|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 11:10:41   
Buba Mira

IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Jutar!
Bubo, sad ne skapirah jel ti počeo ili se završio odmor?user posted image

Mini buba da ozdravi što pre user posted image


Počeo, počeeeeoooooooo! user posted image

(odgovor članu Trcosava)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 11:16:35   
Kata90
Stigo najlepsi mesec....a meni i najsrecnijiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

*****Svako dete je neprocenjivo vredno*****
*****Svako je Božije stvorenje*****


(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 11:22:12   
Modessty
Ooo kako lepa tema! user posted image
Evo me cure ne mogoh da stignem za vikend da se javim. U subotu smo bili loše i mm ija, nešto se otrovali hranom izgleda. Užas
Al sad sam orna da decembarska eufoRRija počne!
Evo naše Lesice Baba Mrazice! user posted image

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Kata90)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 11:31:35   
Klarita
Moduser posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 12:24:51   
lanajelena
Ja ne znam sta je ovih dana,hitna vristi na svakih 20 min user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 12:26:38   
Mala Elena
Da se upisem ...user posted image lep naziv teme user posted image
Mnogo sam srecna , porodila mi se sestra, celi dan juce jutros me drmala trema , na kraju nije ispalo kako je zelela -epidural vec anestezija i zato sam tuzna , mnogo me pogodilo jer se porodila u 9 a jos nije videla bebu user posted image

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 12:34:26   
Klarita
ME, epidural je anestezijauser posted image kod nas svakako ne vidis bebu dok te ne prebace iz sok sobe na odeljenje, pa prodje jos par satiuser posted image

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 12:36:23   
Modessty
curke dajte neku kafu! uspavah se načisto!user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 12:38:46   
Klarita
user posted image

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 12:41:35   
mama krava

IZVORNA PORUKA: Peace*

Kolega častio, ide u penziju, a ja na dijeti, a u toj kancelariji ziiima...


Izvini, zeno, ali ja ne mogu da shvatim iz kog razloga ti drzis dijetu??? Vidim svako malo negde pises da si na dijeti, pa pises sta jedes... imas li ti ogledadlooo! Pa manekenke bi crkle za takvu liniju, a kamo li neke keve sa dvoje dece ili jednim...

Bacaj se, bre, na cvarci i slaninicu! Naravno da ti je zima, kad ne jedes! (sto bi rekla moja baba)user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 12:48:11   
Misha i Ljisha

IZVORNA PORUKA: Klarita

ME, epidural je anestezijauser posted image kod nas svakako ne vidis bebu dok te ne prebace iz sok sobe na odeljenje, pa prodje jos par satiuser posted image

khm khm steta da ispravljam nasu dr mr ali epidural nije anestezija vec analgezija i nakon epidurala beba najnormalnije ide svuda sa mamom ne odvajaju seuser posted image

Ljubim te Klarita sto mi rodi ovo moje divno dete hehehe... Tako sladak naglasak ima ki da je od tebe otpala.user posted image . Pitaju me stalno svi ko nam je iz Srbiju? Ja kazem komsija ahahhaah (a jes komsija Srbijanac) medjutim primetila sam da komsija poceo nesto da mi namiguje i izgleda mu prija sto se zezam tako pa prestadoh ehhehe sad cu da kazem da joj je Klarita iz Srbiju majka pa nek lupaju glavu ko je tauser posted image

iiiii euuuuforrrijaaaaa...Naravno da me hvata euforija. sutra medenjake pravim malko za nas a danas domaci bio gric gric njam njam. Bice bio grica za celu ulicuuser posted image (Medjunarodni put tacnije reci heheheh)

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 12:57:42   
Modessty
Hvala Klari da si mi živa i zdrava! user posted image

Ljišo ne bi da započinjem raspravu i da baš zakeram al moram da pitam - a vi niste u Srbiji? Samo pitam...



_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 12:58:14   
Klarita
Sorry, Ljiso, krivo si me razumela, ali moram i ja tebe da ispravimuser posted image Epidural JE vrsta lokalne anestezije, uvodjenjem anestetika u epiduralni prostor kroz kaudalni kanal i u te svrhe se najvise koriste lidokain i bupivakainuser posted image A, ja sam lose koncipirala post, htela sam reci da kod nas posle opste ili lokalne anestezije (moj slucaj, bila u spinalu, videla bebu na kratko u sali) sa bebom si posle 7-8h.

