|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
14.5.2016 16:02:10   
amelia
Pitu sa koprivama... i jos pileca supica.

_____________________________

Ayan <3

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 26
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
14.5.2016 16:08:46   
Maraj
Samo rucak za L. Mi se danas gostimo na krstenju

(odgovor članu amelia)
Direktna veza do poruke: 27
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
14.5.2016 17:12:02   
Anck Su Nmaun
Musaku, i to mi je bilo mnogo stajanja user posted image

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 28
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
14.5.2016 19:02:34   
Ana RR
Pilav za ručak, bila mi mama pa smo pravile tortu za moj rođendan.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu Anck Su Nmaun)
Direktna veza do poruke: 29
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
14.5.2016 19:33:14   
bubulence
Supica od povrca, pohovane tikvice, mladi krompirici

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 30
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
14.5.2016 20:25:04   
Khaleesi
Ja sam danas imala pomoc u kuhinji, MM se malo aktivirao pa je spremio dorucak, virsle i barena jaja, rucak pohovao piletinu, przio krompirice, supu od kostiju sam napravila ja, i vitaminsku salatu :D posle sam napravila i brzi kolac od kokosa... svi zadovoljniuser posted image

(odgovor članu bubulence)
Direktna veza do poruke: 31
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
14.5.2016 21:26:52   
17 joka
Supicu,mlade pecene krompirice, jagnjeci dzigu i salatu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 32
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.5.2016 8:49:33   
nikiteki
Danas za doručak przenice, a za ručak tata ce napraviti roštilj

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 33
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.5.2016 9:17:24   
branki*
Nervira me ovaj glupavi sporet ovde u ovom stanu i ne pravi mi se nista!
Juce cor ba od kopriva i riba,a danas pojma nemam.nesto sto ce se jesti dva dana,muka mi od kuvanja.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu nikiteki)
Direktna veza do poruke: 34
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.5.2016 12:44:26   
mila83
Pileca supica i rizoto(sargarepa,mladi luk,pirinac,piletina,vegeta,kurkuma) uz to zelena salata sa rotkvicama.
Desert-jagode sa slag kremom od vanile,moja vrednica M je pravila user posted image

za veceru planirma neku pitu od tikvica i jogurt.

Joj Branki,i meni tako cesto dodje,samo kuvanje i kuvanje...

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 35
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.5.2016 13:18:13   
Ana RR
Danas roštilj, meso sam sinoć stavila u marinadu, mm će sad da peče. Krompirići, salatica.

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 36
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.5.2016 13:46:33   
isidora88
Juce gulas, za danas strudla sa sirom, gulas od juce i lenja pita sa visnjama usto od juce ali ima i za danasuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 37
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.5.2016 19:22:32   
Ana RR
Šta reče user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 38
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.5.2016 19:34:08   
Sanjica26 RR
Juce za rucak gulas sa sargarepom kao prilog. Za veceru kukuruzne rolnice by Torbica.
Danas za rucak kupus sa mlevenim mesom ( Minjina kuhinjica). Za veceru gibanica.

_____________________________

"Obavezni smo i u najtežoj situaciji da postupamo kao ljudi i nema tog interesa, ni nacionalnog ni pojedinačnog, koji bi nam mogao biti izgovor da budemo neljudi"


Jer smo tako u mogucnosti!

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 39
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.5.2016 20:27:36   
Khaleesi
Mi smo danas motali sarme... zamrzla sam nesto listica koje vise nismo mogli da pojedemo zimus, i sada super doslo, kao da nisu iz zamrzivaca user posted image

(odgovor članu Sanjica26 RR)
Direktna veza do poruke: 40
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
15.5.2016 21:00:33   
17 joka
pire i cufte u sosu

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 41
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
18.5.2016 18:19:18   
Ana RR
Danas domaći fast food - domaće pljeskavice u somunu sa kajmakom i kiselim krastavčićima user posted image

_____________________________

Twenty years from now you will be more disappointed by the things you didn't do than by the ones you did. So throw off the bowlines, Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream.

