|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
25.10.2016 19:50:38   
LauraAndrija
Nisam uspela, poslala sam Vam na mail. Hvala puno na odgovoru!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 176
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
31.10.2016 20:27:51   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete, deliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog meseca, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.




Šta je ekcem?

Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)

Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, proizvela je prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem, koja brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.


Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.


PROČITAJTE VIŠE ...



Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.


< Poruku je uredio lesica RR -- 15.11.2016 23:33:23 >

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 177
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
31.10.2016 23:57:53   
Tajčica

I mi smo zadovoljni korisnici CortinaT krema. Saznali smo za njega ovde na Ringeraji i od tada ga svakodnevno koristimo. Posebno sada kada je vetar, obavezno pre izlaska doobro namackamo obraze dečkonji koji nekada umeju da odreaguju crvenilom.

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 178
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
2.11.2016 14:54:35   
muzicarka
Kremica stigla... Hvala user posted image

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 179
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.11.2016 2:36:27   
marketing RR
Dobitnik broj 1 za oktobar user posted image


IZVORNA PORUKA: vocicana RR

Zahvaljujuci majci prirodi, nasledila sam atopijsku dermogradju i sa njom i izvesne probleme vezane za negu koze.
Nedavno, od sestre sam dobila Cortina T kremu da probam jer su promene na rucju postale tragicno lose. Suvoca koze, ispucalost i redovnokrvarenje iz ogrubelih ragada su mi vec postale strasan problem. Svrab, iritacija i krvarenje je prestalo nakon 6 dana koriscenja ove fantasticne nekortikosteroidne kreme, hvala vam PharmaLife, za sve sto ste nam omogucili, da probamo i budemo zadovoljni.
Ruke su se drasticno smirile, iako jos uvek perem rucno gomil stvari, svako pogorsanje CortinaT krema sredjuje.


(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 180
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.11.2016 2:37:00   
marketing RR
Dobitnik broj 2 za oktobar user posted image

IZVORNA PORUKA: LauraAndrija

Cortina T je naš spas! Koristimo za cerkicu koja ima dve godine, ona ima atopijski dermatitis. A po preporuci pedijatra koristimo i za sina koji ima pet meseci, ali od trećeg meseca koristimo za ujede od insekata, dok mama koristi za ruke jer imam kontaktni dermatitis.Danas je bebi izbilo nešto po licu i naravno odmah mazemo CortinaT i verujemo da ce pomoci i za to. Odlican je!

user posted image


(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 181
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.11.2016 2:37:26   
marketing RR
Dobitnik broj 3 za oktobar user posted image

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Mi smo pri kraju, koristimo baš često. Marku mažem svako malo a i mm je koristi pošto mu se na ruci pojavio ekcem i baš je zadovoljan.


(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 182
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.11.2016 2:38:17   
marketing RR

Drage dobitnice, pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona. Čestitamo, i da CortinaT koristite u zdravlju user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 10.11.2016 2:44:32 >

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 183
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.11.2016 2:44:09   
marketing RR

Ostale mame, pišite iskustva, čekamo vas user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 184
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.11.2016 2:48:40   
LauraAndrija
Hvala puno!user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 185
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.11.2016 7:43:32   
vocicana
Dobro jutro, hvala vam draga RR!!!CortinaT je u mojoj kucnoj apoteci, hvala na ovom lepom poklonu, ide zima, bice potroseno i ponovo kupljeno!user posted image

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 186
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.11.2016 11:25:20   
IvanaSK RR
Cestitam!

