|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dete i pas
13.10.2015 18:43:00   
nata11
BM ja nisam spazila kakvu si ti mrvicu nabavila user posted image Divan je

_____________________________





(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 326
   RE: Dete i pas
28.12.2015 14:52:24   
Zemunka85
Ja obozavam pse ooobooozaavaaaaam. Imala sam pudlicu 14god. Bio je ravnopravni clan porodice. Neopisiva ljubav. Jedan period sam se bavila i ulicnim psima, dovlacila ih kuci imala sam ih i po 6 u sobici 2 sa 2, vakcinisala, cistila od buva i glista, volontirala po standovima, udomljavala po srbiji .. ma nema sta nisam. A onda sam se bukvalno razbolela og tuge, prsla sam sta sam sve videla i pocelo je da mi biva sve teze da to gledam. Preko noci sam prestala sa svim tim aktivnostima. Sapicu moje kuce imam istetovirano na svojoj. Ljubav prema zivotinjama smo i mm i ja preneli i na L i njoj je najveca zelja da dobije kucu. A i ja bih bila presrecna da ona raste uz neku zivotinju (mis je poceo da grize pa smo ga dali baki :D).Nadam se da cemo joj uskoro ispuniti ....

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 327
   RE: Dete i pas
29.12.2015 19:11:25   
IvanaSK RR
Mi imamo staforda, ima devet ipo godina. Kad se sin rodio, imao je godinu ipo. Od prvog dana je sa nama u stanu i ravnopravan je clan porodice. On i sin se obozavaju.

(odgovor članu Zemunka85)
Direktna veza do poruke: 328
   RE: Dete i pas
18.4.2016 0:11:15   
tuzna29
moze pomoc mamice? da li je bolje da uzmem psa pre rodjenja bebe sad tri meseca pre, ili par meseci nakon? interesuju me male rase najradije bih pomeranca al ako ne uspem finansiski da priustim to mada cu probati, onda bih maltezera, bisona il tako nesto pa me zanima kakve su te rase sa decom jer sam cula razna iskustva da su manji psi vise ljubomorni ili da nisu tolerantni na decije cackanje?
ja sam rasla uz velike pse ili bar one srednje ali sad nemam mogucnosti za velikog psa a opet bih da moj bebac ima prijatelja i nekog da raste sa njim.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 329
   RE: Dete i pas
18.4.2016 12:35:50   
IvanaSK RR
Ja bih sacekala da se beba rodi, pa onda uzela kuče. Kuče ce tada doci i od prvog dana biti sa bebom, pa nece reagovati kako ne treba.
Inace, dobro razmisli o uzimanju kuceta, ako nemas dvoriste, velika je to obaveza, a beba ti je mala.

(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 330
   RE: Dete i pas
18.4.2016 13:01:45   
emicaa
Tužna ja se slažem sa Ivanom,lakše će pas prihvatiti bebu ako beba već bude tu kad nabavite kucu.Mi imamo mačku ali imamo velike probleme sa njom jer smo je nabavili tri godine prije nego što se T rodila.Nikako je ne prihvata.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 331
   RE: Dete i pas
18.4.2016 17:37:16   
wivern
Ja sam uzela psa kad dam saznala da ssm trudna, i nikakvih problema nije bilo što se tiče ljubomore. Ja sam za to da deca od prvog dana rastu sa životinjama, naravno oni koji žele da imaju životinje.
Jedino o čemu zaista treba dobro razmisliti jeste imamo li vremena za sve i možemo li se maximalno posvetiti i detetu i psu. Jer pas nije plišana lutka i ne treba se igrati sa njima kao sa stvarima - sad sam se izigrala i izbacicu ga na ulicu.

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 332
   RE: Dete i pas
18.4.2016 21:07:57   
tuzna29
taman posla ja sam dva psa imala koja sam udomila i nikada ne bih mogla sebi da dozvolim da ga odbacim ni su za mene poput dece, do sada nisam imala puno vremena pa nisam htela bas zato uzimati novog psa ali sad kako dolazi beba i nacin zivota se menja bicu sa detetom kuci nom stom setati druziti se a kad imam vremena za dete imacu i za psa pogotovo sto hocu bas da im pruzim priliku da se druze igraju i kako dete raste da i njega ucim da voli zivotinje i da brine o njima ;)
eto samo sam se dvoumila kad uzeti a sad vidim da je bolje nakon rodjenja bebe jos da se odlucimo za rasu :)

