|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mačke
1.7.2010 10:15:04   
Anoniman
Slobodno

Ja recimo posto skidam svaku tackicu sa mesa masnog i onih zilica, ja to sve stavim na tacnu i ubacim u mikrotalasnu da mu ne dajem zivo i na brzinu dobije klopicu koju obozava user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 151
   RE: Macke
1.7.2010 11:24:32   
smeško
IZVORNA PORUKA: Delijagirl

Kaliope ali ima 2 mace :)


I ja sam tek drugi put videla!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Prelepe su!

(odgovor članu Delijagirl)
Direktna veza do poruke: 152
   RE: Mačke
1.7.2010 11:27:25   
smeško
IZVORNA PORUKA: kaliopi

user posted image



evo i moje Cicojke  user posted image



Takav je i moj Feliks!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 153
   RE: Mačke
1.7.2010 11:51:06   
smeško
Mari, gde su Svrletove fotke? Da vidimo dasu.user posted image user posted image user posted image
Salim se. Nek se prvo malo odomaci.

Nejtiri, tvoje mace izgleda taaaako umiljato da je prelepo. Meni uopste nije ruzno! (Mada moj suprug kaze da za mene nema ruznog deteta i zivotinje!)

P.S. nema veze sa temom, Nejt EXTRA su ti nokti!

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Mačke
1.7.2010 13:14:50   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

IZVORNA PORUKA: Mari86

IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Mari, sta radi macak? Je l si ti na poslu ili ga cuvas?


Ne znam ja sam na poslu user posted image bas mislim na njega user posted image sigurno je usamljen



Mazices ga kad dodjes kuci. leo recimo uziva da je sam dok mu se ne prispava user posted image
A Flora je htela samo da bude kod nekog i bila sam se ispraksala da je drzim ili mazim iskljucivo levom rukom, a drugom obavljam ostalo. Mm nikad nije bilo jasno kako nema sanse da se zeznem da nju uzmem u desnu ili da kafu, keks sta god uzmem levom, ali naviknes se. Imam slike kako brisem prasinu a drzim je u narucju, a 4 kg nije bila bas mala user posted image


A jesi ti mace ostavljala u kuci kada odes?
Ma nece da se mazi jako se boji....ne mogu recimo kao Mici da ga pustim zavuci ce se negde nikada ga necu naci user posted image user posted image user posted image



Jesam, draga, kad smo na poslu! A i sada kada idemo negde. Njihova je terasa, posto je velika, pa tu moze da luduje, a tu ide i u wc i ima klopicu.
Polako, treba vremena da se navikne i da shvati da ga volite i da mu necete nista.

Hvala smesko! user posted image

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 155
   RE: Mačke
1.7.2010 13:34:13   
Mari86
Slikacu ga pa cu postaviti slike...user posted image
Ne smem ga pustiti po kuci,juce sam ga pustila on se zavukao ispod stola morali smo da pomeramo sto user posted image
jako je mali svuda moze da se zavuce user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Mačke
1.7.2010 14:10:36   
Mari86
Stalno mislim na moju Mici i koliko je bolelo dok nije uginula user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Mačke
1.7.2010 14:11:11   
Anoniman
Kazu da je krompir tezak za varenje kod pasa i macaka!

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 158
   RE: Mačke
2.7.2010 10:05:15   
Mari86
Naucili smo sami da ruckamo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
E sad,nasla sam mesto gde je frajer isao da piski,malo sam mu namazala njuskicu i odnela ga u posip...
NE znam da li je shvatio user posted image
I jos jedna stvar grebe nokticima pored posudice za hranu..kao da pokusava neto da zakopa user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Mačke
2.7.2010 10:08:04   
Anoniman
Tako ih i ja ''obucim'' gde se piski.

A to sa zatrpavanjem hrane, to svi rade ako im se recimo ne dopada miris, ja sam bar tako zakljucila, granule recimo nikad ne pokusava da zatrpa user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 160
   RE: Mačke
2.7.2010 10:12:23   
morena
Mari!!! Nova mica maca!!

