|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
3.9.2012 10:51:55   
bubulence
jao sada nemam pojma kako se zove ali se nalazi na naselju u stevana hristica... mada bi pogledali jos neki...
ja sam bila jutros da predam, oko 15 do 8, nije bila guzva a i uglanom su dolazili ljudi da prebace decu iz jednog vrtica u drugi.
cula sam i ja da su odobrili povecanje, ali kao za 10 posto, medjutim vaspitacice ni malo nisu srecne jer kazu da ne mogu da postignu da paze na toliko dece, em ce ih biti puno em su mali prostori... ne znas sta je gore, da ih ne prime ili da ih prime i ne paze na njih

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
3.9.2012 12:28:42   
jance
pa to ti je to, kako god da bude, deca ce ispastati nazalost.
ja evo bila upravo, sad sam se vratila, bila guzva ali ni blizu kako sam ocekivala. jos se pojavila jedna moja kolegnica sa faksa, onako zena ipo, za dve glave vislja od mene i sprovela me odma do saltera, kaze evo vam trudnica u poodmakloj trudnoci, pustite je! user posted image (to sam realno mogla i sama da uradim, al ko mi kriv kad sam mutava user posted image )
no, uglavnom, predato jeste, sad sta mi Bog da...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
5.9.2012 21:49:16   
bubulence
jeli nekom nesto javljano???
nas izgelda ova veza posteno ispalilauser posted image ...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 8:15:05   
jance
bubulence jel vam veza iz uprave ili neka vaspitacica? pitam zato sto je nama "veza" bila vaspitacica a one su sada sve grupno pogubljene zbog nove uprave i niko ziv nista nezna. kazem "veza" pod navodnicima jer je u pitanju vaspitacica koja prima decu od 3 godine, osim informacija nam nije mogla puno pomoci a te informacije su bile oskudne...
samo polako, nemoj jos da cimas, mozda ce se javiti do ponedeljka. nasa kaze da im je tamo sada prava frka...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 9:11:15   
isidora88
do kada mogu da se predju dokumenta za to prosirivanje liste? na sajtu ne vidim nikakvo obavestenje, ja cekam da se mm vrati pa da predamo, od njegovog posla ne mozes nikad nista uraditi na vremeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 9:15:42   
jance
isi nazovi ih obavezno. ja sam predala vec u ponedeljak, ni u salter sali nigde ne pise koji je rok...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 10:42:36   
bubulence

IZVORNA PORUKA: jance

bubulence jel vam veza iz uprave ili neka vaspitacica?


veza mi je bila direktorka jednog vrtica u okolini, koja je jako dobra drugarica. tacnije kucna prijateljica sa sadasnjim dir Radosnog detinjstva...
zvala sam sada upravu, kazu da ovo nije bio konkurs za upis nego za popunjavanje praznih mesta kada se pojave, a to znaci da ce ta deca biti primljena jednom u toku godine...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 10:57:41   
jance
a sta bi sa onim povecanjem kapaciteta?
no ajd da se ni ne pitam, to je pretpostavljam za decu koja su vec na listi...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 11:30:56   
bratzz
M je ide u renoviran vrtic i moji prvi utisci su odlicni, sve je novo i cisto, kad se udje u zgadu prelepo mirise, imaju lepe kvalitetne igracke, imaju puno knjiga i slikovnica, ormarici su mali ali cisti, nisam videla kakve su nose ali kaze mi zet koji radi tamo da svakog meseca narucuju nove, svakog dana stize sveza hrana koja se odmah priprema za taj dan, jedino mi se hleb ne svidjajer je kora suva i zilava. Jelonik je istaknut na vratia i ako dete nesto nece da jede roditelji mogu da donesu nesto drugo sta dete voli, ja recimo svakog dana ponesem, mleko sok i vodu Rosa, ali od hrane ne nosim nista u nadi da ce vremenom poceti da jede.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 12:41:40   
SareniVrabac

IZVORNA PORUKA: jance

a sta bi sa onim povecanjem kapaciteta?
no ajd da se ni ne pitam, to je pretpostavljam za decu koja su vec na listi...

ne garantujem, ali sam nase vaspitacice shvatila da ce biti povecanje, tj da je odobreno (kod nas u grupu je upisano 15, a po prosirenju ima mesta za jos 5)
inace vec su se neki prebacili, ispisali i neki ce tek od proleca krenuti

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 12:48:49   
jance
tako nesto sam i ja cula ali da je prosirenje za 3 mesta..
no ja do oktobra necu ni da razmisljam, jer tek tada punimo godinu dana, a onda cu videti, mozda nam se i posreci kojim slucajem....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu SareniVrabac)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 13:51:11   
bojanica7
joj vrtic u save kovacevica 14 je sjajan user posted image cisto, lepo, prostrano, svetlo... divno! bas sam se iznenadilauser posted image vaspitacice simpa...
inace, i nas je u ponedeljak ispalila vaspitacica koja je trebalo da potpise saglasnost da ce primiti galu, ali je odustala jer vec ima mnooog dece i kao nece da sebi navuce na vrat jos jedno dete (sto razumem). kad ono zovu sutradan iz uprave da nam kazu da je gala primljenauser posted image user posted image . eto. bez veze. samo smo prmenili listu zelja, da hocemo u jaslenu grupu na madjarskom *jer smo tamo imali tu vaspitacicu - daj sta das user posted image ) tako da, kad nam se sad bude raspricala na madzarskom, adam i ja cemo samo da se gledamouser posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 14:09:35   
malik
IZVORNA PORUKA: jance
a sta bi sa onim povecanjem kapaciteta?

