|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
29.12.2011 14:23:43   
MakiJ
Jesmo ali sada je mnogo veci, ugojio se.
Jutros mm ide na posao u pola 5 i kaze ovaj nas davi misa u dvoristuuser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Mačke
29.12.2011 14:26:38   
minavb
I moj macan je kastriran. Ima 9kg, ko morž.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu MakiJ)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Mačke
29.12.2011 14:30:08   
Shishica
Ako se kastriraju onda ne "mirisu" tako vise je li?

Ja sam toliko alergicna na svekrvinog macora da cak i kada je samo moje dete u kontaktu sa samo svekrvom i dodje kuci .. ja dobijem svrabez po licu i iskoci mi po jedna dve bubuljicice koje peku i svrbe..

UZAS.. inace na druge macke nisam primetila da imam alergiju user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Mačke
29.12.2011 14:34:31   
MakiJ
Pa da neobelezava teritoriju a i nije nervozanuser posted image
Nas je 15 oktobra(tada je kastracija izvrsena) imao 5kg sada ima bar 8

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Mačke
29.12.2011 14:34:50   
minavb
Mislim da si na svekrvu alergična.user posted image Mačori moraju da se sterilišu pre nego što počnu da obeležavaju teritoriju i imaju prvo teranje. Moj je kastriran sa 7 meseci i miriše na lenor pošto spava na terasi u delu gde mi stoji prašak i omekšivač.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Shishica)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Mačke
29.12.2011 14:38:58   
MakiJ
Nas je ima godinu dana jedno teranje ili dvauser posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Mačke
6.2.2012 0:59:08   
Anoniman
moj svekar je nasao jedno malo mace pre 10. dana. posto je jako hladno cuvamo ga zatvorenog jer bi se napolju smrzlu. bas je malecko bilo.
ja sam hepi sto imam macence. user posted image

(odgovor članu MakiJ)
  Direktna veza do poruke: 332
   RE: Mačke
7.2.2012 23:06:30   
IVA 11
Obozavam macke i zadnju sam imala davno, prije 10-ak godina. Hocete li mi reci kako se slazu mace i bebe? Jedino mi je to problem, jer me strah kako ce to izgledati, a rado bih nabavila jedno malo mace...Stalno mislim na to...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 333
   [Obrisana poruka]
7.2.2012 23:15:03   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu IVA 11)
  Direktna veza do poruke: 334
   RE: Mačke
7.2.2012 23:16:41   
Sanjica26 RR
Ni ja ih ne volim i uvek sam ih se bojala.

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Mačke
8.2.2012 0:25:34   
nenja22
koliko vidim, nije tvoj malac totalno beba, verujem da je već u fazi kada mu se stvari mogu objasniti...da je baš ne vuče za rep i tome slično user posted image a ako uzmete baš malo mače, nema zašto da se ne naviknu super jedno na drugog...moj sestrić je čak i odraslu mačku "prevaspitao" radi joj stvarno šta hoće, izgleda to nekad i kao mučenje, al' ona trpi...ponekad dođe i kaže "ograbao se na mačku" user posted image ali i to je sve sastavni deo suživota sa ljubimcima i ja ne mislim išta strašno...
IZVORNA PORUKA: IVA 11

Obozavam macke i zadnju sam imala davno, prije 10-ak godina. Hocete li mi reci kako se slazu mace i bebe? Jedino mi je to problem, jer me strah kako ce to izgledati, a rado bih nabavila jedno malo mace...Stalno mislim na to...




_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Mačke
8.2.2012 8:17:23   
minavb
Ja imam dve mačke. JEdna beži od deteta, a drugase ponekad sa njim i pomazi. On ih ne gnjavi, odusevljava im se ali ih retko dira. Može se reći da se lepo slažu. Pasa se plaši, naročito onih malih džepnih koji samo skakuću.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Mačke
10.2.2012 13:28:18   
IVA 11
Luka voli mace, kod babe i dede imaju mace pa voli da se igra, ali ja ih obozavam i htjela sam da nabavim jedno. Jos se premisljam, ne znam gdje sa mackom kad odemo u setnju, sad kad svanu dani...

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Mačke
10.2.2012 14:09:58   
nenja22
e to donekle razumem...ja u bgu ima komada dva i uvek imala, ali mi smo tamo u prizemlju i macke su slobodne da setaju kad i koliko hoce...opet, mnogi ljudi ih drze samo u stanu, i ako se od malena, kao macici naviknu, verujem da njima ne fali mnogo, to je vise neki moj trip da ne bih mogla da im uskratim spoljni svet...

iva, ja svakako navijam za! mnogo mislim da deca dobijaju ako odrastaju uz zivotinjce neko user posted image

_____________________________

početak je kad sam se ja rodio, a kraja nema

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Mačke
10.2.2012 14:23:36   
IVA 11
Mm kaze bolje da odrasta uz batu ili seku, ali za to sad nije vrijeme. user posted image Moze macka komotno da zivi u stanu, samo ne znam da li moze da ostaje sama, ne mog u i nju voditi sa nama bez na povodac user posted image user posted image user posted image Mm je za to da uzmemo psa, ali meni je to obaveza velika user posted image