Dunjci mi ispade pocerkauser posted image tako se kaze kod nas i ljubi je od mene. A inace dosta dece kod nas u nekom periodu govori mamoooooooo i jedino sam to povezivala sa onim "bako, deko, seko" pa im predje i mama u mamouser posted image imali smo i mi u tom nekom uzrastu fazu od 10ak dana sa "mamooooooooo"

Ja sam ubedjena da Ljisa zivi u Srbijiuser posted image gde je covece tvoj ranc?

< Poruku je uredio Klarita -- 1.12.2014 12:59:14 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:02:31   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Klarita

Sorry, Ljiso, krivo si me razumela, ali moram i ja tebe da ispravimuser posted image Epidural JE vrsta lokalne anestezije, uvodjenjem anestetika u epiduralni prostor kroz kaudalni kanal i u te svrhe se najvise koriste lidokain i bupivakainuser posted image A, ja sam lose koncipirala post, htela sam reci da kod nas posle opste ili lokalne anestezije (moj slucaj, bila u spinalu, videla bebu na kratko u sali) sa bebom si posle 7-8h.

Dunjci mi ispade pocerkauser posted image tako se kaze kod nas i ljubi je od mene. A inace dosta dece kod nas u nekom periodu govori mamoooooooo i jedino sam to povezivala sa onim "bako, deko, seko" pa im predje i mama u mamouser posted image imali smo i mi u tom nekom uzrastu fazu od 10ak dana sa "mamooooooooo"

Ja sam ubedjena da Ljisa zivi u Srbijiuser posted image gde je covece tvoj ranc?

user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Ljišo ne bi da započinjem raspravu i da baš zakeram al moram da pitam - a vi niste u Srbiji? Samo pitam...


Kod nas gore ovde u Vojvodini (delu Srbijeuser posted image ) kazu da su Srbijanci oni dole eheheheh... Ja sam vojvodjanka a ne Srbijanka eheheheh...

Eh bre faza od 10 dana sa mamo, nama traje faza od vise od pola godine ahahaha...Na adaptaciji u vrticu kad su mame cekale ispred vrtica pita me jedna "jel to tvoja place i doziva mama?" ja rekoh "jok! Moja bi dozivala mamoooo mamoooo"user posted image I jos kad kaze "Ene mamo muja" (eno mama muva) ja se pokidam od smeha.

Ej Klari objasni ti meni ovo sa anestezijom podobro nece vise da te diram obecavamuser posted image

E sad videh ovo gde mi se nalazi ranč? user posted image Jel treba tacne koordinate da dam ehehhe... Ako se zaputite starim putem za Su bez greske nalazite moj ranc, jako lako samo pravo od NS i NIGDE NIGDE ne skrecete (osim kad dodjete do cuprije nase pa skrenete pravac kod nas u dvoriste)user posted image

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 1.12.2014 13:07:02 >

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:05:37   
Modessty
Imamo teme:
Vrsta anestezije za porođaj
Carski rez sa spinnalnom anestezijom
Epidural da ili ne
i još mnogo toga
pa vas molim da ubeđivanje šta je šta nastavite u nekoj od datih tema! Hvala

Ovde bre pišeme o neozbiljnim stvarima! I nemoj me nervirate sad tu sa nekim mozgalicama kad se ja još sabiram!
Fala vi lepo! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:07:18   
Klarita
Aaaaaaaaa, ranc je u Srbijiuser posted image ipak sam dobro mislilauser posted image
Ljiso, ne diraj se vise oko medicine da ne bude user posted image
salim se naravno user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:08:28   
Olga75

IZVORNA PORUKA: Klarita

ME, epidural je anestezijauser posted image kod nas svakako ne vidis bebu dok te ne prebace iz sok sobe na odeljenje, pa prodje jos par satiuser posted image

pre svega , epidural je analgezija user posted image
nego HOHOHO
zvoncici , zvoncici
cimet , kuvano vine , pihtije
decembaaaaaar user posted image
i mom pokojnom tati rodjendan treceg a dedi drugog
ne volim pocetak decembra
odoh sad da citam dalje

