|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
13.4.2010 14:26:00   
Delijagirl
Ma dajemo im i travicu za sada ono pokupljenu napolju ali imam u planu da ima zasadim jednu ogromnu saksiju tj bivsu sudoperu koja je zaista ogromna pa da mogu i da leze tu unutra i sve to ... U toj macjoj travi je psenica i raz i kupila sam seme jos da mi muz dotera zemlju ... A imamo i tu hranu koja je za izbacivanje dlake fur ball control od science hilla a i hrana koju im dajemo ima to unutra navodno... Ali bila je fora da kirbyu ocigledno nesto nije prijalo i bio mi je povracao par dana pa sam zvala veterinara i on nam je dao tu pastu jer kao mozda mu se nesto zalepilo i smeta mu pa zato povraca i posle te paste je bilo sve dobro i prestao je da povraca sad ili je pre izbacio ili je ta pasta pomogla nemam pojma... Bitno da je meni macka dobro...

Ufff mina imala sam neku ludacku ideju da napravim mackama home made macje drvo onako preko pola zida ali sam odustala jer da napravimo bice napravljeno po meri ovog stana a sta da radim posle sa tim... user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Mačke
14.5.2010 16:34:19   
Delijagirl
Mislim da nisam jedina koju ce ovaj snimak da rasplace KLIK 

_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Mačke
1.6.2010 23:31:42   
Cvetana
Delijagirl, ja sam mojima svasta pravila, al su krevet najvise cupale, i jednu stolicu drljavu koja je prezivela generacije macaka. Nista ih nije interesovalo, dovlacila sam panjeve i drvece i one penjalice za macke, nema sanse.

Obooooozavam macjeuser posted image

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Mačke
2.6.2010 22:28:19   
Mari86
user posted image user posted image user posted image user posted image ne znam jako sam tuzna,cica kasljuca jos uvek...
nosic joj ne curi a ja se tako brinem...


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Cvetana)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Mačke
2.6.2010 22:29:59   
cipiripi
a sto je ne odvedes kod veterinara?

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Mačke
2.6.2010 22:31:35   
Mari86
IZVORNA PORUKA: cipiripi

a sto je ne odvedes kod veterinara?


Odvescu je sutra ako ovo ne prestane user posted image user posted image svakako sada ne mogu....
ne znam sta je,mozda joj se mleko ohladilo pa se prehladila..uffffff user posted image user posted image
mm mi govori da ne panicim a ja brinem...


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu cipiripi)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Mačke
2.6.2010 22:36:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Mislim da nisam jedina koju ce ovaj snimak da rasplace KLIK 


idi zeno ...
da umre covekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 107
   RE: Mačke
3.6.2010 21:48:17   
Mari86
Vodila sam moju mukicu kod veterinara...
imala je temperaturu i kaze on viroza...dobila je dve vakcine i u subotu jos dve...
Eno je skace kao luda sadaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Mačke
3.6.2010 21:51:57   
cipiripi
Ako nisi radila TORCH analizu pitaj tvoju dr sutra da li treba da je uradis i naglasi da imas macu user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Mačke
3.6.2010 22:22:23   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: OTI

IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Mislim da nisam jedina koju ce ovaj snimak da rasplace KLIK 


idi zeno ...
da umre covekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Znam draga znam ej znaci ja sam dusu izplakala na ovaj snimak pre***ala muzu sve drago zasto mi je to pokazao ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Mačke
3.6.2010 22:33:11   
Anoniman
Jao, DG, ovo mi je tako strasno. MM je sa nasom macom bio sam kuci kada je uginula i uspevao je u par navrata da je ozivi masazom srca, ali u nekom trenutku vise nije mogao da joj pomogne.
A najgore od svega ja sedim na poslu i znas kad ti se  10 minuta kida zeludac od neke neobjasnjive nervoze (veterinari su nam 2-3 dana ranije rekli da ne mogu da joj pomognu, pa smo naizmenicno isli na posao, svako po jedan dan) i pozovem kuci. A on ne moze da govori kako jeca, ona uginula minut ranije. Sada mi je strasno kada pricam o tome. Bila je najlepsa maca na svetu. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Delijagirl)
  Direktna veza do poruke: 111
   RE: Mačke
6.6.2010 23:42:10   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Devojke, 'vece! Sta se radi?

