|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
22.5.2010 11:50:08   
jance
IZVORNA PORUKA: pepino

Musko Teofiluser posted image
Meni to zvuci kao tele,a od moje kume sestri se bas svidjauser posted image
A zenskih znam dosta,al sad mi zablokirao mozak,kad se sjetim pisem!user posted image



na jevrejskom znaci onaj koji voli boga, imam nekoliko prijatelja koji se tako zovu...iskreno nikad o tome nisam na taj nacin razmisljala....


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 151
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
22.5.2010 11:55:49   
Anoniman
Ubiće me sad mame iz Crne Gore , ali meni je jako glupo ime Balša . Svaki drugi dečak ,u PG recimo, se tako zove . Sorry svima, moje mišljenje .

(odgovor članu jance)
  Direktna veza do poruke: 152
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
22.5.2010 11:59:36   
Anoniman
A žensko ime STAKA . Imam čak 2 drugarice koje se tako zovu , i ne vole baš svoje ime . Jedna se predstavlja kao Nina , a druga kao Caka .

(odgovor članu Anoniman)
  Direktna veza do poruke: 153
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
22.5.2010 16:27:05   
Leki 77

IZVORNA PORUKA: jance

IZVORNA PORUKA: pepino

Musko Teofiluser posted image
Meni to zvuci kao tele,a od moje kume sestri se bas svidjauser posted image
A zenskih znam dosta,al sad mi zablokirao mozak,kad se sjetim pisem!user posted image



na jevrejskom znaci onaj koji voli boga, imam nekoliko prijatelja koji se tako zovu...iskreno nikad o tome nisam na taj nacin razmisljala....



Pa hebrejski nemam pojma, ali theos na starogrckom znaci Bog, a philos znaci voleti, tako da sam ja zivela (a i dalje zivim) u ubedjenju da je u pitanju starogrcka rec.

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 154
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
22.5.2010 16:31:56   
Delijagirl
Astrit

Jon --- podseca me na crva iz crteza Jonatan koji sam gledala kao mala


_____________________________

Glasajte za nasu Greti

http://jazsem.nikonsvet.si/gallery/47/item/12871/narobe-obrnjena.html

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 155
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
22.5.2010 17:02:11   
pepino
IZVORNA PORUKA: Leki 77


IZVORNA PORUKA: jance

IZVORNA PORUKA: pepino

Musko Teofiluser posted image
Meni to zvuci kao tele,a od moje kume sestri se bas svidjauser posted image
A zenskih znam dosta,al sad mi zablokirao mozak,kad se sjetim pisem!user posted image



na jevrejskom znaci onaj koji voli boga, imam nekoliko prijatelja koji se tako zovu...iskreno nikad o tome nisam na taj nacin razmisljala....



Pa hebrejski nemam pojma, ali theos na starogrckom znaci Bog, a philos znaci voleti, tako da sam ja zivela (a i dalje zivim) u ubedjenju da je u pitanju starogrcka rec.



Ups,ja se onda bas ogrijesi!Neka mi Bog oprosti,al nisam to znala i bas mi je nekako bilo grubo i ruzno!user posted image

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 156
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
22.5.2010 21:36:38   
winx
Muška: Klonimir i Forfa
Žensko: Kumrija

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 157
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
22.5.2010 23:10:56   
jance
IZVORNA PORUKA: Leki 77


IZVORNA PORUKA: jance

IZVORNA PORUKA: pepino

Musko Teofiluser posted image
Meni to zvuci kao tele,a od moje kume sestri se bas svidjauser posted image
A zenskih znam dosta,al sad mi zablokirao mozak,kad se sjetim pisem!user posted image



na jevrejskom znaci onaj koji voli boga, imam nekoliko prijatelja koji se tako zovu...iskreno nikad o tome nisam na taj nacin razmisljala....



Pa hebrejski nemam pojma, ali theos na starogrckom znaci Bog, a philos znaci voleti, tako da sam ja zivela (a i dalje zivim) u ubedjenju da je u pitanju starogrcka rec.


moz bit! :) izvinjavam se, kanda sam pogresila govorno podrucje user posted image  

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Leki 77)
Direktna veza do poruke: 158
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 0:04:03   
Jelena27
I ja moram da vam se pridruzim i kazem nesto na ovu temu!
Nasi kumovi su sinu dali ime Pane,jadno dete ,a tepaju mu Pancula!!!user posted image

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 159
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 0:16:15   
jance
IZVORNA PORUKA: Jelena27

I ja moram da vam se pridruzim i kazem nesto na ovu temu!
Nasi kumovi su sinu dali ime Pane,jadno dete ,a tepaju mu Pancula!!!user posted image



mnogo cudno, definitivno...

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Jelena27)
Direktna veza do poruke: 160
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 0:21:04   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: pepino

IZVORNA PORUKA: Leki 77


IZVORNA PORUKA: jance

IZVORNA PORUKA: pepino

Musko Teofiluser posted image
Meni to zvuci kao tele,a od moje kume sestri se bas svidjauser posted image
A zenskih znam dosta,al sad mi zablokirao mozak,kad se sjetim pisem!user posted image



na jevrejskom znaci onaj koji voli boga, imam nekoliko prijatelja koji se tako zovu...iskreno nikad o tome nisam na taj nacin razmisljala....



Pa hebrejski nemam pojma, ali theos na starogrckom znaci Bog, a philos znaci voleti, tako da sam ja zivela (a i dalje zivim) u ubedjenju da je u pitanju starogrcka rec.



Ups,ja se onda bas ogrijesi!Neka mi Bog oprosti,al nisam to znala i bas mi je nekako bilo grubo i ruzno!user posted image


ja sam vezivala ovo ime za onog novinara Teofila Pancica..i svidjalo mi se..ne znam!

