|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
7.6.2010 0:57:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Čoveče koja razlika! user posted image
Prava gospoja!  user posted image

Kada tako brižno negujete i brinete o mački mogu da zamislim kako ćete biti divni roditelji...



Hvala, Kali user posted image
Sta da ti kazem kad smo se ubili dok joj u Tunisu na medenom mesecu nismo nasli ogrlicu user posted image
A da ne pricam da smo se od prvog dana sa Florom naucili da spavamo onim polu snom, cim susne nesto skacem oboje na noge user posted image
Ali vidi na pocetku ove strane, pisala sam sta joj se dogodilo user posted image


(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 126
   RE: Mačke
7.6.2010 1:09:28   
Anoniman
Pročitala sam ...user posted image
Moja Cicojka stalno pretrčava put, jer tačno preko žive mm-ov stric i strina ... oni je obožavaju ...
Danas sam se odsekla kada ju je strina dozivala a ona krenula da trči jer je u tom momentu prolazio neki kamiončić..kaaaako sam potrčala da vidim je l* prešla put..
Miiiislim.

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Mačke
7.6.2010 6:35:08   
minavb
Vas dve obozavam, izmedju ostalog i zbog toga sto ste mackare!
Puno poljubaca od mojih Megi i Culeta!user posted image
KLIK


_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Mačke
7.6.2010 7:34:55   
Anoniman
Mina user posted image , divni su... videla sam ih vec user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Mačke
7.6.2010 11:26:07   
Mari86
Jaaaaaaaaaoooooooooooooooo svidja mi se moj zetonjaaaa user posted image user posted image
A lepo mu je i ime Mici i Leo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Mačke
7.6.2010 11:30:22   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Jaaaaaaaaaoooooooooooooooo svidja mi se moj zetonjaaaa user posted image user posted image
A lepo mu je i ime Mici i Leo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hahahahhahah
Muz i zena.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 131
   RE: Mačke
7.6.2010 11:34:15   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Mari86

Jaaaaaaaaaoooooooooooooooo svidja mi se moj zetonjaaaa user posted image user posted image
A lepo mu je i ime Mici i Leo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Hahahahhahah
Muz i zena.... user posted image user posted image user posted image


Samo da znas ova moja je razmazena user posted image user posted image user posted image user posted image morace tvoj da crnči user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Mačke
7.6.2010 11:36:56   
Anoniman
Moj macan je opasan baja, kad ga vidi, pasce u nesvest.... user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 133
   RE: Mačke
7.6.2010 11:38:56   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Moj macan je opasan baja, kad ga vidi, pasce u nesvest.... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   mislis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Mačke
7.6.2010 11:50:32   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Moj macan je opasan baja, kad ga vidi, pasce u nesvest.... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   mislis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Aha user posted image  samo malo da ga ocelicim, posto sam celu noc morala da ga drzim, tri sata sam spavala. Inace zavija kao vatrogasna kola user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 135
   RE: Mačke
7.6.2010 11:52:11   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Moj macan je opasan baja, kad ga vidi, pasce u nesvest.... user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image   mislis user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



Aha user posted image  samo malo da ga ocelicim, posto sam celu noc morala da ga drzim, tri sata sam spavala. Inace zavija kao vatrogasna kola user posted image


Moja Misica Mici je jako fina ona se na plejbek zavija,suptilno i fino a da se vidi user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Mačke
7.6.2010 11:58:57   
Anoniman
Pa zensko, zna pametnije nacine da dobije ono sto zeli (dvaput trepne), a da ne trosi grlence! user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Mačke
13.6.2010 14:15:51   
Anoniman
Leo je porastao, i uspesno duplirao kilazu za ovih nedelju dana (stigli smo do cak 400 grama user posted image ). Evo da ga vidite
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 138
   RE: Mačke
13.6.2010 14:20:21   
cipiripi
xi kaki sam blesav user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

saljem ti bebi prasinu draga! Nek uspe!!! ... by Verus ! :D

A sad Ivona kaze "Verus..al si mi zaprasnjavilaaaa mamuuuu" !!!!

