|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i pas
15.10.2014 16:39:42   
jovicaa
ma ovo je haos, svuda su dlake, ne znam ni kako ih se resiti... pocecemo da licimo na kucu koliko smo njegovih dlaka pokupiliuser posted image

_____________________________

don't shit where you eat :))

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 276
   RE: Dete i pas
15.10.2014 16:45:27   
wivern
Nista mi ne govori, ja otisla na ctg a pun stomak dlaka..kratke i crne user posted image ..mazala sam stomak saljicem a majica sve pokupila i eto ga..

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu jovicaa)
Direktna veza do poruke: 277
   RE: Dete i pas
16.10.2014 7:59:15   
Leptiric123
Jovice ako je kratkodlaki kupi furminator malo je skuplji ali vredi....to je kao neka metalna cetka ukucaj na netu i videces, malo je skuplja ali skida sve odumrle dlake i mnogo manje se linja onda....

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 278
   RE: Dete i pas
19.10.2014 20:11:28   
big mum
Nabasašmo i ostašmo cijeli sat,osta ljubav za sva vremenauser posted image

user posted image

[urluser posted image

=http://www.Slikomat.com/slika/5751999.htm]user posted image [/url]

_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 279
   RE: Dete i pas
19.10.2014 20:19:00   
wivern
BM user posted image user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 280
   RE: Dete i pas
19.10.2014 20:27:27   
big mum
To je bila ljubav na prvi pogled,toliko su se igrale i mazile.user posted image Jedva su se rastale.



_____________________________

Neko iz djetinjstva ponese samo uspomene, a neko sačuva u očima, ušima, u srcu još malo one radoznalosti i nemira, pa umije da se igra i raduje malim stvarima.
DUŠKO RADOVIĆ

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 281
   RE: Dete i pas
20.10.2014 17:37:00   
Leptiric123
Duse

(odgovor članu big mum)
Direktna veza do poruke: 282
   RE: Dete i pas
1.7.2015 11:31:32   
Buba Mira
Društvo, trebam savet.
Maltezer u stanu - da ili ne?
Već dugo razmišljamo o kuci, zbog Nine jer ih jako voli. Mislim da bih ja odahnula sa njenom hiperaktivnošću kada bi stigla kuca. Drugo, tu mi je i mama, u penziji je, udovica, pa bi joj takav drugar značio.
E sada, mene zanima kolika je to obaveza zaista? Nikada nisam imala psa u stanu i ne bih da natovarim na vrat nešto što ne mogu da pratim. Mama je free ali ne želim ni da njoj presedne. Mada će svakako sve biti na njoj jer mi stalno jurimo zbog posla.
Dakle, kolika je obaveza? Budite surovo iskrene jer imamo kucu koja čeka našu odluku. Hvala!

(odgovor članu Leptiric123)
Direktna veza do poruke: 283
   RE: Dete i pas
1.7.2015 11:38:48   
wivern
Maltezer u stanu - DA
Drustvo tvojoj mami - DA, boljeg prijatelja nece imati. Moja mama nije htela da pusti mog psa samnom kad sam se udala. Sa njim prica, njemu se jada, on je tera da bude fizicki aktivnija i set_a sa njim
Obaveza - DA, to je clan porodice i kao sto imas obavezu prema ostalim clanovima tako imas i prema psima. Mora redovno da se izvodi u set_nju, cisti, da se igra sa njim...
Ja sam uvek za jer zivotinje oplemene ljude, pravi su prijatelji i uvek su tu kad nam trebaju.
Zaboravih da napisem najvaznije, deca se uce odgovornoscu sa zivotinjama, a o spoznaji da postoje i druga bica osim ljudi necu ni da govorim

< Poruku je uredio wivern -- 1.7.2015 11:40:32 >


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 284
   RE: Dete i pas
1.7.2015 12:00:28   
Buba Mira
Hvala ti puno na odgovoru.
Ja iskreno nisam bila za to, ali smo bili u gostima kod ljudi koji imaju ši cu kucu, i uživala sam gledajući N kako bukvalno ciči od sreće. Oni su se igrali sat vremena i ova moja je bila nekako... drugačija. Nemam pojma. Ozarilo se dete. Priča s njim, ne gnjavi ga, totalno rifreš mod deteta user posted image

Te me obaveze plaše ali majku mu valjda ćemo se snaći. user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 285
   RE: Dete i pas
1.7.2015 12:03:32   
vikiveki
Buba Mira ako ti je dete bilo toliko srećno sa kučetom onda ga uzmi

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 286
   RE: Dete i pas
1.7.2015 12:08:31   
Buba Mira
Imam još vremena da razmislim, ali mislim da ćemo uzeti kucu. Taman će to biti i poklon mami za rođendan. user posted image

A mi posle šibamo na more, mama nek se snalazi kako zna i ume sa štenetom. user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 287
   RE: Dete i pas
1.7.2015 12:18:26   
Peace*

IZVORNA PORUKA: vikiveki

Buba Mira ako ti je dete bilo toliko srećno sa kučetom onda ga uzmi


Nije baš za porediti, ali moji su baš bili oduševljeni kornjačama, mesecima su mi jahali po glavi dok ih nismo kupili, igrali se (verovali ili ne...), i posle 7 dana, kornjače su postale samo i isključivo moja obaveza.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 288
   RE: Dete i pas
1.7.2015 12:21:45   
Buba Mira
Ma znam, toga se i ja plašim. Ne smem ni da napišem da već imamo papagaja kojeg je obožavala prvih pet dana a sad ga se seti samo kad ovaj zakrešti. user posted image

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 289
   RE: Dete i pas
1.7.2015 12:52:11   
Peace*
Imam nekoliko maltezera u kvartu, i obožavam ih, diiiiivni su! Svakih mesec dana ubeđujem muža da kupimo jednog, i onda ustvari kad on kaže važi, ja sam u fazonu, čekaj, stani, to treba izvoditi, to je još jedna večera uveče, to je briga dal ti se upišao na tarket pa se podklobudžilo, dal ti je pojeo daljinski i cipele dok si na poslu, i večita briga - gde sa njim kad putujemo negde... i odustanem.

