|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Inseminacija IV deo
20.6.2022 21:58:31   
Morence
Ogtt mozes i uraditi I sama, ali najbolje bi bilo da odes kod endokrinologa da ti da kaze tacno sa koliko grama glukoze i koja minutaza, a i ako nesto  ne daj boze bude, da ti je malo poviseno ili tako nesto, endokrinolog ce dati pravu terapiju, mada insulinska se moze dosta regulisati ishranom

(odgovor članu 4lista)
Direktna veza do poruke: 701
   RE: Inseminacija IV deo
20.6.2022 23:37:29   
4lista
Morence ti  jesi primala ovitrille pre same inseminacije? Sta si jos radila od analiza? Jesi krenula sa sakljupljanjem papira za vto? I koje si vitamine pila dok si se pripremala za inseminaciji i sada? 

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 702
   RE: Inseminacija IV deo
21.6.2022 10:50:20   
Morence
Mi smo vec sve zavrsili za vto ,cekam samo ciklus sl nedelje, pa da krenemo sa terapijom, ovitrel sam primala prva dva puta, treci nisam, meni su ovulacije poprilicno tacne, tako da su sve tri inseminacije iako radjenje na razlicitim mestima, radjene tacno 15-ti dan od ciklusa.A pijem Inofolic combi od prosle god, od skoro femabion 1 i femubiotik od prosle god

(odgovor članu 4lista)
Direktna veza do poruke: 703
   RE: Inseminacija IV deo
21.6.2022 11:40:57   
Morence
A od analiza svasta, hormone, ogtt, prohodnost, histero ,skidala polip, briseve, pa sad pred vto onu silnu virusologuju, polne bolesti, trombofolije, ne znam ima li jos nesto da se uradi🤣🤣🤣

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 704
   RE: Inseminacija IV deo
21.6.2022 11:44:10   
Morence
Jedino nismo radili onaj mar test i dnk spermatozoide za muza, to nam je Dr rekla da nema potrebe da radimo, a i na frontu rekose da se to radi samo kad bas ne dolazi do zacece nakon vto ako ne uspe,  nije bas neka sad redovna analiza, mada jedino sto je skupa, ovako se lagano radi daju uzorak samo 

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 705
   RE: Inseminacija IV deo
22.6.2022 14:58:17   
Breskvica997
Ne znam tacno cenu za supramen zaboravila Sam , pogledaj na netu mozda I''ma. Mislim da u kutiju I''ma 60kapsula 

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 706
   RE: Inseminacija IV deo
25.6.2022 23:44:15   
4lista
Breskvice jeste posle inseminacije imali odnose? Ja sam danas odradila inseminaciji,kontrola mi je zakazana 10.07. Do tada drzim palceve i cekam 🍀🥰

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 707
   RE: Inseminacija IV deo
26.6.2022 6:01:26   
Breskvica997
Ako je suprugu spermogram dobar bez preciscavanja preporucuju se odnosi zbog brzeg pucanja folikula , Ali Ako se spermatozoidi slepljuju ili I''ma vise nepokretnih nego pokretnih onda nije bas preporucljivo da nebi usporilo te sto su pokretni. Neka je sa srecom , zelim ti da uspes drzim palceve. ♥️♥️♥️ I Javi sta se desava 💖💖

(odgovor članu 4lista)
Direktna veza do poruke: 708
   RE: Inseminacija IV deo
26.6.2022 12:54:34   
4lista
Breskvice hvala ti,javicu obavezno ♡Doktor je rekao da imamo odnose,iako za spermogram mi kaze da nije najskajniji.. Iskreno ja nemam iskustva sa tim previse,pa mislim da ces ti bolje procitati rezultate.. bila bih ti zahvalna, da pogledas i kazes mi kakve su sanse sa ovakvim rezultatima.. nadam se da nisu najgori :/ za slepljenje spermatozoide nismo radili nikakve nalaze,to ne znamo da li ima supruguser posted image

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 709
   RE: Inseminacija IV deo
26.6.2022 13:42:18   
Breskvica997
Ne izgledaju lose rezultati. Nadam se da ce sve biti uredu. Cuvaj se sada I ne podizi nista tesko. 

(odgovor članu 4lista)
Direktna veza do poruke: 710
   RE: Inseminacija IV deo
2.7.2022 19:24:20   
4lista
Ja jos uvek nemam nikakve simptome.. da li je jos uvek rano za bilo kakve,ali sam bas 😔Prvih dva dana nakon inseminacije sam imala bolove u donjem delu stomaka,nakon toga nikakve simptome.. ne bole me grudi,ne boli me stomak,nemam ucestalije mokrenje,nemam mucnine ama bas nista.. osecam se skroz normalno, ne osecam nikakvu razliku u organizmu..Breskvice koji su tvoji bili simptomi? 

