|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
25.7.2015 9:24:15   
Maraj
Um napisah ti gore. Neko je tu u tvojoj firmi pogresio. Morala si primiti 100% i da nisi na trudnickom jer primas minimalac. A pogotovo sto si na trudnickom nema sanse da primas 65%
Posle(drugi mesec) kada te placa drzava da. Tada primas 65% plus 35%. A ovo je neka greska sto si primila. Moraju ti uplatiti svih 22 000 odkednom

< Poruku je uredio Maraj -- 25.7.2015 9:25:00 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 126
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
25.7.2015 9:42:54   
Anoniman
Hvala Maraj, provericuuser posted image

(odgovor članu Maraj)
  Direktna veza do poruke: 127
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
29.7.2015 9:39:22   
jess021
Um, sad citam, jesi proverila sa poslodavcem?
Def je prvi mesec, koji je na teretu poslodavca, 100%.

Queen, jesi uspela nesto da naplatis?

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 128
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
29.7.2015 12:22:54   
Anoniman
Jess leglo mi juce jos 35 % sigurno im je takva praksa, jer nisam uspela da dobijem knjigovodju nije radio 3 dana, a mm drug je na moru, tako da je sada sve ok!

(odgovor članu jess021)
  Direktna veza do poruke: 129
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
29.7.2015 15:30:41   
jess021
Bitno da su pare legleuser posted image

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 130
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
30.7.2015 21:19:28   
Valerie
kakva je situacija sa komisijom u Sumicama? pitam se kad sutra da odem. ne bih prerano pa da sedim sto godina

a sto treba da se vracam u DZ za doznake za jos jedan dan jer mesec ima 31 dan, pa stvarno... jel moram i to da predam pod hitno knjigovodji? treba nesto da joj odnesem u ponedeljak. ko pala s marsa oko ove papirologije.




(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 131
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
30.7.2015 21:22:02   
Anoniman
ja danas bila na komisiji, prosla sam i drugu, samo su mi dali na mesec dana, mislila sam da ce duze, sledece nedelje po doznake i nosim knjigovodji.

< Poruku je uredio Unina mama -- 30.7.2015 21:23:15 >

(odgovor članu Valerie)
  Direktna veza do poruke: 132
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
30.7.2015 21:25:43   
Lisa Simpson
valeri u Šumicama završiš za 10 min trudnice imaju prednost

Ja ne znam što ti ta doktorka nije dala odmah doznake i za taj jedan dan??? BZV

Kod mene u firmi mora sve da se preda do zadnjeg dana u mesecu, ali ti vidi sa tvojim knjigovođom

< Poruku je uredio Lisa Simpson -- 30.7.2015 21:29:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 133
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
30.7.2015 21:28:07   
Valerie
ali da posle npr. 7. meseca ne daju do kraja, pa to je kompletno ludilo. da u poznoj trudnoci treba desetak puta da odes po razne papircine, nemam reci ko izmisli... i zasto porodiljsko mesec dana pre, kobajagi 12 meseci...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 134
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
30.7.2015 21:29:16   
Valerie

IZVORNA PORUKA: Lisa Simpson

valeri u Šumicama završiš za 10 min trudnice imaju prednost


uuu super, hvala

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 135
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
30.7.2015 21:30:47   
Lisa Simpson

IZVORNA PORUKA: Valerie

ali da posle npr. 7. meseca ne daju do kraja, pa to je kompletno ludilo. da u poznoj trudnoci treba desetak puta da odes po razne papircine, nemam reci ko izmisli... i zasto porodiljsko mesec dana pre, kobajagi 12 meseci...



SLAŽEM SE , GRRRRuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 136
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
30.7.2015 21:31:53   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Valerie

ali da posle npr. 7. meseca ne daju do kraja, pa to je kompletno ludilo. da u poznoj trudnoci treba desetak puta da odes po razne papircine, nemam reci ko izmisli... i zasto porodiljsko mesec dana pre, kobajagi 12 meseci...


cista glupost, ja sam racunala bar na mesec i po, ali sipakuser posted image ...
ja sam od odvog meseca na teretu drzave, znaci imam jul, avgust , septembar, i onda Boze zdravlja u oktobru otvaram porodisljsko...

(odgovor članu Valerie)
  Direktna veza do poruke: 137
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
30.7.2015 21:34:59   
Maraj
Valerie ja sam sad bila ma komisliji u 7.mesecu. dali su mi do kraja tj 2 meseca ja mislim do 14.septembra a 8.oktobar mi je termin. Do sad su mi davali na mesec i po

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 138
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
30.7.2015 21:36:52   
Lisa Simpson
Joooj Maraj kaoko ti zavidim aj očeši se o mene da i meni tako daju kad stignem dotleuser posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 139
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 10:40:31   
Valerie
ma krasnooo. drugi sprat bez lifta. krkljanac. i naravno tek pocela pauza. cekam da se najedu komisionari...

