|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.11.2010 23:24:38   
Ana RR
Ćao, tikili! Briseve možeš uraditi bilo kada, ali pošto piješ antibiotike verovatno ćeš morati da koristiš neke vaginalete zbog gljivica koje se obično pojave posle korišćenja antibiotika. Moj savet je da pitaš ginekologa kada da uradiš briseve, ipak će ti doktor najbolje reći.

Pozzuser posted image


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 101
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.11.2010 23:48:53   
tikili
meni moja nije nista rekla...samo mi je radila papa test, 2.grupa, kaze imam pojacan sekret, pitala me da li mi smeta..nije mi smetao...tako da mi nije nista preporucila dalje...

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 102
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.11.2010 23:51:20   
tikili
ok, hvala puno! nego...moja doktorka je trenutno na bolovanju i ovi drugi nece da prime tudje pacijente....user posted image pa sam mislila da kad budem opet radila urinokulturu, da ujedno odem kod privatnika da mi uradi ove briseve

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 103
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.11.2010 23:52:56   
Ana RR
Ja radim na 6 meseci papa test i uz to uvek radim i briseve.. ako je videla sekret trebala je da ti uzme bris, za svaki slučaj.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 104
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.11.2010 23:53:34   
tikili
da li to znaci da ako su ti vaginalni i cervikalni bris u redu, ipak postoji mogucnost da imas i ove ostale bakterije?

(odgovor članu Suncicabg)
Direktna veza do poruke: 105
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.11.2010 23:55:23   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: tikili

da li to znaci da ako su ti vaginalni i cervikalni bris u redu, ipak postoji mogucnost da imas i ove ostale bakterije?


Ako mislis na Hlamidiju,mikoplazmu i ureaplazmu,moguce je da ih imas i kad su brisevi u redu jer za njih se rade posebni brisevi...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 106
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.11.2010 23:55:48   
tikili
ne znam zasto nije.... inace, takva je da mi pregled komentarise samo ako je ja nesto pitam! tako da, planiram da to odradim kod privatnika. citala sam da DIF metoda za otkrivanje hlamidije nije sto posto tacna... ???

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 107
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.11.2010 23:56:28   
tikili
da, da..na njih sam mislila

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 108
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
4.11.2010 23:58:38   
Ana RR
Nisam sigurna da li papa test može da ukaže na njihovo postojanje, zato ih i treba raditi jednom godišnje jer mogu da uzrokuju sterilitet. Ako do sada nisi radila analize za hlamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu, trebalo bi da uradiš, da budeš 100% sigurna da je to u redu.


_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 109
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:00:11   
Ana RR
Imamo i temu Ureoplasma, Micoplasma KLIK

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 110
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:03:53   
tikili
da, to nameravam cim mi prodje terapija, malo sam nestrpljiva, to mogu tek za nekih 20 dana! nadam se da je sve u redu, medjutim posle citanja o tim bakterijama bas sam se uplasila! zelim bebu...najvise na svetu!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 111
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:12:43   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Nisam sigurna da li papa test može da ukaže na njihovo postojanje, zato ih i treba raditi jednom godišnje jer mogu da uzrokuju sterilitet. Ako do sada nisi radila analize za hlamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu, trebalo bi da uradiš, da budeš 100% sigurna da je to u redu.



Meni je Papa test uvek bio II grupa,pa i kad sam imala hlamidiju...Tako da Papa ne ukazuje na prisustvo ovih bakterija...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 112
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:14:09   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: tikili

da, to nameravam cim mi prodje terapija, malo sam nestrpljiva, to mogu tek za nekih 20 dana! nadam se da je sve u redu, medjutim posle citanja o tim bakterijama bas sam se uplasila! zelim bebu...najvise na svetu!


Kad zavrsis sa terapijom,sacekaj oko 20-30 dana da ti se organizam skroz iscisti od lekova da ne bi dobila pogresan rezultat...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 113
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:14:56   
cicmil
ja sam radila briseve( vaginalni i cervikalni) prije trudnoce i dva puta u trudnoci. Brisevi na hlam, ureu, mikopl rade se posebno od vaginalnog i cervikalnog. Polako nemoj da brines unapred 

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 114
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:15:47   
Nensi*

IZVORNA PORUKA: tikili

da, to nameravam cim mi prodje terapija, malo sam nestrpljiva, to mogu tek za nekih 20 dana! nadam se da je sve u redu, medjutim posle citanja o tim bakterijama bas sam se uplasila! zelim bebu...najvise na svetu!


