|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Pre nego što potvrdiš svoju odluku, upoznaj se sa detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (26.04 -30.04.2021) prilikom dolaska na portal prepoznamo i omogućimo ti neometano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvek želiš da odustaneš od takmičenja?
Ringeraja.rs koristi "kolačiće" u cilju pružanja boljeg korisničkog iskustva, praćenja posećenosti i prikaza oglasa. Postavke prihvatanja kolačića podesite u vašem internet pretraživaču.
Nastavkom korišćenja smatra se da se slažete sa korišćenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više.
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Pelene II deo
19.5.2016 14:39:29   
lesica
Pošto je prethodna tema došla do gotovo 100 strana, otvaramo novu!

Nastavite da pišite svoja iskustva vezano za pelene!

Prethodna tema

< Poruku je uredio branki RR -- 1.10.2016 21:06:25 >
Direktna veza do poruke: 1
   RE: Pelene
19.5.2016 14:43:48   
lesica

IZVORNA PORUKA: serpica

Vocicana uzmi pampers premium care neces da pogresis nema sanse da propusti nama je drzao suvo cele nci dok smo bili tako mali. Ja sa racunala da se vise ispalti i fininsijski jer koristis manje komada u toku dana pa tako i pakovanje duze traje...



IZVORNA PORUKA: serpica


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Serpi koliko su Pampers premium care? Kolika ima kom u pakovanju?




Ovako,cena trenutno u Aksi je 1735, br 3 ima 60 kom, 4 cini mi se 56kom ali su vrlo cesto i na akkciji,
Ono sto je mnooogo dobro je to da 1,2 i cini mi se 3 imaju indikator,liniju po sredini pampersa koja meri koliko je ampers mokar,kad linija bude skroz plava/zelena onda znate da je pampers mokar i da treba da se zameni sve dok linija ne menja boju ne menjate pampers,sem ako se ukaki.user posted image
ja sam prezadovoljna,mnogo manje komada trosimo dnevno...





_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 2
   RE: Pelene
19.5.2016 14:47:14   
lesica

IZVORNA PORUKA: bubulence


Nas je cika postar juce obradovao papmers pelenama. Premium care. Sinoc sm ih vec probali i moramo da ih pohvalimo. Posto je Marija mrsavica cesto joj pelene propustaju a evo jutros smo se probudili potpuno suviuser posted image . I mislim da su odlicne sada za toplije vreme jer su bas tanke.
Hvala mnoogoo sponzoru i nasoj ringeraji!

user posted image

user posted image

user posted image



IZVORNA PORUKA: eca89

Naša drugarica je prekrasna, pravi je modeluser posted image !
Bubi, mi koristimo njih skoro od rođenja, super su, dosta su bolje od zelenog!



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 3
   RE: Pelene
19.5.2016 14:55:59   
lesica

IZVORNA PORUKA: serpica

I mi smo probali danas drugi put pampers Premium Care..nemam reci,fenomenalne pelene,ovakve jos nismo probali,doduse jesmo kao mali bas,ali izdrzale su vise od 10h da ne propuste i sto je jos bitnije ne naduju se onako izmedju nogicu pa da bebi visi pelena,imam utisak da je tecnost ravnomerno podeljena..
Jednom recju odlicne!!! Pravi izbor za bebu!user posted image user posted image




IZVORNA PORUKA: bubulence

Hvala drrugarke drage!
Nama zeleni pampers i nije mnogo odgovarao. Ali premiun care je odlican. Kaze mi muz da ce se Masa ujutro probuditi mokra jer ceo dan vicem kako su dobre pelene. Tako da... Javljam jos sutra da li su definitivno toliko dobre koliko mi za sada izgledaju



_____________________________

"Majkooooo, bič pliiiiz!!!"

JER SMO TAKO U MOGUĆNOSTI

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 4
   RE: Pelene
19.5.2016 15:14:17   
jess021
Suzi, jedini put kad se L ojela je kad sam probala Becutan pelene, grozne su. Sto se tice cene i kvaliteta Lilijeve pelene su sasvim ok.
Mi koristimo zeleni pampers i nema sanse da ga menjam i nisam primetila neku razliku izmedju zelenog i belog, znam samo da je narandzasti bas losiji.
Maraj, vidim da si pisala da ste tek pre neki dan presli na 4. Ja sam pocela da koristim 4 pre sigurno 2 meseca. Ne znam kakve su Bambo sto se tice velicine, ali Pampers 3 joj je bila bas na knap tad, a sda ima isto oko 9kg.
Probaj Pampers i obavezno 4.

_____________________________

Ono sto verujemo o sebi i o zivotu-postaje nasa istina.
U mom svetu sve je dobro!

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 5
   RE: Pelene
19.5.2016 15:28:41   
sonyasha
Da napišem i na temi, potpisujem šta je Jess rekla!

_____________________________

Posle kiše uvek dođe sunce!

"Ne boj se, nego dobro misli i dobru se nadaj!"

