|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 21:35:43   
Sanjica26 RR
Moja T je bila u grupi gde su bila mladja deca. Uopste nije nazadovala. Bila je naprednija od njih: skinula odavno pelenu, nije imala flasicu i cuclu dok su oni sve to imali. Da ne pricam o drugim sposobnostima. Tacno se isticala i bila je omiljena u grupi. Bila je zadovoljna sa vaspitacicama tacnije obozavala ih. Od septembra je u starijoj grupi koja pripada njoj. Ali pati stalno za mladjom grupom. Nekad pozeli da ide tamo, pa je vaspitacice posalju.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 351
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 21:38:01   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Moja T je bila u grupi gde su bila mladja deca. Uopste nije nazadovala. Bila je naprednija od njih: skinula odavno pelenu, nije imala flasicu i cuclu dok su oni sve to imali. Da ne pricam o drugim sposobnostima. Tacno se isticala i bila je omiljena u grupi. Bila je zadovoljna sa vaspitacicama tacnije obozavala ih. Od septembra je u starijoj grupi koja pripada njoj. Ali pati stalno za mladjom grupom. Nekad pozeli da ide tamo, pa je vaspitacice posalju.

user posted image i moja D sve isto a medju mladjima je hehehe...al sto ja imam dete....Ima je jos samo Klarita. user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 352
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 21:40:25   
Sanjica26 RR
Mozda zato sto su rodjene istog danauser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 353
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 21:43:03   
Misha i Ljisha
znam da bih sad trebalo da odem u temu da je pohvalim al moram ti ovde napisati. Moja zna da nacrta cica glisuuser posted image cak mu i kosu nacrtauser posted image
sigurno je do datuma rodjenja.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 354
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 21:45:00   
Sanjica26 RR
Odoh i ja da je hvalimuser posted image mislim mojuuser posted image

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 355
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 21:48:37   
adulence
Bubi moram ti reci dve stvari prvo to sto vaspitacice rade,je ruzno i ja bih licno napomenula i skrenula paznju,a drugo ne znam kako je kod vas ali npr moja I koja ima 2g i mesec dana,ne uci u vrticu tasi tasi,i te kako rade sa njim o pesmicama da nr govorm ali tu je crtanje lepljenje razni kolazi,razne tehnike,plastelini....pusti da se uhoda pa ces vec videti...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 356
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 22:11:14   
bubulence
Ljiso bravo za Dunju user posted image .
Adulence znam da deca od dve godine znaju mnogo vise od tasi tasi ali ovde stvarno decica jedva da pricaju, juce su trebali nesto da nacrtaju drugaru za rodjendan pa drze flomastere zajedno sa roditeljima. Ema uzme, nacrta cvet, sunce (ona je inace antitalenat za crtanje i jedva da se zna sta je nacrtala) i napise 'srecan rodjendan' . dodje decak posle nje i isara sve to. bila je jako tuzna jer misli da se jedina trudila a to je neko drugi skroz isarao... i tako... da ne duzim, kao sto sam rekla, sacekacu jos malo pa cemo videti...

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 357
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 22:15:42   
serpica
Bubi kod nas se deca rodjena u januaru i februaru prebacuju u stariju grupu,tj godinu dana starijom decom. I meni je to ok,bolje da ide sa starijom decom godinu dana,nego da bude sa 1,1,5 god mladjom decom,ne verujem da ce da unazadi ali treba joj stimulacija za rad i neko skime ce moci da podeli svoje misljenje i takmici se na kraju krajeva,ja mislim da je prebacis u drugi vrtic sa svojim godistem.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 358
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 22:32:29   
dijana1*
Bubi mislim da nece nazadovati ali ako smatras da moze da utice na E uvek je mozes prebaciti. Samo pazi da se mnogo ne veze za tete i drugare pa ce prelazak teze podneti.
Napisacu svoje misljenje i molim te nemoj mi uzeti za zlouser posted image
Super je sto E zna da pise, sve pohvale. Ali mislim da se neke stvari uce u svoje vreme. Ona ima tek 3 godine i mala je da bi ucila slova. Pa to da tako treba svi bi u vrticu ucili da pisu. Mislim da neces mnogo postici prelaskom u stariju grupu, mislim hoces ali i dalje ce ona verovatno biti vodja i prva u svemu jer ide mnogo ispred svoje generacije. Ona sa 3 godine zna da pise, zamisli sta ce tek znati sa 6-7, tek tat+da ce joj skola biti dosadna jer ce njeni drugari uciti ono sto ona odavno vec zna, a neces moci da je prebacis u drugi razred.

