|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
2.7.2010 10:59:12   
Anoniman
Uh, Mina, ti si sad i mama. Please, objasni Mari, da mora da se opusti i da ce polako nauciti sve i da treba vremena da se naviknu jedna na drugu. Sad je ok, kakva je bila kada je dobila Mici. Meni je zao sto se toliko sekira, sta ce tek da radi kad dobije bebu user posted image
user posted image  za obe user posted image

(odgovor članu minavb)
  Direktna veza do poruke: 176
   RE: Mačke
2.7.2010 11:05:28   
Mari86
user posted image user posted image pa ja se zene uopste ne sekiram nisam ja neka panicarka imate lose misljenje o meni user posted image
Samo pitam posto ne znam...iznosim moguce razloge zbog kojih nece u posip user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Mačke
2.7.2010 11:15:16   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

user posted image user posted image pa ja se zene uopste ne sekiram nisam ja neka panicarka imate lose misljenje o meni user posted image
Samo pitam posto ne znam...iznosim moguce razloge zbog kojih nece u posip user posted image



Nije to lose misljenje, niti je negativno, duso... naprotiv.... user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 178
   RE: Mačke
5.7.2010 13:46:33   
Anoniman
user posted image

                            Bela,  Frksimir  & Šuntavko ... user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 179
   RE: Mačke
5.7.2010 13:48:55   
Anoniman
Jao, Kali, nemoj mi reci da je ova prva skroz bela??? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 180
   RE: Mačke
5.7.2010 13:49:10   
pepino
IZVORNA PORUKA: kaliopi

user posted image

                           Bela,  Frksimir  & Šuntavko ... user posted image user posted image


Joj kakvi su,med medeniuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Mačke
5.7.2010 13:53:51   
Anoniman
Nejt   nije draga i ja sam se ponadala da je skroz , ima maaalkice sivu šaru na ušima u kod guze  user posted image ona je maza neviđena, stidljiva, prava devojčica....

Frksimir je mali tvrdoglavko, mačorčina buduća user posted image ... kada sam mu prvi put prišla počeo je da frkće pa otud i ime .. user posted image

Šuntavko je dobrica i istraživač, samo nešto istražuje, miriše cveće kao Ferdinand ...user posted image user posted image user posted image

Pepino... jesu, nemaš pojma koliko mi negativne energije izvuku ....user posted image

Sad ću još neke sličice da stavim...user posted image

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 182
   RE: Mačke
5.7.2010 13:56:01   
Anoniman
'Ajde stavi, jedva cekam da vidim!

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 183
   RE: Mačke
5.7.2010 13:57:36   
eni26
jaooooo kakve maceeeeee user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Mačke
5.7.2010 13:59:25   
Mari86
kaliopiii jaooooo kako su medeni malisani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam dobila persijsku macu u subotu od mm-a user posted image user posted image user posted image user posted image
zensko je i zove se žizu user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Mačke
5.7.2010 13:59:57   
Anoniman
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 186
   RE: Mačke
5.7.2010 14:00:28   
eni26

IZVORNA PORUKA: Mari86

kaliopiii jaooooo kako su medeni malisani user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja sam dobila persijsku macu u subotu od mm-a user posted image user posted image user posted image user posted image
zensko je i zove se žizu user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  lepo ime za lepu macu,pravo francusko user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Mačke
5.7.2010 14:01:47   
Anoniman
Hvala Mari ... user posted image

Žizu...

user posted image user posted image user posted image
Volim ta originalna imena ... user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Mačke
5.7.2010 14:05:25   
Mari86
IZVORNA PORUKA: kaliopi

Hvala Mari ... user posted image

Žizu...

user posted image user posted image user posted image
Volim ta originalna imena ... user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image prvo sam mislila da bude Penelopa ali mi je dugacko..
pa mm kaze žizel i ispala žizu user posted image user posted image user posted image

Kakve su ovo lepe mackice jao divni suuuu user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Mačke
5.7.2010 14:09:57   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image
Super!
Ma bile bi još lepše da ih ne muči to čudo na očima, skidala sam kamilicom ali mi je jedna komšinica rekla kako ne treba ništa da diram, to će ona da im skine a i ta tečnost im štiti oči od infekcije...Istvarno, polako se same čiste. user posted image

Eni...le frrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Mačke
5.7.2010 14:10:36   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

'Ajde stavi, jedva cekam da vidim!

Inače, sada sam se vratila nazad i gledala fotke - kakav kuler! user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 191
   RE: Mačke
5.7.2010 14:14:47   
eni26
ma preslatke mace ,isto ko gazdarica user posted image  

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Mačke
5.7.2010 14:16:44   
bebironcic
Kali,mace su preslatkeuser posted image
Mari,kada ces da okacis slicicu svoje maceuser posted image


_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Mačke
5.7.2010 14:16:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: eni26

ma preslatke mace ,isto ko gazdarica user posted image  



                        user posted image           *           user posted image         *           user posted image

(odgovor članu eni26)
  Direktna veza do poruke: 194
   RE: Mačke
5.7.2010 14:18:14   
eni26

IZVORNA PORUKA: kaliopi

IZVORNA PORUKA: eni26

ma preslatke mace ,isto ko gazdarica user posted image  



                       user posted image           *           user posted image         *           user posted image


user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Mačke
5.7.2010 14:21:55   
Mari86
IZVORNA PORUKA: bebironcic

Kali,mace su preslatkeuser posted image
Mari,kada ces da okacis slicicu svoje maceuser posted image



Uskoro user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Mačke
5.7.2010 14:30:40   
bebironcic
dob'o,dob'o...samo da znas da mi cekamouser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Mačke
9.7.2010 13:15:14   
Mari86
Upoznajte moju persijanku Žizi user posted image   user posted image
user posted image

user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu bebironcic)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Mačke
9.7.2010 13:16:47   
dobro bice iz bajke
Mari draga,prelepa je!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Mačke
9.7.2010 13:23:47   
bebironcic
Mariiiiiiiii,mnogo je lepa...jao,kakva cupavicauser posted image Ala,bi joj se obradovao moj Pepiuser posted image

_____________________________

Ako problem moze da se resi,nema svrhe nervirati se,a ako ne moze,nerviranje nece pomoci!!!

(odgovor članu dobro bice iz bajke)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here