|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:48:12   
tikili
mislim da ste me ubedile da odem u drzavnu user posted image , tacno je da su privatnici pokvareni...kad sam radila ultrazvuk, lik me je tako prestravio, a u stvari se radilo samo o manjoj upali jajnika...tako da cu traziti upute od moje doktorke 

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 7:36:32   
Suncicabg
U Beogradu u Narodnom frontu se placa samo hlamidija 3000, ostali brisevi mogu na uput i onda su free. U KBC Zvezdara mislim da se nista ne placa uz uput.

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 127
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 8:14:49   
Nensi*
IZVORNA PORUKA: Suncicabg

U Beogradu u Narodnom frontu se placa samo hlamidija 3000, ostali brisevi mogu na uput i onda su free. U KBC Zvezdara mislim da se nista ne placa uz uput.


E jeste,to sam skroz zaboravila,moja kuma je tamo letos radila i besplatno je...

< Poruku je uredio nensi27 -- 5.11.2010 8:15:24 >


_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 14:52:07   
tikili
hvala vam puno!

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 129
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.11.2010 18:53:51   
Suncicabg
Javi nam rezultate. user posted image

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.11.2010 21:08:36   
tikili
hocu, nadam se da ce svi biti negativni! user posted image

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2010 21:03:51   
tikili
nazalost, nisu svi negativni ...user posted image imam ureaplazmu...10 na 5!

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 132
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2010 21:07:49   
tikili
znate li da li je ta kolicina strasna? znam, strasno je sto je uopste imam...ali, da li je to mnogo?


(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
7.12.2010 21:14:01   
Anna13
Tikili i ja sm skoro podigla rezultate, i ja imam uraplazmu samo je meni 10 na 4. Nemam pojma jel to mnogo ili ne, ali sutra idem kod moje dr pa cu ti javiti sta mi je rekla. I nemoj da se sekiras user posted image

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.12.2010 9:54:40   
tikili
vazi, javi mi...ja kod moje ne mogu jos, na bolovanju je...a ovi ostali nece da primaju tudje pacijente. mada cu pokusati, zamolicu ih. bas sam se ubedacila kad sam videla user posted image

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.12.2010 17:27:43   
Anna13
Ej Tikili ja bila danas kod dr. Prvo da ti kazem da se ne sekiras, jer nije nista strasno. Nije mi rekla nista za kolicinu, ali nije bila zabrinuta ni najmanje. Dobila sam antibiotike i posle njih kontrolni bris. Jesi dobila na koje antibiotike je osetljiva?

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.12.2010 22:02:43   
tikili
hvala sto si mi javilauser posted image i ja sam danas otisla do doma zdravlja, ali nisu mogli da me prime, bio je dan za trudnice... dobila sam spisak antibiotika, kaze ovako : doxicilin, azithromycin, roxithromycin, josamycin i pristinamicin ...na to je osetljiva. sta je tebi dala da pijes?

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 137
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.12.2010 22:06:13   
tikili
daj Boze da stvarno nemam onu hlamidiju i mikoplazmu...do malo pre sam citala razne forume, kazu da hlamidija zahvata sve zivo, kako su nekom liku nasli u kolenu! a mene kolena vec 10 dana sigurno bole! kao da imam reumu! doslo mi bilo da placem od muke!
a to sto kazes za doktorku da nije bila zabrinuta...pravo da ti kazem, nije mi nikakvo merilo, jer je vecina njih totalno nezainteresovana za pacijente, cas_t izuzecima!
tako da me je bas strah!
4 godine sam u vezi..i uopste nisam radila briseve ovakve vrste, i sad me je strah jer ne znam koliko dugo ovo vucem! kolike posledice je ostavilo, vidim da izaziva zacepljenje jajovoda...user posted image i svasta nesto...


< Poruku je uredio tikili -- 8.12.2010 22:14:40 >

(odgovor članu Anna13)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.2.2011 11:27:24   
nina26
Da osvezimo malo temu user posted image

Devojke, zanima me da li znate kakave je to bris koji se uzima sa zida materica, ne sa grlica, pregled je uzasno bolan kao kod kiretaze? Nikad nisam cula za taj pregleduser posted image

Ako koja od vas zna, neka napise nesto.

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.2.2011 11:33:48   
majared
I još jedno pitanje. Rezultati cervikalnog brisa - ureoplazma - 1000 CCU user posted image  Koje su granične vrednosti???

< Poruku je uredio majared -- 8.2.2011 11:34:47 >

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.2.2011 14:30:44   
*Maki*
IZVORNA PORUKA: nina26

Da osvezimo malo temu user posted image

Devojke, zanima me da li znate kakave je to bris koji se uzima sa zida materica, ne sa grlica, pregled je uzasno bolan kao kod kiretaze? Nikad nisam cula za taj pregleduser posted image

Ako koja od vas zna, neka napise nesto.