< Poruku je uredio dijana1 RR -- 27.1.2015 22:33:50 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 359
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 22:44:57   
bubulence
Serpi ja tebe mnogo volEm!!!
Dijana ne ljutim se uopste, mi nju nikada nismo forsirali sto se tice pisanja. ona je prvo sama trazila da napise svoje ime. to smo joj pokazali (ustvari nadimak jer ima samo 3 slova). pa je onda pocela da nas ispituje dok joj citamo koje je koje slovo. i tako je jednog dana sama ispisala M, N, O, i jos par slova koje je niko nije ucio... i postala opsednuta tim pa smo po ceo dan pisale. sada vise nije opsednuta ali i dalje zna da pise. jedino sto nekad malo ispretura slova (krene da pise na kraju papira pa napise E,M i onda nema mesta za A pa ga napise ispod ili stavi ispred E)... a i ima 2-3 starije drugarice pa uz njih mnogo nauci. mozda je meni zato sada ovo i strasno. jer sam bas bila odusevljena koliko ona upija ono sto rade stariji, koliko stvari zapamti i nauci od njih...

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 360
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 22:53:41   
dijana1*
Sve te razumem, samo polako. Naidje njima tako period zapnu za nesto pa popuste.
Ona je tebi naprednija i zrelija od njenih vrsnjaka pa ti zato sve to izgleda i malo strasno.
Moj Vuk je npr sa 2g i mesec dana znao sve marke automobila. Imam snimak gde hoda parkingom i govori koje je koje auto i na kraju snimka ja se upiskio ( bili smo u fazi skidanja pelena)user posted image ljudi gledaju i ne mogu da veruju.
Ali kako je dosla beba nemam toliko vremena za njega pa neke stvari manje uci ali da upija kao sundjer upija.
Drago mi je sto sam ga upisala u vrtic i vidim da mu odgovara. Svaki dan uce nesto novo user posted image


< Poruku je uredio dijana1 RR -- 27.1.2015 22:54:33 >


_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 361
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 22:56:35   
bubulence
hihihihi zamalo se sada ja nisam upiskila kada sam procitala user posted image user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 362
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
27.1.2015 22:59:35   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: serpica

Bubi kod nas se deca rodjena u januaru i februaru prebacuju u stariju grupu,tj godinu dana starijom decom. I meni je to ok,bolje da ide sa starijom decom godinu dana,nego da bude sa 1,1,5 god mladjom decom,ne verujem da ce da unazadi ali treba joj stimulacija za rad i neko skime ce moci da podeli svoje misljenje i takmici se na kraju krajeva,ja mislim da je prebacis u drugi vrtic sa svojim godistem.


Serpi tako su T prebacili u stariju grupu, jer je rodjena januara. Sad vec ozbiljnije rade. Da je sada jos uvek u istoj grupi bilo bi joj dosadno.
Mala je razlika izmedju Vuka i Teodore ali kao da su brat i sestra. Posebno se slazu oko jelauser posted image


< Poruku je uredio Sanjica26 -- 27.1.2015 23:01:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 363
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
28.1.2015 9:28:48   
lanajelena
Ducina vaspitacica dobila premestaj da bude glavni vaspitac u drugom vrticu,on je juce bio ocajan,toliko su puno radile sa njima,nadam se da ce i ova nova da nastavi tim tempom user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 364
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
20.2.2015 19:04:45   
Maja T.
Potrebna mi je pomoc svih vas :)
Treba da upisem dete u drzavni vrtic na Vracaru.Ima li neko iskustvo sa Guliverom ili Lepom Vitas?
Hvala unapred...bas bi mi značilo iskustvo mama :)

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 365
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
3.3.2015 15:37:56   
mila83
Ja sam zadovoljna uslovima vrtica u koji moja deca idu. Lepo je opremljen,sin je u novom objektu koji je izgradjen pre tri cetiri godine. Imaju dosta aktivnosti.Ono sto mi je najvaznije jeste da roditeljima nisu uskracene ama bas nikakve informacije sto se ticu njegovog deteta,vaspitaci su uvek tu za razgovor i podrsku,bar ja imam takvo iskustvo.