Mi smo veceras dobili novog clana porodice! Zove se Leonid (Leo)! user posted image
Nejtiuser posted image user posted image user posted image user posted image     A Leo je kuca ili maca?



user posted image


IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Pipi duga carapa

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Miljana, Pipi, Verka user posted image user posted image user posted image

Jes' mali bata... Mm se vracao kuci, a on se zaglavio u nekim resetkama ispred ulaza, bezao od velikog macka, koji je poceo da ga napada, nije imao srca pa ga doneo. A taman nismo od kraja prosle godine imali macu user posted image
user posted image user posted image user posted image za tm i ja bih volela macu ali mm se najezi kad samo pomenem imamo lose iskustvo,svaku macu nam je zgazio autouser posted image user posted image user posted image sta cu kad nam je kuca na magistralnom putu.Dok je mala ne izlazi cim poraste skita i onda ja pati ,a i mm.I zato je kod nas maca zabranjena tema



I mi isto, sa prvom koju smo imali godinu dana sam pisala sta se desilo u temi Macke, onda smo imali drugu (koju nam je neko ostavio na otiracu do ksmo bili na poslu), kada je porasla, dobili smo pet macica, ali smo na kraju i nju i macice razdelili, posle nam je neko ubacio na terasu mace ruskog-plavog, pa sutradan ja spasilo jedno da ga kuca ne pojede i ta dva cim su malo porasla, pocnu da silaze sa terase, ruskog deca ukradu, a ovog drugog napadnu kucici i crkne mi na rukama user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 112
   RE: Mačke
7.6.2010 0:23:23   
Anoniman
Jaooooo vidi ga Leonid ...!user posted image user posted image user posted image
Hihihihiihih divan je!
I moja Cicojka se ponovila sa tri mačeta ... user posted image
Moram ih iškljocati ....


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 113
   RE: Mačke
7.6.2010 0:24:45   
Anoniman
Bravo za Cicojku!

Ovaj moj je taman za Marinu Mici user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 114
   RE: Mačke
7.6.2010 0:26:55   
gagana83
Nejtiri bas ti je lepa cica macauser posted image

< Poruku je uredio gagana83 -- 7.6.2010 0:27:09 >


_____________________________

ISKLJUCI PINK , UKLJUCI MOZAK!!!!!!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Mačke
7.6.2010 0:31:25   
Anoniman
Žešća kulerka...
user posted image

Omiljeno joj klupko...
user posted image

user posted image
...i omiljeno baby ćebence...

user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 116
   RE: Mačke
7.6.2010 0:32:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: gagana83

Nejtiri bas ti je lepa cica macauser posted image


Hvala, draga!

Ali ovo ti je kao u onoj temi Da li su vam sve bebe lepe?

Sladak je, malen kao privezak za kljuceve, ali vidi mu boju user posted image  ... mada smo se vec vezali uzasno. Jedino sto je suvise mali i ne postoji opcija da ga spustim iz narucja, tako da jos ni sto od klope nisam rasklonila. Pokusala sam par puta, ali ne vredi, popne mi se na obucu i pruzi sapice na gore (jos nema snage da se penje), ali se zato deeeeeeere. Pazi kad je mm isao da donese stvari od prosle mace iz podruma i kad je dosao, kaze da se cuje u podrumu. Ako ga spustim na pod, iselice nas komsije, nije beba pa da imaju razumevanja za nespavanje user posted image

(odgovor članu gagana83)
  Direktna veza do poruke: 117
   RE: Mačke
7.6.2010 0:33:54   
Anoniman
Kali, kako je lepa! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 118
   RE: Mačke
7.6.2010 0:35:10   
Anoniman
Nejt boja je najjača .. još uz okice... ma prelepo mače..
Nemaš ti pojma šta je user posted image mačka... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 119
   RE: Mačke
7.6.2010 0:37:43   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Nejt boja je najjača .. još uz okice... ma prelepo mače..
Nemaš ti pojma šta je user posted image mačka... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

Draga, sad cu ja da ti nadjem Florine slike da vidis kako je bila lepa user posted image

< Poruku je uredio Nejtiri -- 7.6.2010 0:38:35 >

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 120
   RE: Mačke
7.6.2010 0:39:05   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: kaliopi

Nejt boja je najjača .. još uz okice... ma prelepo mače..
Nemaš ti pojma šta je user posted image mačka... user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image

Draga, sad cu ja da ti nadjem Florine slike da vidis kako je bila lepa user posted image


Aaaaaaaaaaaaaaj. user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 121
   RE: Mačke
7.6.2010 0:44:00   
Anoniman
Kad smo je doneli
user posted image
user posted image
user posted image

A kad je porasla...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 122
   RE: Mačke
7.6.2010 0:45:05   
Anoniman
Ajoooooooooooj, što bih ja to gnjavila, muljala... user posted image user posted image user posted image
Pih, kako je svatka! user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 123
   RE: Mačke
7.6.2010 0:51:30   
Anoniman
Omiljeno popodnevno spavanje
user posted image

user posted image

A ovde je vrh besna user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 124
   RE: Mačke
7.6.2010 0:54:05   
Anoniman
Čoveče koja razlika! user posted image
Prava gospoja!  user posted image

Kada tako brižno negujete i brinete o mački mogu da zamislim kako ćete biti divni roditelji...

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here