|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dohrana
21.1.2019 9:19:21   
vonavoj
Jance.babylove je duplo jeftinije mleko od ostalih..a dobro je..moj pije od drugog meseca 150ml.i sad pije toliko,nekad 180ml..ali je presao na 2ku..

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1451
   RE: Dohrana
21.1.2019 10:14:43   
IvanaSK RR
Ja se nisam bas puno vodila time sto pise. U nekim trenutcima su pili vise mleka nego sto je predvidjeno za taj uzrast, u nekim manje. Naravno, neke bebe piju bas kao sto pise.
Sa sinom sam koristila Nan, sa macom Impamil. Impamil se pravio na 100 ml vode dve merice mleka.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1452
   RE: Dohrana
21.1.2019 16:48:35   
jance
Ne vodim se ni ja. Ova beba svakako jede kad hoce i koliko hoce. Uglavnom izmedju 90 i 120. To je trenutno. Videcu za dalje. A definitivno kad potrosim ovih 600g Nan-a cu da pokusam nesto drugo jer ova beba postaje rekorder u bljuckanju. Mogu je kupati svakih 5 sati koliko smrdi od izbljuckanog. Jedino mi uvek frka da nece kakiti. Ali videcemo. Moram da probam.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1453
   RE: Dohrana
21.1.2019 21:33:15   
Maraj
Jance jer je podignes da podrigne? Mozda joj ostane vazduha pa zato povrati i mleka

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1454
   RE: Dohrana
21.1.2019 22:09:29   
IvanaSK RR
Moji su oboje bljuckali i to bas mnogo. Sin mozda malo vise, ali tu su negde.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 1455
   RE: Dohrana
22.1.2019 10:02:46   
jance
Podizem je okvirno negde na pola flasice da podrigne pa kad zavrsi ponovo. Nekad mi samo nocu ne podrigne jer se ukomira

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 1456
   RE: Dohrana
24.1.2019 15:46:15   
jance
Evo zvanicno sam krenula sa Babylove. Imam jos NANa za svaki slucaj, ali mi se cini da je isto tako tecna kao NAN. Barem se lako razredjuje. Popila je prvi put oko 90ml a sad vec 120ml kao i NANa.... U stvari ona popije oko 110ml, uvek malo ostavi ali to je super. Sad cemo videti kako ce kakiti sutra....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1457
   RE: Dohrana
25.1.2019 22:57:35   
jance
A ona babylove bio dohrana? Kakva je ona? Jel gusca malo? Bebuska i od ove dohrane bljucka mada mozda malo manje nego od NANa.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1458
   RE: Dohrana
26.1.2019 2:22:41   
vonavoj
Jance,ne znam ja obicnu dajem. Samo je na pola dizi. Sve zavisi i flasicu koju imas. Ja sam mu davala iz tomme tippe.iz babylove je bljuckao..sad normalno pije uz babylove.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1459
   RE: Dohrana
26.1.2019 10:23:32   
bubulence
Jance probaj da promenis flasicu za pocetak. Ako ne pomogne menjaj dohranu dok ne nadjes neku koja ti odgovara.Mi smo sa Emom prvo uzeli NAN jer je ovde neko koristio (mislim Ana za Mareta☺️) i njima je savrseno odgovarala, nama nikako, bljuckala u mlazevima. Onda smo presli na novalac jer je isto neko hvalio. Ista prica. Pa Humanu, od nje nije kakila po 6,7 dana. I na kraju bebelac, on joj je skroz odgovarao... Dok nekoj drugoj deci bebelac ne odgovara... Sve zavisi od organizma... Ali je nama dr rekla da nije refluks u pitanju nego da menjamo dohrane dok ne nadjemo koja joj odgovara.. I jeste trajalo mesec dana ali smo nasli i vise nije bilo problema

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1460
   RE: Dohrana
26.1.2019 12:05:30   
jance
Pokusacu sa flasicom. Manje bljucka sa babylove i evo jutros je i kakila pa sam po tom pitanju mirna ali bas jako lose pije. Prducka stalno dok pije, izvija se, mal mal pa je moram dizati da podrigne. Popije uvek do kraja punu dozu ali hranjenje bude pravo mucenje. Nikad mirna dok pije. Uzecu joj nesto za gasove jos pored Bio Gaie da vidim da li ce i to mozda pomoci ali sad vise nisam pametna.
I taj Bio mi nije skup on je 800din i dalje je manje nego NAN i ostatak. Videcu kako mi bude sa promenom flasice.