(odgovor članu pepino)
  Direktna veza do poruke: 161
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 23:05:15   
viking
Glede imena Teofil (da ne citiram opet sve postove), ja se uvek zapitam šta ako to dete izraste u ateistu? Mora da se mnogo glupo oseća sa tim imenom.... A ime kao ime mi se sviđa (da zanemarimo značenje)

_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 162
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 23:06:30   
Modessty
Dagmara
Milija (naročito problem ako u blizini imaš Emiliju)

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 163
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 23:11:44   
viking
Hehe, Mod, ima u knjizi "Dnevnik sluđene buduće mame" deo gde glavna junakinja lamentira o važnosti pravilnog odabira imena za dete isprovocirana pločicom sa imenom kasirke u lokalnom supermarketu koja se zove baš tako, pa zaključuje kako je veoma važno odabrati detetu lepo i normalno ime rečenicom "Pitajte Dagmar, ona zna" user posted image

IZVORNA PORUKA: Modessty

Dagmara
Milija (naročito problem ako u blizini imaš Emiliju)


_____________________________

Bolje biti nečija baba nego samo baba! - moja mama u filozofskom raspoloženju

"Čovek je rođen da radi, da trpi i da se bori; ko tako ne čini, mora propasti." Nikola Tesla

(odgovor članu Modessty)
Direktna veza do poruke: 164
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 23:14:38   
Modessty
user posted image user posted image user posted image
Ja kad sam prvi put čula to ime zbunila sam se. Šta li je pomislila žena koja se tako zove a koju sam upravo upoznavala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imperfection is beauty, madness is genious, and its better to be absolutely ridiculous then to be absolutely boring.

(odgovor članu viking)
Direktna veza do poruke: 165
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 23:15:45   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Verus RR

Anus


user posted image user posted image user posted image user posted image  Ajde zezas????Ne verujem...Pa koje je sledece FALUS....?user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Verus)
  Direktna veza do poruke: 166
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 23:21:14   
marince1
IZVORNA PORUKA: Jelena27

I ja moram da vam se pridruzim i kazem nesto na ovu temu!
Nasi kumovi su sinu dali ime Pane,jadno dete ,a tepaju mu Pancula!!!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko zna zasto je to dobro...

Nista u zivotu nije slucajno!

(odgovor članu Jelena27)
Direktna veza do poruke: 167
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.5.2010 23:25:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: viking

Hehe, Mod, ima u knjizi "Dnevnik sluđene buduće mame" deo gde glavna junakinja lamentira o važnosti pravilnog odabira imena za dete isprovocirana pločicom sa imenom kasirke u lokalnom supermarketu koja se zove baš tako, pa zaključuje kako je veoma važno odabrati detetu lepo i normalno ime rečenicom "Pitajte Dagmar, ona zna" user posted image

IZVORNA PORUKA: Modessty
Dagmara
Milija (naročito problem ako u blizini imaš Emiliju)




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu viking)
  Direktna veza do poruke: 168
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
1.7.2010 21:10:02   
vukosava
Perunika

(odgovor članu dacica)
Direktna veza do poruke: 169
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
14.9.2010 12:48:01   
aleksandrova
Imali smo u osn.skoli uciteljicu zvala se Krunija.a mm stric se zove Straso...strasno user posted image cesto mi dodje da pitam babu sta je bilo tolko strasno kad ga radjala.a moja mama ima brata od tetke zove se Zvonko imam veliku familiju i sa mamine i sa tatine strane i sa mm pa svasta ima i Stanka i Grozdana i Grozdan i Ljubica i Milada ove su s tatine strane,s mamine Letka,Dobra,Blaga,Velika...(to su makedonska al meni su smesna)

(odgovor članu vukosava)
Direktna veza do poruke: 170
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
14.9.2010 13:22:36   
Anoniman
e, posto u grckoj je obicaj (tj. obaveza bukvalno) da deca dobijaju imena po babama i dedama, onda ponavljaju neka najstrasnija imena. npr. parthenopi (ime za devojcicu) koje je kombinacija reci "parthena" sto znaci devica i "opi" sto znaci rupa!!!! dati detetu ima koje znaci "devicanska rupa" je jaaaako surovo! naravno, sve one skracuju svoja imena i predstavljaju se drugacije!

(odgovor članu aleksandrova)
  Direktna veza do poruke: 171
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
14.9.2010 14:17:07   
red sonia
Arkadije...jedan deka u komsiluku se tako zove,i vise mi je smesno i neobicno a ne glupo

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 172
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
14.9.2010 14:24:16   
liliana
Ja sam juče čula da se majka od neke mamine komšinice zove Mašinka!!!user posted image

_____________________________

" BOŽE, ČUVAJ MI OVO PILE...
OVU MRVU ZLATA I SVILE..."

(odgovor članu red sonia)
Direktna veza do poruke: 173
   [Obrisana poruka]
18.9.2010 19:11:55   
Brisani korisnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ANGY)
  Direktna veza do poruke: 174
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
18.9.2010 19:18:27   
Ellenica






< Poruku je uredio Ellenica -- 18.9.2010 19:24:20 >


_____________________________

Veliki sam mamin dečak

(odgovor članu Brisani korisnik)
Direktna veza do poruke: 175
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Značaj gvožđa tokom trudnoće
Tokom trudnoće, potrebe za gvožđem se povećavaju jer se volumen krvi povećava radi podrške rastućoj bebi. Takođe, gvožđe...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
IMA LI VAŠE DETE RAVNA STOPALA?
Problemi ravnih stopala mogu biti izuzetno neprijatni, zbog njih mogu nastati bolovi u nogama i leđima, kao i smetnje pr...
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here