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 333
   RE: Dete i pas
20.7.2016 10:06:38   
nata11
klikuser posted image

_____________________________





(odgovor članu tuzna29)
Direktna veza do poruke: 334
   RE: Dete i pas
20.7.2016 10:18:07   
NadaR
Ljubav do neba user posted image

user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu Buba Mira)
Direktna veza do poruke: 335
   RE: Dete i pas
20.7.2016 10:24:15   
wivern
Nato skoro sam gledala slican video na youtube-u, cak sam gledala i sa mackom kad brani dete od dadilje.
Zivotinje su zakon!

Jao Nado pa kakav je ovo patuljak user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 336
   RE: Dete i pas
20.7.2016 10:48:12   
IvanaSK RR
Jaooo, medeni su skroz. user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 337
   RE: Dete i pas
20.7.2016 10:54:52   
NadaR
Patuljak odbija hranu sve dok M ne sjedne pored njega . Tada jede. user posted image

_____________________________

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 338
   RE: Dete i pas
20.7.2016 20:53:49   
nata11
Jaooo kakvi seceri user posted image
user posted image user posted image

_____________________________





(odgovor članu NadaR)
Direktna veza do poruke: 339
   RE: Dete i pas
21.7.2016 11:47:18   
IvanaSK RR
user posted image

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 340
   RE: Dete i pas
21.7.2016 11:48:57   
nata11
Ivanka ovo su tvoji lepotani? user posted image ljubav

_____________________________





(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 341
   RE: Dete i pas
22.7.2016 11:09:48   
IvanaSK RR
Daa, Nato, fali na slici i veci clan od osam ipo godina :)

(odgovor članu nata11)
Direktna veza do poruke: 342
   RE: Dete i pas
22.7.2016 15:03:47   
choopa choops
user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 343
   RE: Dete i pas
22.7.2016 16:21:47   
wivern
Kakav je to čuvar user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 344
   RE: Dete i pas
23.8.2016 10:08:19   
wivern
Evo je moja banda


user posted image

_____________________________

But it ain't how hard you're hit; it's about how hard you can get hit, and keep moving


Honey, I'm Home

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 345
   RE: Dete i pas
23.8.2016 10:11:10   
IvanaSK RR
Ljubim ih, obojicu! user posted image user posted image

(odgovor članu wivern)
Direktna veza do poruke: 346
   RE: Dete i pas
19.10.2016 21:58:46   
IvanaSK RR
user posted image uploading pictures

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 347
   RE: Dete i pas
19.10.2016 23:26:09   
choopa choops
Predivno! user posted image
Jao ljudi ja jedva cekam da nabavimo psa!

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 348
   RE: Dete i pas
20.10.2016 7:21:38   
Khaleesi
Kako su slatki na slici bas se vidi kako se vole. I ove moje tako kad pocnu da se maze i grleuser posted image

(odgovor članu choopa choops)
Direktna veza do poruke: 349
   RE: Dete i pas
20.10.2016 7:50:29   
mamin mish
Moje dve ljubavi.

user posted image

_____________________________

16.09.2011 Tresla se gora, rodio se mamin mish

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



image
MamaNecaVo
CortinaT krema je postala obavezan deo naše kućne apoteke!
Porodično smo atopičari i mesečno potrošimo jednu, a mažemo je svuda. Sin mi ima oset_ljivu kožu i generalno je sklon pojavi ekcema čim imunitet ode ka dole ili ako ne namažemo lice cak i kada vetric pirka. Ja imam užasne ekceme često po rukama od pranja sudova, pa izlazak napolje i tako u krug. Stoga slobodno mogu reći da ko god ima sličan problem ili AD da uzme CortinaT kremu, neće se pokajati. U moru krema slične namene, jedino nam se ova pokazala delotvorno i jedino ona održi duže vreme stanje remisije. Miris je sasvim ok, možda malo jači za moj ukus, ali ima efekta i samo to je na kraju bitno. Takođe, krema nije ni gusta a ni retka pa nema problema sa mazanjem. Moj sin se privikao sam na mazanje kože lica konkretno, pa smo tu da nazovem svakodnevnu "terapiju" i nešto bez čega se ne može, pretvorili u zabavu.  Više >>
image

Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here