|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
13.10.2009 10:20:34   
Anoniman
draga ako taj tvoj riba wc-šalji ga ovamo, ova moja neće ništa da radi1user posted image   šalim se, super ti je Zlaja!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 51
   RE: Mačke
13.10.2009 10:22:28   
Anoniman
jel to pitas za moju mackicu? Riba lavabo,ako ti je to od pomoci!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 52
   RE: Mačke
13.10.2009 12:27:22   
Macak
Nista me ne pitajte, muka mi je mnogo bez njega, sreca pa neka komsijska macka mi prodje kroz dvoriste koliko da se zaradujem, a prosle nedelje sam isla na neku izlozbu macaka pa tako malo sam imala sta da pomazim, da uzmem drugu ne mogu, jer Zlaja je moj macak, prosto volim ga i ne mogu, svaki dan ga gledam preko skype, mada je njemu super sa mojima, oni imaju macku tako da ima i drustvo, i mnogo se lepu slazu!!!

najlepsi poklon ispod jelkeuser posted image

ulovio sam slepog misa!!!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 53
   RE: Mačke
13.10.2009 12:29:52   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

jel to pitas za moju mackicu? Riba lavabo,ako ti je to od pomoci!user posted image


hmmm.. da user posted image



ova moja ništa neće ..user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 54
   RE: Mačke
13.10.2009 12:32:15   
Anoniman
pa ja ne mogu da verujem ! ova riba wc, ovaj lovi ( i to u vreme praznikauser posted image )..a moja sve ćetiri u vis! user posted image      
  rekoh ja .. na gazdaricu... možda ako ja počnem da ribam i lovim pa da vidi od mene ovako...nista!user posted image

(odgovor članu Macak)
  Direktna veza do poruke: 55
   RE: Mačke
15.10.2009 14:54:05   
Lilly*
Pogledajte našeg mačka gde je spavao user posted image
user posted image


< Poruku je uredio lilly.79 -- 15.10.2009 14:57:24 >


_____________________________

Nemoj plakati, bata je tu

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 56
   RE: Mačke
19.10.2009 0:01:59   
Anoniman
jao i ti imas istu kao jaaaaaaaa...
E moja macka ima 2 godine a nevina je jos... tako da trazimo macora... Raspisujem javni konkurs! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lilly*)
  Direktna veza do poruke: 57
   RE: Mačke
19.10.2009 0:14:26   
Delijagirl
pcelice imam ja jednog godnog macora :) Inace moja macka je isto nevina tj neznam... strelisali smo je pa nemoze da bude  user posted image

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 58
   RE: Mačke
20.11.2009 22:47:00   
demetra
Celog svog veka sam u dvoristu imala macku.Avlijanerku, onu sto se celu zimu izlezava kraj kaljeve peci a pred kraj zime poludi pa se danima smuca i ne jede i pravi karambol sa macorima po komsijskim krovovima.A onda omaci troje cetvoro divnih malisana koje je naravno problem udomiti al ajde.Ponekad sam imala i po tri takve macke.I nikad dosta.Mislim, malo je reci da ja ZAISTA volim macke.A eto trenutno nemam macu.Nedavno smo uselili u novu kucu, dvoriste nam je neogradjeno, jednostavno nemam uslova da je drzim u dvoristu.A deca su mi jos uvek mala da bi je drzala u kuci (mada je budimo iskreni mm ne bi pustio u kucu ni da su oni veci)

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 59
   RE: Mačke
20.11.2009 22:55:56   
Anoniman
joj...macke...
moja veeelika ljubav...
imala sam dve...dok sam zivela na Visnjickoj banji...prva je bila Kaca i ako pocnem o njoj da pisem pocecu da placem...pametnije stvorenje nije postojalo.
otrovali su je dok je bila trudna...
Nakon nje sam imala macka Milutina...debil od macora ali velika maza...

Moje dve velike ljubavi...neutesna zauvek.

Divna stvorenja...ko je imao priliku da ih upozna...


(odgovor članu demetra)
  Direktna veza do poruke: 60
   RE: Mačke
21.11.2009 11:25:09   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

pcelice imam ja jednog godnog macora :) Inace moja macka je isto nevina tj neznam... strelisali smo je pa nemoze da bude  user posted image

Ovoj mojoj i treba neki gadan,koske da joj polomi jer nije normalna,to nije macka bre!

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 61
   RE: Mačke
21.11.2009 11:34:28   
mamanp
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

pcelice imam ja jednog godnog macora :) Inace moja macka je isto nevina tj neznam... strelisali smo je pa nemoze da bude  user posted image

Ovoj mojoj i treba neki gadan,koske da joj polomi jer nije normalna,to nije macka bre!




user posted image user posted image user posted image  Kad se setim...MM prijateljica nam dala persijsko mace. Kurvoce odraslo i stalno se nesto uvija oko nogu i trlja guzuser posted image  o pod, mjauce...Mi mislili ne moze da se olaksa, pa joj stavljali sapun u guzu da lakse prodje, ona i dalje tera svoje. Na kraju ukapirali da joj treba musko. Uzmemo mi kod nekog coveka istu sortu, nadali se da je pravo musko. A on jadnicak, star, pun buva, ma nikakav. Elem, zatvorili mi njih u spajz, tamo vriska, piska, ona njega juri on nece... i ne dobi nasa mica porciju ..xa (keksa). Nakon nekog vremena nam je pobegla kroz prozor jureci momke.user posted image  Vratila se sva istrosena, izgladnela i mrsava posle nekoliko meseci (kad joj je vec proso merak) ali nazad nema...nismo je primili.

