|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
1.10.2014 14:55:13   
7marii
Juu serpi pa tatu jos nisi obavestila user posted image jaooo obavezno javi kako je reagovao,jadan i ne zna sta ga ceka user posted image

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 51
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
1.10.2014 21:10:01   
Tanjica81
Serpice sve cestitke. user posted image Uzivaj!!!

Crtice navijam. Valjda ce nam oktobar biti pun user posted image user posted image kad nas cetvorostruka Serpica povuce.

Poz

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 52
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
1.10.2014 21:34:34   
Didy
Čestitam, Šerpice!  user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu Tanjica81)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
1.10.2014 22:03:45   
serpica
Hvala user posted image
Didy ocekujem te uskoro user posted image i sve ostale naravno,jos uvek se nisam odomacila u t.temi ali vas svakako vucem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 54
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
1.10.2014 22:09:49   
Didy
Sad ćemo i mi polako. user posted image Baš se radujem! user posted image

_____________________________

Na pučini je mir... I mir će nas udaviti...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 55
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 7:05:57   
serpica
Crtice dobro jutro samo da vam skuvam user posted image i vidim ima li sta novo kod vas? user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Didy)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 8:53:27   
Anoniman
Dobrooo jutro, Serpi kako je reagovao tata?user posted image

(odgovor članu 7marii)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 9:36:02   
Tanjica81
Cao crtice...

IZVORNA PORUKA: Unina mama

Dobrooo jutro, Serpi kako je reagovao tata?user posted image


OVO I MENE ZANIMA! :-)

Mi smo vredni ovih dana.Valjda cemo i ubosti...
Gde su OVE sto im kasni,ne javljaju se,ili ja nisam dovoljno cesto ovde?!

Jao,imam 2 zvezdice-nisam ni primetila.

E Serpice,dobra ti je kafa... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 9:36:03   
Lukrecija
Pozdrav ekipa i ja sam u iščekivanju :-)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 9:44:55   
7marii
Jutro zene i od mene.
Serpiii jel si obavestila buduceg tatu?
Meni ostalo jos 2 dana pa user posted image moze stici user posted image . Jutros me je bas boleo stomak a sad nista,tako da se nadam da nece jos a i ne mora uopste i da dolazi user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 60
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 9:53:59   
serpica
Saznao je preko telefona user posted image videcu danas kad dodje
Vucem crtice i navijam user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 61
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 9:59:11   
7marii
Serpi carice user posted image
Lukrecija kad ne treba user posted image ?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 11:29:31   
iva80
Meni danas 42.dc...12 dana mi kako kasni...nikada mi nije zakasnila vise id 2 dana (a itada mi vec krenu naznake)...danas zovem da zakazem za subotu UZ, ne znam sta se desava user posted image proslog petka mi je Beta bila 1,65 znaci trudnoca iskljucena...ludilo!!!

_____________________________

you try-you fail,
you try-you fail,
but the only true failure is when you stop trying!
So, YOU MUST WIN!!!

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 63
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 11:35:03   
Lukrecija
Trebam dobiti u ponedjeljak , inače mjerim bazelnu i od 20. dana ciklusa do dana 25. povišena inače mi je 36,3 sad je 36,7 , jučer imala grčeve kao da ću dobiti međutim ništa , inače kad me zaboli i dobijem danas grčeva više nema ima li šanse za user posted image , šta bi značili ti grčevi kad se događa implantacija ? da nije implatacija?

(odgovor članu iva80)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 11:36:57   
serpica
Lukrecija pa ima sanse ako si pratila O i ako ste tad imali odnose sve je moguce,na koliko dobijas?

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Lukrecija)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 11:42:13   
Lukrecija
Pratila sam od početka ciklusa spavamo svaki drugi dan , skok temperature je bio 14. dan sa 36,2 na 36,6 , ja sam čitala da je taj skok ovulacija neki kažu da temeratura mora ostat i poslije tog prvog rasta povišena ja to nisam imala meni je drugi dan pala i skočila 20. dan na 36,6. Dobivam svaki 28. dana. mi smo spavali 7 dan , 9 dan , 11 dan , 12 dan , 14 dan , 17 dan , a što bi značili ti grčevi?

