|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
3.4.2011 22:16:41   
meyo
cure ja po prvi put idem da radim te briseve moj dr. mi je dao uput
ide se na neki institut da ti tamo uzmu bris..?? kako izgleda sami postpuak
jel isto ono ides na sto ili ... user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
3.4.2011 23:41:55   
Alexis79
Da na sto ,isto kao klasican ginekoloski pregled.
Stavi ti spekulu i onim stapicem ti uzme bris.
Nista ni strasno ni bolno

_____________________________

25.09.2012 Ognjen,Emilija i Aleksa

Postali smo tata i mama !

Always look on the bright side of life....


(odgovor članu meyo)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
6.4.2011 14:56:45   
plačljiva
O hvala Bogu,konačno su mi svi brisevi negativni,sutra idem kod doktorke pa ćemo videti šta dalje.user posted image Prošlog meseca sam imala dosadnu ešerihiju,pila terapiju 10 dana i čaj od brusnice.Sada sam ok.

(odgovor članu Alexis79)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
6.4.2011 15:06:33   
Verus
superiska!user posted image

(odgovor članu plačljiva)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
6.4.2011 15:12:07   
moja ciklama
bravo plačljiva sad u nove radne pobede..

_____________________________

Ko ne doživi to na svojoj koži onda ne može ni da zamisli kako to ume da boli i koliko to ume da te promeni.

(odgovor članu Verus)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
9.4.2011 22:00:14   
milenatea
evo i moje istorije vaginalnog i cervikalnog brisa:
13.09.2010. dmp: epitelne celije, veliki broj pmn leukocita, gram pozitivni bacili. patogene bakterije nisu izolovane.
Zbog velikog broja pmn leukocita posalje me doktor da dam briz na hlamidiju.
17.09.2010. utvrdjeno prisustvo Chlamydiae trachomatis u malom broju ( 5 hlamidijalna tela) i pila sam antibiotike resila je se.
zatim, 09.02.2011. zbog punktacije na grlicu (imala sam pre 2 godine cin1 i operisala laserom i otada se grlic ne boji bas najbolje, odn. ne prima jod) ponavljam vb i cb i nasli su :
vb:"clue"cells epitelne celije, gram negativni bacili, Mobilucus sp, malo pmn, retke gram pozitivne koke, nema laktobacila.
cb: raspale epitelne celije i pmn, gram negativni bacili, mobiluncus sp.
pila i stavljala orvagil tablete i vaginalete. i gynoflor za vaginalnu floru. uradim kontrolu 02.04.2011.
vb: "clue" cels epitelne celije, gram negativni bacili u velikom broju (gardnerella), gram pozitivne koke, malo laktobacila,pmn
cbraspale epitelne celije pmn, gram negativni bacili, bram pozitivne koke, malo laktobacila.
eto kroz kakav haos prolazim, i dragog kljukam lekovima, verni smo jedno drugom, dugo smo zajedno a ovo je vise kosmar. sto je najgore u Nisu se zakazuje kod ginekologa preko call centra i ceka se po mesec dana da dodjem na red, tako da mu tek 19.04. nosim rezultate a 21.04. radim nakon 6 meseci kolposkopiju i papa test.
ugusih vas... pozz

(odgovor članu moja ciklama)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 12:25:34   
lidija 011
Uhh, stvarno je kosmar, ali ne brini, da se to rijesiti, bitno je da si se rijesila hlamidije...Clue celije ukazuju na bakterijsku vaginozu-neprijatan, ali rjesiv problem, uzimaj lactobacila oralno i stavljaj vaginalno, cak sam ovdje negdje procitala da se stavljaju tamponi natopljeni jogurtom bogatim laktobacilima-sto ima logike...

_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 13:33:26   
milenatea
koje su to oralne tablete sa laktobacilima? spremna sam na sve samo da jednom i ja ugledam ciste i sterilne nalaze. sada sam se bacila na cajeve i fitoterapiju pored onoga sto mi doktor prepisuje. dizem imunitet stalno itd... a to za jogurt jeste logicno ali kad se ukiseli dole user posted image . videcu 19og kada odem da definitivno porazgovaram sa doktorom, cak da insistiram i na nekim injekcijama, jer stvarno nemam snage vise za ovo, a pogotovu sto me je strah da li cu moci ostati u drugom stanju user posted image ultrazvuk je perfektan i jajnici i materica, hvala Bogu.