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 187
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
10.11.2016 11:39:52   
Ana RR
Hvala puno na nagradi user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 188
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
15.11.2016 23:38:28   
BubaBubica
Nas je ista muka spojila sa CortinaT kremom. Kad smo bili sa bebom na prvoj redovnoj kontroli, preporučio nam je pedijatar za ekcem, doduše u početku nije pomagalo ništa, pa ni CortinaT, ali naš slučaj je specifičan jer se kod nas ekcem jako upalio kad god sam pojela nešto što sadrži gluten i kravlje mleko. Toliko da je imala žive rane po koži, najviše na pregibima. Čak ni kortikosteroidi nisu pomagali. Dok nismo došli do toga, baš se namučila, plakala sam i ja sa njom. Sad je druga stvar. Pošto sam ja veliki protivnik hemije, samo kad zaista mora, vratili smo se CortinaT kremi jer je perutanje i suvoća kože i dalje prisutna, i posle svakog nanošenja koža se lepo umiri i postane nežna i glatka. Njome mažem i najstariju ćerku jer je i ona sklona ekcemu, pogotovo kad zazimi, kao sad. Od sad pa na dalje, više ne ostajemo bez ove kreme. Jako mi se dopada i njen miris, razmazuje te tako lako, lagana je pa ne ostaje koža masna posle nje, već glatka i mekana. Zaista samo pohvale za ovu kremu. Hvala što postojite!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 189
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
17.11.2016 11:01:32   
Mala Elena
Mojoj bebi povremeno izadje crveni pecat na obrazima. Nakon mazanja CortinaT kreme vrlo brzo se povuce...jos uvek ne znam uzrok tog crvenila , pocelo je da se javlja od letovanja. Bilo da je reakcija na sunce, kremu sa faktorima ili je ekcem, ova krema to resava.
Takodje i ja imam problem sa suvom kozom koja ponekad svrbi, i zaista mi je krema spas.
Ostalo je jos malo u tubi pa se iskreno nadam nagradi ! :)

(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 190
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
21.11.2016 13:15:51   
IvanaSK RR
Pre par dana bebi se pojavile crvene tackice po licu. Kupila sam kremu i namazala, odmah ujutru sam videla poboljšanje. Posle dva, tri dana su tackice skroz nestale!
Sada i sinu mazem svaki dan, isperuta mu se deo oko usana od hladnoće, vetra.
Definitivno vise ne ostajem bez CortinaT kreme u kuci.

_____________________________

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 191
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
25.11.2016 11:54:48   
vocicana
CortinaT je stigla jutros, ne mogu vam opisati srecu, taman sam pri kraju prethodne tube bila, krecem sa ponovnim mackanjem ruku, krvare strasno. A bebac je svoju dozu dobio na pelenskoj regiji, jako suva i ispucala koza.
Hvala Lifemedic, hvala mojoj RR za ove divne pokloncice!

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 192
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
25.11.2016 18:42:04   
LauraAndrija
I nama je stigla kremica, hvala puno RR i Lifemedic-u!user posted image

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 193
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
30.11.2016 20:54:58   
marketing RR
Dragi Ringerajci,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Lifemedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savete, deliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo u korišćenju CortinaT krema, a jako će nas obradovati ukoliko nam pošaljete i fotografiju svog mališana sa CortinaT-om.

Želimo da čujemo vaše utiske, šta je to što vam se dopada kod CortinaT-a, na koji način je pomogao vama i/ili članovima vaše porodice, jer vaša iskustva nam znače da budemo još bolji i radimo na kvalitetu naših proizvoda. Upravo to i jeste naša misija - da CortinaT pomaže i postane omiljeni i neizostavni član vaše porododične apoteke.


Pisanjem svog iskustva (i postavljanjem fotografije ukoliko želite) konkurišete za Cortinat krem (mesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog meseca, žiri (koji čine direktor kompanije Lifemedic i direktor Ringeraja.rs) odabraće tri pobednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora). Konkurisanje, podrazumeva da će vaše iskustvo biti objavljeno na sajtu kompanije Lifemedic, odnosno da će fotografija ukrasiti isti sajt.

Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime prezime, kako bi vaša iskustva bila verodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Lifemedic.




Šta je ekcem?

Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj obolelih kod nas i u svetu. Taj porast je posledica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dečiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se leči uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rešenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)

Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, proizvela je prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem, koja brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno neguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.


Za decu od rođenja ( 0 meseci ) i za odrasle.


PROČITAJTE VIŠE ...



Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom delovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unapred vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.