_____________________________

Niko nije rekao da je lako biti roditelj, sad znam i zasto

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 62
   RE: Mačke
21.11.2009 12:09:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image user posted image  Izvalja se ja od smeha!
Moja macka cim joj kazes nesto ili krenes ka njoj spusta se na "laktove"user posted image dize dupe i pomera rep u stranu! Sva je smesna i tako 5,6 dana a samo se tada mazi e a kad joj to prodje jurca po stanu,samo bi da grebe,skace ko blesava! Da mi je neko pricao da ovo radi jedna macka ja mu nikad ne bih poverovala!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 21.11.2009 12:10:25 >

(odgovor članu mamanp)
  Direktna veza do poruke: 63
   RE: Mačke
21.11.2009 13:15:16   
minavb
Joj kad procitam sta se desi macama koje idu napolje....moji djavoli ne mrdaju iz stana, a i kad bi ih pustila napolje, sigurna sma da bi umrli od straha. Sredili smo im zastakljenu terasu, kad treba da se osame, a inace se vrzmaju svuda po stanu. Mnogo su dobri i lepi, i stvarno ne bi mogla da zamislim zivot bez mojih malih krznenih cuftica!user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 64
   RE: Mačke
21.11.2009 14:06:31   
demetra
Moja kuma je imala macora koji nije izlazio iz stana (žive na trecem spratu).Njoj bilo zao pa kao ajd da ga vodi malo u prirodu, stavila ga u kutiju, seli ona i brat u kola (imali nekog starog ficu) i pravac Fruska gora.Kad ono u kutiji lom.Prvo je divljao pa se umirio a kad su stigli izvadi ga iz kutije (u kutiji kao u wc-u na autobuskoj stanici) i on pravac ispod kola, tamo se scucurio i nije mrdao dok nisu krenuli kuci.Posle toga izvodila ga je samo na terasu pa je tamo lovio golube (pogledom naravno).

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 65
   RE: Mačke
21.11.2009 15:11:12   
Anoniman
I moja macka je non stop u stanu i kad smo je odvezli do moje babe na plac i pustili je scucurila se na jedno mesto i bila jako uplasena,nije nam dala ni da je uzmemo,ma strasno,jedva smo je izvadili i vratili kuci! I ona tako sa terase "lovi" golubove i vrabce!

(odgovor članu demetra)
  Direktna veza do poruke: 66
   RE: Mačke
22.11.2009 0:25:37   
milos
macke su najlepse zivotinje

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 67
   RE: Mačke
22.11.2009 16:50:57   
Delijagirl
Ma moji su samo u stanu takodje i na balkonu koji je vec pre imao mrezu zbog golubova... I sletese jedan dan 2jica golubova na klimu i samo vidis prvo utrci jedan onda utrci drugi a golubovi gledali tamo u jednom momentu njih dvoje se okrene a moji bam sa sapama na staklo i golubovi ko u crtacu izbuljene oci i leti sine leti gde te krila nose :) A drugom prilikom ima ispod ograde na balkonu malecni otvor kroz koji moze da prodje macja sapa user posted image i tu napred ide ko neka policica na koju su nam stajali golubovi. I jedan golub tu namestijo svoje dupe i bella i kirby so ga ocerupali... samo da znate golubovi nas zaobilaze u velikom krugu...

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu milos)
Direktna veza do poruke: 68
   RE: Mačke
26.11.2009 11:38:39   
Anoniman
Vlasnici kućnih ljubimaca oboleli od novog gripa mogli bi na njih da prenesu virus, pokazali su rezultati istraživanja objavljenog na sajtu američkog Državnog univerziteta Kanzasa. Nije pravilo da su svi kućni ljubimci podložni virusu gripa A H1N1, ali bi mačići, na primer, mogli da budu zaraženi tim virusom, preneli su francuski mediji.
Izvor: blic

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 69
   RE: Mačke
5.1.2010 2:49:36   
DJAMCE
Iskreno Macke sam voleo dok nisu pocele da me grebu...od tad vise ne ne user posted image user posted image

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 70
   RE: Mačke
12.1.2010 13:19:25   
Biljana2
Hello,

Posto je u originalu tema bila bebe i macke, ja glasam za, jer imam 2 macke i odlicno se slazu sa mojim klincem nikad nikakav problem nisam imala (a on ih i gnjaaaviiii).

Sto se tice putovanja sa mackama, moj stariji macor se redovno upiski kad krenem da ga iznosim iz stana jer zna da idemo kod veterinara i pocne da se linja kao da je neko dunuo u maslacak, bas mu je to stresno, tako da ili ne idem nigde ili dosadjujem mami da dolazi da ih hrani i pazi.

Pretpostavljam da i vi imate poteskoca sa pronalazenjem ljudi za cuvanje macaka dok ste na odmoru, pa ako zelite mozete se javiti na ***

Obrisala sam broj telefona 

< Poruku je uredio Lu RR -- 12.1.2010 21:25:18 >

(odgovor članu DJAMCE)
Direktna veza do poruke: 71
   RE: Mačke
12.1.2010 19:45:25   
Ana RR
user posted image


Cile user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu DJAMCE)
Direktna veza do poruke: 72
   RE: Mačke
12.1.2010 19:49:44   
minavb
Jao cile sto si mrnjau!user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 73
   RE: Mačke
12.1.2010 22:37:00   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Ana RR

user posted image


Cile user posted image



Oooo mister cile prrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 74
   RE: Mačke
15.1.2010 22:28:14   
Anoniman
Evo moje manekenke user posted image
user posted image user posted image Moj Garfild spava pored moje mame!
user posted image a ovde je ruzna ko user posted image



< Poruku je uredio pcelica Maja -- 15.1.2010 22:30:23 >

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here