|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.7.2017 9:09:07   
Skakljiva
Iz tvojih usta u Božije uši user posted image user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1876
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
6.7.2017 9:14:27   
vocicana
Nego sta! Bices ti user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1877
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
7.7.2017 17:41:20   
Skakljiva
https://postimg.org/image/sqdlmacsl/

Veliki skok jutros, iako na prekide sam spavala od 5 do pola 7, ako to nije uticalo na toliki skok..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1878
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
8.7.2017 10:18:05   
Skakljiva
https://postimg.org/image/djzzbrgvt/

Dok udjem u štos popunjavanja ovih rubrika na ff, treba malo čačkati po ovome :D al je zabavno. Al već se i sama budim i vikendom u pola 7 da izmjerim tempicu. :)

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1879
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
9.7.2017 9:40:22   
vocicana
user posted image mila moja. Nema veze, vazno je da ne ustanes izkreveta. Oni kazu da se meri u priblizno isto vreme, ali i ja sam spavala, nisam spavala, isla utrecu, komirana se budila u razlicito vreme, pa sam zabebila prvi mesec. Bravo!!!! Jos koji dan da ostane visoka pa cemo se radovati zajedno.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Skakljiva)
Direktna veza do poruke: 1880
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.7.2017 17:03:24   
Srcas_ta5577
Skakljiva je..mijenjala ime, pa i korisničko ime promijenjeno.. Evo graf od jutros..

https://postimg.org/image/4vujodm17/

Kako vidim ide ka dolje.. Vidjećemo ovih dana.. Vješticu (ne)očekujem u nedelju... Pozdrav žene!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1881
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.7.2017 17:04:12   
Srcas_ta5577
Mijenjala šifru*...

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1882
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
11.7.2017 21:13:12   
Srcas_ta5577
https://postimg.org/image/xjejiz06r/

Voci, pogrešan sam gore graf nakacila, ovaj je ispravan.. user posted image bojim se da pada, ali znaćemo uskoro kud je krenula ova krivulja user posted image

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1883
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.7.2017 9:41:26   
ivannna
Srcas_ta5577- super ti je graf!

pada ali je najbitnije da ostaje iznad horizontalne crte!
na koliko obicno dobijas?

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1884
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.7.2017 11:18:08   
Srcas_ta5577
Ivana, hvala draga na komentaru. Meni je vještica u sat tačna, sad u nedelju ujutru je (ne)očekujem, znači na 28.dan ni je ciklus. Prvi mjesec pratim bt pa ne znam kad počinje padati pred dolazak vještice. Vidim da tu nema pravila. Pa vidjećemo šta će biti ovaj put user posted image

A evo graf od jutros..

https://postimg.org/image/yd4609kz5/

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1885
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.7.2017 13:28:04   
ivannna
ja sam ti specificna-dobijala sam i kad mi temperatura raste,tako da je i to moguce

ali kod tebe vidim da ce biti dobitni graf user posted image

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1886
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
12.7.2017 13:42:46   
Srcas_ta5577
Opa, vidim ja da prije nego se stvarno utvrdi trudnoća testom ili nalazima - svi simptomi mogu biti simptomi i ovoga i onoga, pa šta Bog da user posted image Hvala Ivanna, iz tvojih usta... user posted image user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1887
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.7.2017 8:19:57   
Srcas_ta5577
https://postimg.org/image/3r2hyl8b3/

Ja kačim grafove, pa ko uprati - uprati.. Ivannna, ma biće ovo kao i kod tebe - raste pred dolazak vještice user posted image

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1888
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
13.7.2017 9:14:17   
ivannna
ma jok,nema sanse! kazem ti bice to dobitni graf!

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1889
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
14.7.2017 6:25:07   
Srcas_ta5577
https://postimg.org/image/wot3lzh3h/

Gledajući druge grafove na ff i poredeci sa mojim, moj je klasični ovulatorni graf. Da bi bio trudnicki morale su temperature ovih zadnjih dan-dva ići prema gore, a ne idu.. Počinje me boljeti pomalo stomak, tako da mi u nedelju ne gine vještica.. user posted image

(odgovor članu ivannna)
Direktna veza do poruke: 1890
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.7.2017 9:33:20   
Srcas_ta5577
https://postimg.org/image/gkf04n1st/

Stomak boli, onako nisko skroz, kao da će vještica svaki čas, a sutra je dan d. Možda i urani pa dodje danas, jer ni ovim temperaturama nije za vjerovati.. Voci nema te draga...

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1891
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.7.2017 15:36:08   
vocicana
Srcasta, nije ti pala temp ispod granice, meri i dalje

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1892
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.7.2017 17:28:37   
Srcas_ta5577
Hvala Voci. To sam ja, Škakljiva, morala sam mijenjati ime jer sam bila zaboravila šifru.. Sutra je dan D pa ćemo vidjeti šta će sutra toplomjer reći..

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1893
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.7.2017 17:38:28   
vocicana
Jedva cekam. Da znas da cu biti presrecna. Javljaj se ujutru.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1894
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
15.7.2017 18:02:26   
Srcas_ta5577
Hvala Voci user posted image hoću hoću user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1895
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.7.2017 7:01:35   
Srcas_ta5577
https://postimg.org/image/5g5zeq1d1/

Stoji temp i dalje na istom al imam osjećaj da će se survati u momentu kad vještica konkretno dodje.. Žao mi je što se zapravo ne penje.. Stomak i dalje boli kao da ću dobiti svaki čas.

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1896
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.7.2017 20:57:54   
vocicana
Kada ocekujes ciklus? Ma kakvi, samo neka ostane tako, ne sme da padne ispod crte koju je ff odredio. Samo uzivaj i meri.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Srcas_ta5577)
Direktna veza do poruke: 1897
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.7.2017 21:02:58   
degu
To sto boli stomak nemoj da gledas, boli identicno i kad si trudna. Ja nisam verovala u to dok nisam ostala trudna.
Graf izgleda super, dok god je T gore, sve je ok, nek tako ostane user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1898
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.7.2017 21:05:49   
vocicana

IZVORNA PORUKA: degu

To sto boli stomak nemoj da gledas, boli identicno i kad si trudna. Ja nisam verovala u to dok nisam ostala trudna.
Graf izgleda super, dok god je T gore, sve je ok, nek tako ostane user posted image

Ljubim te Degu, tako je!!!! Mene je isto bolelo kao da cu dobiti, pa iz prve bazalna, eto ga bebac.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu degu)
Direktna veza do poruke: 1899
   RE: Bazalna temperatura - IX deo
16.7.2017 21:08:37   
degu
Ja sam oba puta po bazalnoj znala da sam trudna, test je samo potvrdio, dzaba sam trosila pare na test user posted image

_____________________________

Samo pozitivne misli privlače pozitivne stvari :)

U srcu moje mame i moje srce kuca <3

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 1900
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  74 75 [76] 77 78   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here