Ne bih da zvučim grubo, ali povećanje kapaciteta u RD u NS znači isključivo da se broj dece po grupama povećava, ne da se grade novi vrtići. U praksi to izgleda ovako: mlađa jaslena grupa upisuje 24-oro dece (tako piše u konkursu), a danas ih je na spisku 42!! Po normativima (veličina i kubikaža sobe, broj mokrih čvorova i sl) u njihovoj sobi treba da bude najviše 18 dece. Znam da ne dolaze sva deca istovremeno, neka se razbole ... ali ipak, što je previše, previše je. Vaspitačice su u svemu tome nemoćne jer im roditelji dolaze sa potpisom direktora i one moraju negde da smeste tu decu (i njihove stvari što je posebna priča).

Sama vaspitačica mi neki dan reče: Kad bi roditelji samo znali gde i u koje uslove žele da dovedu i ostave svoje dete?!

edit: moram da se ispravim: mlađa jaslena grupa je prošle godine upisala zvanično 24 dece, pa je grupa tokom godine proširena na 39, a ove godine ih je 42 (sada su starija jaslena grupa)
Eto, takav je naš vrtić u koji idemo već godinu dana!

< Poruku je uredio malik -- 6.9.2012 14:19:10 >


_____________________________

"Mama pava. ............... Kako to?"

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 16:35:20   
jance
za moju odbranu, ja pojma nemam kakva je situacija sa brojem dece, svako se tu baca sa nekim brojkama, ali svaki put su brojke drugacije. zena koja nam je bila "info-veza" je rekla da u jasleno primaju 15 dece a prosirenje je na 18. prihvatam da verovatno gresi, ona ne radi u jaslenom, ona ima decu od 3 godine. tako da o brojkama kao sto je 24 ili 42 nisam stvarno znala, opet to neznaci da ja moje dete ne trebam da pokusam da upisem u vrtic. iskreno, da imam para za privatni, nebi o RD ni razmisljala, mnoogo manje muke i sekiranja barem sto se upisa tice... i ovako su nam sanse za vrtic minimalne. i da, to je stvarno previse dece, tako i ja mislim...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu malik)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 16:53:57   
isidora88
malik a koji je to vrtic u pitanju?

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 22:24:38   
bubulence
jeste, ko,liko sam cula preko 30-oro dece bude u jaslenim grupama, redovno pa + prosirenje... strasno...
danas sam se raspitala za privatne, mnogo mi se dopala teta iz nekog vrtica u Mise Dimitrijevica, videcemo da sutra ili u ponedeljak odemo da pogledamo

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 22:34:33   
isidora88
bebulence ako mislis na vrtic zmaj, meni je on jako prljavuser posted image
igracke su prasnjave, prozori prljavi, ne znam ne svidja mi se higijena na prvi pogled, za vrtic ne znam kakav je.
e da i ne svidja mi se sto je uz ulicu pa ne daj boze da dete izadje jer je odmah put tu.

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 22:43:10   
bubulence
stvarno user posted image ?
a teta mi je delovala tako ljubazno, da sam mogla potpisala bih ugovor preko telefona... znaci otpada...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 23:01:08   
isidora88
grrr sad sam otkucala poruku i izbacilo mi neku greskuuser posted image
idi ti pogledaj, ali meni se ne svidja nikako, ulicni je lokal, imaju neki etisoni unutra od pre sto godina

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 23:02:35   
bubulence
ma ako je tako necu da idem da gubim vreme... sada mi i mm kaze da je spolja bzvz... druga opcija nam je Madagaskar u Futoskoj... jel znas nesto o njemu?

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 23:07:41   
isidora88
za njih ne znam, videla sam madagaskar u prolazu ,ali ne mogu da se setim kakav je, mislim da nije lose, moras otici i pogledati sve prostorije i obavezno toalet,vidi kakva je higijena, meni je to najbitnijeuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 23:11:47   
bubulence
ako cu toliko da placam hocu da se sve sija i da mirise za sve pare. otici cu do njih i do vrtica 'mali princ', posto sam onaj izbacila sa spiska user posted image ...
videcemo, mada su se danas pojavile dve nove veze za drzavni ali su svi u fazonu- bice... a kada niko ne zna...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
6.9.2012 23:36:25   
isidora88
kakve su cene privatnih vrtica i ako znas cenu poludnevnog boravka?user posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
7.9.2012 11:40:49   
bubulence
ono sto sam zvala je bilo izmedju 140e i 180e, za celodnevni boravak, poludnevni je od 80 d 120e...

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
7.9.2012 20:19:02   
bojanica7
bubulence, moje drugarice sin ide u dugu (blizu socijalnog, poggledaj na fb slike vrtica) i prezadovoljna je. ima ih troje u grupi. dve devojcice i taj mali, nikad nisu bolesni, jako se lepo igraju s njima, uspavljuju na rukama kad treba :)) mislim da je 170 celodnevni s klopom, a 150 valjda ako ti donosis klopu, ili imas samo dorucak, nisam sigurna za taj deo, al se svakako ne isplati. jer za 20 evra nema teroije da pokrijes klopu za mesec dana. jedino ako zelis da dete jede ono sto ti spremis.

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...
BUDUĆE VOĐE: 7 osobina prolećnih beba
Zima, proleće, leto ili jesen ... Da li znate da godišnje doba utiče na našu ličnost? Mnoga istraživanja pokazala su kak...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here