(odgovor članu nenja22)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Mačke
10.2.2012 14:29:15   
hanka
Mozete i macku da povedete,moze ostati i u stanu samo kad malo poraste i nauci osnovne stvari user posted image
Pas kakav god da je meni nije za unutra nebitno da li je stan ili kuca.Dvoriste je za njih raj ovako se maltretira i pas i vlasnik.Po meni za decu su bolji psi od macaka koje su samostalnije i ne vole da se mnogo gnjave dok su mali psi za igranje super

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Mačke
10.2.2012 14:47:05   
IVA 11
Naravno, to je maltretiranje drzati velikog psa u stanu, ne bih to voljela. Moja sestra ima p.pinca i on je pravi pas za djecu, mada da ne skrecem sa teme. user posted image   

(odgovor članu hanka)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Mačke
10.2.2012 14:50:52   
ivaj

IZVORNA PORUKA: gagi

Ja ne volim macke,ne znam zastouser posted image


Ja znam zasto ih ne volim-davno me je jedna ujelauser posted image
Nikad ih ne bih povredila ali nisam ni preterano odusevljena njima.Zato pse obozavam!

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Mačke
10.2.2012 14:53:55   
malapufika
Ne volim macke ,nikad i nisam ,a ne znam zasto..da je pipnem nema sanse..moji svekar i svekrva imaju 10 god.i lepa je stvarno,ocuvana,umiljata,ali ja dok sam bila u vezi sa mm nije ulazila u njegovu sobu,a po stanu sam je zaobilazila u sirokom luku.

(odgovor članu ivaj)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Mačke
10.4.2012 13:15:12   
IVA 11
Sjutra stize macak. :) Jedva cekam. Kupila sam sve osim hrane. Ima li ko preporuku?

(odgovor članu malapufika)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Mačke
10.4.2012 15:35:14   
Sanchy
Mi imamo macu vec pet godina...Friskas mislim da se tako zove hrana koju kupujemo ,uzimam rinfuz opa sad mi stao mozak da li se tako zove...ima i junior varijanta za macice...inace kada to klopa obavezno uz obrok i cance vode ili mleka,posto je to suva hrana pa da ne dobije zatvor ,i nemoj stalno da jede samo to,slobodno povremeno uzeti neki parizer ili konzervu ribe itd...ako se hrani samo tom kupovnom hranom za macke mogu da dobiju kamen u bubregu ,tako nam je vet rekao...inace macore ne volim jer zapisavaju teritoriju a taj smrad ne mogu da podnesem...

(odgovor članu IVA 11)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Mačke
10.4.2012 15:54:45   
minavb
Royal Canin i Hill's su najkvalitetnije hrane za macke. Imaju i posebne dijetalne granulice za mace sa zdravstvenim problemima. Macke ne piju mleko, a ima jako lepih pastetica i sosica za njih. Ne obelezavaju svi macori teritoriju, to zavisi od vremena kastracije. Moj macor nikad nije obelezavao teitoriju, kastriran je pre nego sto su hormoni poceli da rade.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Mačke
10.4.2012 16:03:27   
Sanchy
Mislila sam na avlijanere pa i na svekrvinog macka kucu joj je par puta overio i od tada spava napolju u dvoristu...a kad izadjes u dvoriste pogotovu nekako bas u ovo vreme to je da umres na par mesta koliko smrdiuser posted image ...do sada snmo imali macaka ohoho,samo se maca macila dva puta pre nego sam je vodila na sterilizaciju a takodje mleko obozavaju a pogotovu uz granule,nisam cula da macke ne piju mlekouser posted image ..ali dobro mozda neke ne ali moje do sada sve da...i to sto pisu da ne vare mleko kako treba da ih muci stomak,cista glupost,nikada mi ni jedna macka nije imala problem te vrste...evo maca je vec stara a nikad bolesna nije bila samo sam je vodila kod veta na sterilizaciju i tada su rekli da je odlicnog zdravlja..

< Poruku je uredio Sanchy -- 10.4.2012 16:08:02 >

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Mačke
10.4.2012 16:23:00   
Sanchy
Ali opet moja maca samo spava u kuci ,po ceo dan je napolju,sunca se,pentra po drvecu.lovi bube i gustere ..bas je aktivna ,mislim da i to dosta utice na zdravlje mace ..u stvari mislim da stan nije pogodan ni za jednu zivotinju osim ribicauser posted image ...

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Mačke
10.4.2012 16:26:04   
IVA 11
Hills kod nas nema, ali pogledacu uskoro mozda je negdje bude...Imala sam i ja macka pa nije obiljezavao teritoriju, nije kastriran bio, mada sve zavisi(ipak je pobjegao jednog februara). On je bio naucen na pijesak-piljevinu. Sad ce se i ovaj mali, tek je napunio 5 mjeseci uciti na posip-granulirani. Sve zavisi, ne mirise nuzda ni kod macaka ni kod pasa. A imam u planu kastraciju, kad za to dodje vrijeme. Wish me luck. user posted image

(odgovor članu Sanchy)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here