Jer smo tako u mogućnosti!

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 42
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
18.5.2016 18:29:43   
Khaleesi
Mi amo imali krem corbu od brokolija i djuvec... sada sam videla da je neko glasao za moj kolac u C kuhinji, znaci nekome se svidja... bas sam srecna :-) inace ne znam ko je glasao i da li to moze da se vidi ;-)

(odgovor članu Ana RR)
Direktna veza do poruke: 43
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
18.5.2016 19:06:52   
isidora88
Spagete bolonjez
Sutra povrcna corbica, cufte i pire krompir

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu Khaleesi)
Direktna veza do poruke: 44
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
18.5.2016 19:54:14   
Sanjalicaaa
Za rucak nista, za veceru hrono picu user posted image

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 45
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
18.5.2016 20:18:59   
vocicana
za rucak, suve paprike punjene socivom i integralnim pirincem, bile su preukusne. Desert kolac sa visnjama i grizom i pudingom, kao sladoled iz frizidera.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Sanjalicaaa)
Direktna veza do poruke: 46
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
22.5.2016 12:42:23   
mila83
Voci,ajd napisi recept za te punjene suve paprike,bas me zanimaju !

Mi danas : bela corba sa kukuruzom
Pohovani stapici (od belog mesa) u prezlama i semenkama, prilog obaren mladi krompir sa prodinstanim lukom, zelena salata

popodne heljdo palacinke sa dzemom od jagoda user posted image

_____________________________

Šta je najljepše na svijetu? Upita dijete majku jedno veče. - Ti dok spavaš.- Zašto?-- Ti si jedina moja istina o kojoj ne razmišljam i dok te gledam kako spavaš znam da je to jedina slika na svijetu koja oslikava mir koji mi treba da bih bila sretna.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 47
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
22.5.2016 15:41:39   
Maraj
Voci meni su super te suve paprike punjene mesom user posted image retko koji kraj pravi punjene suve paprike. Samo juzna pruga


ja danas spremala
vrat sam ispekla u rerni , isprzila mlade krompirice i kupus salatu napravila. Bilo je njamiiiiuser posted image

(odgovor članu mila83)
Direktna veza do poruke: 48
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
22.5.2016 17:11:06   
17 joka
Punjene paprike i pire

_____________________________

Što duže čekaš na nesto , više ceniš kad to dobiješ.Jer sve što je vredno imati ....VREDNO JE I ČEKATI...

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 49
   RE: Šta smo danas pravile - 8. deo
23.5.2016 13:41:40   
Mariya
Danas špagete za danas i sutra, i mafini sa jagodama za desert.

(odgovor članu 17 joka)
Direktna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







Pšenični griz sa voćem
Ringerajin kuvar: little_one
Ružice sa sirom
Ringerajin kuvar: minnica



image
dudas
Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!
"Dobro veče, od sad ovde nema zime, Imuno je moje ime. Vitamini, minerali-sve staje u gutljaj mali. Popij mene, mala vilo, nazdravlje ti bilo!" "Imaćemo još jednog gosta, pomoći će vili dosta. Evo ga, tu je"-Imuno reče. "Uđi, uđi, druže moj, dobi li protiv kašlja boj?" "Znaš, Imuno-Broncamil se smeška, kakva je to borba teška. Uspeo sam, za kašalj sam tata mata!" I odjednom neko pokuca na vrata. "Ima li koga da ga grlo boli? Otvorite Apis goli! Prsnite me 2, 3 puta, nije fol-nestaće bol!" Istina je sve što kaže Apis gola, jako brzo rešiće vas bola. "Gde li nam je Fitobalm, kud se dede, ne videh ga od prošle srede? "Sad će doći"- Imuno reče. "Ima li šta od zapušenog nosića preče?" "Kuc, kuc, stigao sam"- Fitobalm se javi. "Mala vilo, odmah me pod nosić stavi. Jel osećaš borovine moć? Sada lepo diši i spavaj, laku noć!" I tako Pharmalife družina ova isprati vilu u carstvo snova.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here