_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 290
   RE: Dete i pas
1.7.2015 12:53:03   
wivern
Sve te zivotinje koje spominjete su drugacije, pas trazi interakciju. On sam dolazi i trazi da ga neko ceska, da se igra, da ide u setnju. Da, najveci deo tereta ce pasti na tebe i to je tacno ali kad ti jednom ta zivuljka udje pod kozu to vise ne postaje teret jer on ume da iskaze zahvalnost za sve sto mu pruzis.
Ceo zivot rastem za zivuljkama i nema sta nisam imala, psi i macke su posebni u svakom slucaju. To ne znaci da su druge vrste manje vazne i da ih ja ne volim.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 291
   RE: Dete i pas
1.7.2015 12:55:35   
Peace*
IZVORNA PORUKA: wivern


Ceo zivot rastem za zivuljkama i nema sta nisam imala, psi i macke su posebni u svakom slucaju. To ne znaci da su druge vrste manje vazne i da ih ja ne volim.


I ja. Pas, mačka, zamorac, papagaj, prepelica, kornjače, ribice... i valjda zato i bežim od toga.
Ja se sećam da me je užasno smaralo da šetam psa dok smo živeli u stanu. To mi je bilo kao kazna.

A kada je isti taj pas umro pre 7-8 godina, plakala sam 3 dana, nisam mogla da se sastavim. Najbolnije mi je bilo što je ona došla taj dan do mene na kapiju da se pozdravi, a ja sam bila u crnom, ona bele kratke oštre dlake, i sa kapije sam rekla Nemoj!, i iz daleko je pomazila. Uveče je umrla. Tuga, tuga, tuga.
To je još jedan razlog zašto se predomislim - previše je bolno.

< Poruku je uredio Peace* -- 1.7.2015 12:58:06 >


_____________________________

Tasha

Objasni im Bože, da mi se može!

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 292
   RE: Dete i pas
1.7.2015 13:01:38   
wivern
Peace jeste, svaka zivuljka mi je odnela deo srca sa sobom. Ali nema sanse da bih zivela bez ijedne. One su moja psihoterapija user posted image
A sto se tice setanja muka mi je dok krenem, a onda mi se ne vraca kuci iz setnje. user posted image


_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Peace*)
Direktna veza do poruke: 293
   RE: Dete i pas
1.7.2015 14:26:30   
nata11
Ako uzimate stene ono se veoma brzo navikne na stan. Navikne se naravno i odrastao pas ali stenetu bude lakse. I obavezno imajte u vidu da se sa stenetom moze desiti da gricka stvari i namestaj. Nemojte posle da to bude glavna smetnja i razlog da ga se ''resite''. Izgubila sam mnogo papuca, patika, sandala, tepiha i da se vratim opet bih uradila isto.
Ja sam prvu naprimer cuvala unutra i pustala da se seta po dvoristu. E onda kada je dosla druga Mica teorije nije bilo da ih zadrzim unutra i tako su ostale napolju a naravno kada zele mogu da udju u dnevnu preko balkona. Malo muku mucim jer smo mi povezani jednim vratima sa svekijevcima pa odu kod njih (sto svekar nikako ne voli) ali to je sto je user posted image Tako mi nedostaju moje devojcice user posted image user posted image jedva cekam da ih vidim.

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 294
   RE: Dete i pas
1.7.2015 16:28:16   
Buba Mira
Možda će zvučati ludo, ali ja mislim da bi se uz psa moja N dosta "usmerila". Ona ima tako puno energije koju niko od nas ne može u potpunosti da isprati, što zbog posla, što zbog nemanja snage. A i primetila sam da ona jednostavno ne ume sama da se igra. Ne ume. Uvek zahteva da se neko igra sa njom, da trči sa njom, da se penje na luster s njom. Zato mislim da bi kuče bilo prava stvar. Ili grešim user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 295
   RE: Dete i pas
1.7.2015 18:07:25   
wivern
Ne gresis, to je to user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 296
   RE: Dete i pas
1.7.2015 23:29:03   
vikiveki
Buba mara ne grešiš...psi su najbolji kućni ljubimciuser posted image

_____________________________

Nije sreća u onome što imamo,nego u tome koga imamo...Sreća se nosi u duši a prepoznaje na licima

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 297
   RE: Dete i pas
12.7.2015 23:20:25   
Buba Mira
Kupili kucu! user posted image

(odgovor članu vikiveki)
Direktna veza do poruke: 298
   RE: Dete i pas
12.7.2015 23:22:07   
Sanjica26 RR
Vi bese zivite u stanu? user posted image I T bi volela da ima kuce, ali dok smo u stanu to mm ne dozvoljava.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 299
   RE: Dete i pas
12.7.2015 23:27:02   
Buba Mira
Mi smo u stanu, ali je dogovor da kuca bude kod moje mame. E sad kako će to da izgleda - videćemo, jer je N odperjala kod babe zajedno sa kučetom i neće da se vrati user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 [12] 13 14   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Пелене.
пеперутка16

Када сте почели да одбијате своју бебу?

Click Here