|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
12.10.2010 23:45:09   
bratzz

IZVORNA PORUKA: eni26

Sva imena iz " Selo gori ..."  Milasin,Radasin,Dragojlo,Radojka,Zlatana,Milona,Smiljana ,Radosav hehehe user posted image

Slazem se

(odgovor članu eni26)
Direktna veza do poruke: 201
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
13.10.2010 13:57:57   
LunaLu
Nisam verovala, ali skoro sam cula za zenu koja se zove Salveta.
Imala sam kolegu na poslu koji se zove Zagor Zagorac.

(odgovor članu Mishica 77)
Direktna veza do poruke: 202
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
19.10.2010 15:55:40   
Kaja Beograd
Pa i ja da se nadovezem. Skoro sam u ordinaciji, cekajuci na ctg cula bracni par koji tiho govori med. sestri koje su ime smislili. Tiho (kao da su saznali dobitnu kombinaciju za sledece izvlacenje, pa da im neko ne ukrade) rekose, sin je i zvace se DJURADJ! E pa sad, ako ga odmah ne prozovu nadimkom, cik pa mi recite kako vam se svidja to ime kad ga razmenite po padezima! A zamislite jos da ga dozivate sa prozora ili u parku! Moj sin ce da se zove Vuk. Mozda nije originalno, ali nama se svidja, dobro ide uz prezime, i nece se sigurno stideti i ako poraste 2m na tatu, il ostane mali na mamu, nit ako ne bude znao da kaze R. user posted image

(odgovor članu LunaLu)
Direktna veza do poruke: 203
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
19.10.2010 16:27:37   
jelena038
IZVORNA PORUKA: majared

Đenadije user posted image  Ali je značenje imena predivno - blagorodan
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ovde bi ga odma preveslali na Đemenađije user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu majared)
Direktna veza do poruke: 204
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
19.10.2010 20:52:58   
jance
IZVORNA PORUKA: LunaLu

Nisam verovala, ali skoro sam cula za zenu koja se zove Salveta.
Imala sam kolegu na poslu koji se zove Zagor Zagorac.


ma daj! pa sta su oni dali ime po prvoj stvari na koju su pogledali? user posted image
e neki roditelji stvarno umeju da budu okrutni...


_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu LunaLu)
Direktna veza do poruke: 205
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
20.10.2010 12:56:51   
Olga75
Panfil  , Orhideja , Pribislav , Milesa


_____________________________

Marija je moj najveci uspeh

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu jance)
Direktna veza do poruke: 206
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
20.10.2010 13:20:49   
caca81
Mašan user posted image

(odgovor članu Olga75)
Direktna veza do poruke: 207
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
20.10.2010 13:33:34   
pepeljuga
izvin'te ako nekoga uvredim, posto vidim da je to ime aktuelno, ali meni je ime stasa  toliko glupo da ne mogu da verujem da u poslednje vreme postaje bas zastupljeno...

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu caca81)
Direktna veza do poruke: 208
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
20.10.2010 13:54:22   
jelena038
IZVORNA PORUKA: pepeljuga

izvin'te ako nekoga uvredim, posto vidim da je to ime aktuelno, ali meni je ime stasa  toliko glupo da ne mogu da verujem da u poslednje vreme postaje bas zastupljeno...
vala bas!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu pepeljuga)
Direktna veza do poruke: 209
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
20.10.2010 14:00:01   
jacikaci
Uopšteno,ne volim muška imena tipa Ivica,Toplica,Tomica,Vladica...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 210
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
20.10.2010 14:13:59   
Trbica
Vatroslav i Drenka, tako se zove jedan par, Zizana i Zishka dve sestre ( Z kao zaba )

(odgovor članu jacikaci)
Direktna veza do poruke: 211
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 8:46:42   
Lu
Ja već odavno hoću da kažem kako mi je ova tema jako nezahvalna, ali stvarno... komentirati ili još gore reći da je ime glupo a to je ime nečijeg djeteta, majke, brata ili sestre!
To je moje mišljenje o ovoj temi, ništa višeuser posted image

_____________________________

Kad zašutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobijedio.
Znači da više nisi vrijedan mog vremena!