(odgovor članu Lisa Simpson)
Direktna veza do poruke: 140
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 13:06:48   
Valerie
... i jos sam ja na kraju dobro prosla, prozvase me kad se zavrsila pauza. bukvalno ceka 200 ljudi, a oni se SELE negde, dolaze majstori, spremaju se da nose kompjutere, ide komisija, ko zna gde, kao neki los film. kaslju, guraju se, .... jao majko mila kakva nam je stvarnost. na srecu ja sam predala pre pauze, posle ko zna sta je bilo... mada je takva jeza sto uopste prave pauzu kad im je miting pred vratima. pa kao da ne mogu jedna po jedna da pojedu i popiju kafu...
i onda do DZ za doznake za taj cuveni jos jedan dan, da me mm nije vozio, il bih od muke plakala ili bi se s nekim pobila...

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 141
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 13:10:48   
Maraj
Ijao valerie to kad krene tako.... a to sa pauzom je stvarno bezobrazluk. Ok svako ima pravo na pauzu pa nismo mi roboti al jer mora kolektivna pauza....

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 142
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 13:32:51   
adulence
Ja cak primambodjednom i od kada sam na teretu drzave.
IZVORNA PORUKA: Maraj

Um napisah ti gore. Neko je tu u tvojoj firmi pogresio. Morala si primiti 100% i da nisi na trudnickom jer primas minimalac. A pogotovo sto si na trudnickom nema sanse da primas 65%
Posle(drugi mesec) kada te placa drzava da. Tada primas 65% plus 35%. A ovo je neka greska sto si primila. Moraju ti uplatiti svih 22 000 odkednom



_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 143
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 13:35:50   
Valerie
ado, a koliko cekas od kad firma preda za neki mesec?
meni bi prvi drzavin trebalo da kapne oko porodjaja, ne znam da li da se uopste nadam....

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 144
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 13:39:32   
Anoniman
valerie sve zavisi kako se dogovoris sa poslodavcem, adi odmah ispalcuju, pa cekaju refundaciju od drzave oni, ne ona....

i ja racunam da ce moje za jul i avgust, leci tek kraj septembra ili pocetak oktobra...

(odgovor članu Valerie)
  Direktna veza do poruke: 145
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 13:44:31   
jess021
Da, ako primas sve odjednom onda poslodavac isplacuje kad i ostalim radnicima plate, pa ceka refundaciju.
Valerie, meni nisu jasne te doznake sto spominjes za 1 dan zato sto mesec ima 31 dan?!
Ja uvek dobijem za ceo mesec bez obzira na broj dana, nadam se da ce i danas biti tako, popodne idem po doznake.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 146
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 14:40:45   
Maraj
Ja radim u prosveti. Cisto sumnjam da bi oni meni uplatili 100% pa cekali da grad refundira.... zato ja dobijam odvojeno 65% od 35%. Inace za april sam dobila krajem juna i od tad nista jos uvek. Dakle cekam uplatu za maj sada

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 147
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 14:50:59   
Valerie
da, jess, zbog toga. sokantno. to mi je dr najavila i kad mi je otvarala 1. jula, u fazonu, doci cete krajem meseca za doznake do 30. a onda jos jednom za samo taj dan 31. to mi je rekao i dr na zameni, a evo i danas druga dr na zameni.

mene nema ko da finansira, firma ima samo mene zaposlenu, ili tu negde jos nekog. znaci predaju pa sta bude... a tako bi mi legao neki dinarcic...

zaboravih vrhunski kuriozitet dana da vam ispricam. na cuvenoj komisiji medju 200 ljudi, pade mi pogled na obavestenje, ovako nekako>
Prednost imaju:
trudnice
osobe sa malignitetom
TUBERKULOZOM ejjjjjjjjjjjjj

pa taman ove pod broj dva da ubiju, a pod broj jedan skoro ubiju. pa da li je to moguce potencijalno smrtonosnu bolest u istu cekaonicu, 200 ljudi na 50 kvadrata sa ovim stvarno zivotno ugrozenim ljudima. ja zaista ne mogu da se opasuljim.
kaze dr - pa imate prednost. ali aloooo pa da se nakaslje jedan u toj sobi pa svi kolektivno dovidjenja lepi svete. vakcina ne stiti sasvim...

edit : ili me ispravite ko se bolje razume

< Poruku je uredio Valerie -- 31.7.2015 14:59:33 >

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 148
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
31.7.2015 14:58:54   
Maraj
Valerie user posted image u kojoj zemlji mi zivimo..... user posted image uzas i strahota

(odgovor članu Valerie)
Direktna veza do poruke: 149
   RE: Trudnicko i porodiljsko bolovanje II deo
3.8.2015 10:26:02   
suzi kju
I još uvek ništa od trudničkog za maj mesec user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
VIDEO: Za vas mame, koje ste se porodile c...
videophoto
Ima li među vama onih koje se osećaju nesavršeno jer je vaše dete rođeno carskim rezom? Da li ti je teško jer nisi mogla...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Трудноћа.
пеперутка16

Који део трудноће вам се највише допао или Најлакши?

Click Here