I moj je tako zakopavao pored zdjelice za hranu, meni je to bilo užasno smiješno, jer bi stao i krenuo kopat po pločicama, ili samo mahat šapom po zraku. user posted image


_____________________________

Stigao nam je nas Jakov! :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 161
   RE: Mačke
2.7.2010 10:15:49   
Mari86
IZVORNA PORUKA: Nejtiri

Tako ih i ja ''obucim'' gde se piski.

A to sa zatrpavanjem hrane, to svi rade ako im se recimo ne dopada miris, ja sam bar tako zakljucila, granule recimo nikad ne pokusava da zatrpa user posted image


hmmmmmmm pa stvarno ne znam...danas cu obratiti paznju na to...onaj sosic jako voli i mnogo mu se svidja...
mozda mu se mlekce sa hlebom ne dopada...mada pije i mleko user posted image user posted image user posted image
Ne znam da li je naucio na posip moracu da sedim danas sa njim da snimam user posted image
Stavljala sam ga u kutiji trljala sapicama onako kao kopanje mu pokazala pa videcu sada...
Ne place mnogo samo kada udjem u garazu posto je u sklopu kuce onda pocne da place user posted image user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Mačke
2.7.2010 10:17:34   
smeško
Da, zatrpavaju samo ono sto im se ne svidja. Moja je to stalno radila sa mlekom. Jedva sam otkrila da voli mleko, ali ne dugotrajno! Maca mi je opterecena zdravljem! Ne jede ni masno! Ali, zato obozava dzigericu! I uvek se setim one narodne ,,Nece maca dzigericu"!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Mačke
2.7.2010 10:24:23   
Mari86
E pa onda mu se stvarno ne dopada mleko sa hlebom user posted image
E svasta user posted image
Moracu da ga slikam pa da vam pokazem prava je mala mrva...user posted image
A posip,on je onako kao sitan sljunak mozda mu se to ne dopada...user posted image
Mici je prvo bila na pravom pesku sigurno je bio meksi od ovog,mozda je u tome problem user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu smeško)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Mačke
2.7.2010 10:25:39   
Anoniman
Meni ni jedna maca danima da joj ostavim samo recimo slaninu ne bi je ni liznula. Ali zato je se pre neki dan drao kao mazga, sto inace ne radi od momenta kad sam otvorila konzervu sardine, i zagrcnuo se dok je pokusavao da pojede jednu koju sam mu dala, kako je alavo gutao. Nemam pojma na koju foru macke toliko crkavaju za ribom. Gde je tu prirodni sklop user posted image user posted image user posted image  Kapirate na sta mislim user posted image

(odgovor članu smeško)
  Direktna veza do poruke: 165
   RE: Mačke
2.7.2010 10:29:49   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

E pa onda mu se stvarno ne dopada mleko sa hlebom user posted image
E svasta user posted image
Moracu da ga slikam pa da vam pokazem prava je mala mrva...user posted image
A posip,on je onako kao sitan sljunak mozda mu se to ne dopada...user posted image
Mici je prvo bila na pravom pesku sigurno je bio meksi od ovog,mozda je u tome problem user posted image



Ma jok, i ja kupujem taj posip, nego imaju neke fore. Ako ne bude upevalo, sljepni ga blago po guzi da ukapira. Nekad su taaaaaaaaako tvrdoglavi. user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Mačke
2.7.2010 10:32:05   
Mari86
Mici je sve htela da jede bukvalno a vidi sad ovog malog izvoljeva sto bi rekao mm user posted image
A jel postoji posip koji je kao pravi pesak?user posted image
Cula sam za neke kapi koje se kao nakapaju u posip da privuce cicu??


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Mačke
2.7.2010 10:33:43   
Mari86
Pa ostaje mi jedino da sedim sa njim i da ga pratim...pa da ga prebacim kad bude trebalo...
valjda ce shvatiti user posted image
ti muski su malo gluplji od zenki user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 168
   RE: Mačke
2.7.2010 10:36:41   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

Mici je sve htela da jede bukvalno a vidi sad ovog malog izvoljeva sto bi rekao mm user posted image
A jel postoji posip koji je kao pravi pesak?user posted image
Cula sam za neke kapi koje se kao nakapaju u posip da privuce cicu??



