|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
10.9.2012 9:15:53   
jance
bubulence jel ima vesti? ocete uspeti da ubacite malu u RD ili ste krenuli u privatni?

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
10.9.2012 10:11:24   
lanajelena
Ja sam jako zadovoljna nasim vrticem i Laninim vaspitacicama,imali smo roditeljski u petak,nista im ne treba,mi se svi cudili pola sata user posted image ,jako su lepo organizovani i grupa im je super nema klanova i svi se zajedno igraju,gde god da idu idu u paru musko/zensko bas da se ne bi stvorili klanoviuser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
10.9.2012 22:42:44   
bubulence
bojanice hvala, videcemo...
lj a koji vrtic je u pitanju?
jance jos uvek nista, odlucili smo da sacekamo jos ovu nedelju, nasli cetvrtu vezu za RD pa da vidimo hoce nesto biti od ovog...

(odgovor članu lanajelena)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
10.9.2012 22:46:51   
jance
nek vam je sa srecom onda za ovu vezu draga, ali iskreno user posted image

mi smo isto trazili neku vezu, i zaova jeste nasla tu zenu, ali ona moze samo informacije da mi da jer prima decu tek od 3 godine. mozda ce biti jos neka veza, ali o tom po tom, kad majstor napuni godinu dana, onda cu moci o tome da razmisljam, nebi sada da se nadam previse...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
10.9.2012 22:52:45   
bubulence
hvala draga user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 7:31:40   
lanajelena
Bubulence u pitanju je Novosadjance na limanu 4 user posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 14:37:38   
Anoniman
Ja ne bih upisivala dete u Radosno detinjstvo ako ne moram. Deca tamo jedu hranu iz ko zna kakvih rezervi. O njima se brinu 2 vaspitacice, ne znam kako mogu da im se svima posvete kad ima 30ak dece po grupi...ne kazem da treba da im izigravaju dobre vile, ali mislim da je jako bitan broj u grupi zbog kvaliteta nege, poesbno u jaslicama.
Moje dete ide u Dobru vilu, na telepu, jako smo zadovoljni. 150e je celodnevna varijanta, 100e je poludnevna (kad je muz na raspustu, onda ide tako). Ko moze da priusti, nek mu ne bude zao tog novca.

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 157
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 14:39:10   
Anoniman
Ehej, jel to onaj veliki vrtić? Onaj preeeedivni? Ne mogu uopšte da se setim već dugo kako se taj vrtić zove. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 14:41:58   
Anoniman
Jeste, bio je na naselju pa se preselio. Cena je ista kao i u drugima, prosecna, ali mi smo prezadovoljni. Imaju neke pedagoge, lekare i svasta nesto, ali najbitnije mi je da je dete srecno i da ih ne vaspitavaju u male snobove i vlastelu, nego se lepo igraju i uce :)

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 159
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 14:43:11   
Anoniman
To ona jevrejka drži? Ovim ne mislim ništa loše, nego samo hoću da budem sigurna da mislimo na isto. 

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 14:45:16   
Anoniman
Hmmm ne...drzi ga jedna Pravoslavka user posted image koliko je meni poznato, msm slave slavu, znamo ih privatno, tako da...mozda mislis na mali princ? i on je na telepu.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 14:48:06   
Anoniman
Ne, ne, i Mali princ drži pravoslavka user posted image . Tamo je moj brat išao.
Ova "jevrejka", možda se udala za pravoslavca. user posted image
Nije ni bitno. Mislim da je to to.

Moje dete ide u Maštolend. Ispisala sam ga iz Radosnog detinjstva, samo kad smo pobegli iz te agonije. Drugo neću ni da upisujem dok ne napuni 3god, od kada primaju u Maštolend.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 162
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 14:50:09   
Anoniman
Jaaao mastolend je prelep! Meni je strasno to sto neki moraju da upisu dete u RD, tamo su katastrofaa i zadovoljan si ako ti dete ne dobije ojed i koje kakve bakterije, strasno!
A na stranu to sto se upisuje i K...i M...preko veze da bi mama mogla na miru da ide na manikir.....to nije ok.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 163
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 15:43:14   
bubulence
mislim da nije u svakom vrticu isto, ima mama koje su prezadovoljne vrticima radosnog detinjstva, i naravni da je necu dati u neki svinjac ali ne trazim joj ni hajat. imas privatnih vrtica gde vaspitacice ne smeju da kazu roditeljima da ne dovode bolesnu decu pa su svi stalno prehladjeni (drugarica mi radi u jednom takvom), tako da svuda ima svega....
nama se ova jos ne javljauser posted image ... a ako se ne javi i ako budemo morali u privatni, verovatno ce ici u malog princa