(odgovor članu jess021)
Direktna veza do poruke: 6
   RE: Pelene
19.5.2016 15:32:30   
Maraj
Hvala jess. Nema mi druge , nego da probamo. Gledala sam danas u Lilly-ju pakovanje belog pampersa od 20kom 700 i nešto dinara. Bas mi to nesto skupo. Ne uzeh. Ja mislila da kupim to manje pakovanje za probu

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 7
   RE: Pelene
19.5.2016 15:37:08   
Mala Elena
Pampers premium care su stvarno odlicne , to je misljenje mnogih. Mekane su na dodir i tanke i dobro upijaju..
Slazem se da Becutan ne treba kupovati, u to sam se uverila. Grube su i kao karton...

(odgovor članu sonyasha)
Direktna veza do poruke: 8
   RE: Pelene
19.5.2016 15:41:41   
emicaa
Ja sam uzeli zaovinoj maloj u Doboju pakovanje Violetinih sad,neke nove i baš su mekane i tanke.I prije sam uzimala Dori dole Violetu ali nisu bile ovakve.

_____________________________

Od svih odluka koje sam donijela u životu za jednu se nikad nisam pokajala,da postanem majka <3

Jer smo tako u mogucnosti ...

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 9
   RE: Pelene
19.5.2016 16:28:45   
branki*
ja sam sad poslednji put boki kupila u maksiju neke junior pelene,prvi put,najjeftinije su bile,i super su,nista losije od drugih.

_____________________________

branki

JER SMO TAKO U MOGUCNOSTI !

(odgovor članu emicaa)
Direktna veza do poruke: 10
   RE: Pelene
19.5.2016 21:51:47   
Maraj
Pa sta znam..ja L uzimam Bamboo jer su kao prirodne. Sta znam
Mozda su i ostale dobre. Al mene su kupili sa tim "prirodne" "ekoloske" i tome slicno

(odgovor članu branki*)
Direktna veza do poruke: 11
   RE: Pelene
19.5.2016 23:40:06   
choopa choops

IZVORNA PORUKA: Maraj

Pa sta znam..ja L uzimam Bamboo jer su kao prirodne. Sta znam
Mozda su i ostale dobre. Al mene su kupili sa tim "prirodne" "ekoloske" i tome slicno

Ista stvar! I te, i DM-ove. Ja sa starije dvoje djece nisam imala priliku da koristim prirodne jednokratne pelene, pa sam isprobavala i uzimala one od kojih su imali najmanje problema, tj. osipa. Sada, kada su se na tržištu pojavile ove, ne pada mi na pamet da uzimam druge, pa čak i da ove puste poneki put ili da na dodir nisu mekane ili šta ja znam. Za mene je dovoljno da nemaju miris, da nemaju gel i razna piiip unutra ubačena. user posted image

_____________________________

Debeli prsti+autocorrect=katastrofa. Izvinjavam se, mLogo se izvinjavam.

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 12
   RE: Pelene
20.5.2016 9:17:40   
isidora88
Bambo pelene su ok, ali su skupe, a izmedju pampers premium care i bbo bolje su mi pampersuser posted image

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 13
   RE: Pelene
23.5.2016 13:52:00   
adulence
ja se pampersa ne odricem nikako,nikada,ali nikada ni jedan problem nismo imlai sa njima,Iva ih je koristila 20 meseci ,a Relja evo danas punih 8.hehehehhe...stvarno ih svima preporucujem...

_____________________________

...u srcu moje mame i moje srce kuca...<3

(odgovor članu isidora88)
Direktna veza do poruke: 14
   RE: Pelene
23.5.2016 16:11:11   
Maraj
Isi ja 3 pa sad i 4 placam 1500din. U 3 je 66 kom a u 4- 60 komada. U Rodicu budu skuplje 1700i nesto. Ja Bamboo kupujem u Piramidi za 1500din

(odgovor članu adulence)
Direktna veza do poruke: 15
   RE: Pelene
23.5.2016 16:13:01   
Maraj
Zaboravih da kazem
bamboo mogu da se naruce direktno od proizvodjaca. Ako narucite 2 pakovanja , postarina vam je gratis. I tamo je cena 1500din za 3 i 4

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 16
   RE: Pelene
23.5.2016 16:32:21   
vocicana
Ostala sam pri tome da koristimo Babylove pelenice, samo sto mi se cini da mu je ipak dvojka vec mala, da li je moguce?! Nocu mu stavljam Pampers zeleni, velicina 2, do jutra smo bukvalno mirni. Moje dete nije imalo neke alergijeske reakcije na pelenice, tako da necu da menjam nista za sada. U DM-u, recimo 100 komada pampersa 3 kosta 1780 din, u kutiji su. Ova dvojka koju uzimamo za sada, ima 42 komada, kosta 740 din i super mi je, oko 7 dana traju.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Maraj)
Direktna veza do poruke: 17
   RE: Pelene
24.5.2016 7:44:22   
mali_mis
Bambo pelene su u apotekama jeftinije nego u marketima. Jos sto u nekim apotekama imate popust za bebecu opremu pa i pelene.