(odgovor članu Trbica)
Direktna veza do poruke: 212
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 10:23:11   
jelena038
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

moja majka se zove jednim od najglupljih imena (tako misli i vecina ljudi na ovom svetu, i ona sama, a ni ja nisam daleko od toga), pa je volim, i svi je vole. doduse, zovu je nadimkom i danas se retko ko i seca njenog pravog imena. a opet, njena majka, moj baba, dala joj to ime nakon sto joj je prvo dete umrlo. ne verujem da je i ona bas bila odusevljena, ali imala je neku potrebu da to tako uradi. i opet, i nju volim, i svi je vole, bez obzira kakva je imena dala deci. a moja majka je jos super prosla, u odnosu na drugu babinu decu user posted image vremena se menjaju, na razlicitim mestima ljudi raylicito misle, od coveka do coveka su ukusi prica za sebe, to svi znamo. ne mislim da iko ikoga misli da vredja ovom temom, stavise, korisna je. imamo super primer sa dugim i kratkim akcentima nekih imena, pa znamo kako se neka imena citaju negde. pobogu, drugarica mi se odselila u bec, i zamao dete da nazove vuk, sto se tamo cita FUK! a ume ova tema da bude i smesna i mislim da nam vise popravlja, nego kvari raspolozenje. osim toga, mislim da je upitno koliko je ljudi uopste i svojim imenom zadovoljno, da bi se trzalo na to sto je nekome ruzno ime ovoga ili onoga. ja bar nemam losu nameru, i da neko meni blizak ili dalek pomisli detetu da da ime radasin, milasin, dobrasin, ma koliko radosno, milo, ili dobro dete trebalo iz takvog imena da ispadne, rekla bih mu da je lud, pa nek se ljuti ako misli da mu to kazem jer imam zlu nameru.


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 213
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 10:36:06   
pepino
Bome Jelo mudro zboris!
Svidja mi se ovo sto si napisala i podrzavam,a i onaj duzi post u crticama sinoc ti je pametan i istinit!user posted image
Al te ja nahvali,dugujes mi za ovo!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 214
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 10:49:12   
jelena038
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dozivela sam prosvetljenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu pepino)
Direktna veza do poruke: 215
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 10:53:53   
jelena038
i da dodam jos to da sam ja detetu dala ime po pokojnom tati mm, pre nego sto sam cula divne stvari o tom coveku, kog na zalost, nisam stigla da upoznam, mrzela sam to ime i cak ni sad ne mislim cak ni da je lepo, a kamoli da se ljutim ako je nekome ruzno. meni je dovoljno bilo to da ce to ime da usreci makar jednog coveka na svetu, pa da ga dam svom detetu. ispalo je da je usrecilo celu njegovu porodicu, moj milan obozava svoje ime, pa na kraju i ja ispadoh srecna zbog svih njih, srecna sto sam dala detetu prilicno glupavo ime, po MOM misljenju user posted image

_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 216
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 12:00:52   
pepeljuga
IZVORNA PORUKA: Lu RR

Ja već odavno hoću da kažem kako mi je ova tema jako nezahvalna, ali stvarno... komentirati ili još gore reći da je ime glupo a to je ime nečijeg djeteta, majke, brata ili sestre!
To je moje mišljenje o ovoj temi, ništa višeuser posted image



slazem se, ali to je stvar ukusa, dakle ja ne rekoh da je glupo nego da je meni glupo, bitna razlika! user posted image


_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu Lu)
Direktna veza do poruke: 217
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 12:05:11   
Anoniman
jelena, kad sam procitala tvoj post proverila sam kako ti se zove sin user posted image  Meni je Milan prelepo ime, jedno od meni 3 omiljena muska imena, i nije tako cesto, al nesto sumnjam da ce mi se tako sin zvati, ako ga budem imalauser posted image  u svakom slucaju, najbitnije je da je dete zivo, zdravo i veselo, a sad pitanje imena je vec subjektivna stvar i na njegov odabir utice mnooooogo toga.
Mm i ja smo se zezali kako bismo najlakse upropastili svoje dete ako bismo mu dali ime "Liland Horacije" pa jos u kombinaciji nasa dva prezimena...hahah...rekao mm da ga ne bi krivio ako sa 15 god uzme pusku i upuca nas zbog toga user posted image