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 17:23:26   
lanajelena
Ninicak mislim da gresis RD nije Hajat ali nije ni los i sama sam isla tu u vrtic(obozavala sam njihovu hranu i danas kad dodjem po decu setim se tog mirisauser posted image ,nas vrtic je cist,vaspitacice su divne,sa njima se sve moze dogovoriti,sve u svemu ja sam prezadovoljna,drugo u mojoj blizini ima privatni vrtic (nemam pojma koji,vidim samo decu)nema puno dece oko 15-ak,vaspitacice realno bleje napolju i dovodile su tu decu na onih 50 stepeni na igraliste u 12h tako da ima svega,ako platis ne znaci da si bolje prosao

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 17:56:12   
Anoniman
Mi smo u pregovorima za mesto u nemačko-srpskom vrtiću za sledeću godinu. Ima malo mesta, pa treba unapred rezervisati i upis. Košta 5000din mesečno, grupe su manje, pristojno, čisto i blizu user posted image

(odgovor članu lanajelena)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 17:58:07   
red3lilu
Posle mesec dana će Mićko da peva Danke Dojčland hvala vam za sveeee!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 18:00:27   
Anoniman
Neka neka... Kad već mi nismo učili više jezika, bar naša deca neka uče user posted image

(odgovor članu red3lilu)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
11.9.2012 18:03:48   
Anoniman
Samo neka ide, nije to skupo uopste, a odlicno je da pocne da uci strani jezik i to jedan tako tezak, bravo!user posted image ne znam za one koji imaju pozitivna iskustva s RD, samo one koji imaju manje losa ili "aj da prodje".

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
14.9.2012 11:00:03   
Batistuta86
Zdravo svima. Imam samo jedno pitanje. Imamo sina od 3,5 god koji iam hronicni bronhitis, skoro kad god nesto pokupi zavrsi se sa inhaliranjem. Mislili smo da ga bar sacuvamo koliko mozemo od virusa, pa trazimo vrtic sa sto manje dece u grupi, idealno bi nam bilo da ih dolazi 15ak ili manje. Mi smo konkretno na Novom Bg-u ali nije nam uopste problem ni da ga vodimo do centra, Savkog Venca, Zvezdare, Vracara... Ako neko ide u vrtic sa tako manjim grupama ili zna za neki puno bi nam pomogao.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
15.9.2012 21:23:01   
bubulence
i smo u Gulivera user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Batistuta86)
Direktna veza do poruke: 171
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
15.9.2012 22:00:19   
bubulence

IZVORNA PORUKA: bubulence

primljenii smo u Gulivera user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
16.9.2012 12:39:49   
bojanica7
bubulence, diiivnoooo!!!user posted image

_____________________________

Panta rei

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
16.9.2012 16:03:18   
jance
eee bubulence i nadala sam se da je tema aktivna zato sto ste vi primljeni. cestitam draga, mnogo sam srecna zbog vas user posted image

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bojanica7)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Kakav je vrtić (jaslice) u koje vaše dete...
16.9.2012 22:00:55   
bubulence
hvala drugarice user posted image ...
i meni je jjako drago i jako sam srecna, posebno zato sto sam za Gulivera cula samo reci hvale, a i koliko znam to je najnoviji vrtic u NS, kazu da su sobe velike, bezbedne, ciste... videcemo sutrauser posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Zvončići no.1
video
Kad padne prvi sneg, kad zabeli se breg, na put se sprema tad, taj deda večno mlad,...
Moje dete ima vaške!
Kada se spomenu vaške svi prevrnemo očima. Vrlo lako se prenose sa glave na glavu, pa se može desiti da ih dobijemo i vi...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here