:D :*:*:*





(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Mačke
13.6.2010 14:21:34   
simke
user posted image user posted image user posted image Joj,slatkišuser posted image Hoćeš nam ga pozajmiti,da se Simke malko poigra?user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Mačke
13.6.2010 14:22:28   
Anoniman
Ih, sve za Direktora user posted image

(odgovor članu simke)
  Direktna veza do poruke: 141
   RE: Mačke
13.6.2010 16:33:41   
Ana RR
Jao kako je meden user posted image takva ista je naša Cile (kod mame i tate), obožavala je da sedi kod mame u krilu dok igraju jamb user posted image kockice lete na sve straneuser posted image

Sad je već veeelika, ima 7 godina, ali je i dalje luda kao struja! Omiljena igračka joj je gumica za tegle user posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Mačke
13.6.2010 16:40:01   
morena
Joj, koji slatkiš!!! user posted image user posted image user posted image

Moj upravo spava na daski od prozora pored mene, jadan će krepat od vrućine! Diše ko pas, s otvorenim ustima i jezikom vani. user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Mačke
14.6.2010 7:09:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Ana RR

Jao kako je meden user posted image takva ista je naša Cile (kod mame i tate), obožavala je da sedi kod mame u krilu dok igraju jamb user posted image kockice lete na sve straneuser posted image

Sad je već veeelika, ima 7 godina, ali je i dalje luda kao struja! Omiljena igračka joj je gumica za tegle user posted image



Joj, meni se maca jednom sa njom zaigrala i kad je opaucila po njuskici user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ana RR)
  Direktna veza do poruke: 144
   RE: Mačke
1.7.2010 9:57:23   
Mari86
Devojke kao sto znate imam novu cicu macu...
posto je musko zove se Švrle user posted image

Ali jako se boji...zavuce se u cosak i ne izlazi...sipala sam mu mlekce i namazala njuskicu sta mislite hoce znati sam da pije mleko kad bude gladan?

i pokazala sam mu pesak trljala sapicama pa videcemo..kod Mici je to odmah upalilo user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Mačke
1.7.2010 9:59:13   
Anoniman
Mari, samo polako, puno neznosti i ljubavi, treba vremena da se naviknete jedno na drugo i sve ce nauciti. Ne brini nista user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 146
   RE: Mačke
1.7.2010 10:01:33   
bebironcic
Samo polako Mari...maca se upjasila,ali navicice ona na vas,shvatice da je volite,samo joj reba malo vremena da se adaptira!Veliki poljubac za tebe i majog Svrletauser posted image user posted image
Ako nece ovako mlekce daj joj spricemuser posted image to ce da upali,veruj mi!


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Mačke
1.7.2010 10:06:29   
Mari86
pa i ja sam razmisljala da mu dam spricem...videcu danas kako ce se ponasati...
jako je maji kao loptica user posted image
nejt sta si ti davala tvom macku da ruca kad je bio maji jako user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Mačke
1.7.2010 10:09:46   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

pa i ja sam razmisljala da mu dam spricem...videcu danas kako ce se ponasati...
jako je maji kao loptica user posted image
nejt sta si ti davala tvom macku da ruca kad je bio maji jako user posted image user posted image



Ili one kesice sa kako ja zovem gulasem ili granule isto za juniore user posted image  potopljene u vodi pa omeksaju... a uvek prolazi i skuvani belo meso, sargarepa, pileca dzigerica... Leo najvise voli belu corbu sa svim unutra, cak jede i krompir user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 149
   RE: Mačke
1.7.2010 10:12:34   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Mari86

pa i ja sam razmisljala da mu dam spricem...videcu danas kako ce se ponasati...
jako je maji kao loptica user posted image
nejt sta si ti davala tvom macku da ruca kad je bio maji jako user posted image user posted image



Ili one kesice sa kako ja zovem gulasem ili granule isto za juniore user posted image  potopljene u vodi pa omeksaju... a uvek prolazi i skuvani belo meso, sargarepa, pileca dzigerica... Leo najvise voli belu corbu sa svim unutra, cak jede i krompir user posted image


obaricu krompir pa cu mu preliti sa tim gulasem danas...mozda se oslobodi pa uzme da jede...
od mleka ne vidim kada je odvadio a ovde cu bolje videti da li je jeo ili nije user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here