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 1461
   RE: Dohrana
26.1.2019 12:20:40   
vonavoj
Sto se tice biogaje,ja imam lose iskustvo. Ja sam homeopatske davala..idi u temu.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 1462
   RE: Dohrana
27.3.2019 15:29:44   
vonavoj
Nestasica je babylove 2,imam jos kutiju ipo,i sta sad da radim uzimam koje mleko?!? Za kravicu cekati 12 meseci ili uvesti sad..nisam pametna.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1463
   RE: Dohrana
27.3.2019 15:43:19   
Sanidej
Mi cepamo kravicu u kombinaciji sa mojim mlekom i Aptamilom. Uskoro cemo izbaciti Apt.  Ja odrastoh na kravici..

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1464
   RE: Dohrana
27.3.2019 15:44:01   
Ana RR
Ne znam, Von, ja bih probala drugu dohranu.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1465
   RE: Dohrana
27.3.2019 15:56:57   
Sanjica26 RR
IZVORNA PORUKA: vonavoj

Nestasica je babylove 2,imam jos kutiju ipo,i sta sad da radim uzimam koje mleko?!? Za kravicu cekati 12 meseci ili uvesti sad..nisam pametna.

Ja bih uzela drugu dohranu.
Nema potrebe za kravicom.

< Poruku je uredio Ana RR -- 27.3.2019 16:35:05 >


_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1466
   RE: Dohrana
27.3.2019 16:52:44   
Sanjica26 RR
Von, ja ne bih ukljucivala kravicu sve dok mogu da se nadju druge dohrane. 



_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1467
   RE: Dohrana
27.3.2019 17:03:47   
Maslacak15
Ni ja nebih Jos davqla kravlje mleko. Uzmi drugo ad, nije bitno Koje. Pozz😀


(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1468
   RE: Dohrana
27.3.2019 17:04:39   
jance
Von jesi zvala njihov call centar? Mi tako resavamo nestasicu pelena broj 3. Nazovem i pitam u kojoj ima i trazim da mi dostave u najblizi DM. Opet nisam ispratila kad si krenula da uvodis mlecno i kako tolerise ostatak mlecnog pa da ti kazem da krenes ili ne....

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1469
   RE: Dohrana
27.3.2019 17:06:24   
vonavoj
Mm kupio 3 kutije,mirni smo bar 3 nedelje..ja sam mislila do 12 meseci da pije ad,posle kravicu. On pije uvece,nocu i eventualno jos jednom preko dana..znaci 3 puta.

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 1470
   RE: Dohrana
27.3.2019 17:07:32   
vonavoj
Nisam znala za tu foru sa call centrom,tako cu sledeci put.

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1471
   RE: Dohrana
28.3.2019 17:27:24   
doramar11
Aptamil of pocetka

(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1472
   RE: Dohrana
28.3.2019 19:26:28   
Misha i Ljisha
P pije uvece i nocu. ujutru kad ustane ne dajem jer to je taman preporucena doze od 2 flasice na dan. doduse on i dalje pije 180 ml i to ne popije sve user posted image a zovemo ga debeli

(odgovor članu doramar11)
Direktna veza do poruke: 1473
   RE: Dohrana
28.3.2019 19:38:18   
vonavoj
Ja cu mom da ukinem ono mleko u 6,sad ne pije oko 3-4,nego u 6,i onda ni u 9 nece da doruckuje. Ostavicu uvece i izmedju dorucka i rucka jos jedno. Probacu da mu dam vodu,dudu..nocas sam mu u 3 dala vode,jer nije hteo dudu,i spavao do 6.
On vecera u 19h,pojeo je 250ml griza,pa oko pola 9 popije 180ml mleka..nije gladan u 3 vala..

< Poruku je uredio vonavoj -- 28.3.2019 19:39:18 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 1474
   RE: Dohrana
28.3.2019 19:42:08   
Misha i Ljisha
Moj nece vodu ni u ludilu nocu. A dernja se ko blesav da komsa pored zna tacno vreme kad se ovaj nas probudio😂 tako da mleko pod obavezno ide kad se probudi. Inace vodu pije samo iz case. Ni iz cega drugog


(odgovor članu vonavoj)
Direktna veza do poruke: 1475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  57 58 [59] 60 61   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Popularna ruska imena za bebe i njihovo zn...
Jedan od najuzbudljivijih delova iščekivanja bebe je odabir imena. Ako ste trudni, a razmišljate o ruskom imenu za bebu,...
OJED I OSIP: KAKO LEČITI, A KAKO SPREČITI?
Posle nekoliko dana ovog kombinovanog tretmana (pranje, sušenje i mazanje, uz redovno menjanje pelena), kod većine beba ...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here