(odgovor članu pepeljuga)
  Direktna veza do poruke: 218
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 12:12:06   
jelena038
IZVORNA PORUKA: ksena

jelena, kad sam procitala tvoj post proverila sam kako ti se zove sin user posted image  Meni je Milan prelepo ime, jedno od meni 3 omiljena muska imena, i nije tako cesto, al nesto sumnjam da ce mi se tako sin zvati, ako ga budem imalauser posted image  u svakom slucaju, najbitnije je da je dete zivo, zdravo i veselo, a sad pitanje imena je vec subjektivna stvar i na njegov odabir utice mnooooogo toga.
Mm i ja smo se zezali kako bismo najlakse upropastili svoje dete ako bismo mu dali ime "Liland Horacije" pa jos u kombinaciji nasa dva prezimena...hahah...rekao mm da ga ne bi krivio ako sa 15 god uzme pusku i upuca nas zbog toga user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

liland, psiho iz tvin pixa? horacije je super u odnosu na ovo prvo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image moj vencani kum i njegova zena su rekli da ce u kanadi da usvoje crnca i da ga nazovu milutin brkic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to je za pusku!!!


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 219
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 12:14:32   
pepeljuga
crnac milutin user posted image user posted image user posted image

_____________________________

I''m sweet, romantic and traditional. I''m a bit prissy and naive, and I wont set_tle for less than a picture perfect life. (Charlotte York)

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 220
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 12:15:00   
Anoniman
hahahahah....mm je bio inspirisan nekom pesmom (koju ja ne znam) i koja govori o liku koji traga za svojim ocem kako bi ga ubio jer mu je dao neko uzasno ime. na kraju ga nalazi i pita zasto je to uradio, a otac mu odgovara kako je znao da ce zbog tog imena svi da ga maltretiraju i da ce morati da nauci da bude jaci od svih ostalih (a sad sto ce postati i ubica, to manje vise...)

(odgovor članu jelena038)
  Direktna veza do poruke: 221
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
21.10.2010 12:22:11   
jelena038
IZVORNA PORUKA: ksena

hahahahah....mm je bio inspirisan nekom pesmom (koju ja ne znam) i koja govori o liku koji traga za svojim ocem kako bi ga ubio jer mu je dao neko uzasno ime. na kraju ga nalazi i pita zasto je to uradio, a otac mu odgovara kako je znao da ce zbog tog imena svi da ga maltretiraju i da ce morati da nauci da bude jaci od svih ostalih (a sad sto ce postati i ubica, to manje vise...)
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za muza i izbor muzike user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

dvoje da naprave dvoje,
ili troje,
ili bilo koje,
svoje...

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 222
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
23.10.2010 21:38:55   
LunaLu
A imena poput Milic, Dragic???

(odgovor članu jelena038)
Direktna veza do poruke: 223
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
9.12.2010 15:42:42   
Anoniman
Moja tetka je svojoj ćerki htela da da ima Gmitra, na sestrinu sreću, ubedili smo je da odustane pa smo dobili Ivanu...

(odgovor članu LunaLu)
  Direktna veza do poruke: 224
   RE: Najgluplje ime za koje ste čuli
9.12.2010 17:09:19   
jance
joj drage moje, meni je moja baka poklonila evangelisticki kalendar, kao ono, da vise ne zaboravim niciji imendanuser posted image
da samo vidite ta imena...!
ajde dajte mi jedan broj od 1 do 31 i ja cu vam napisati najcudnija imena kojih ima pod tim datumom...
(tako smo se ja i sestre inace zabavljale kad smo dobile taj kalendar jer smo oh imali gomile)

_____________________________

Bez dece kuća ne raste

(odgovor članu Anoniman)
Direktna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Moje putovanje kroz vantelesnu oplodnju
Zaista ne znam odakle da počnem. Vraćam se u mislima godinu dana unazad...bila sam ljuta, frustrirana, beznadežna. Nikak...
Tumačenje ultrazvučnih nalaza u trudnoći
EDD, BPD, TCD, GS... pomažemo vam da razumete šta znače sve te skraćenice koje ginekolozi koriste za tumačenje razvoja v...
Prirodan izbor za miran san vaših mališana
Odabir pravilne i kvalitetne ishrane kojom ćete omogućiti da vaši mališani utonu u miran san predstavlja izazov za svako...
Moja mama divno priča svake noći
Autor: Svetislav Sveta Vuković, Peva: Dečiji hor Kolibri
HOTEL "FONTANA" - na raskrsnici lj...
photo
Dođite i doživite nezaboravne trenutke i kreirajte najlepše porodične uspomene koje će vas uvek podsećati na ljubav, sre...



Anketa

Дуда.
пеперутка16

До када је ваше дете имало цуцлу?

Click Here