|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 12:02:29   
7marii
17 joka dobro je da ga bar neko ima, ja uopste nemam takav osecaj, vec imam kao da ce stici user posted image vec sutra. Sve u svemu videcemo sta ce biti user posted image
Hvala vam sto cekate sa mnom user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 13:07:04   
Lukrecija
a joj nisam znala neću više , ostane mi zbog lozinke jer je sve velikim slovima

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 13:16:49   
Lukrecija
user posted image

< Poruku je uredio Lukrecija -- 3.10.2014 13:17:40 >

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 13:32:52   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: 7marii

17 joka dobro je da ga bar neko ima, ja uopste nemam takav osecaj, vec imam kao da ce stici user posted image vec sutra. Sve u svemu videcemo sta ce biti user posted image
Hvala vam sto cekate sa mnom user posted image



marli kada radis testuser posted image

(odgovor članu 7marii)
  Direktna veza do poruke: 104
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 15:05:38   
7marii
Necu jos UM, sutra mi je 23 dc, dobijam na 23-25 dana, tako da cu da cekam jos malo, ako me
user posted image ne predohitri pre toga user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 15:11:42   
pipi_coco
Marli navijam jako user posted image user posted image

Lukrecija dobro došla, kao i svima nama želim ti da ugledaš crtice što prije

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 15:13:51   
17 joka
Pipiuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 15:27:09   
pipi_coco
Joko user posted image

Sad bas nesto kontam ko ce nas dvije vec jednom da otjera iz ovih crtica, bas smo vala pustile korjenje., ko otpravnici na stanici ispracamo i docekujemo ( nek se ne uvrjede ove nove i ove sto smo zapratili u veselije teme, nije nama tesko docekati nekoga i drago nam je nekoga ispratiti u veseliju temu )user posted image user posted image

Hajde vala da se i mi do naredne godine odavde pokupimo u te trudnicke teme, vrjeme je user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 20:13:27   
amelia
Meni danas skocila T na 36.8 sto znaci da je mozda juce bila O ? Marri navijam da na dodze user posted image i da ugledas svoje user posted image .

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
3.10.2014 20:46:53   
17 joka
Pipi, tvoj red je sigurno dosao moj nije ja cu za koju godinu

Amelija user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 10:15:19   
7marii
Joko znas i sama da se cuda desavaju, nemoj da dizes ruke. Desice se cudo i tebi i to mozda ubrzo a ne tek za neku godinu user posted image
Ajd zene na user posted image kod mene nema user posted image jos uvek,onaj bol na momente osecam ali se nadam da nece user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 10:38:52   
serpica
Samo da virnem i videm kako ste user posted image
Navijam devojke,jakooo user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 10:52:17   
Azra_
Šerpi, ja ne stigoh ovih dana... Neka je tebi sa srećom selidba iz teme. Želim ti laku trudnoću!

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 11:11:58   
serpica
Hvala Azra user posted image pa da mi se prdruzis uskoro user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 11:19:16   
Azra_
Da sam malo pametnija i hrabrija nego što jesam, imala bih do sada troje. Uvek izmišljam čudo razloga.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 11:38:35   
17 joka
Azra, najbitnije da beba dodje kad si ti spremna , ja navijam da bude takouser posted image uskoro

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 14:10:26   
Azra_
Hvala Joko, nadam se da će biti tako.

_____________________________

˝ Ko sam? Šta sam? Ja sam samo sanjar, čiji pogled gasne u magli i memli... Živio sam usput, kao da sanjam, kao mnogi drugi ljudi na toj zemlji.˝

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 14:12:00   
17 joka
hoce naravnouser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Azra_)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 14:44:01   
7marii
Zene ja da vas obavestim da user posted image stigla. Krenuo mi je braon sekret,sad ce i ona za 2-3 h. Nema veze,bitno je da napredujem 23dc nije poranila,bas na vreme user posted image bolova nemam a uvek ih imam i to jake. Tako da sam bas zadovoljna onim cajem deluje na bolove i konacno posle 3 meseca dogurala sam do 23dc user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 15:27:32   
17 joka
eh Mari user posted image novi ciklus ,nova akcija i mozda bas ovaj put bude onaj praviuser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 21:33:46   
Kiškum
Lepe moje, gde ste? Evo kod mene muž peče palačinke, izgubio je na kartama user posted image Ajte!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 22:51:33   
tatjan@
Ja samo da virnem da li ima nesto novo, i odoh u napad na muza, ovuliram user posted image


< Poruku je uredio tatjan@ -- 4.10.2014 22:52:17 >


_____________________________

Mnogo volim da se igram ludosti i u sve dane žmureći zakoračim i da popljujem onako malo tužno, onako iz samilosti, sve katastrofe koje su pretile da me smrve.. Mika Antic

(odgovor članu Kiškum)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
4.10.2014 23:12:47   
Mala Elena
user posted image mm sutra slobodan, pitam se ko ce koga veceras napadati. Pre da ce beba nas posto je odspavala dva sata i ustla.user posted image

(odgovor članu tatjan@)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
5.10.2014 1:37:22   
Lukrecija
temperatura još uvijek visoka , mislim da je O bila oko 17 dan ciklusa , danas nizak tlak užas vrtoglavica , žiganje u kičmi znači doslovno je vruće na donjem dijelu imo ko slična iskustva , ?

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
5.10.2014 12:50:56   
17 joka
Lukrecija user posted image jako

Tatjana u napad ovih danauser posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Lukrecija)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?
Praćenje ovulacije - telesna (bazalna) tem...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću merenja telesne (bazalne) temperature?



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here