Moja maca je prosle godine dobila imala 5 macica i, veruj mi, da je svako bilo potpuno razlicito u svakom pogledu. U razlicitim vremenskim razmacima su naucili da koriste posip, neko je htelo da se igra, neko da se mazi, neko je stalno spavalo, a hrana, to je posebna prica. Svako je htelo nesto drugo da jede. user posted image
Ja sve posipe koje sam kupovala bili su takvi. A za te kapi nisam cula user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 169
   RE: Mačke
2.7.2010 10:38:33   
Mari86
sad me je mm zvao nije isla u posip i nigde po garazi nije bila da obavi sta ima...user posted image user posted image user posted image user posted image
Bas me to sad sekira...mozda da je izvedem napolje???user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Mačke
2.7.2010 10:42:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mari86

sad me je mm zvao nije isla u posip i nigde po garazi nije bila da obavi sta ima...user posted image user posted image user posted image user posted image
Bas me to sad sekira...mozda da je izvedem napolje???user posted image



Ma polako Mari, rekoh ti samo se opusti. Icice sigurno kada joj se bude islo. Kako zna da nije isla u posip user posted image

(odgovor članu Mari86)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Mačke
2.7.2010 10:43:05   
minavb
Samo je ti treniraj kako sam ti rekla, naucice.Bolje nemoj napolje da je navikavas.

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Mačke
2.7.2010 10:52:40   
Mari86
Pa ja sam ga jutros skroz onako izravnala...sigurno bi se videlo da je isao,
bilo bi raskopano user posted image

Nista danas cu sedeti u garazi sa njim pa cu videti...user posted image

Prmenila sam pesak koji je ostao od Mici..rekoh mozda mu smeta miris...user posted image


< Poruku je uredio Mari86 -- 2.7.2010 10:53:16 >


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 173
   RE: Mačke
2.7.2010 10:55:48   
minavb
I to je moguce, ali pre ce biti da je naslo neko drugo mesto da piski. Naucice, polako.user posted image

_____________________________

Mina, persona non grata :)

Mišljenje je kao zadnjica - svako ga ima.I ne samo što ga ima, već ima i potrebu da skine gaće i drugima maše istim ispred nosa.

(odgovor članu Mari86)
Direktna veza do poruke: 174
   RE: Mačke
2.7.2010 10:57:23   
Mari86
IZVORNA PORUKA: minavb

I to je moguce, ali pre ce biti da je naslo neko drugo mesto da piski. Naucice, polako.user posted image


Pa ja sam nasla gde on ide nasao je neki cosak u koji nije bas prakticno da stavljam kutiju user posted image ali ako budem morala napravicu ja mesta user posted image


_____________________________

Dobro se dobrim vraća :)

(odgovor članu minavb)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
tacatic
Živi i zdravi svi bili i uz Pharmalife proizvode se svi lepo izlečili, kao i mi.
Fitobalm smo kupili odmah po izlasku iz porodilišta i koristim ga i danas nakon tri godine, uvek kad je pri kraju kupujem novi da bude pri ruci. Sirup sa cinkom IMMuno smo koristili sa navršenih godinu dana, sve je tako brzo prošlo, zbog povratka na posao i polaska u vrtić želela sam da pomognem svom detetu i ojačam mu imunitet, da nas malo zaobiđu virusi, mislim da je jako dobar sirup i da nam je dosta pomogao. Da li imma veze ili ne, jako brzo smo prešli na adaptirano mleko, puno problema sa stolicom i Isilax nam je takođe bio preko potreban, takvo olakšanje, znaju mame koje su imale problema kod dece. Sve pohvale sa naše strane, a da ne zaboravim i Apis Gola sprej za grlo, najbolji i najukusniji i olakšanje nakon prvog prskanja, lakše se guta i diše! Hvala sto ste tu za nas!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here