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 66
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 11:45:30   
serpica
ni ja se ne razumem bas u bazalnu ali kazu da skoci na dan ovulacije a padne na dan implantacije pa posle opet nastavi da bude visoka,milsim visa u odnosu na normalnu. Vi ste pokrili sve dane tako da je vrlo moguce da bude nesto user posted image grcevi mogu da budu kad se usadjuje u matericu ili se siri da se pripremi,i ja sam imala ali ne grceve mene je zabolelo par puta bas jako,a i krsta su me bolela.Sacekaj jos 3,4 dana i uradi test. Navijam jako i mislim da ce biti.user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Lukrecija)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 11:49:20   
pipi_coco
Serpice begaj iz ovih crtica i vuci nas za sobom user posted image

_____________________________

Common sense is so rare....... It should be classified as a superpower!

"Pticu tuge ne možete spriječiti da preleti preko vaše glave, ali možete je spriječiti da na vašoj kosi izgradi gnijezdo."

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 12:01:40   
Lukrecija
Meni je poslije tog skoka 14. dan pala sa 36,6 na 36,2 4 dana 5 dan raste na 36,3 6 dan nakon O raste na 36,6 od tade se drži tako ( preko dana 37) , ujutro prije nego što ustanem 36,7-36,8 i tako već 6 dana , vruće mi dolje na trbuhu i nije mi nitko odgovorio u subotu 6 dan nakon O skočila temp. u nedjelju " mlijeko" iz bradavice što bi to značilo?user posted image

Navijaj i vuci nas za sobomuser posted image user posted image da budeuser posted image user posted image , i mene križa bole već 10 dana , a onaj graf mi nije baš jasan jer ne znam baš perfektno engleski.

< Poruku je uredio Lukrecija -- 2.10.2014 12:05:00 >

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 69
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 12:09:24   
7marii
Lukrecija ja sa tim mlekom nemam iskustva,tako da nemam pojma sta bi to znacilo. Ja sam recimo jedan dan imala bas jak bol na trenutak to je bilo 5-6 dana nakon O. Sada mi je 21 dc i trbam za 2 dana da dobijem, a imam i ja te grceve kao ti ali samo ujutru. Pa sad videcemo dal oni znace nesto ili su samo PMS.

< Poruku je uredio 7marii -- 2.10.2014 12:10:56 >

(odgovor članu Lukrecija)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 12:20:13   
Tanjica81
Dobro dosla Lukrecija... Na pravom mestu si.Ovde su devojke ekstra...
I ja sam se nedavno prikljucila,a da sam znala da je atmosfera i podrska neverovatna,
dosla bih mnogo ranije...
STVARNO STE SUPER!!!!

Jao Mari navijam!user posted image

Serpice,bas si carica.user posted image

(odgovor članu 7marii)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 12:22:04   
serpica
Pipi tu sam ja da vas pratim i vucem user posted image

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu pipi_coco)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 13:04:49   
17 joka
Devojke jako jakouser posted image

Lukrecija, meni je posle O Tem. preko 37 i padne na dan dva preuser posted image e sad svacija T je drugacija,ali treba vremena da ustosis koja je prava T, ja se nada da ces nas uskoro obradovati


Šerpi, dodje mi da dodjem u nis da te izgrlim na jednoj kafici user posted image

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 13:28:50   
serpica

IZVORNA PORUKA: 17 joka

Devojke jako jakouser posted image

Lukrecija, meni je posle O Tem. preko 37 i padne na dan dva preuser posted image e sad svacija T je drugacija,ali treba vremena da ustosis koja je prava T, ja se nada da ces nas uskoro obradovati


Šerpi, dodje mi da dodjem u nis da te izgrlim na jednoj kafici user posted image




kad god hoces user posted image ti si me sanjala trudnu,jedna drugarica moj post protumacila kao da sam trudna sve su to znaci user posted image ljubim vas sve

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Čekamo dve crtice 10/14 [chat]
2.10.2014 15:14:19   
Bekolino 25
Serpi bas mi je drago da ima lepih vesti,nisam ni sumnjala.Cestitam user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Kolike su šanse da zatrudnite u toku meseca
Ako pravite bebu, dobar tajming je zlata vredan. Evo kako se verovatnoća da ostanete u drugom stanju menja tokom meseca.



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Svesno ili slucajno!?
majanenad

Zatrudnela sam:

Svesno,zeleci bebu (85%)

Slucajno,jednostavno desilo se (15%)


Ukupan broj glasova: 103

Hvala za glasove. Glasao/la si za sve aktuelne ankete. Izradi svoju anketu!
Click Here