|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
15.1.2010 22:29:06   
Ana RR
Miss Cile, Delija user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 76
   RE: Mačke
15.1.2010 22:30:04   
Ana RR
Pčelice, baš je blentava, slatkiš jedan! user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 77
   RE: Mačke
15.1.2010 22:36:16   
Anoniman
Mnogo je blentava! Spava na bojler i vrata,pije vodu na cesmu...
user posted image user posted image
user posted image
Evo i nas dve!
user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 78
   RE: Mačke
16.1.2010 1:28:19   
Delijagirl
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Miss Cile, Delija user posted image


A gospodjica ufff pa ja se duboko izvinjavam user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 79
   RE: Mačke
24.1.2010 15:33:25   
ggoca
Ja obozavam macke,dok sam bila u roditeljskoj kuci imali smo ih uvek dosta,moja miljenica Cvetana je bila prelepa sivo bela maca sa dugim nogama,na zalost se razbolela i uginula,od tada tragam za slicnom macom.Sada imamo jednog ogromnog macka ali je vise kod komsinice nego kod nas pa ga i ne racunam da je moj,ne moze da izdrzi duze od 10 minuta u kuci i vec se trazi napolje.Pokusali smo ga vaspitati da bude kucna macka ali ne ide,ovako nam dodje samo u posetu skoro svaki dan,izmazimo ga i to je sve.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 80
   RE: Mačke
10.2.2010 0:59:49   
lothroniell
Ljudi moj mama je danas vodila naseg macka kod veterinara jer mu je "otpala dlaka sa ledja i vidi mu se koza"... Stigli oni tamo u vet. stanicu, kaze ona tsa ima veterinaru i covek joj trazi da otkrije macka da vidi sta je, kad je malo bolje pogledao prodje prstima kroz dlaku preko ledja kad ovaj 3cm kzna na sebi, covek se pogubio na par sekundi pa poceo da se smeje kao lud i rekao da se ovaj blesan negde obojio... user posted image user posted image user posted image Tako se moja mama izblamirala kod veterinara... A ovaj bas potrefio nijansu za bojenje... Ceo dan smo se smejali ovome! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu ggoca)
Direktna veza do poruke: 81
   RE: Mačke
10.2.2010 1:01:42   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Ova moja ima teranje pa se dere po stan ko luda,i kad me uvati san nema nista od spavanja!user posted image

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.2.2010 1:02:01 >

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 82
   RE: Mačke
10.2.2010 1:01:42   
cipiripi
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image luda macka user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 83
   RE: Mačke
10.2.2010 1:02:11   
cipiripi
IZVORNA PORUKA: pcelica Maja

user posted image user posted image user posted image
Ova moja ima teranje pa se dere p ostanu ko luda,ikad me uvati san nema nista od spavanja!user posted image



pa februar draga..sezona parenja macaka.. user posted image


_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 84
   RE: Mačke
10.2.2010 1:03:08   
Anoniman
More znam da je februar sezona parenja,al ova moja nesto mnogo cesto to!user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 85
   RE: Mačke
10.2.2010 1:03:09   
Anoniman
..eno i oko moje Cicojke obleću, malo je falilo da vrat slomim dok sam jurila da ih gađam sa papučom!user posted image

(odgovor članu cipiripi)
  Direktna veza do poruke: 86
   RE: Mačke
10.2.2010 1:03:54   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 87
   RE: Mačke
10.2.2010 1:05:53   
lothroniell
Moj ovaj ne pokazuje neke zestoke simptome za sezonu! Sem sto se frajer boji u rozo, mozda time privlaci cice... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 88
   RE: Mačke
10.2.2010 1:07:15   
Anoniman
pa kako,zar ovi muski ne nose neke roze majice u poslednje vreme!user posted image user posted image user posted image
Evo dam mu ja ovo moje,nek je vodi! Nevina je jos!