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 18
   RE: Pelene
24.5.2016 7:50:28   
Mala Elena
user posted image
Emice , mozda je izasla neka nova verzija...tako i za druge proizvodjace vidjam drugaciji dezen i kvalitet.

(odgovor članu mali_mis)
Direktna veza do poruke: 19
   RE: Pelene
24.5.2016 9:53:34   
serpica
U DM-u imate zeleni pampers jambo pack. plus Premium care.. ne znam cenu,juce su mi stigli oni vauceri gde pise usteda 300din sa njima..bas cu ovih dana da idem da vidim koja je cena.

_____________________________

"Zena je nastala od covekovog rebra,a ne od njegovih stopala da se gazi po njoj,ne od njegove glave da se zenom vlada,vec od njegovog boka da mu bude jednaka...ispod ruke da bude zasticena i pokraj covekovog srca da bude voljena..."

(odgovor članu Mala Elena)
Direktna veza do poruke: 20
   RE: Pelene
26.5.2016 2:09:47   
Miracles
I ovde da napišemo, stigla nam je nagrada!

Pampers Premium Care je fantastičan! Mi smo oduševljeni!

Hvala vam puno na poklonu. Zaista se oseti razlika u odnosu na druge pelene.

Toliko je mekan, ne propušta, trakice su rastegljive, pa i našem visokom dečaku, baš budu komotne i lepo pašu.


Za svaku preporuku!

(odgovor članu serpica)
Direktna veza do poruke: 21
   RE: Pelene
27.8.2016 7:13:58   
vocicana
Da li je neka od vas cula ili koristila slippers pelene ili Predo pelene. Turski je proizvvodjac isto kao Evy baby. Kakva su vam iskustva?
Dobila sam juce gratis uzorke za vel 3 i 4, probala mu 3 od Slippers, nigde nije procurelo, super su. Malo su mi neobicne tracice za lepljenje, ali su fine pelenice.
Cena za pakovanje od 60 kom broj 3 je 860 din.

_____________________________

Tri svecice upaljene jedna za drugom u noci...prva da ti vidim lice, druga da ti vidim usne, treca da ti vidim oci...
Jer smo tako u mogucnosti!!!

(odgovor članu Miracles)
Direktna veza do poruke: 22
   RE: Pelene
27.8.2016 8:17:36   
IvanaSK RR
Voci, ja prvi put čujem za njih. Gde si ih kupila?

(odgovor članu vocicana)
Direktna veza do poruke: 23
   RE: Pelene
27.8.2016 12:17:35   
Sanjalicaaa
Mi smo na decijem sajmu dobili pakovanje Predo pelena. I baš sam bila zadovoljna. Pisala sam na forumu. Znam da su neke mame pisale da nisu zadovoljne. Ja bih ih koristila da znam gde ima da se kupe. Obično se prodaju samo u apotekama i ne u svim.

_____________________________

Ali, ja sam sanjalica. Verujem u nestvarno. Verujem u ono "ali" svaki put kada mi kažu da se ne zavaravam. Jer nemoguće postaje moguće, ako dovoljno želiš.

(odgovor članu IvanaSK RR)
Direktna veza do poruke: 24
   RE: Pelene
27.8.2016 18:47:12   
isidora88
Mi cemo ostati verni pampersu premium care , najbolje su nam se pokazale

_____________________________

Moja baka srce ima,
ovoliko, ovoliko,
znam da baka mene voli,
kao niko, kao niko...

(odgovor članu lesica)
Direktna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sledeća stranica >   >>
Idi na:







ODLUČILA JE DA RODI DETE, IAKO ONO NEĆE MO...
Ona je uspela u jednoj minuti da shvati da će njeno dete umreti, ali i da oseti potrebu da drugoj deci pomogne. To je bi...
13 znakova da očekujete dečaka
Da li je moguće da postoje očigledni znaci koji nam mogu reći da ćemo biti ponosni roditelji malog dečaka? Čitajte dalje...



image
pamaja
Fitolat je obavezni deo moje torbe za porodilište.
Fitolat sam otkrila u prvoj trudnoći. Pošto imam blizance, veoma mi je bilo važno da uspostavim pravilnu laktaciju. Još dok sam bila u porodilištu suprug mi je doneo Fitolat. Ja sam bila oduševljena. Mleko je pravilno nadolazilo, nisam imala mastitis niti bilo kakvih tegoba. Koristila sam ga tokom čitavog perioda dojenja. Moji blizanci su dojene bebe, bez adaptiranih mleka zahvaljujući Fitolatu. Sada su to zdravi sedmogodišnji dečaci. Uskoro nam stiže i seka, tako da će Fitolat biti obavezni deo moje torbe za porodiliste.  Više >>
image

Anketa

Да сазнате...
пеперутка16

...да носите тројке, шта бисте радили?

Click Here