(odgovor članu LauraAndrija)
Direktna veza do poruke: 194
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.12.2016 9:17:14   
mali_mis
Dakle, ja heklam, i uzivam u tome. Ali, ja imam toliko osetiljivu kozu, pa i ruke, da cim dodjem u dodir sa necim sto ima makar i zanemarljivi postotak vune, meni izlazi ekcem po rukama, koji naravno svrbi, izgleda odvratno, pecka, posle mi se stvore krastice, ma na izgled uzas.
I pre neko vece, zeznem se i namazem obicnu kremu za ruke. Sunce ti poljubim, umalo nisam pocela da placem koliko je peklo. A nestalo mi aktivnog kiseonika da poprskam pre, da mi smiri. Odmah ruke pod vodu. Situacija na rukama jos gora. I setim se, da namackam Cortinat, znam peckace malo, ali da probam. Jeste peckalo, ali vec posle 3 sata je grozno crvenilo pocelo da se povlaci, sutradan, ruke ko nove.
I tako, preko dana heklam, uvece se mackam.
I evo kako to izgleda, kad se namaze Cortinat.

(odgovor članu marketing RR)
Direktna veza do poruke: 195
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
3.12.2016 11:56:42   
Ana RR
Jao ja sam zaboravila da napišem da mi je stigla kremica user posted image hvala do neba!

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 196
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.12.2016 11:33:56   
marketing RR

Prvi dobitnik CortinaT kreme za novembar user posted image

IZVORNA PORUKA: BubaBubica

Nas je ista muka spojila sa CortinaT kremom. Kad smo bili sa bebom na prvoj redovnoj kontroli, preporučio nam je pedijatar za ekcem, doduše u početku nije pomagalo ništa, pa ni CortinaT, ali naš slučaj je specifičan jer se kod nas ekcem jako upalio kad god sam pojela nešto što sadrži gluten i kravlje mleko. Toliko da je imala žive rane po koži, najviše na pregibima. Čak ni kortikosteroidi nisu pomagali. Dok nismo došli do toga, baš se namučila, plakala sam i ja sa njom. Sad je druga stvar. Pošto sam ja veliki protivnik hemije, samo kad zaista mora, vratili smo se CortinaT kremi jer je perutanje i suvoća kože i dalje prisutna, i posle svakog nanošenja koža se lepo umiri i postane nežna i glatka. Njome mažem i najstariju ćerku jer je i ona sklona ekcemu, pogotovo kad zazimi, kao sad. Od sad pa na dalje, više ne ostajemo bez ove kreme. Jako mi se dopada i njen miris, razmazuje te tako lako, lagana je pa ne ostaje koža masna posle nje, već glatka i mekana. Zaista samo pohvale za ovu kremu. Hvala što postojite!


(odgovor članu BubaBubica)
Direktna veza do poruke: 197
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.12.2016 11:34:18   
marketing RR
Drugi dobitnik CortinaT kreme za novembar user posted image

IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Mojoj bebi povremeno izadje crveni pecat na obrazima. Nakon mazanja CortinaT kreme vrlo brzo se povuce...jos uvek ne znam uzrok tog crvenila , pocelo je da se javlja od letovanja. Bilo da je reakcija na sunce, kremu sa faktorima ili je ekcem, ova krema to resava.
Takodje i ja imam problem sa suvom kozom koja ponekad svrbi, i zaista mi je krema spas.
Ostalo je jos malo u tubi pa se iskreno nadam nagradi ! :)


(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 198
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.12.2016 11:34:31   
marketing RR
Treći dobitnik CortinaT kreme za novembar user posted image

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Pre par dana bebi se pojavile crvene tackice po licu. Kupila sam kremu i namazala, odmah ujutru sam videla poboljšanje. Posle dva, tri dana su tackice skroz nestale!
Sada i sinu mazem svaki dan, isperuta mu se deo oko usana od hladnoće, vetra.
Definitivno vise ne ostajem bez CortinaT kreme u kuci.


(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 199
   RE: Napiši iskustvo i CortinaT krem stiže na ...
6.12.2016 11:35:14   
marketing RR

Drage dame, pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u Srbiji i broj telefona.

Čestitamo user posted image

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 200
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pet NAJLEPŠIH IMENA ZA DEČAKE od samo tri ...
Sve češće je praksa roditelja da deci daju zanimljiva i neobična imena koja imaju snažna značenja, a uz to se uglavnom t...
NAJLEPŠA IMENA ZA DEVOJČICE koja ste vi iz...
Napravili smo listu najlepših imena za devojčice prema vašem izboru.



Anketa

Нос.
пеперутка16

Како чистите нос мале деце?

Click Here