< Poruku je uredio pcelica Maja -- 10.2.2010 1:08:26 >

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 89
   RE: Mačke
10.2.2010 1:09:09   
lothroniell
He he! Oces da nabacis cicu mom macoru? user posted image user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 90
   RE: Mačke
10.2.2010 1:09:55   
Anoniman
Pa vreme je da se uda! Dobro ocuvana... eno ti slike gore!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lothroniell)
  Direktna veza do poruke: 91
   RE: Mačke
10.2.2010 1:12:34   
lothroniell
Ne nzam... Sutra cu mu pokazati slike pa javim sta mladozenja misli! :) Imas OVDE njegove slike! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 92
   RE: Mačke
18.2.2010 21:37:46   
Delijagirl
Evo ovako moj lord maceci uziva

user posted image

user posted image

user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu lothroniell)
Direktna veza do poruke: 93
   RE: Mačke
18.2.2010 22:12:50   
gaganica
user posted image

user posted image

ovo je bio moj macak Lali user posted image


_____________________________

nista nije tako crno kao sto je nebo plavo

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 94
   RE: Mačke
18.2.2010 22:14:39   
Delijagirl
Ko mali medvedic bas meden user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 95
   RE: Mačke
18.2.2010 22:31:02   
2002m
 medeno stvorenjeuser posted image


(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 96
   RE: Mačke
18.2.2010 22:36:07   
lothroniell
Delija bas je lord, skroz otmeno izgleda! user posted image
Gaganice jako je pufnica, meden je skroz! user posted image

_____________________________

¸¸ja volim sve što se kreće jer sve što se kreće kreće se po zakonima mirovanja i smrti volim sve istine koje nisu obavezne jer prava istina je stidljiva kao miris.¸¸

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 97
   RE: Mačke
18.2.2010 22:38:44   
gaganica
mnogo je bio sladak, a mene je obozavao iako je moja mama sve oko njega obavljala jer je vise vremena provodila kod kuce

user posted image

ovo mu je bila standardna poza za spavanje ako ja nisam bila u blizini da bi se negde na mene namestio.. sav je bio bleskast i vecito nesto zbunjen (tu je bio sav na mene user posted image )


_____________________________

nista nije tako crno kao sto je nebo plavo

(odgovor članu 2002m)
Direktna veza do poruke: 98
   RE: Mačke
13.4.2010 14:14:54   
Delijagirl
Devojke da vas pitam jel neka imala iskustva sa ovom pastom za izbacivanje dlaka?

Sad kad sam bila u sloveniji baba ima tri macke starije dvoje me znaju i kako me vide pobegnu verovatno zbog tog jer svaki put kad dodjem kupam jih posto baba ocigledno ne ume i bude ogrebana skroz kad samo pokusava... I tako se meni najmladji macak perzijaner  mota ispod nogu mazi se kod mene i neznam ti ja sta sve do predzadnjeg dana kada sam ih sve okupala i eto posle ni on vise nece da dodje kod mene user posted image


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu gaganica)
Direktna veza do poruke: 99
   RE: Mačke
13.4.2010 14:18:41   
minavb
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Devojke da vas pitam jel neka imala iskustva sa ovom pastom za izbacivanje dlaka?


Ja to ne koristim. Uzimam Hills hranu za izbacivanje dlaka i pomesam sa njihovom uobicajenom Royal Canin za debele macke, i to im dajem. Nema potrebe da kupujes te paste. Isto tako mozes povremeno da im das travicu ili zelenu salatu, to im takodje pomaze da se rese dlaka.


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Zašto UMORNE MAME ostaju BUDNE DO KASNO?
Volela bih da vam kažem da majke ovo vreme provode radeći one stvari u kojima uživaju, ali to ne bi bilo sasvim tačno. N...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
Sanidej
Želela bih da podelim svoje pozitivno skustvo sa Cortinat kremom.
Cortinat sam počela da koristim kada je beba imala problem sa pelenskim ojedom. Delovao je brzo i posle nekoliko mazanja ublažio crvenilo i regenerisao oštećenu dečiju kožu. Nije prošlo mnogo i ponovo sam se vratila ovoj sjajnoj kremi. Stres i hronični umor bili su uvod za muku koja me je zadesila-seboreični dermatitis na licu. Koža je bila ispucala i ljuspasta, svrbela je i crvenela se. Izgledala sam uzasno, tako sam se i osećala. Cortinat mi je posle svega 3 dana terapije doneo olakšanje- svrab je prošao, crvenilo se smanjilo, kao i perutanje kože. Problem sa ovom bolešću je što se često vraća, ali znam da ću uz pomoć Cortinat kreme uspeti da ublažim simptome. Ova sjajna krema mi je pomogla i nakon ujeda komaraca smanjivši otok i crvenilo. Zbog toga je moj izbor uvek Cortinat krema, boljeg prijatelja koža nema.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here