Ne brini,ja sam imala i hlamidiju i ureaplazmu,i imam bebu...Bitno je da se otkriju i lece na vreme...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 115
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:16:51   
tikili
tako cu otprilike i da uradim, hvala tiuser posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 116
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:17:59   
Nensi*
A da,nisam ti pozelela dobrodoslicu na forum user posted image

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 117
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:18:39   
tikili
mama mi kaze da sam hipohondar! user posted image mozda i jesam, ali sta cu...bolje mi je cini mi se i to , nego da budem opustena i kao nije mi nista

(odgovor članu cicmil)
Direktna veza do poruke: 118
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:19:11   
tikili
hvala ti!user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 119
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:20:51   
cicmil
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ne brini,ja sam imala i hlamidiju i ureaplazmu,i imam bebu...Bitno je da se otkriju i lece na vreme...
 

bas tako user posted image ja sam recimo prije trudnoce radila sve te briseve i bilo je sve ok da bi u trudnoci brisom cerviksa pronađena hlamidija primila sam terapiju i vise je nema sad imam samo male bestije od gljivica al to i nije cudno koliko sam antibiotika popila. Znaci bez panike sve se da rijesiti

< Poruku je uredio Ana RR -- 5.11.2010 1:02:50 >

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 120
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:23:33   
tikili
a koju su metodu, u tvom slucaju, koristili pri ispitivanju prisustva hlamidije? negde sam pronasla da DIF metoda nije bas pouzdana, a kod tog privatnika gde bih otisla rade bas nju user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 121
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:28:40   
cicmil
joj vjeruj mi da ne znam koja je metodauser posted image receno mi je i ja sam to odradila sjecam se da sam samo  dobila hrpu epruvetica i neku tecnost i kada su uzeli uzorak to sam vratila u lab user posted image

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 122
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:31:35   
Nensi*
Ja ne znam koja je to DIF metoda,ja sam radila brieve,rade se isto kao i ovi obicni brisevi...I moj ti je savet da odes negde drzavno jer privatnici znaju da budu pokvareni i da daju lazno pozitivan rezultat da bi opet platila...A placa se i drzavno,sve tri analize kostaju mislim oko 3.000 din...
Odoh sad da spavam,ako te nesto interesuje jos,slobodno pitaj,rado cu pomoci...

_____________________________

Nena+Danilo=Vuk :)

(odgovor članu tikili)
Direktna veza do poruke: 123
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:34:59   
cicmil
IZVORNA PORUKA: nensi27

Ja ne znam koja je to DIF metoda,ja sam radila brieve,rade se isto kao i ovi obicni brisevi...I moj ti je savet da odes negde drzavno jer privatnici znaju da budu pokvareni i da daju lazno pozitivan rezultat da bi opet platila...A placa se i drzavno,sve tri analize kostaju mislim oko 3.000 din...
Odoh sad da spavam,ako te nesto interesuje jos,slobodno pitaj,rado cu pomoci...
  i ja sam radila u drzavnoj ustanovi plati se al dosta manje nego kod privatnika isto bi ti savjetovala da ides u drzavnu

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 124
   RE: Vaginalni i cervikalni bris
5.11.2010 0:43:29   
tikili
ok,hvala ti! verovatno cu imati jos pitanja user posted image

(odgovor članu Nensi*)
Direktna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Kako prepoznati implantacijsko krvarenje?
Kako prepoznati implantacijsko krvarenje i po čemu se ono razlikuje od menstruacije?
Praćenje ovulacije - iscedak iz vagine (ce...
Kako pratiti prirodni ciklus žene i određivati plodne dane pomoću iscetka iz vagine?



image
flamingos
CortinaT krema će baš, da reši svaki problem naš.
Ekcem je prošlost kad se nanese,jer krema sa sobom sve odnese. Vetar kada duva, koža zna da se suši i puca, tad CortinaT krema na vrata pokuca,lepo se namaže, upije baš i rešen je problem naš. Nije fora, a nije ni laž,u CortinaT kremi leži prava draž. Ona svima prija i zato nam je najmilija. Možda mi pisanje stihova i nije jača strana, ali jedno sigurno znam-CortinaT krema je bez mana.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here