_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:09:15   
veselicaa
Stize i decembar,po meni jedan od najlepsih meseci u godini.Ide mi rodjendan,zavrsava se skola(da odmorim malo od ucenja i domacih user posted image ) a ludilu oko Ng se posebno radujem.Mi smo vec poceli da sakupljamo ideje za ukrasavanje kuce,ove godine zelim da napravim sto vise ukrasa sa A. i S.koje vec polako prave spisak za Deda Mraza user posted image

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:10:42   
Klarita

IZVORNA PORUKA: Modessty RR

Imamo teme:
Vrsta anestezije za porođaj
Carski rez sa spinnalnom anestezijom
Epidural da ili ne
i još mnogo toga
pa vas molim da ubeđivanje šta je šta nastavite u nekoj od datih tema! Hvala

Ovde bre pišeme o neozbiljnim stvarima! I nemoj me nervirate sad tu sa nekim mozgalicama kad se ja još sabiram!
Fala vi lepo! user posted image

Sto si ti neka opasna zenauser posted image
user posted image ajde, ajde, drmni kaficu IZ RUCKAJ si vanilicu (ovo izruckaj je sa neke slike koju ne mogu da nadjem da vam postavim, ali pise na papiru, "Pedjo unuce ostavio sam ti dorucak iz ruckaj ga Deda"user posted image )

Odo da peglam ves

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:11:05   
Misha i Ljisha
IZVORNA PORUKA: Olga RR

cimet , kuvano vine , pihtije
decembaaaaaar user posted image



user posted image mmmmmm kuvano vince. Imam ja super recept. Ide dva deci vina, dva deci rakije, dva deci soka od crvene pomorandze i dva deci crnog caja. Zacini se dodaju po ukusu. Jaoooo kapiram da bi me jedna solja tog crvenog vina patosirala. Al ce ga pravim ovih dana.user posted image

Klari necem te diram.

< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 1.12.2014 13:12:18 >

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:12:26   
Modessty
MiLJ dok ti u pasošu ne bude pisalo Država Vojvodina, ne priznajem da si vojvođanka. Ai moram da ti kažem ja sam srpkinja, a ne srbijanka.

ALi neću o tome više


evo klopa za podizanje raspoloženja

user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:13:55   
Misha i Ljisha
kako sam uspela ovako skrnavo da napisem post??? Valjda vidite sta sam ja napisala. Nesto mi uzje*ao citat. Hehehe...Jao ukrasi, jelka, mogli bi da pravimo ove godine ukrase stvarno ono sto imam od ukrasa mi sve bezveze.Ili da pravim domace karamel bonbone pa da uvijam u ukrasni papir???A? Dobra ideja?


Mod slazem se ja sa tobomuser posted image , al znas kaki smo ti mi Vojvodjani. Nego ja kad kazem Vojvodjanka meni to isto kao kad neko kaze ja sam Novosadjanka ili Beogradjanka, tj opisuje samo region u kojem zivis i to je touser posted image

Inace upravo ruckam taki neki kolac sto je mod okacila


< Poruku je uredio Misha i Ljisha -- 1.12.2014 13:16:04 >

(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:21:04   
Modessty

IZVORNA PORUKA: Klarita


Sto si ti neka opasna zena[sm=smiley5.gif]
user posted image ajde, ajde, drmni kaficu IZ RUCKAJ si vanilicu (ovo izruckaj je sa neke slike koju ne mogu da nadjem da vam postavim, ali pise na papiru, "Pedjo unuce ostavio sam ti dorucak iz ruckaj ga Deda"user posted image )



Taka sam po celom telu user posted image user posted image user posted image
nemam šta da ručka možda sam zato neurozna i netolerantna! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Klarita)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:21:27   
Trcosava
Ala ga palamudite sas anesteziju/analgeziju! user posted image

Jel smem ja jedno vince? user posted image

_____________________________

I flunked anger management! }:->



(odgovor članu Misha i Ljisha)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Decembarska eufoRRija 12/14 [chat]
1.12.2014 13:22:37   
Modessty
Ljišo dolazim na ranč da to rsparvimo uz kuvano vince i te tvoje medenjake! user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here