drogom sta li je sad ?ne mozes to tek tako javio se hej volim te jos uvek zelio bih bebu stobom i da sada sve sto imas izrusis ipak si ti udata zena u braku.. ja ne znam sta bih ti rekla ti sama moras razmisliti i odluciti sta ces dalje dali ces Ga izbrisati iz tvog zivota ili nastaviti dalje, ili ces ostati u kontaktu snjim vidi sama i odluci sta je najbolje za tebe..user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu babby)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Bivisi/Bivse
2.9.2014 19:12:57   
babby
Amelija hvala na komentaru.. u pravu si i za jednog i drugog..neznam ni sama ponekad sta cu ....resenje naci treceguser posted image salim se ..stvar je i u tome sto m.m neverujem bas puno ...tuzno jel da mislim da ga volim jos uvek ili je to vec samo navika.. a ovom drugom tek ne ...,

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Bivisi/Bivse
2.9.2014 20:04:32   
Mala Elena
Ja sam jednom prilikom usla u gradski i sela na prvo slobodno mesto. Kad sam se okrenula vidim bivsa mm. .. uzela sam tel i obavestila dragog koliko sam mogla u r-zavijenoj formi, drhtavim glasom i drhtavim rukama user posted image

(odgovor članu miimiica_28)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Bivisi/Bivse
9.9.2014 1:42:02   
Žapkić
Na početku mog zajedničkog zivota sa MM (sad već bivšim), njegova bivša devojka ga je non-stop zivkala, slala poruke, dolazila kod njegovog brata i snahe koji su ziveli u istoj kući gde i mi, na spratu. To je bilo nepodnošljivo, toliko da sam čak bila rešena da ga napustim (kamo sreće da sam to tad uradila!).Kasnije je to prestalo, ili bar ja mislim da jste, i bilo je mnogo bolje kad smo se preselili u moju kuću.

Čitajući ovu emu, mogu slobodno da vam kažem da nemam nikakav problem sa tim da li moj bivši muž ima nekoga ili ne. Prosto, to više nije moja star. Ja se trudim da izgradim soj zivot i da povratim svoj mir, a to da li će on imati nekoga ili ne-mene apsolutno ne dotiče.user posted image

_____________________________

"BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Bivisi/Bivse
9.9.2014 10:55:11   
anita
Sto se tice bivsih mi ne pricamo o tome. Ja znam neke njegove bivse, zna i on moje bivse ali ne pricamo o tome. To je ono sto smo ostavili iza nas kada smo krenuli u zajednicki zivot.


_____________________________

Ako na stazi života potrčiš i padneš, podigni se, očisti prašinu, jer ne gubi onaj što pada već onaj što ostaje da leži !!!

(odgovor članu Žapkić)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Bivisi/Bivse
14.8.2016 8:11:40   
mali_mis
Mm sam prva, tako da bivsih nije bilo. Ponekad pomislim da je to steta, jer ne zna da se ponasa user posted image
Ok, nisam ni ja cvecka, a ni savrsena.
Kod mene je bilo svega, od maminih sinova, do zaljubljenika u flase bilo kog oblika, do onih finih neprezaljenih ljubavi.
Idemo redom, samo nekoliko njih cu user posted image
Bivsi br.1 - On je bio super za drustvo, s njim nikad nije bilo dosadno, i sex nam je super bio, ali on je toliko voleo da pije, da me je to najvise nerviralo, i prestajao je, smanjivao, i nista. Nikad se on nije derao na mene ili me udarao, ali je bio toliko dosadan kad se napije, i zaboravan, da sam odlepljivala. Njega moj brat nikad nije preboleo.
Bivsi br.2 - Mamin sin. Mama je uvek u pravu. Mama najbolje zna. Nije pio, mama je to kontrolisala samo tako, gde god da smo isli, on je vukao svoju mamu. Najvise me je nerviralo njegovo jedenje snicli. On lepo skine onaj pohovani deo, pa uzme sniclu isecka je na sitne parcice, i onda one bele zilice vadi, jer snicla ne sme to da ima, i uvek se moralo voditi racuna kakvo se meso uzima.
Bivsi br.3 - Intelektualac. Sati i sati pricanja o naucnim radovima, smor zivi. On nije znao da pokaze ljubav, on je pokusavao da je kupi, skupim poklonima, ponudama za skupa putovanja, sreca pa nisam imala pasos. Ne volim kad neko pokusava da me kupi, osecam se jako bespomocno kad pokusavam da na lep nacin odbijem, a da se druga strana ne naljuti i uvredi. I najveca mana, on misli da su deca mali djavolcici koji roditeljima uniste zivot. Ah, da, sex ocajan, ja nista nisam osetila, njemu je visuljak toliko mali, da je moj domali prst crnac za njegov hm...
Bivsi br.4 - Stariji od mene 7 godina, a ja klinka od 17. Znao je da me voli, prihvatio me je onakvu kakva sam bila (nisam vise toliko luda, porasla sam), drzao me je kao malo vode na dlanu. Sex savrsen. Ali, ta prokleta daljina, i ja klinka. Mozda, da smo se kasnije sreli to ne bi bilo to, a mozda i bi...

Nisam ih turala redom, kako mi koji naleti u glavi tako sam ih pisala, bilo je tu bas svakakvih sorti.


(odgovor članu anita)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Bivisi/Bivse
14.8.2016 8:44:48   
vocicana
Dobro jutro za dobru temu i da li neko reaguje na bivse ljubavi.
Imam zivot iza sebe, mm ne pricam puno o tim stvarnima,kada pita dobije najiskreniji odgovor.
ispricao mi je mnoge stvari vezane za sebe, naravno ni jednog momenta ne reagujem na to jer MI smo 27.12.2013. i niko pre a narocito ne bivsi i bivse.
Mrzim kada me neko kaci konstantno, jutros sam u to ime obajvila vrlo vaznu stvar za osobu na koju se to odnosi, ukapirace, toliko grama mozga ima jos uvek. Ne dozvoljavam da me iko dira, da mi dira porodicu jer koljem zubima za njih, ne dozvoljavam da mi mir narusavaju debili proslosti, jer su na njihovu zalost veliki debili. Tako da, reakcijanema, jedino smeh, jer se prenerazim ponekada izborom svog partnera, znajuci neke osobe iz zivota.
Zato ostajem prakticna i ne remetim zivot pricama iz proslosti. A imala bi sta napisati, mozda bas neka bivsa mog bivseg ovde dise sa nama, a ne volim da necija osecanja povredim, jer svi negde bar prva 2 meseca idealizujemo partnera, posle dodju prave stvari na povrsinu.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Bivisi/Bivse
14.8.2016 12:28:05   
Khaleesi
Voci, ja takodje se iznenadim izborom mm od pre vise godina, komentarisala sam i ako se zakaci tema, komentarisem...
:-)

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here