< Poruku je uredio milenatea -- 11.4.2011 13:38:03 >

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 14:08:27   
Anoniman
Ja sutra ide sa mm da damo briseve. Valjda ce biti ok. Nadam se...

(odgovor članu milenatea)
  Direktna veza do poruke: 184
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 14:23:16   
milenatea
drzim palceveuser posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 15:03:45   
ksenija81
To su ti lactogyn tablete i kostaju oko 800 din.

Evo site pa se malo pogledaj
Stavljala si gynoflor i to ti je sa lactobacilima.


< Poruku je uredio ksenija81 -- 11.4.2011 15:04:01 >


_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 15:51:52   
milenatea
hvala, ja vec bila do apoteke i kupila immunilflor sadrzi vise laktobacila od laktogyna. iako preparat nije striktno za vaginalnu floru kao lactogyn uzela sam njega, jer sadrzi i ehinaceu, macju kandzu, cink, vitamin c i preko 2 miijarde laktobacila. user posted image , jaca imunitet i samim tim smatram da sam njime obuhvatila celokupan organizam da se izborim sa bakterijama...

za gynoflor znam, ali cu 19og kad odem kod doktora opet pitati da li ih mogu kupiti, posto mi se cini da ne idu na recept. uzgred, pijem i cajeve

(odgovor članu ksenija81)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 16:43:03   
Anoniman
Nadam se da ce biti svi ok, posto je mm imao neke bakterije, al pili lekove i plus cajevi, pa valjda smo ih se resili.

(odgovor članu milenatea)
  Direktna veza do poruke: 188
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 19:37:58   
ksenija81
izvini nisam bas pratila, od cega ste se lecili?

_____________________________

Bog ne stavlja prepreke za koje nije siguran da možeš da predješ...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 20:28:30   
Anoniman
Nisam ni pisala ovde. On je imao clamidiju i u spermokulturi eserihiju i enterokok, a ja dobila eserihiju i enterokok u malom broju posle 2.5 godine. user posted image

(odgovor članu ksenija81)
  Direktna veza do poruke: 190
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 21:37:51   
milenatea
pijte i nesto za imunitet. imam jedan super narodni lek za imunitet, ali ne znam da li smem ovde da ga napisem, sa medom i nekim travkama... dala mi je jedna zena iz mog grada koja saradjuje sa lekarima, inace ima cajeve protiv svih bolesti i uopste nije skupo, zena ima punooo diploma i priznanja... ima i za bakterije i za gljivice kod zenskih problema... a rekla mi je ako jedem to sa medom da me nece napadati prokletije bakterije

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 21:53:17   
Anoniman
Ako ne mozes ovde, posalji mi poruku, ako mogu sve da nabavim sto ne bih probala.

(odgovor članu milenatea)
  Direktna veza do poruke: 192
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 21:54:58   
milenatea
otvorila sam temu Imunitetuser posted image

a broj telefona te zene mogu poslati kome treba u privatnim porukama

< Poruku je uredio milenatea -- 11.4.2011 21:55:47 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 22:39:58   
lidija 011
IZVORNA PORUKA: milenatea

hvala, ja vec bila do apoteke i kupila immunilflor sadrzi vise laktobacila od laktogyna. iako preparat nije striktno za vaginalnu floru kao lactogyn uzela sam njega, jer sadrzi i ehinaceu, macju kandzu, cink, vitamin c i preko 2 miijarde laktobacila. user posted image , jaca imunitet i samim tim smatram da sam njime obuhvatila celokupan organizam da se izborim sa bakterijama...

za gynoflor znam, ali cu 19og kad odem kod doktora opet pitati da li ih mogu kupiti, posto mi se cini da ne idu na recept. uzgred, pijem i cajeve

Immuniflor je super preparat, a tog proizvodjaca preferiramuser posted image , samo, ne znam zbog te macije kandze da li je pametno da ga pijes, jer citala sam na ringeraji da izaziva sterilitet kod zena( ali, sad ne mogu da pronadjem u kojoj temiuser posted image )...i posle jedne, eventualno, dvije kutijice moras praviti pauzu-zbog echinacee... Svakako ces ubrzo kod doktora, pa ce i on da ti ukljuci neku terapiju


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 22:49:44   
Anoniman
Ok. Hvala. Videcu sutra. Laku noc.