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu Maja T.)
Direktna veza do poruke: 366
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
4.3.2015 9:13:40   
Bibilib
I ja sam takodje zadovoljna sada su poceli da ga sredjuju,vidim farbaju ogradu,sredjuju dvoriste itd.inace je osoblje jako ljubazno,odnosno vaspitacice,uvek su tu za razgovor...

_____________________________

***Deca su najvece blago !!! ***

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 367
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
12.8.2016 14:39:05   
maki22
pozdrav svima :)
nova sam na forumu i interesuje me da li neko ima iskustva sa vrticem sundjer bob i patrik u Cvecarskoj ulici .... konkretno me interesuje za uzrat od 4-5 godina...
Hvala :)

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 368
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
12.8.2016 15:43:49   
Mala Elena
Da li neko zna do kada su spojene grupe u jaslama?
Izgleda da ce mi mala biti ubacena pre u jasle pored nase zgrade, ne gde je starija.Znacu tek u januaru...
U ovim jaslama Lunja mi se ne svidja sto su devca ceo dan i po lepom vremenu unautra, sad kazu puno ih ima i nema sanse da ih izvode u dvoristeuser posted image

(odgovor članu maki22)
Direktna veza do poruke: 369
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
12.8.2016 17:02:01   
IvanaSK RR
ME, kod nas su spojene grupe bile tokom raspusta.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 370
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
15.8.2016 15:18:02   
Sanjalicaaa
Grupe se spajaju samo preko raspusta.
Inace, ja sam jako zadovoljna nasim vrticem. U pocetku mi je bilo krivo sto nije drzavni, sada ga ne bih menjala. Tako lepo rade sa njima i sto se tice cene vrtica su super. Nemaju dvoriste jer su u zgradi ali svaki da idu napolje u obliznji parkic. Svaki petak dobijemo izvestaj sta su ruckali, ucili, radili i kako se nase dete ponasalo, sta je naucilo i sl.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 371
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
22.9.2016 8:52:42   
mama krava
Ja se kunem u vrtić u koje ide moje mladje i gde je ičla starija ... LIPA u Solunskoj ulici u Beogradu. PU Decji dani! Ali stvarno je odličan! U mirnoj ulici, veliko dvorište, zgrada onako socijalistička, gradjena 80ih, ali opet kjako funkcionalana. Vaspitače, ne mogu dovoljno da nahvalim! Radi se sa decom po NTC sistemu i to bas puno. Mi smo imali problem sa ishranom, zbog alergije, ali smo uspešno sve preprodili i sada sve funkcioniše kao podmazano,


(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 372
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
20.10.2016 17:37:45   
dijana1*

IZVORNA PORUKA: Dusan80

Dragi roditelj
Imam 2 deteta od 4.5 i 6 godina,dečaci. u skorije vreme sam se razveo i deca iako mala osećaju to.
Bivša supruga ne ulaže puno u razvoj dece pa sam mislio da ih pored mog truda upišem u neki bolji vrtić/zabavište
možda i neki privatni kako bi brže obavio transfer. Deca pohađaju predškolsku ustanovu u Pančevu u kojoj ima previše
dece a vapitači slabo mare da rade sa njima pa su rezultati katastrofalni. Ja bi ih vozio svaki dan do Beograda.
Važni su mi svi aspekti rada sa decom i jedino što mi je važno je rezultat tj da se vidi po samoj deci.Prihvatio bi i sve
obaveze na sebe što se tiče rada sa njima kod kuće(iako se već trudim da svaki dan vežbamo i učimo nešto novo)
Prihvatam sve sugestije i unapred vam hvala na predlozima



_____________________________

Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu mama krava)
Direktna veza do poruke: 373
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
10.4.2017 19:34:30   
Duškić
Ja da pohvalim vrtic u koji.ide moka cerkica "Peclica" , Savski venac. Bili smo sad , deca su sadila cvece i ukrasavala jaja ...Svi su tako fini..user posted image

(odgovor članu dijana1*)
Direktna veza do poruke: 374
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete
10.4.2017 21:21:33   
Anck Su Nmaun
Nas vrtic je stvarno super, da sam ga birala bolje ne bih izabrala. A.i vaspitacice su nam super ! T ove godine odlazi oz vrtica al dolazi im V user posted image

(odgovor članu Duškić)
Direktna veza do poruke: 375
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  13 14 [15] 16 17   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here