Mislim da je to uzimanje isecaka sa zidova materice...mozda...nisam nikada cula za takav bris... Trazila sam po netu ali nisam nista nasla. Ljub

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.2.2011 18:19:48   
nina26

IZVORNA PORUKA: *Maki*

IZVORNA PORUKA: nina26

Da osvezimo malo temu user posted image

Devojke, zanima me da li znate kakave je to bris koji se uzima sa zida materica, ne sa grlica, pregled je uzasno bolan kao kod kiretaze? Nikad nisam cula za taj pregleduser posted image

Ako koja od vas zna, neka napise nesto.


Mislim da je to uzimanje isecaka sa zidova materice...mozda...nisam nikada cula za takav bris... Trazila sam po netu ali nisam nista nasla. Ljub



Pa ni ja Maki ubih se trazeci po netu. To je radila jedna moja prijateljica, pa reko bas da vidim sta je to posto nema sta nisam radila, ali eto vidis svasta nesto novo iskoci.
To sto ti kazes to je biopsija, ovo je vise bilo neko mazanje po materici u krug da bi se videla navodno prokrvljenost materica i uzet joj je tako bris. Devojka je plakala od bolovauser posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
8.2.2011 19:46:14   
*Maki*
Probacu jos da pretrazujem ali na engleskom jeziku, posto smo mi izgleda mnogo zaostali user posted image  user posted image Bas si me zainteresovala, sve je pocelo da me interesuje iz ginekologije, kao da cu lekar da postajem user posted image

< Poruku je uredio *Maki* -- 8.2.2011 19:47:08 >

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.2.2011 14:35:31   
nina26

IZVORNA PORUKA: *Maki*

Probacu jos da pretrazujem ali na engleskom jeziku, posto smo mi izgleda mnogo zaostali user posted image  user posted image Bas si me zainteresovala, sve je pocelo da me interesuje iz ginekologije, kao da cu lekar da postajem user posted image


Cuti ja pored svog Mr mogu da dodam i Dr opusteno :)

Rekla mi je bas juce ta prijateljica da se tako otkriva mickoplazma materice.....user posted image

(odgovor članu *Maki*)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.2.2011 14:36:45   
nina26

IZVORNA PORUKA: nina26


IZVORNA PORUKA: *Maki*

Probacu jos da pretrazujem ali na engleskom jeziku, posto smo mi izgleda mnogo zaostali user posted image  user posted image Bas si me zainteresovala, sve je pocelo da me interesuje iz ginekologije, kao da cu lekar da postajem user posted image


Cuti ja pored svog Mr mogu da dodam i Dr opusteno :)

Rekla mi je bas juce ta prijateljica da se tako otkriva i micoplazma materice, kao to je taj pregled.....user posted image


(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 145
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
14.2.2011 11:41:16   
vision
jel imao neko u vaginalnom i cervikalnom enterokoku i eserihiju? i isto to u urinokulturi? i kako ste izlecili. hvala. ja sam na poslednjem pregledu briseva pre 15 dana imala i jedno i drugo i dobila antibiotik cefaleksin 2x1000mg 8 dana za eserihiju, povidon jod vaginalete i tantum rosa granule za vag ispiranje. jer sam alergicna na penicilin, pa ne mogu nista drugo za enterokoku. trebam uskoro da ponovim briseve. i papa II grupa, to mi je najvaznije.

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
17.2.2011 23:37:21   
tikili
meni to sad nije jasno.... kako mikoplazma materice? posto sam ja isla na te analize, tj.testove na mikoplazme i nista me nije bolelo kada su uzimali bris... mislim da je bilo samo vaginalno.. sada sam skroz zbunjena! da li to znaci da ih mozda i  imamu materici a ovako ne?

(odgovor članu nina26)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
17.2.2011 23:39:33   
MarijaBg
Papa i treba da bude druga grupa

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
18.2.2011 8:12:24   
ksenija81
Evo moje iskustvo...
U oktobru mesecu nadjen proteus i eserihija u cervixu, terapija Visiren 5 dana. Posle toga bris ok, s tim da se pojavio enetrokok u malom broju.
Dobila povidon jod vaginalete.
Posle toga bris uradjen i pozitivan eserihija i enetrokok. Terapija Panklav 625, 10 dana.
Bris pozitivan enetrokok u velikom broju! Terapija visiren 10 dana. klindamicin vaginalete
Bris pozitivan enetrokok u vecem broju (bolje ali je ima). Terapija Ampicilin 8 dana.
U ponedeljak radim bris ponovo danas sam zavrsila sa antiobioticima.

Na moju ruku sam pila Palistept josifa pancica i pomoglo mi je za eserihiju jako kao i flasa prolom vode dnevno! obavezno nalivanje vodom dok traje terapija!!!
Stavljam sada i Normogin vaginalete za floru, videcemo...

(odgovor članu vision)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
18.2.2011 8:16:22   
vision
ksenija, jel ti taj visiren na bazi penicilina, posto se ne razumem u lekove, a alergicna sam na penicilin, pa ne smem nista tako da pijem. UUUUFFFF!!!! ja sad ovih dana trebam da ponovim briseve i imam sigurno jos te prokletinje.... 

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here