(odgovor članu lidija 011)
  Direktna veza do poruke: 195
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 22:50:56   
lidija 011
Evo sta sam nasla:

Priznati evropski istraživači i lekari preporučuju mačji nokat (uncaria tomentosa) u prevenciji mioma jer čisti organizam od otrova i malignih ćelija, omogućava da metabolizam funkcioniše normalno i reguliše nivo hormona. Mačji nokat se već primenjuje u poznatim američkim i evropskim ginekološkim klinikama jer je dokazano da smanjuje miome, ali i ciste (bukvalno topi takozvane vodene ciste) i štiti žene od malignih bolesti.
O ovome sam cula u bolnici, posle operacije, ali kao jako efikasno sredstvo za jacanje imuniteta.
Medjutim, na sajtu herbateke sam nasla i ovo:
Macji šapa je bila koristena kod urodjenickih plemena na Andima u Juznoj Americi a koji su je koristili za lecenje raznih upala, reume, cira na zelucu, tumora, dizenterije, pa i kod kontrole radjanja.

Dalje...
takodje ovu biljku koriste u pojedinim plemenima za kontracepciju.
Pleme Ashaninka kuva 5 - 6 kilograma, korena macje sape u vodi da bi dobili jednu soljicu ekstrakta. Ovaj ekstrakt se zatim pije po jedna soljica dnevno tokom perioda menstruacije , tokom tri meseca . Dejstvo ovog tretmana se manifestuje tako sto dovodi do steriliteta tokom naredne tri do cetiri godine.



Evo nasla samuser posted image , imas u temi Maciji nokat


< Poruku je uredio lidija 011 -- 11.4.2011 22:52:45 >


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 23:14:47   
milenatea
joooooooj kako iscrpno, hvala ti neizmernoooo user posted image

epa sada ne znam sta da radim, sigurno nije toliko velika doza macje kandze... ma popicu ovu kutiju pa sta mi Bog da, valjda nisam toliki maler, rekli bi valjda u apoteci, pisalo bi da izaziva sterilitet, oni su to u kg kuvali a u ovoj kapsuli je ima 50mguser posted image .... pila sam ja pre immunil posle operacije cin1, dr mi je bio rekao da kupim...

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
11.4.2011 23:48:32   
lidija 011
Ma nece ti praviti problem sigurno, i ja sam pila immuniflor mjesec dana, odlican je...samo ti kazem da ne pretjerujes, tj. da pravis pauze...(prof.deformacijauser posted image )
Nema na cemu dragauser posted image


_____________________________

When you cry ,I''''ll wipe away all of your tears, when you scream ,I''''ll fight away all of your fears...

(odgovor članu milenatea)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
12.4.2011 9:27:55   
Anoniman
Napokon sam dala briseve. Rezultati u petak.user posted image

(odgovor članu lidija 011)
  Direktna veza do poruke: 199
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
12.4.2011 10:24:55   
milenatea

IZVORNA PORUKA: lidija 011

Ma nece ti praviti problem sigurno, i ja sam pila immuniflor mjesec dana, odlican je...samo ti kazem da ne pretjerujes, tj. da pravis pauze...(prof.deformacijauser posted image )
Nema na cemu dragauser posted image



sada mi je lakse. ova kutija i necu vise.user posted image

(odgovor članu lidija 011)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kada je šansa da ostanem u drugom stanju n...
Do ovulacije dođe kad se jajna ćelija koja je sazrevala u jajniku odvoji i započne svoj put jajovodom u matericu.
Da li smo zaista prestare za trudnoću nako...
Ne želite bebu posle 35.? U redu, ali nemoj reći da si stara! Postoji bezbroj razloga za rađanje dece posle trideset pet...



image
lepic
Dajte im negu i preparate koje zaslužuju, najbolje, PHARMALIFE!
Ova godina je bila prepuna neprospavanih noći, uz FITOBALM je mnogo lakše sve prošlo, mazali smo po grudima, leđima i oko nosića da bi mogli da dišemo i udišemo blagi miris i sekret iz nosića je mekši i lakše ga je odstraniti. Počeli smo polako i sa BRONCAMIL sirupom, kašljali smo jako, ma najstrašnije, bili smo pred upalom pluća. IMMUNO jos nismo, ali u januaru planiramo korišćenje i ovog vašeg preparata. Apis Gola sprej je jako dobar da ublazi bol u grlu. Poštovanje za vaše proizvode. Hvala vam na brizi i pomoći!  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here