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 711
   RE: Inseminacija IV deo
2.7.2022 19:39:40   
Breskvica997
Opusti se , ja nisam nista osecala , kad Sam trebala da dobijem imala Sam iste simptome kao da cu da dobijem a mucnine krecu kasnije , ucestalo mokrenje Jos kasnije. Tako da ti je rano za bilo kakve simptome. 

(odgovor članu 4lista)
Direktna veza do poruke: 712
   RE: Inseminacija IV deo
2.7.2022 19:57:40   
Morence
Ja svaki put kad god sam imala neke simptome,nije bilo nista, tako da opusti se, to takodje moze da bude dobar znak🤗

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 713
   RE: Inseminacija IV deo
2.7.2022 20:02:24   
Breskvica997
Upravu si Morence , ti umisljeni simptomi nista ne donesu dobro. Tako je I kod mene bilo 

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 714
   RE: Inseminacija IV deo
2.7.2022 20:13:43   
Morence
Ja sam posle prve inseminacije jedva cekala neki simptom, mislila sam da su to znaci, vec nakon druge I trece shvatila sam da su ti simptomi svi bili nazalost najava ciklusa, a sad sam u procesu vto

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 715
   RE: Inseminacija IV deo
2.7.2022 20:16:09   
Breskvica997
Samo opusteno , sve dodje na svoje. 

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 716
   RE: Inseminacija IV deo
3.7.2022 11:00:41   
4lista
Ja bas zbog toga sto nemam nikakav simptom sam se i pomirila sa cinjenicom da nisam trudna.. 😔 ja i ovako nemam pms simptome nikakve,nikad me ne bole grude,niti ledja i stomak.. Ja vec krenula sa suprugom da pricam da pripremamo papire za vto 🙄. Hvala vam na svim recima utehe,dajete mi vetar u ledja da i dalje nije sve palo u vodu... Morence,kako idu pripreme za vto? Breskvice tebi je izostao ciklus,pa si tek kasnije dobila simptome?


(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 717
   RE: Inseminacija IV deo
3.7.2022 11:05:09   
Breskvica997
Daaa , Meni koja obozavam kafu ,pocela kafa da mi smeta 😄 cini mi se da je to bio prvi uocljiv simptom. A mucnina I povracanje Tek kasnije dosle oko deset_e nedelje negde odprilike 

(odgovor članu 4lista)
Direktna veza do poruke: 718
   RE: Inseminacija IV deo
3.7.2022 11:05:16   
Morence
Vec sam krenula sa injekcijama, danas cetvrti dan, za sada je sve ok, videcemo kako ce se dalje odvijati, ne ocajavaj pre vremena, nikad se ne zna🌷

(odgovor članu 4lista)
Direktna veza do poruke: 719
   RE: Inseminacija IV deo
3.7.2022 11:08:12   
Breskvica997
Gde radis vto Morence ? 

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 720
   RE: Inseminacija IV deo
3.7.2022 11:10:19   
Morence
Teofanovic klinika

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 721
   RE: Inseminacija IV deo
3.7.2022 11:13:46   
Breskvica997
Cula Sam za tu kliniku dosta pozitivnih komentara. Bice sve uredu ne brini. Srecno 🍀

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 722
   RE: Inseminacija IV deo
3.7.2022 11:17:37   
Morence
Hvalaa, nadam se🙏

(odgovor članu Breskvica997)
Direktna veza do poruke: 723
   RE: Inseminacija IV deo
11.7.2022 0:03:50   
4lista
Drage ženice,Da vam se javim da nam inseminacija nije uspela. Danas sam bila na kontrolu,odradila sam test za trudnocu i negativan je... sada cekam da dobijem ciklus ☹☹☹

(odgovor članu Morence)
Direktna veza do poruke: 724
   RE: Inseminacija IV deo
11.7.2022 5:42:03   
Breskvica997
Samo ne ocajavaj , idite napred dignutih glava bice sve uredu ne brini se. 🍀

(odgovor članu 4lista)
Direktna veza do poruke: 725
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  26 27 28 [29] 30   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Ringerajina tabela za praćenje plodnih dana
Želite da zatrudnite, a ne znate kad vam je ovulacija? Volite prirodni metod kontracepcije? Pratite plodne dane pomoću R...
Praćenje ovulacije - promene na grliću mat...
Kako određivati plodne dane pomoću praćenja promena na grliću materice?



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here